Netflix ratingsysteem

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Shooter (seizoen 1 + S02E02)Actie20177.82017-07-26
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E17)Drama20176.52017-07-25
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Meet the RobinsonsFamilie20076.92017-07-24
Orphan Black (4 seizoenen + S05E07)Drama20178.42017-07-23
American BeautyDrama19998.42017-07-22
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime20118.82017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
CollateralDrama20047.62017-07-20
Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62017-07-20
The RingHorror20027.12017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Shutter IslandThriller20108.12017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
Imba Means SingDocu20158.22017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
The WalkDrama20157.32017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
George from the Jungle 2Familie20033.32017-07-17
George from the JungleFamilie19975.42017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
West Coast Customs (4 seizoenen)Reality20116.42017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Skin Wars (2 seizoenen)Reality2014-2017-07-15
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Chelsea (1 seizoen +S02E13)Talkshow2017-2017-07-14
Friends From CollegeKomedie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
The TouristActie20106.02017-07-12
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
Brasserie ValentijnKomedie20165.02017-07-10
Saving Mr. BanksKomedie20137.52017-07-10
Cirque du Soleil – Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-10
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelFamilie1997-2017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-07-04
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Freaky FridayFamiliefilm19766.32017-07-03
Freaky FridayFamiliefilm20036.12017-07-03
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 + 8)Reality20168.02017-07-02
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Parental GuidanceKomedie20126.12017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
Men in Black 3Actie20126.82017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
White ChicksKomedie20045.52017-07-01
Penn & Teller (1 seizoen)Reality20156.92017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.12017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
Dashavater: Every Era Has a HeroFamiliefilm20087.72017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
SouthpawDrama20157.42017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
MoneyballDrama20117.62017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
The ProgramDrama20156.52017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
The Amazing Spider-ManActie20127.02017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
The InternationalThriller20096.52017-06-30
Little Witch Academica (1 seizoen)Anime2017-2017-06-30
Tyrant (2 seizoenen)Drama20147.92017-06-30
New Girl (5 seizoenen)Komedie20147.92017-06-30
Legends (2 seizoenen)Drama20147.52017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20138.82017-06-29
Drunk WeddingKomedie20154.62017-06-29
OkjaFamilie20177.02017-06-28
The Originals (4 seizoenen)Drama20178.32017-06-28
BabelDrama20067.52017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
Ray Donovan (4 seizoenen)Drama20138.32017-06-27
KrampusHorror20156.22017-06-26
The Princess Diaries 2Familie20015.72017-06-26
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
Big GameActie20145.42017-06-25
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
Area 51Horror20154.22017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.82017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
The Princess DiariesFamilie20016.32017-06-19
Ricki and the FlashKomedie20156.02017-06-17
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
The Ranch (2 seizoenen)Komedie20167.52017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
The Perfect GuyThriller20155.62017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
Peter Pan: Terug naar NooitgedachtlandFamilie20025.82017-06-12
Supergirl (2 seizoenen)Actie20166.62017-06-12
My Favorite MartiansFamilie19995.02017-06-12
Black SnowDrama2017-2017-06-10
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen)Actie20167.02017-06-10
The Flash (2 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
The FireflyDrama20138.52017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19877.62017-06-07
Suits (5 seizoenen)Drama20138.82017-06-07
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
KahaaniThriller20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
War RoomDrama20156.42017-06-04
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Gone Baby GoneThriller20077.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Pulp FictionThriller19948.92017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
Don’t Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
American UltraActie20156.12017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Max PayneActie20085.42017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseKomedie20156.32017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
The Americans (4 seizoenen)Drama20158.32017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
FasterActie20106.52017-05-31
The Bounty HunterActie20105.52017-05-31
House of Cards (5 seizoenen)Drama20169.02017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
RangoonActie20175.92017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.02017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Nowhere Boys (2 seizoenen)Drama20147.52017-05-25
Designated Survivor (S01E21)Drama20178.22017-05-24
The VisitHorror20156.22017-05-24
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
In the FleshThriller20138.12017-05-23
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
The Next Karate KidDrama19944.32017-05-23
The Mind of a Chef (4 seizoenen)Docu20148.22017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Crimson PeakHorror20156.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.22017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesActie20116.72017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SatanicHorror20163.72017-05-14
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Riverdale (seizoen 1)Drama20177.92017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Anne with an E (1 seizoenDrama2017-2017-05-12
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer’s Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
National BirdDocu20167.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
Spirit: Samen VrijKinderen2017-2017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
Elementary (4 seizoenen)Thriller20168.02017-05-05
Wild CardActie20155.62017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Anthropoid Drama20167.22017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
Les MisérablesDrama19987.52017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Modern Family (7 seizoenen)Komedie20138.72017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Danny CollinsDrama20157.02017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
DopeDrama20157.32017-04-30
PixelsKomedie20155.62017-04-30
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The ForestDrama20167.32017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-04-25
Grimm (4 seizoenen)Drama20147.82017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
The ThreadDocu20156.32017-04-22
CarandiruDrama20037.62017-04-22
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
The Age of AdalineDrama2015-2017-04-18
Inside OutFamiliefilm20158.32017-04-18
PopozKomedie20154.92017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Schone HandenDrama20156.32017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamiliefilm20027.12017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Tom and HuckFamiliefilm19955.62017-04-17
