Aanbod Netflix Nederland

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
The Originals (3 seizoenen + S04E02)Drama20168.32017-03-29
Designated Survivor (S01E13)Drama20168.22017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
EverestActie20157.12017-03-28
Arrow (4 seizoenen + S05E17)Actie20178.02017-03-27
The 100 (3 seizoenen +S04E07)Sci-Fi20177.82017-03-27
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Moving Art (1 seizoen)Docu20158.32017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
West Coast Customs (1 seizoen)Reality20116.42017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
The FlockThriller20075.72017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20127.22017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Murder FilesReality2013-2017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-03-20
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
TracersActie20145.62017-03-16
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
TrainwreckKomedie20156.32017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
TradeThriller20077.42017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
The PacifierFamiliefilm20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
Grimm (3 seizoenen)Drama20137.82017-03-11
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Riverdale (S01E07)Drama2017-2017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
Labyrinth Actie20116.92017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
MeltdownActie1995-2017-03-08
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E10)Drama20176.52017-03-07
Belle en het BeestFamilie19918.02017-03-06
Stonehearst AsylumThriller20146.82017-03-05
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Begin AgainRomance20147.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. Simpson (1 seizoen)Drama20168.52017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
One of Our Dinosaurs is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
JonasDrama20155.72017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC² (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm29166.92017-02-02
Ted 2Komedie20156.32017-02-02
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Wedding RingerKomedie20156.72017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Intersection (1 seizoen)Drama20166.82017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20157.92017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
The Final GirlsKomedie20156.62017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Kazoops! (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Terrace House: Aloha State (1 seizoen)Reality2017-2017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-23
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
RustomDrama20167.12017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
MinionsFamiliefilm20156.52017-01-04
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
The InterviewActie20146.62016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
ChappieActie20156.92016-12-23
AirSci-Fi20155.12016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Sense8 (seizoen 1 + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Fight ClubActie19998.82016-12-19
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
BarryDrama2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Cirque du Soleil – Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Jurassic WorldActie20157.02016-12-07
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
DivergentActie20146.72016-12-03
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
White GirlDrama2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20147.92016-11-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72016-11-23
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
The Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.22016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuw in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
Under The SunDocu20157.42016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
Major LeagueKomedie19897.22016-11-09
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
Perfume: The Story of a Murderer Drama20067.52016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Coco avant ChanelDrama20096.72016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
La Vita è BellaDrama19978.62016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Kill Bill: Vol. 1Actie20038.12016-11-01
Gangs of New YorkDrama20027.52016-11-01
American PsychoHorror20007.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
Spy Kids 3: Game OverFamilie20034.12016-11-01
UntraceableThriller20086.22016-11-01
InsidiousHorror20116.82016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
August RushDrama20077.52016-11-01
From Paris With LoveActie20106.52016-11-01
Steve Jobs: The Man in the MachineDocu20156.82016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Good Will HuntingDrama19978.32016-11-01
My Bloody ValentineHorror20095.52016-11-01
Bangkok DangerousActie20085.42016-11-01
She’s All ThatKomedie19995.82016-11-01
End of DaysHorror19995.72016-11-01
I Give it a YearKomedie20135.72016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
Paranormal ActivityHorror20076.32016-11-01
Kill Bill: Vol. 2Actie20048.02016-11-01
Scream 3Horror20005.52016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
New in TownKomedie20095.62016-11-01
The PossessionHorror20125.92016-11-01
Scream 2Horror19976.12016-11-01
Halloween: H2OHorror19985.72016-11-01
Drag Me To HellHorror20096.62016-11-01
The Talented Mr. RipleyDrama19997.32016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
