Aanbod Netflix Nederland

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag.

Klik hier om het aanbod meteen te bekijken

Aanbod voor ieder wat wils

In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn. Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken. Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen! Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
Riverdale (S01E05)Drama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Kinderserie2017-2017-02-24
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E08)Drama20176.52017-02-21
The 100 (3 seizoenen +S04E03)Sci-Fi20167.82017-02-20
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Arrow (4 seizoenen + S05E13)Actie20168.02017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
AshbyKomedie20156.42017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Draken: Race naar de rand (4 seizoenen)Kinderserie20158.52017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Space BuddiesFamiliefilm20094.52017-02-14
Project MC² (4 seizoenen)Kinderserie20156.22017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
You Me Her (1 seizoen)Komedie20166.32017-02-11
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamiliefilm20086.62017-02-06
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20056.92017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm29166.92017-02-02
Ted 2Komedie20156.32017-02-02
Pitch Perfect 2Komedie20156.52017-02-02
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Intersection (1 seizoen)Drama20166.82017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
The Final GirlsKomedie20156.62017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
Under Arrest (4 seizoenen)Docu20157.92017-02-01
The Wedding RingerKomedie20156.72017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
DomboFamiliefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
HOME: Avonturen met Tip & Oh (2 seizoenen)Kinderserie20166.62017-01-27
Kazoops! (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
Tinker BellFamiliefilm20086.92017-01-25
Terrace House: Aloha State (1 seizoen)Reality2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamiliefilm20107.02017-01-23
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Voltron: Legendary Defender (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Shooter (S01E10)Drama20167.82017-01-18
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
MinionsFamiliefilm20156.52017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
Sense8 (seizoen 1 + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
The InterviewActie20146.62016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
AirSci-Fi20155.12016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
ChappieActie20156.92016-12-23
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Designated Survivor (S01E10)Drama20168.22016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
Fight ClubActie19998.82016-12-19
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
Post GradKomedie20095.32016-12-11
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Cirque du Soleil – Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
Jurassic WorldActie20157.02016-12-07
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20147.92016-11-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72016-11-23
LudoHorror20154.72016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuw in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
The Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.22016-11-21
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
CristinaDocu2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
The Originals (3 seizoenen)Drama20168.32016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
AllendeDrama20136.02016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Major LeagueKomedie19897.22016-11-09
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
Perfume: The Story of a Murderer Drama20067.52016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
Coco avant ChanelDrama20096.72016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
The OneActie20015.92016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Dirty Dancing 2Drama20046.02016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
StreetDanceDrama20105.92016-11-01
De TweelingDrama20027.52016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
From Paris With LoveActie20106.52016-11-01
August RushDrama20077.52016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
UntraceableThriller20086.22016-11-01
Spy Kids 3: Game OverFamilie20034.12016-11-01
The FacultyHorror19986.42016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
She’s All ThatKomedie19995.82016-11-01
I Give it a YearKomedie20135.72016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
Gangs of New YorkDrama20027.52016-11-01
Kill Bill: Vol. 1Actie20038.12016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Another YearDrama20107.32016-11-01
Kill Bill: Vol. 2Actie20048.02016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20098.32016-11-01
MeruDocu20157.72016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
End of DaysHorror19995.72016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Kate & LeopoldKomedie20016.42016-11-01
Halloween: H2OHorror19985.72016-11-01
Scream 4Horror20116.22016-11-01
The PossessionHorror20125.92016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Scream 3Horror20005.52016-11-01
Bangkok DangerousActie20085.42016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
Spy KidsKomedie20015.42016-11-01
Chernobyl DiariesHorror20125.02016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
Drag Me To HellHorror20096.62016-11-01
Scream 2Horror19976.12016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
American PsychoHorror20007.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
La Vita è BellaDrama19978.62016-11-01
Paranormal ActivityHorror20076.32016-11-01
New in TownKomedie20095.62016-11-01
The Golden CompassActie20076.12016-11-01
Harold & Kumar Get The MunchiesKomedie20047.12016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
