Netflix ratingsysteem

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.02017-05-29
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
Pretty Little Liars (6 seizoenen + S07E15)Drama20177.82017-05-28
Man to Man (S01E12)Actie2017-2017-05-27
War MachineDrama2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Chelsea (1 seizoen +S02E07)Talkshow2017-2017-05-26
Fargo (2 seizoenen + S03E06)Thriller20179.02017-05-25
Top Boy (1 seizoen)Drama20118.22017-05-25
Nowhere Boys (2 seizoenen)Drama20147.52017-05-25
Designated Survivor (S01E21)Drama20178.22017-05-24
The Originals (3 seizoenen + S04E09)Drama20178.32017-05-24
The VisitHorror20156.22017-05-24
Better Call Saul (2 seizoenen + S03E07)Drama20178.82017-05-23
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
The Next Karate KidDrama19944.32017-05-23
In the FleshThriller20138.12017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
The Mind of a Chef (4 seizoenen)Docu20148.22017-05-22
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
The Real Ghostbusters (2 seizoenen)Komedie19877.62017-05-20
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Crimson PeakHorror20156.62017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesActie20116.72017-05-15
Robin HoodFamilie19737.62017-05-15
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.22017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
Anne with an E (1 seizoenDrama2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Riverdale (seizoen 1)Drama20177.92017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Can Alzheimer’s Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
West Coast Customs (2 seizoenen)Reality20116.42017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocu20165.82017-05-08
National BirdDocu20167.12017-05-08
Pirates of the Caribbean deel 3Avontuur20077.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
Spirit: Samen VrijKinderen2017-2017-05-06
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Elementary (4 seizoenen)Thriller20168.02017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Wild CardActie20155.62017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Anthropoid Drama20167.22017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Les MisérablesDrama19987.52017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Modern Family (7 seizoenen)Komedie20138.72017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
Danny CollinsDrama20157.02017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 2Avontuur20067.32017-05-01
Pirates of the Caribbean deel 1Avontuur20038.02017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
PixelsKomedie20155.62017-04-30
DopeDrama20157.32017-04-30
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
PHorror20065.42017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Grimm (4 seizoenen)Drama20147.82017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
The ThreadDocu20156.32017-04-22
CarandiruDrama20037.62017-04-22
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocu20107.62017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Inside OutFamiliefilm20158.32017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Schone HandenDrama20156.32017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
PopozKomedie20154.92017-04-18
The Age of AdalineDrama2015-2017-04-18
RiddickActie20136.42017-04-18
Tom and HuckFamiliefilm19955.62017-04-17
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Piratenplaneet: De schat van kapitein FlintFamiliefilm20027.12017-04-17
Final GirlThriller20154.72017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
The Dark CrystalSci-Fi19827.22017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
Dicte (2 seizoenen)Thriller20147.32017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
FrozenFamiliefilm20137.52017-04-13
Wallander (3 seizoenen)Thriller20087.92017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Thriller20148.32017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Little WomenFamiliefilm19947.32017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Thriller20137.62017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
8MMThriller19996.52017-04-10
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
Mary Shelley’s FrankensteinHorror19946.42017-04-09
Reign (3 seizoenen)Drama20167.72017-04-09
Look Who's Talking NowKomedie19934.22017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Het Begin van de Croods (3 seizoenen)Kinderserie20155.92017-04-07
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
Stomp the Yard: HomecomingDrama20104.32017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
Terrace House: Aloha State (2 seizoenen)Reality2017-2017-04-04
PinocchioFamiliefilm19407.52017-04-03
De prinses en de kikkerFamiliefilm20097.12017-04-03
Ignition (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Roadkill (1 seizoen)Reality2014-2017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality2013-2017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality2015-2017-04-02
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
Mad Men (6 seizoenen)Drama20078.62017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
The Thin Red LineDrama19987.62017-04-01
The TerminatorActie19848.12017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20158.02017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
PlatoonActie19868.12017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Christmas with the Kranks Komedie20045.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
Into the BlueActie20055.82017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
The Swan Princess ChristmasFamiliefilm20123.52017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
JumanjiFamiliefilm19956.92017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20158.52017-03-31
Seven Years in TibetActie19977.02017-03-31
FractureDrama20077.22017-03-31
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
Cruel IntentionsDrama19996.92017-03-31
Beverly Hills NinjaActie19975.52017-03-31
In the Line of FireActie19937.22017-03-31
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52017-03-31
Robin Hood: Men in Tights Komedie19936.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Sense and SensibilityDrama19957.72017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02017-03-31
PriestActie20115.72017-03-31
Boyz n the HoodDrama19917.82017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
The RundownActie20036.72017-03-31
De zwanenprinsesFamiliefilm19946.42017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
The HoursDrama20027.62017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