Zambezia: De Verborgen VogelstadFamilie20125.82016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Dirty Dancing 2Drama20046.02016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
SerendipityKomedie20016.92016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Spy KidsKomedie20015.42016-11-01
Chernobyl DiariesHorror20125.02016-11-01
Harold & Kumar Get The MunchiesKomedie20047.12016-11-01
De TweelingDrama20027.52016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20098.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
Kate & LeopoldKomedie20016.42016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
The FacultyHorror19986.42016-11-01
SinisterHorror20126.82016-11-01
Another YearDrama20107.32016-11-01
StreetDanceDrama20105.92016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
MeruDocu20157.72016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
Scream 4Horror20116.22016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
The Golden CompassActie20076.12016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
The Water DivinerDrama20147.12016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Non-StopActie20147.02016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
OuijaHorror20144.42016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
KorengalDocu20146.82016-10-15
Legends (1 seizoen)Drama20147.52016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
The PledgeThriller20016.82016-10-12
Furious 7Actie20157.22016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Don’t Be A Menace to South CentralKomedie19966.62016-10-08
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
The Ranch (1 seizoen)Komedie20167.52016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20158.22016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
Sex is ComedyDrama20025.72016-10-06
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
Year OneKomedie20094.92016-10-01
SwingersKomedie19967.42016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
Hotel TransylvaniaFamiliefilm20127.12016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
American HustleKomedie20137.32016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
Bad News BearsKomedie20055.82016-10-01
Cheaper by the Dozen 2Familiefilm20055.42016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsActie20117.52016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
There's Something About MaryKomedie19987.12016-10-01
The LosersActie20106.42016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
Friday the 13th: Part 7: New BloodHorror19885.32016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Corpse BrideDrama20057.42016-10-01
Inside JobDocu20108.32016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
A Walk to RememberDrama20027.42016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
PriestActie20115.72016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
The DamnedHorror2013-2016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
The Time Traveler’s WifeDrama20097.12016-10-01
The AnimalKomedie20014.82016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
I Hate Valentine's DayKomedie20094.72016-10-01
Blue JasmineDrama20137.32016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Horrible BossesKomedie20116.92016-10-01
Home AloneFamiliefilm19907.52016-10-01
Everybody's FineDrama20097.22016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
How I Live NowDrama20136.52016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
The Boy Next DoorThriller20154.62016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.92016-10-01
Cocaine Cowboys 2: Hustlin’ with the GodmotherDocu20086.72016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
The Armstrong LieDocu20137.22016-10-01
Because I Said SoKomedie20075.62016-10-01
Miss CongenialityActie20006.22016-10-01
Solitary ManKomedie20096.42016-10-01
Facing AliDocu20098.12016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
The RoommateDrama20114.92016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
SparkleDrama20125.72016-10-01
Crazy, Stupid, LoveKomedie20117.42016-10-01
The Last SamuraiActie20137.72016-10-01
True GritMisdaad19697.42016-10-01
PawnThriller20135.72016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
Friday the 13th: Part 2Horror19816.12016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
The SwitchKomedie20106.12016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Underworld: AwakeningActie20126.42016-10-01
The Librarian 2Actie20066.22016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
New Year's EveKomedie20115.72016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
The Art of the StealMisdaad20136.32016-10-01
Rush Hour 2Actie20016.62016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
Get CarterActie20005.12016-10-01
Midnight in ParisKomedie20117.72016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
The Hangover: Part IIKomedie20116.52016-10-01
Mrs BrownDrama19977.32016-10-01
UnknownThriller20116.92016-10-01
Bad JohnsonKomedie20144.52016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
BeowulfActie20076.32016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
Sex and the City: The MovieKomedie20085.52016-10-01
Underworld: EvolutionActie20066.82016-10-01
The Three MusketeersActie20115.82016-10-01
Out of ReachActie20043.92016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
In Her ShoesKomedie20056.52016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
Bicentennial ManDrama19996.82016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Ace Venture: When Nature CallsKomedie19956.62016-10-01
The Perks of Being a WallflowerKomedie20128.02016-10-01
Hall PassKomedie20115.92016-10-01
1408: Theatrical VersionHorror20076.82016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