My Bloody ValentineHorror20095.52016-11-01
Good Will HuntingDrama19978.32016-11-01
SinisterHorror20126.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Steve Jobs: The Man in the MachineDocu20156.82016-11-01
InsidiousHorror20116.82016-11-01
The Talented Mr. RipleyDrama19997.32016-11-01
SerendipityKomedie20016.92016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Zambezia: De Verborgen VogelstadFamilie20125.82016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
The Water DivinerDrama20147.12016-10-31
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Non-StopActie20147.02016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
HarudDrama20106.72016-10-19
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
OuijaHorror20144.42016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
Legends (1 seizoen)Drama20147.52016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
The PledgeThriller20016.82016-10-12
Furious 7Actie20157.22016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Don’t Be A Menace to South CentralKomedie19966.62016-10-08
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie20167.52016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20158.22016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
Sex is ComedyDrama20025.72016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
The RoommateDrama20114.92016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsActie20117.52016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Bicentennial ManDrama19996.82016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
How I Live NowDrama20136.52016-10-01
Everybody's FineDrama20097.22016-10-01
Mystic RiverMisdaad20038.02016-10-01
The SwitchKomedie20106.12016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
SwingersKomedie19967.42016-10-01
28 DaysKomedie20006.02016-10-01
The ReboundKomedie20096.42016-10-01
Cocaine Cowboys 2: Hustlin’ with the GodmotherDocu20086.72016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.92016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
Clash of the TitansActie20105.82016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
This ChristmasFamiliefilm20076.22016-10-01
RocknRollaActie20087.32016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
The Last SamuraiActie20137.72016-10-01
SparkleDrama20125.72016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
BacheloretteKomedie20125.32016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Hall PassKomedie20115.92016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
One for the MoneyActie20125.32016-10-01
Tim's VermeerDocu20137.92016-10-01
New Year's EveKomedie20115.72016-10-01
21 GramsDrama20037.72016-10-01
The Perks of Being a WallflowerKomedie20128.02016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
Underworld: EvolutionActie20066.82016-10-01
StalingradOorlog20135.62016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
The Art of the StealMisdaad20136.32016-10-01
Rush Hour 2Actie20016.62016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
Get CarterActie20005.12016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
Amazing GraceDrama20067.52016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
Speed RacerActie20086.12016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
BlowDrama20017.62016-10-01
Cheaper by the DozenFamiliefilm20035.82016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
African Safari 3DDocu20136.12016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Home AloneFamiliefilm19907.52016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
1408: Theatrical VersionHorror20076.82016-10-01
Horrible BossesKomedie20116.92016-10-01
Fake IdentityThriller20094.52016-10-01
Ace Venture: When Nature CallsKomedie19956.62016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
DoubtDrama20087.52016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
In Her ShoesKomedie20056.52016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
Jack and JillKomedie20113.42016-10-01
The Three MusketeersActie20115.82016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
Sex and the City: The MovieKomedie20085.52016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
BeowulfActie20076.32016-10-01
Facing AliDocu20098.12016-10-01
Bad JohnsonKomedie20144.52016-10-01
UnknownThriller20116.92016-10-01
Mrs BrownDrama19977.32016-10-01
The Hangover: Part IIKomedie20116.52016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
America's SweetheartsKomedie20015.72016-10-01
J. EdgarActie20116.62016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
A Walk to RememberDrama20027.42016-10-01
Shallow HalKomedie20015.92016-10-01
Vantage PointThriller20076.62016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Friday the 13th: Part 2Horror19816.12016-10-01
Blue JasmineDrama20137.32016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Miss CongenialityActie20006.22016-10-01
Get SmartActie20086.52016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
2 Days in New YorkKomedie20126.02016-10-01
Our Idiot BrotherKomedie20116.42016-10-01
Buried AliveHorror20074.02016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Because I Said SoKomedie20075.62016-10-01
Animal KingdomThriller20107.32016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
PredestinationDrama20147.42016-10-01
The SmurfsFamiliefilm20115.52016-10-01
The Librarian 2Actie20066.22016-10-01
Vertical LimitActie20005.92016-10-01
Game of DeathActie20104.72016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
Underworld: AwakeningActie20126.42016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
GremlinsKomedie19847.22016-10-01
Diary of the DeadHorror20075.72016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
True GritMisdaad19697.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
The Armstrong LieDocu20137.22016-10-01
He's Just Not That Into YouKomedie20096.42016-10-01
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-01
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
Cuban FuryKomedie20146.22016-10-01
There's Something About MaryKomedie19987.12016-10-01
