Netflix ratingsysteem

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
American BeautyDrama19998.42017-07-22
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime20118.82017-07-21
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Shutter IslandThriller20108.12017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
CollateralDrama20047.62017-07-20
Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62017-07-20
The RingHorror20027.12017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Shooter (seizoen 1 + S02E01)Actie20177.82017-07-19
Imba Means SingDocu8.220152017-07-19
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E16)Drama20176.52017-07-18
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
George from the JungleFamilie19975.42017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
The WalkDrama20157.32017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
George from the Jungle 2Familie20033.32017-07-17
Orphan Black (4 seizoenen + S05E06)Drama20178.42017-07-16
The CandidateDrama20166.52017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
West Coast Customs (4 seizoenen)Reality20116.42017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
Skin Wars (2 seizoenen)Reality2014-2017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Chelsea (1 seizoen +S02E13)Talkshow2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Friends From CollegeKomedie2017-2017-07-14
The TouristActie20106.02017-07-12
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
Saving Mr. BanksKomedie20137.52017-07-10
Brasserie ValentijnKomedie20165.02017-07-10
Cirque du Soleil – Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-10
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelFamilie1997-2017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
Freaky FridayFamiliefilm20036.12017-07-03
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Freaky FridayFamiliefilm19766.32017-07-03
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 + 8)Reality20168.02017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
Parental GuidanceKomedie20126.12017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Men in Black 3Actie20126.82017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Dashavater: Every Era Has a HeroFamiliefilm20087.72017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
White ChicksKomedie20045.52017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.12017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
The Amazing Spider-ManActie20127.02017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
SouthpawDrama20157.42017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
MoneyballDrama20117.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
The ProgramDrama20156.52017-07-01
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
The InternationalThriller20096.52017-06-30
Little Witch Academica (1 seizoen)Anime2017-2017-06-30
Tyrant (2 seizoenen)Drama20147.92017-06-30
New Girl (5 seizoenen)Komedie20147.92017-06-30
Legends (2 seizoenen)Drama20147.52017-06-30
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20138.82017-06-29
Drunk WeddingKomedie20154.62017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Drama20178.32017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
BabelDrama20067.52017-06-27
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
Ray Donovan (4 seizoenen)Drama20138.32017-06-27
KrampusHorror20156.22017-06-26
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
The Princess Diaries 2Familie20015.72017-06-26
Big GameActie20145.42017-06-25
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Area 51Horror20154.22017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.82017-06-20
The Princess DiariesFamilie20016.32017-06-19
Ricki and the FlashKomedie20156.02017-06-17
The Ranch (2 seizoenen)Komedie20167.52017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
The Perfect GuyThriller20155.62017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
My Favorite MartiansFamilie19995.02017-06-12
Supergirl (2 seizoenen)Actie20166.62017-06-12
Peter Pan: Terug naar NooitgedachtlandFamilie20025.82017-06-12
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Black SnowDrama2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen)Actie20167.02017-06-10
The Flash (2 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
The FireflyDrama20138.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Suits (5 seizoenen)Drama20138.82017-06-07
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19877.62017-06-07
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
War RoomDrama20156.42017-06-04
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
HeadshotActie20166.52017-06-03
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
Pulp FictionThriller19948.92017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Gone Baby GoneThriller20077.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
Don’t Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
American UltraActie20156.12017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Max PayneActie20085.42017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseKomedie20156.32017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
The Americans (4 seizoenen)Drama20158.32017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
TakersActie20106.22017-05-31
FasterActie20106.52017-05-31
The Bounty HunterActie20105.52017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Drama20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.02017-05-29
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Nowhere Boys (2 seizoenen)Drama20147.52017-05-25
The VisitHorror20156.22017-05-24
Designated Survivor (S01E21)Drama20178.22017-05-24
In the FleshThriller20138.12017-05-23
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
The Next Karate KidDrama19944.32017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
The Mind of a Chef (4 seizoenen)Docu20148.22017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Crimson PeakHorror20156.62017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.22017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesActie20116.72017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Riverdale (seizoen 1)Drama20177.92017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Anne with an E (1 seizoenDrama2017-2017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer’s Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocu20165.82017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
National BirdDocu20167.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
Spirit: Samen VrijKinderen2017-2017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
Wild CardActie20155.62017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Elementary (4 seizoenen)Thriller20168.02017-05-05
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Anthropoid Drama20167.22017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Les MisérablesDrama19987.52017-05-03
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Modern Family (7 seizoenen)Komedie20138.72017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Danny CollinsDrama20157.02017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
PixelsKomedie20155.62017-04-30
DopeDrama20157.32017-04-30
Running WildDrama20175.82017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Grimm (4 seizoenen)Drama20147.82017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
The ThreadDocu20156.32017-04-22
CarandiruDrama20037.62017-04-22
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Schone HandenDrama20156.32017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
The Age of AdalineDrama2015-2017-04-18
Inside OutFamiliefilm20158.32017-04-18
PopozKomedie20154.92017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamiliefilm20027.12017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Tom and HuckFamiliefilm19955.62017-04-17
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