28 DaysKomedie20006.02016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
African Safari 3DDocu20136.12016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
Cheaper by the DozenFamiliefilm20035.82016-10-01
BlowDrama20017.62016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
Speed RacerActie20086.12016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
Amazing GraceDrama20067.52016-10-01
Shallow HalKomedie20015.92016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
ContagionActie20116.62016-10-01
Happy Feet TwoAnimatiefilm20115.92016-10-01
PathologyMisdaad20086.02016-10-01
The Bag ManThriller20145.32016-10-01
America's SweetheartsKomedie20015.72016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
21 GramsDrama20037.72016-10-01
RocknRollaActie20087.32016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
The SmurfsFamiliefilm20115.52016-10-01
PredestinationDrama20147.42016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
Get SmartActie20086.52016-10-01
Mystic RiverMisdaad20038.02016-10-01
Vantage PointThriller20076.62016-10-01
BacheloretteKomedie20125.32016-10-01
Buried AliveHorror20074.02016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
2 Days in New YorkKomedie20126.02016-10-01
Diary of the DeadHorror20075.72016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Animal KingdomThriller20107.32016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
New York, I Love YouKomedie20086.32016-10-01
StalingradOorlog20135.62016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92016-10-01
One for the MoneyActie20125.32016-10-01
Cuban FuryKomedie20146.22016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-01
Fake IdentityThriller20094.52016-10-01
He's Just Not That Into YouKomedie20096.42016-10-01
This ChristmasFamiliefilm20076.22016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
Sex and the City 2Komedie20104.32016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
DoubtDrama20087.52016-10-01
Vertical LimitActie20005.92016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
The ReboundKomedie20096.42016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
GremlinsKomedie19847.22016-10-01
Fantastic FourActie20154.32016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
Rush Hour 3Actie20076.22016-10-01
Game of DeathActie20104.72016-10-01
Batman BeginsActie20058.32016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
The PatriotActie20107.12016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
The English PatientDrama19967.42016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
PhilomenaDrama20137.62016-10-01
The Disappearance of Alice CreedThriller20096.82016-10-01
Jack and JillKomedie20113.42016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
HereafterDrama20106.52016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
J. EdgarActie20116.62016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
Just Friends - No SexKomedie20056.22016-10-01
ObsessedDrama20094.92016-10-01
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-10-01
House at the End of the StreetDrama20125.62016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
Tim's VermeerDocu20137.92016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
Our Idiot BrotherKomedie20116.42016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
License to WedRomance20075.32016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
Clash of the TitansActie20105.82016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
CourageousDrama20117.02016-10-01
A Beautiful MindDrama20018.22016-09-30
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-09-30
The Italian JobActie19697.42016-09-30
The First Wives ClubKomedie19966.22016-09-30
GhostDrama19907.02016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
Little FockersKomedie20105.52016-09-30
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02016-09-30
The General's DaughterThriller19996.32016-09-30
FootlooseDrama20115.92016-09-30
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-09-30
Top Secret!Komedie19847.22016-09-30
The Kite RunnerDrama20077.62016-09-30
Friday the 13th: Part 3Horror19825.72016-09-30
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-09-30
Blades of GloryKomedie20076.32016-09-30
Vampire in BrooklynHorror19954.52016-09-30
The Heartbreak KidKomedie20075.82016-09-30
The Hunt for Red OctoborActie19907.62016-09-30
Win a Date With Tad Hamilton!Komedie20045.62016-09-30
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
The Ten CommandmentsDrama19567.92016-09-30
AmistadDrama19977.22016-09-30
Hansel and GretelFamiliefilm19877.02016-09-30
Paranormal Activity 3Horror20115.82016-09-30
Grease 2Drama19824.22016-09-30
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-09-30
Tropic ThunderActie20087.02016-09-30
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20148.02016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
GreaseDrama19787.22016-09-30
ChinatownThriller19748.22016-09-30
Mean Girls 2Komedie20114.22016-09-30
Paulie Een Eigenzinnige VogelFamiliefilm19986.52016-09-30
CloverfieldHorror20087.02016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
In Harm's WayDrama19657.42016-09-30
WitnessThriller19857.42016-09-30
Rosemary's BabyHorror19688.02016-09-30
Changing LanesThriller20026.72016-09-30
The TuxedoKomedie20025.32016-09-30
Friday the 13th: Part 6: Jason Lives Horror19865.92016-09-30
ZuluActie19647.82016-09-30
The Golden ChildActie19865.92016-09-30
ElizabethstownKomedie20056.42016-09-30
Falling in LoveDrama19846.52016-09-30
Airplane!Komedie19807.62016-09-30
Team America: World PoliceKomedie20047.22016-09-30
The ScoreThriller20016.82016-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-09-30