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
Midnight in ParisKomedie20117.72016-10-01
Crazy, Stupid, LoveKomedie20117.42016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
PawnThriller20135.72016-10-01
License to WedRomance20075.32016-10-01
PhilomenaDrama20137.62016-10-01
Out of ReachActie20043.92016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Inside JobDocu20108.32016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
New York, I Love YouKomedie20086.32016-10-01
Batman BeginsActie20058.32016-10-01
The PatriotActie20107.12016-10-01
Solitary ManKomedie20096.42016-10-01
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
The Time Traveler’s WifeDrama20097.12016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
The English PatientDrama19967.42016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
The Disappearance of Alice CreedThriller20096.82016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
HereafterDrama20106.52016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
Happy Feet TwoAnimatiefilm20115.92016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
Just Friends - No SexKomedie20056.22016-10-01
ObsessedDrama20094.92016-10-01
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-10-01
House at the End of the StreetDrama20125.62016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
Hotel TransylvaniaFamiliefilm20127.12016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
The Boy Next DoorThriller20154.62016-10-01
PriestActie20115.72016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Year OneKomedie20094.92016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
PathologyMisdaad20086.02016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
ContagionActie20116.62016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
American HustleKomedie20137.32016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
The Bag ManThriller20145.32016-10-01
Bad News BearsKomedie20055.82016-10-01
Cheaper by the Dozen 2Familiefilm20055.42016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
I Hate Valentine's DayKomedie20094.72016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
The LosersActie20106.42016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Friday the 13th: Part 7: New BloodHorror19885.32016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Corpse BrideDrama20057.42016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
The DamnedHorror2013-2016-10-01
Rush Hour 3Actie20076.22016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Fantastic FourActie20154.32016-10-01
The AnimalKomedie20014.82016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
CourageousDrama20117.02016-10-01
Sex and the City 2Komedie20104.32016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
The Heartbreak KidKomedie20075.82016-09-30
The Hunt for Red OctoborActie19907.62016-09-30
Win a Date With Tad Hamilton!Komedie20045.62016-09-30
FlashdanceDrama19836.12016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
ZuluActie19647.82016-09-30
The Ten CommandmentsDrama19567.92016-09-30
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-09-30
Paranormal Activity 3Horror20115.82016-09-30
Hansel and GretelFamiliefilm19877.02016-09-30
Grease 2Drama19824.22016-09-30
Tropic ThunderActie20087.02016-09-30
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20148.02016-09-30
Airplane!Komedie19807.62016-09-30
Falling in LoveDrama19846.52016-09-30
ElizabethstownKomedie20056.42016-09-30
The Golden ChildActie19865.92016-09-30
AmistadDrama19977.22016-09-30
Friday the 13th: Part 6: Jason Lives Horror19865.92016-09-30
The TuxedoKomedie20025.32016-09-30
Changing LanesThriller20026.72016-09-30
Rosemary's BabyHorror19688.02016-09-30
WitnessThriller19857.42016-09-30
In Harm's WayDrama19657.42016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
CloverfieldHorror20087.02016-09-30
Paulie Een Eigenzinnige VogelFamiliefilm19986.52016-09-30
Mean Girls 2Komedie20114.22016-09-30
ChinatownThriller19748.22016-09-30
GreaseDrama19787.22016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Vanille SkyThriller20016.92016-09-30
Team America: World PoliceKomedie20047.22016-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-09-30
Private PartsKomedie19976.82016-09-30
ClockstoppersFamiliefilm20025.22016-09-30
DreamgirlsDrama20066.52016-09-30
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.72016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Varsity BluesDrama19996.42016-09-30
The ScoreThriller20016.82016-09-30
The Ghost and the DarknessActie19966.82016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
No Strings AttachedKomedie20116.22016-09-30
Up in the AirKomedie20097.42016-09-30
Beverly Hills Cop IIKomedie19876.42016-09-30
Tommy BoyKomedie19957.02016-09-30
ShaftActie20005.92016-09-30
The Great GatsbyDrama19746.42016-09-30
WatchmenActie20097.62016-09-30
Top GunActie19866.92016-09-30
Last HolidayKomedie20066.42016-09-30
Imagine ThatFamiliefilm20095.62016-09-30
Necessary RougnessKomedie19916.02016-09-30
Four BrothersActie20056.92016-09-30
Friday the 13th: Part 8: Jason Takes Manhattan Horror19894.52016-09-30
Indecent ProposalDrama19935.82016-09-30
The Kite RunnerDrama20077.62016-09-30
Friday the 13th: Part 3Horror19825.72016-09-30
King DavidDrama19855.12016-09-30
True GritDrama20107.72016-09-30
The Godfather IIIActie19907.52016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Jackass 3Komedie20107.12016-09-30
RangoFamiliefilm20117.22016-09-30
The Bad News BearsKomedie19767.32016-09-30
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82016-09-30
The MexicanKomedie20016.12016-09-30
Fatal AttractionThriller19876.92016-09-30
Roman HolidayKomedie19538.12016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
ElectionKomedie19997.32016-09-30
Hustle & FlowDrama20057.42016-09-30
Red EyeThriller20056.52016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
MunichDrama20057.62016-09-30
Beverly Hills Cop IIIKomedie19945.52016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
I Love You, ManKomedie20097.12016-09-30
Road TripKomedie20006.52016-09-30