De SmurfenFamiliefilm20115.52017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
This Is ItDocu20097.32017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Open Season 2Familiefillm20085.72017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie19936.82017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Kinderserie20158.22017-03-31
A Knight’s TaleActie20016.92017-03-31
Inside JobDocu20118.32017-03-31
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
The Karate Kid Part IIIFamiliefilm19895.02017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
AnnieFamiliefilm19826.52017-03-31
IgorFamiliefilm20086.02017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
De Muppets veroveren BroadwayFamiliefilm19846.92017-03-31
Evil DeadHorror20136.52017-03-31
HookFamiliefilm19916.72017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
AwakeningsDrama19907.82017-03-31
Girl, InterruptedDrama19997.32017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Chesapeake Shores (1 seizoen)Drama20168.02017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
EverestActie20157.12017-03-28
Blank CheckFamiliefilm19945.22017-03-27
Time SweepDrama2016-2017-03-26
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
The C WordDocu20166.72017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
The FlockThriller20075.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20127.22017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Murder FilesReality2013-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
De AristokattenFamiliefilm19707.12017-03-20
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-03-20
A Goofy MovieFamiliefilm19956.82017-03-20
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
TracersActie20145.62017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
TradeThriller20077.42017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
TrainwreckKomedie20156.32017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
The PacifierFamiliefilm20055.52017-03-14
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
ShowroomDrama20145.12017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie1995-2017-03-08
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E10)Drama20176.52017-03-07
Belle en het BeestFamilie19918.02017-03-06
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stonehearst AsylumThriller20146.82017-03-05
Begin AgainRomance20147.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Autistic Driving SchoolDocu2010-2017-03-02
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
One of Our Dinosaurs is MissingFamiliefilm19756.02017-02-27
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
PlanesFamiliefilm20135.82017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
INDIADrama20167.32017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Project MC² (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm29166.92017-02-02
Ted 2Komedie20156.32017-02-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-02-02
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Intersection (1 seizoen)Drama20166.82017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20157.92017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
The Final GirlsKomedie20156.62017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
The Wedding RingerKomedie20156.72017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-23
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
MinionsFamiliefilm20156.52017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
The InterviewActie20146.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
ChappieActie20156.92016-12-23
AirSci-Fi20155.12016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Fight ClubActie19998.82016-12-19
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Cirque du Soleil – Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Jurassic WorldActie20157.02016-12-07
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
CristinaDocu2016-2016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
Under The SunDocu20157.42016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
The OneActie20015.92016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
Non-StopActie20147.02016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
OuijaHorror20144.42016-10-18
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
KorengalDocu20146.82016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Legends (1 seizoen)Drama20147.52016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie20167.52016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
The SmurfsFamiliefilm20115.52016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Broken City Thriller20136.22016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20148.02016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Fired UpRomance20096.22016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
You AgainRomance20105.82016-09-18
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Déjà VuActie20067.02016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
BeachesKomedie19886.82016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
HortonFamilie20086.92016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
RetreatThriller20115.82016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Hostages(1 seizoen)Thriller20136.92016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
HummingbirdActie20136.22016-08-11
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
The Americans (3 seizoen)Drama20158.32016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Think Like a ManRomance20126.62016-07-25
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
Archer (7 seizoenen)Komedie20168.12016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
AdamDrama20097.22016-07-16
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Scooby-DooKomedie20024.92016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Two Weeks NoticeKomedie20026.12016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
Return To MeKomedie20006.72016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
How HighKomedie20016.22016-07-13
Dragon: The Bruce Lee StoryDrama19937.02016-07-13
No FilterKomedie20165.62016-07-13
DraculaHorror19796.42016-07-13
Masters of Sex (3 seizoenen)Drama20138.02016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
MonoKomedie2016-2016-07-09
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Embrace of the VampireHorror20134.12016-07-05
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
MudDrama20127.42016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