Private PartsKomedie19976.82016-09-30
ClockstoppersFamiliefilm20025.22016-09-30
Four BrothersActie20056.92016-09-30
Necessary RougnessKomedie19916.02016-09-30
Imagine ThatFamiliefilm20095.62016-09-30
Last HolidayKomedie20066.42016-09-30
Top GunActie19866.92016-09-30
WatchmenActie20097.62016-09-30
ShaftActie20005.92016-09-30
Tommy BoyKomedie19957.02016-09-30
Beverly Hills Cop IIKomedie19876.42016-09-30
Up in the AirKomedie20097.42016-09-30
No Strings AttachedKomedie20116.22016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
The Ghost and the DarknessActie19966.82016-09-30
Vanille SkyThriller20016.92016-09-30
Varsity BluesDrama19996.42016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.72016-09-30
DreamgirlsDrama20066.52016-09-30
Friday the 13th: Part 8: Jason Takes Manhattan Horror19894.52016-09-30
The Great GatsbyDrama19746.42016-09-30
Indecent ProposalDrama19935.82016-09-30
Shutter IslandThriller20108.12016-09-30
King DavidDrama19855.12016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
The Godfather IIIActie19907.52016-09-30
ShooterActie20077.22016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Jackass 3Komedie20107.12016-09-30
RangoFamiliefilm20117.22016-09-30
The Bad News BearsKomedie19767.32016-09-30
FlashdanceDrama19836.12016-09-30
The FirmDrama19936.82016-09-30
Fatal AttractionThriller19876.92016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Roman HolidayKomedie19538.12016-09-30
ElectionKomedie19997.32016-09-30
Hustle & FlowDrama20057.42016-09-30
Red EyeThriller20056.52016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
Beverly Hills Cop IIIKomedie19945.52016-09-30
MunichDrama20057.62016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
I Love You, ManKomedie20097.12016-09-30
Road TripKomedie20006.52016-09-30
FootlooseDrama19846.52016-09-30
The HauntingHorror19994.92016-09-30
Pretty in PinkDrama19866.22016-09-30
Enemy at the GatesActie20017.62016-09-30
The Manchurian CandidateThriller20046.62016-09-30
Eddie Murphy: RawCabaret19877.62016-09-30
Terms of EndearmentDrama19837.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32016-09-30
BoomerangKomedie19925.62016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
EurotripKomedie20046.62016-09-30
A Night at the RoxburyKomedie19986.22016-09-30
Meet the ParentsKomedie20007.02016-09-30
Meet the FockersKomedie20046.32016-09-30
True GritDrama20107.72016-09-30
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-09-30
The MexicanKomedie20016.12016-09-30
Get Rich Or Die Tryin'Drama20055.02016-09-30
AnnieFamiliefilm20145.32016-09-29
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
The Dark KnightThriller20089.02016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
Fired UpRomance20096.22016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
You AgainRomance20105.82016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Déjà VuActie20067.02016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
BeachesKomedie19886.82016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
HortonFamilie20086.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
RetreatThriller20115.82016-09-07
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
DaglichtDrama20137.02016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
KillersActie20105.42016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
WhiplashDrama20148.52016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Hostages(1 seizoen)Thriller20136.92016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
Modern Family (6 seizoenen)Komedie20138.72016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Lawrence of Arabia: Restored VersionDrama19628.42016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
Het Begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie20155.92016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChefKomedie20147.32016-08-23
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Seventh SonSci-Fi20145.52016-08-17
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
The Get Down (seizoen 1)Drama2016-2016-08-12
HummingbirdActie20136.22016-08-11
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
Beyond the LightsDrama20146.92016-08-10
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
The Americans (3 seizoen)Drama20158.32016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Think Like a ManRomance20126.62016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
AdamDrama20097.22016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Komedie20168.12016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
Scooby-DooKomedie20024.92016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Return To MeKomedie20006.72016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Two Weeks NoticeKomedie20026.12016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
DraculaHorror19796.42016-07-13
How HighKomedie20016.22016-07-13
Dragon: The Bruce Lee StoryDrama19937.02016-07-13
Masters of Sex (3 seizoenen)Drama20138.02016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
MonoKomedie2016-2016-07-09
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Embrace of the VampireHorror20134.12016-07-05
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
MudDrama20127.42016-07-02
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
MalavitaKomedie20136.32016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.32016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Body of LiesDrama20087.12016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The MaskKomedie19946.92016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
No EscapeActie20156.82016-06-25
BabeFamiliefilm19956.82016-06-24