FootlooseDrama19846.52016-09-30
The HauntingHorror19994.92016-09-30
Pretty in PinkDrama19866.22016-09-30
Enemy at the GatesActie20017.62016-09-30
The Manchurian CandidateThriller20046.62016-09-30
Eddie Murphy: RawCabaret19877.62016-09-30
Terms of EndearmentDrama19837.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32016-09-30
BoomerangKomedie19925.62016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
EurotripKomedie20046.62016-09-30
Meet the ParentsKomedie20007.02016-09-30
A Night at the RoxburyKomedie19986.22016-09-30
Meet the FockersKomedie20046.32016-09-30
ShooterActie20077.22016-09-30
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-09-30
The FirmDrama19936.82016-09-30
Get Rich Or Die Tryin'Drama20055.02016-09-30
A Beautiful MindDrama20018.22016-09-30
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-09-30
The Italian JobActie19697.42016-09-30
The First Wives ClubKomedie19966.22016-09-30
GhostDrama19907.02016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
Little FockersKomedie20105.52016-09-30
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02016-09-30
The General's DaughterThriller19996.32016-09-30
FootlooseDrama20115.92016-09-30
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-09-30
Top Secret!Komedie19847.22016-09-30
Shutter IslandThriller20108.12016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-09-30
Blades of GloryKomedie20076.32016-09-30
Vampire in BrooklynHorror19954.52016-09-30
AnnieFamiliefilm20145.32016-09-29
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
The Dark KnightThriller20089.02016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Fired UpRomance20096.22016-09-21
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
You AgainRomance20105.82016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
Déjà VuActie20067.02016-09-14
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
BeachesKomedie19886.82016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
HortonFamilie20086.92016-09-10
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
RetreatThriller20115.82016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Secrets of Great British Castles (1 seizoen)Docu20158.22016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
WhiplashDrama20148.52016-09-01
Modern Family (6 seizoenen)Komedie20138.72016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
Hostages(1 seizoen)Thriller20136.92016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Lawrence of Arabia: Restored VersionDrama19628.42016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Het Begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie20155.92016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
ChefKomedie20147.32016-08-23
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Seventh SonSci-Fi20145.52016-08-17
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
AirliftDrama20168.52016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
The Get Down (seizoen 1)Drama2016-2016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
HummingbirdActie20136.22016-08-11
Beyond the LightsDrama20146.92016-08-10
T-RexDocu20158.22016-08-09
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
The Americans (3 seizoen)Drama20158.32016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
Think Like a ManRomance20126.62016-07-25
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-20
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Komedie20168.12016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
AdamDrama20097.22016-07-16
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
Two Weeks NoticeKomedie20026.12016-07-15
Scooby-DooKomedie20024.92016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Return To MeKomedie20006.72016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
How HighKomedie20016.22016-07-13
No FilterKomedie20165.62016-07-13
DraculaHorror19796.42016-07-13
Dragon: The Bruce Lee StoryDrama19937.02016-07-13
Masters of Sex (3 seizoenen)Drama20138.02016-07-12
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Embrace of the VampireHorror20134.12016-07-05
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
MudDrama20127.42016-07-02
Family FeverDrama20145.62016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
MalavitaKomedie20136.32016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.32016-06-30
Body of LiesDrama20087.12016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
The MaskKomedie19946.92016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
African CatsDocu20117.62016-06-28
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
No EscapeActie20156.82016-06-25
BabeFamiliefilm19956.82016-06-24
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
Orphan Black (3 seizoenen)Actie20168.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
TalvarDrama20158.42016-06-14
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
12 RoundsActie20095.62016-06-09
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
Along Came PollyKomedie20045.92016-06-08
Rooster Cogburn (...and the Lady)Actie19756.92016-06-08
TrashThriller20147.22016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
The Young Black StallionFamiliefilm20135.72016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
In the Heat of the NightDrama19678.02016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Best Night EverKomedie20133.92016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Bloodline (2 seizoenen)Drama20158.32016-05-27
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
Nashville (4 seizoenen)Drama20167.72016-05-26
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw – Ik Ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Veerle Malschaert – Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Bas Birker: Op WegCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Cabaret2015-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Weird ScienceKomedie19856.62016-05-11
Jaws 2Thriller19785.72016-05-11
Half BakedKomedie19986.72016-05-11
JawsThriller19758.02016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Ice Scultupre ChristmasKomedie20156.82016-05-06