MalavitaKomedie20136.32016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.32016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The MaskKomedie19946.92016-06-29
Body of LiesDrama20087.12016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
No EscapeActie20156.82016-06-25
BabeFamiliefilm19956.82016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orphan Black (3 seizoenen)Actie20168.42016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
TalvarDrama20158.42016-06-14
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
12 RoundsActie20095.62016-06-09
8 MileDrama20027.02016-06-08
Along Came PollyKomedie20045.92016-06-08
Rooster Cogburn (...and the Lady)Actie19756.92016-06-08
TrashThriller20147.22016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20135.72016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
IllegalDocu2014-2016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
In the Heat of the NightDrama19678.02016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
Best Night EverKomedie20133.92016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Paul de Leeuw – Ik Ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Cabaret2015-2016-05-15
Veerle Malschaert – Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Bas Birker: Op WegCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20167.82016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret20047.92016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Javier Guzman: OorverdovendCabaret20138.42016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Roue Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-15
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
HustlersActie20135.92016-03-07
Mr. SelfridgeDrama20147.72016-03-06
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Drama20169.02016-03-04
For GraceDocu20158.22016-03-02
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Food MattersDocu20087.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
In a World...Komedie20136.72016-02-10
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
ShutterHorror20085.22016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Elite SquadActie20088.12015-12-17
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Drop Dead Diva (6 seizoenen)Drama20137.32015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The CarHorror19776.02015-12-10
Bring it on: All or NothingKomedie20065.72015-12-10
Jesus Christ SuperstarDrama19737.32015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Let’s Go to PrisonKomedie20066.02015-12-10
The Perfect ManKomedie20055.52015-12-10
Blue CollarDrama19787.62015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Child's Play 3Horror19914.92015-12-09
Child's Play 2Horror19905.72015-12-09
Bring it on: Fight to the FinishKomedie20095.32015-12-09
Baby MamaKomedie20086.02015-12-09
Bring it on: In it to Win itKomedie20075.32015-12-09
The French ConnectionActie19717.82015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Suits (4 seizoenen)Drama20138.82015-12-02
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
ChampionsKomedie19926.42015-11-30
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
The ThreadDocu20156.42015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie201118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamiliefilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Princess EllaFamiliefilm20046.32015-09-22
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
AssepoesterFamiliefilm19507.32015-08-24
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
Anger ManagementKomedie20036.22015-07-15
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-07-14
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
The Breakfast ClubDrama19857.92015-07-09
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
A TeacherDrama20134.92015-07-01
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Earth From AboveDocu20047.42015-06-18
SuperbadKomedie20077.62015-06-17
Surf's UpAnimatie20076.82015-06-17
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
Ontmoet de MormonenDocu20147.42015-05-22
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
Man of the HouseKomedie20055.42015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Bring It OnKomedie20005.92015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
ClickKomedie20066.42015-01-21
The DukeKomedie19994.82015-01-16
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Returned (seizoen 1)Thriller20128.32014-12-15
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
50/50Drama20117.82014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
LooperActie20127.52014-09-29
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
Walking TallActie20046.22014-09-09
The Usual SuspectsThriller19958.72014-09-09
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Jeff Jefferies: BARECabaret20147.82014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
Iceberg Slim: Portrait of a PimpDocu20126.92014-07-16
Muscle ShoalsDocu20137.62014-07-15
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
Touchy FeelyDrama20135.32014-07-01
Filthy Gorgeous: The Bob Guccione StoryDocu20136.82014-07-01
Just Go with ItKomedie20116.42014-07-01
The Unlikely GirlThriller20126.22014-06-27
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
The GodfatherThriller19729.22014-06-01
The Godfather: Part IIThriller19749.12014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2014-06-01
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2014-06-01
Brave Miss WorldDocu20138.62014-05-29
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
PandorumHorror20096.82014-05-22
Eddy Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-05-15
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
American Girl: Shooting for the StarsKinderfilm20126.02013-12-16
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
The Short GameSport20137.52013-12-12
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
Jochem Myjer: Yeee-Haa!Cabaret2007-2013-12-03
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
The Ides of MarchDrama20117.22013-10-28
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
The ReaderDrama20087.62013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
Nieuwsgierig aapje 2Kinderfilm20095.52013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
BuddiesDrama20126.92013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16
De Kameleon 2Kinderfilm20056.02013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
The End of the LineDocu20097.52013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?