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orphan Black (3 seizoenen)Actie20168.42016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
TalvarDrama20158.42016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
12 RoundsActie20095.62016-06-09
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
Rooster Cogburn (...and the Lady)Actie19756.92016-06-08
Along Came PollyKomedie20045.92016-06-08
TrashThriller20147.22016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20135.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Best Night EverKomedie20133.92016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
In the Heat of the NightDrama19678.02016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Drama20158.32016-05-27
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
Nashville (4 seizoenen)Drama20167.72016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Cabaret2015-2016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Veerle Malschaert – Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw – Ik Ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Bas Birker: Op WegCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
JawsThriller19758.02016-05-11
Jaws 2Thriller19785.72016-05-11
Weird ScienceKomedie19856.62016-05-11
Half BakedKomedie19986.72016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ice Scultupre ChristmasKomedie20156.82016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Road HouseActie19896.52016-05-04
Manhattan (2 seizoenen)Drama20157.82016-05-03
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
A Fighting ManDrama20145.62016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Men of HonorDrama20007.22016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20167.82016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20158.02016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
Elementary (3 seizoenen)Thriller20158.02016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
The TownActie20107.62016-04-27
ContactDrama19977.42016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Panic RoomThriller20026.82016-04-20
Sharpay's Fabulous AdventureFamiliefilm20114.82016-04-20
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20168.82016-04-19
A Case of YouKomedie20135.62016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (2 seizoenen)Komedie20157.92016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
The Big LebowskiKomedie19988.22016-04-14
What Dreams May ComeDrama19987.02016-04-14
TrainspottingDrama19968.22016-04-14
The Andromeda StrainSci-Fi19717.22016-04-13
Jane the Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-04-13
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
All About EveDrama19508.32016-04-09
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Reign (2 seizoenen)Drama20147.72016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
Ant-ManActie20157.42016-04-02
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Het VonnisDrama20137.12016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
What's The Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
KhartoumActie19666.92016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20038.22016-04-01
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
HomefrontActie20136.52016-03-30
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22016-03-30
Walking With DinosaursFamiliefilm20135.22016-03-30
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret20047.92016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Bert Visscher: Stoffe jongensCabaret2009-2016-03-29
Javier Guzman: OorverdovendCabaret20138.42016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Roue Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20158.52016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Outlaw Prophet: Warren JeffsDrama20145.92016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Passion (USA) 2016Drama20167.82016-03-26
As Good As It GetsKomedie19977.72016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
xXxActie20025.82016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
Snakehead SwampHorror20143.22016-03-21
Hollow ManHorror20005.72016-03-21
Taxi DriverDrama19768.62016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
MiracleFamiliefilm20047.52016-03-21
Street FighterActie19943.82016-03-21
Richard Pryor: Live on the Sunset StripCabaret19827.72016-03-21
Cemetry JunctionKomedie20106.92016-03-21
LinewatchDrama20085.52016-03-21
Dr. StrangeloveKomedie19648.62016-03-21
Roxy Hunter and the Mystery of the Moody GhostFamiliefilm20076.22016-03-21
Grave HalloweenHorror20134.22016-03-20
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
AwakeningsDrama19907.82016-03-16
Assassination GamesActie20116.22016-03-16
Mr. DeedsKomedie20025.82016-03-16
Reign Over MeDrama20077.52016-03-16
S.W.A.T.Actie20036.02016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-15
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
The Day of the JackalActie19737.82016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-03-10
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.12016-03-09
Diary of a Wimpy KidKomedie20106.22016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
MASHKomedie19707.62016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
FrankenweenieFamiliefilm20127.02016-03-08
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
HustlersActie20135.92016-03-07
Mr. SelfridgeDrama20147.72016-03-06
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Drama20169.02016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
StargateThriller19947.02016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Food MattersDocu20087.82016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Escape PlanActie20136.72016-02-27