The Dark CrystalSci-Fi19827.22017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Dicte (2 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Little WomenFamiliefilm19947.32017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Thriller20137.62017-04-13
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
8MMThriller19996.52017-04-10
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
Mary Shelley’s FrankensteinHorror19946.42017-04-09
Reign (3 seizoenen)Drama20167.72017-04-09
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Look Who's Talking NowKomedie19934.22017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
BurdenDocu20166.02017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
Stomp the Yard: HomecomingDrama20104.32017-04-05
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
De prinses en de kikkerFamiliefilm20097.12017-04-03
PinocchioFamiliefilm19407.52017-04-03
Roadkill (1 seizoen)Reality2014-2017-04-02
Ignition (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality2015-2017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality2013-2017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
The TerminatorActie19848.12017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Christmas with the Kranks Komedie20045.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
PlatoonActie19868.12017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Into the BlueActie20055.82017-04-01
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
The Thin Red LineDrama19987.62017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20158.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
The HoursDrama20027.62017-03-31
Inside JobDocu20118.32017-03-31
HookFamiliefilm19916.72017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Girl, InterruptedDrama19997.32017-03-31
Boyz n the HoodDrama19917.82017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
De Muppets veroveren BroadwayFamiliefilm19846.92017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
AnnieFamiliefilm19826.52017-03-31
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02017-03-31
Evil DeadHorror20136.52017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-03-31
FractureDrama20077.22017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20158.52017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
In the Line of FireActie19937.22017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
Beverly Hills NinjaActie19975.52017-03-31
The RundownActie20036.72017-03-31
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
Seven Years in TibetActie19977.02017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
PriestActie20115.72017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
This Is ItDocu20097.32017-03-31
Cruel IntentionsDrama19996.92017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Sense and SensibilityDrama19957.72017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
De SmurfenFamiliefilm20115.52017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
JumanjiFamiliefilm19956.92017-03-31
AwakeningsDrama19907.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
De zwanenprinsesFamiliefilm19946.42017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
The Swan Princess ChristmasFamiliefilm20123.52017-03-31
Robin Hood: Men in Tights Komedie19936.72017-03-31
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42017-03-31
Open Season 2Familiefillm20085.72017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie19936.82017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20158.22017-03-31
The Karate Kid Part IIIFamiliefilm19895.02017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
A Knight’s TaleActie20016.92017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
IgorFamiliefilm20086.02017-03-31
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
EverestActie20157.12017-03-28
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
The FlockThriller20075.72017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20127.22017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Murder FilesReality2013-2017-03-21
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
TracersActie20145.62017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
TrainwreckKomedie20156.32017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
TradeThriller20077.42017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
The PacifierFamiliefilm20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie1995-2017-03-08
Belle en het BeestFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stonehearst AsylumThriller20146.82017-03-05
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Begin AgainRomance20147.42017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
One of Our Dinosaurs is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
DilwaleActie20155.32017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Project MC² (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-02-02
Ted 2Komedie20156.32017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
The Wedding RingerKomedie20156.72017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20157.92017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
The Final GirlsKomedie20156.62017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-23
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
RatsDocu20166.62016-12-20
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Fight ClubActie19998.82016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Sand StormDrama20167.32016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
Post GradKomedie20095.32016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
Non-StopActie20147.02016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
2012Actie20095.82016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
OuijaHorror20144.42016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
Fired UpRomance20096.22016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
You AgainRomance20105.82016-09-18
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Déjà VuActie20067.02016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
BeachesKomedie19886.82016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
HortonFamilie20086.92016-09-10
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
RetreatThriller20115.82016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
HummingbirdActie20136.22016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Think Like a ManRomance20126.62016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-20
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
JelliesDocu2013-2016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
MudDrama20127.42016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
TalvarDrama20158.42016-06-14
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
12 RoundsActie20095.62016-06-09
TrashThriller20147.22016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
TrickedDocu20136.32016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
HustlersActie20135.92016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
Food MattersDocu20087.82016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
In a World...Komedie20136.72016-02-10
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
ShutterHorror20085.22016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
6 YearsDrama20155.62015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
SilencedDocu20148.02015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
FurtherDocu20127.92015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
HannaActie20116.82015-05-20
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
LooperActie20127.52014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Le moineThriller20115.82014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
PandorumHorror20096.82014-05-22
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
The Short GameSport20137.52013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?