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
The Dark CrystalSci-Fi19827.22017-04-16
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Dicte (2 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Little WomenFamiliefilm19947.32017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Thriller20137.62017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
8MMThriller19996.52017-04-10
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
Reign (3 seizoenen)Drama20167.72017-04-09
Mary Shelley’s FrankensteinHorror19946.42017-04-09
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
Look Who's Talking NowKomedie19934.22017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Stomp the Yard: HomecomingDrama20104.32017-04-05
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
PinocchioFamiliefilm19407.52017-04-03
De prinses en de kikkerFamiliefilm20097.12017-04-03
LavenderDrama20165.12017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality2013-2017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Roadkill (1 seizoen)Reality2014-2017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality2015-2017-04-02
Ignition (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
The TerminatorActie19848.12017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Christmas with the Kranks Komedie20045.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
PlatoonActie19868.12017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Into the BlueActie20055.82017-04-01
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
The Thin Red LineDrama19987.62017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20158.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
The Red TentDrama20147.32017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
The HoursDrama20027.62017-03-31
Inside JobDocu20118.32017-03-31
HookFamiliefilm19916.72017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Girl, InterruptedDrama19997.32017-03-31
Boyz n the HoodDrama19917.82017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
De Muppets veroveren BroadwayFamiliefilm19846.92017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
AnnieFamiliefilm19826.52017-03-31
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02017-03-31
Evil DeadHorror20136.52017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-03-31
FractureDrama20077.22017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20158.52017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
In the Line of FireActie19937.22017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
Beverly Hills NinjaActie19975.52017-03-31
The RundownActie20036.72017-03-31
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
PriestActie20115.72017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
This Is ItDocu20097.32017-03-31
Cruel IntentionsDrama19996.92017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Sense and SensibilityDrama19957.72017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
De SmurfenFamiliefilm20115.52017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
JumanjiFamiliefilm19956.92017-03-31
AwakeningsDrama19907.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
De zwanenprinsesFamiliefilm19946.42017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
The Swan Princess ChristmasFamiliefilm20123.52017-03-31
Robin Hood: Men in Tights Komedie19936.72017-03-31
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42017-03-31
Open Season 2Familiefillm20085.72017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie19936.82017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20158.22017-03-31
The Karate Kid Part IIIFamiliefilm19895.02017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
A Knight’s TaleActie20016.92017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
IgorFamiliefilm20086.02017-03-31
Seven Years in TibetActie19977.02017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
EverestActie20157.12017-03-28
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The FlockThriller20075.72017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20127.22017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Murder FilesReality2013-2017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-03-20
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
TracersActie20145.62017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
TrainwreckKomedie20156.32017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
TradeThriller20077.42017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
The PacifierFamiliefilm20055.52017-03-14
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
MeltdownActie1995-2017-03-08
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Belle en het BeestFamilie19918.02017-03-06
Stonehearst AsylumThriller20146.82017-03-05
Force 2Actie20166.52017-03-05
Begin AgainRomance20147.42017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
One of Our Dinosaurs is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
JonasDrama20155.72017-02-26
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC² (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
Ted 2Komedie20156.32017-02-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20157.92017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
The Final GirlsKomedie20156.62017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-23
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
So YoungDrama20136.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Fight ClubActie19998.82016-12-19
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
LuToDrama20155.52016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Bad AssActie20125.52016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
At First SightDrama19995.92016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Non-StopActie20147.02016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
OuijaHorror20144.42016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
U TurnThriller20168.42016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
Fired UpRomance20096.22016-09-21
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
RamboActie20087.12016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
You AgainRomance20105.82016-09-18
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Déjà VuActie20067.02016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
BeachesKomedie19886.82016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
HortonFamilie20086.92016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
RetreatThriller20115.82016-09-07
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Black FridayDrama20048.62016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
HummingbirdActie20136.22016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
MudDrama20127.42016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
TalvarDrama20158.42016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
12 RoundsActie20095.62016-06-09
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
TrashThriller20147.22016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-15
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
HustlersActie20135.92016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Food MattersDocu20087.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
In a World...Komedie20136.72016-02-10
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
High CrimesDrama20026.32016-01-06
ShutterHorror20085.22016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
SnitchActie20136.52015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
SilencedDocu20148.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
LooperActie20127.52014-09-29
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
PandorumHorror20096.82014-05-22
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
The Short GameSport20137.52013-12-12
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?