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
FlippedKomedie20107.72016-02-24
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
GoodfellasDrama19908.72016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-22
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-22
The BabymakersRomance20125.02016-02-20
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
A Few Good MenDrama19927.62016-02-18
GandhiDrama19828.12016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
Stand By MeDrama19868.12016-02-17
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-02-17
StepmomDrama19986.72016-02-17
Doing Hard TimeActie20045.12016-02-17
The Lazarus ProjectThriller20086.22016-02-17
The Client ListDrama20105.92016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-02-13
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
In a World...Komedie20136.72016-02-10
The JerkKomedie19797.22016-02-10
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Hard TargetActoe19936.12016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12016-02-09
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
The Fall (1 seizoen)Thriller20138.32016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
WeekendDrama20117.72016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
ShutterHorror20085.22016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-02
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Space JamKomedie19966.32015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Tiny FurnitureKomedie20126.32015-12-17
Elite SquadActie20088.12015-12-17
Drop Dead Diva (6 seizoenen)Drama20137.32015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Thriller20149.02015-12-15
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Jesus Christ SuperstarDrama19737.32015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Bring it on: All or NothingKomedie20065.72015-12-10
The Perfect ManKomedie20055.52015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Blue CollarDrama19787.62015-12-10
Let’s Go to PrisonKomedie20066.02015-12-10
The CarHorror19776.02015-12-10
Bring it on: In it to Win itKomedie20075.32015-12-09
The French ConnectionActie19717.82015-12-09
Bring it on: Fight to the FinishKomedie20095.32015-12-09
Child's Play 2Horror19905.72015-12-09
Baby MamaKomedie20086.02015-12-09
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Child's Play 3Horror19914.92015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Suits (4 seizoenen)Drama20138.82015-12-02
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
ChampionsKomedie19926.42015-11-30
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Matroesjka's (1 seizoen)Drama20058.42015-11-24
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Finding Mercy 2Drama20136.32015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.62015-11-11
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
Het Sinterklaasjournaal: De meezing moevieKinderfilm20095.62015-11-05
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Matroesjka's 2 (1 seizoen)Drama20077.92015-11-01
Huntik (2 seizoenen)Animatie201118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamiliefilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wallander (3 seizoenen)Thriller20087.92015-10-13
The Bridge (2 seizoenen)Drama20118.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Drama20078.42015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Dicte (2 seizoenen)Dramaserie20127.02015-10-08
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
MongolDrama20077.32015-10-06
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Princess EllaFamiliefilm20046.32015-09-22
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2
Drama20125.62015-09-10
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
6 YearsDrama20155.62015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
AssepoesterFamiliefilm19507.32015-08-24
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
Taken 2Thriller20126.32015-07-22
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
Anger ManagementKomedie20036.22015-07-15
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-07-14
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
The Breakfast ClubDrama19857.92015-07-09
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
A TeacherDrama20134.92015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Earth From AboveDocu20047.42015-06-18
Surf's UpAnimatie20076.82015-06-17
SuperbadKomedie20077.62015-06-17
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
TroyAvontuur20047.22015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Ontmoet de MormonenDocu20147.42015-05-22
The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
De Avonturen van KuifjeAvontuur20117.42015-05-20
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
MoneyballSport20117.62015-05-20
Bad TeacherKomedie20115.72015-05-20
Friends With BenefitsKomedie20116.62015-05-20
30 Minutes or LessActie20116.22015-05-20
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Last CastleActie20016.92015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
David Strassman: Careful What You Wish ForCabaret2014-2015-04-15
Carl Barron: A One Ended StickCabaret2013-2015-04-15
The Umbilical Brothers: The RehearsalCabaret2014-2015-04-15
Hello Kitty FlanaganCabaret2014-2015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Akmal: Life of AkmalCabaret2014-2015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
Matters ArisingDrama20146.52015-04-12
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
No Country for Old MenThriller20078.12015-04-01
Dinosaur 13Docu20147.22015-04-01
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