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie2015-2016-05-06
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Road HouseActie19896.52016-05-04
Manhattan (2 seizoenen)Drama20157.82016-05-03
A Fighting ManDrama20145.62016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Elementary (3 seizoenen)Thriller20158.02016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20167.82016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20158.02016-05-01
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Men of HonorDrama20007.22016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The TownActie20107.62016-04-27
ContactDrama19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Sharpay's Fabulous AdventureFamiliefilm20114.82016-04-20
Panic RoomThriller20026.82016-04-20
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20168.82016-04-19
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
A Case of YouKomedie20135.62016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (2 seizoenen)Komedie20157.92016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
The Big LebowskiKomedie19988.22016-04-14
TrainspottingDrama19968.22016-04-14
What Dreams May ComeDrama19987.02016-04-14
The Andromeda StrainSci-Fi19717.22016-04-13
Jane the Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-04-13
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
All About EveDrama19508.32016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
OutlanderDrama20158.52016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Ant-ManActie20157.42016-04-02
Reign (2 seizoenen)Drama20147.72016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20038.22016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
What's The Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
KhartoumActie19666.92016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Het VonnisDrama20137.12016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22016-03-30
Walking With DinosaursFamiliefilm20135.22016-03-30
HomefrontActie20136.52016-03-30
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Roue Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Outlaw Prophet: Warren JeffsDrama20145.92016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret20047.92016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20158.52016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Bert Visscher: Stoffe jongensCabaret2009-2016-03-29
Javier Guzman: OorverdovendCabaret20138.42016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Passion (USA) 2016Drama20167.82016-03-26
As Good As It GetsKomedie19977.72016-03-23
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
xXxActie20025.82016-03-23
Scorpion (seizoen 1)Actie20147.22016-03-22
Snakehead SwampHorror20143.22016-03-21
Hollow ManHorror20005.72016-03-21
Cemetry JunctionKomedie20106.92016-03-21
Richard Pryor: Live on the Sunset StripCabaret19827.72016-03-21
LinewatchDrama20085.52016-03-21
Street FighterActie19943.82016-03-21
Dr. StrangeloveKomedie19648.62016-03-21
Taxi DriverDrama19768.62016-03-21
MiracleFamiliefilm20047.52016-03-21
Roxy Hunter and the Mystery of the Moody GhostFamiliefilm20076.22016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Grave HalloweenHorror20134.22016-03-20
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Assassination GamesActie20116.22016-03-16
Reign Over MeDrama20077.52016-03-16
S.W.A.T.Actie20036.02016-03-16
Mr. DeedsKomedie20025.82016-03-16
AwakeningsDrama19907.82016-03-16
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
TrickedDocu20136.32016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Day of the JackalActie19737.82016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-03-10
Diary of a Wimpy KidKomedie20106.22016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
MASHKomedie19707.62016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.12016-03-09
FrankenweenieFamiliefilm20127.02016-03-08
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
HustlersActie20135.92016-03-07
Mr. SelfridgeDrama20147.72016-03-06
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Drama20169.02016-03-04
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
StargateThriller19947.02016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Food MattersDocu20087.82016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Escape PlanActie20136.72016-02-27
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
GoodfellasDrama19908.72016-02-24
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
FlippedKomedie20107.72016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-22
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-22
The BabymakersRomance20125.02016-02-20
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
A Few Good MenDrama19927.62016-02-18
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
Doing Hard TimeActie20045.12016-02-17
The Client ListDrama20105.92016-02-17
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-02-17
Stand By MeDrama19868.12016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
The Lazarus ProjectThriller20086.22016-02-17
StepmomDrama19986.72016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
GandhiDrama19828.12016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
AmyDrama19816.72016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-02-13
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Hard TargetActoe19936.12016-02-10
In a World...Komedie20136.72016-02-10
The JerkKomedie19797.22016-02-10
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12016-02-09
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
The Fall (1 seizoen)Thriller20138.32016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
WeekendDrama20117.72016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
ShutterHorror20085.22016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-02
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Space JamKomedie19966.32015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Elite SquadActie20088.12015-12-17
Tiny FurnitureKomedie20126.32015-12-17