SafeThriller20126.52015-03-24
Are We Done Yet?Komedie20073.92015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The CondemnedActie20076.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
The Eiger SanctionActie19756.32015-03-11
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Now Is GoodDrama20127.22015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
UltravioletActie20064.42015-02-20
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
Man of the HouseKomedie20055.42015-02-18
The Pursuit of HappynessDrama20067.92015-02-18
Across the UniverseDrama20077.52015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
Bring It OnKomedie20005.92015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
ClickKomedie20066.42015-01-21
EnoughThriller20025.52015-01-21
The DukeKomedie19994.82015-01-16
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
Hinterland (1 seizoen)Drama20137.72015-01-15
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
Revolution (2 seizoenen)Sci-Fi20136.72015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
The Returned (seizoen 1)Thriller20128.32014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
What to Expect When You're ExpectingKomedie20125.72014-11-25
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Het BombardementDrama20123.72014-11-16
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
50/50Drama20117.82014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
LooperActie20127.52014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
KaboomKomedie20105.82014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
The Usual SuspectsThriller19958.72014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
ScreamThriller19967.22014-09-09
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Big WordsDrama20135.82014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Jeff Jefferies: BARECabaret20147.82014-08-29
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
School of RockKomedie20037.12014-07-29
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92014-07-17
Iceberg Slim: Portrait of a PimpDocu20126.92014-07-16
The Great RaidDrama20056.72014-07-15
Muscle ShoalsDocu20137.62014-07-15
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
Cocaine Cowboys ReloadedDocu20146.72014-07-08
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
Filthy Gorgeous: The Bob Guccione StoryDocu20136.82014-07-01
Touchy FeelyDrama20135.32014-07-01
Just Go with ItKomedie20116.42014-07-01
The Unlikely GirlThriller20126.22014-06-27
Kevin Hart: Let Me ExplainCabaret20136.52014-06-13
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2014-06-01
The TerminatorActie19848.12014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
The GodfatherThriller19729.22014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
The Godfather: Part IIThriller19749.12014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Brave Miss WorldDocu20138.62014-05-29
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
PandorumHorror20096.82014-05-22
Dear Mr. WattersonDocu20136.12014-05-18
Eddy Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-05-15
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
TransformersSci-Fi20077.22014-04-30
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Interior. Leather Bar.Drama20135.52014-04-15
When Jews Were FunnyDocu20136.92014-04-08
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
GangsterboysKomedie20104.22014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
SpliceSci-Fi20095.82014-03-15
The Other End of the LineKomedie20086.22014-03-15
The JonesesKomedie20096.52014-03-15
Chasing MadoffDocu20126.12014-03-04
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
The TerminalKomedie20047.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
LimoKinderfilm20094.72014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20137.62014-02-28
The Italian JobActie20037.02014-02-25
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-02-15
War of the WorldsSci-Fi20056.52014-02-15
Catch Me If You CanDrama20028.02014-02-15
Old SchoolKomedie20037.22014-02-15
NorbitKomedie20073.92014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Jackass 2.5Komedie20076.42014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
Minority ReportActie20027.72014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
The Twilight Saga - New MoonDrama20094.62014-02-01
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
TakenActie20087.92014-02-01
TwilightDrama20085.22014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Barbie Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderfilm20137.92013-12-23
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
American Girl: Shooting for the StarsKinderfilm20126.02013-12-16
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
The Short GameSport20137.52013-12-12
Donnie BrascoDrama19977.82013-12-11
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
Jochem Myjer: Yeee-Haa!Cabaret2007-2013-12-03
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
The Ides of MarchDrama20117.22013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
AdventurelandKomedie20096.82013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
The ReaderDrama20087.62013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
HooligansActie20057.52013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Nieuwsgierig aapje 2Kinderfilm20095.52013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
BuddiesDrama20126.92013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
The End of the LineDocu20097.52013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
De Kameleon 2Kinderfilm20056.02013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?