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
Drop Dead Diva (6 seizoenen)Drama20137.32015-12-16
Fargo (2 seizoenen)Thriller20149.02015-12-15
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Perfect ManKomedie20055.52015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Blue CollarDrama19787.62015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Jesus Christ SuperstarDrama19737.32015-12-10
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Bring it on: All or NothingKomedie20065.72015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
The CarHorror19776.02015-12-10
Let’s Go to PrisonKomedie20066.02015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Child's Play 2Horror19905.72015-12-09
Child's Play 3Horror19914.92015-12-09
Bring it on: Fight to the FinishKomedie20095.32015-12-09
Bring it on: In it to Win itKomedie20075.32015-12-09
The French ConnectionActie19717.82015-12-09
Baby MamaKomedie20086.02015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Suits (4 seizoenen)Drama20138.82015-12-02
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
ChampionsKomedie19926.42015-11-30
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Matroesjka's (1 seizoen)Drama20058.42015-11-24
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Finding Mercy 2Drama20136.32015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
VictimActie20114.92015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
The HeistKomedie20096.12015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.62015-11-11
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
Het Sinterklaasjournaal: De meezing moevieKinderfilm20095.62015-11-05
SchemerDrama20106.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
Matroesjka's 2 (1 seizoen)Drama20077.92015-11-01
Huntik (2 seizoenen)Animatie201118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamiliefilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Wallander (3 seizoenen)Thriller20087.92015-10-13
The Bridge (2 seizoenen)Drama20118.62015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Killing (2 seizoenen)Drama20078.42015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Dicte (2 seizoenen)Dramaserie20127.02015-10-08
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
MongolDrama20077.32015-10-06
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Princess EllaFamiliefilm20046.32015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2
Drama20125.62015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
6 YearsDrama20155.62015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
AssepoesterFamiliefilm19507.32015-08-24
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
Taken 2Thriller20126.32015-07-22
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
Anger ManagementKomedie20036.22015-07-15
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
The Breakfast ClubDrama19857.92015-07-09
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
A TeacherDrama20134.92015-07-01
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Earth From AboveDocu20047.42015-06-18
SuperbadKomedie20077.62015-06-17
Surf's UpAnimatie20076.82015-06-17
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Ontmoet de MormonenDocu20147.42015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Bad TeacherKomedie20115.72015-05-20
30 Minutes or LessActie20116.22015-05-20
De Avonturen van KuifjeAvontuur20117.42015-05-20
MoneyballSport20117.62015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
Friends With BenefitsKomedie20116.62015-05-20
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Last CastleActie20016.92015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
David Strassman: Careful What You Wish ForCabaret2014-2015-04-15
The Umbilical Brothers: The RehearsalCabaret2014-2015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Akmal: Life of AkmalCabaret2014-2015-04-15
Hello Kitty FlanaganCabaret2014-2015-04-15
Carl Barron: A One Ended StickCabaret2013-2015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
Matters ArisingDrama20146.52015-04-12
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Dinosaur 13Docu20147.22015-04-01
No Country for Old MenThriller20078.12015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
SafeThriller20126.52015-03-24
Are We Done Yet?Komedie20073.92015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
The CondemnedActie20076.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
The Eiger SanctionActie19756.32015-03-11
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Now Is GoodDrama20127.22015-03-05
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
UltravioletActie20064.42015-02-20
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
The Pursuit of HappynessDrama20067.92015-02-18
Across the UniverseDrama20077.52015-02-18
Man of the HouseKomedie20055.42015-02-18
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
Bring It OnKomedie20005.92015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
ClickKomedie20066.42015-01-21
EnoughThriller20025.52015-01-21
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
Hinterland (1 seizoen)Drama20137.72015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
Revolution (2 seizoenen)Sci-Fi20136.72015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
The Returned (seizoen 1)Thriller20128.32014-12-15
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
What to Expect When You're ExpectingKomedie20125.72014-11-25
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
Het BombardementDrama20123.72014-11-16
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
LooperActie20127.52014-09-29
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
ScreamThriller19967.22014-09-09
The Usual SuspectsThriller19958.72014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
Big WordsDrama20135.82014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Jeff Jefferies: BARECabaret20147.82014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
School of RockKomedie20037.12014-07-29
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92014-07-17
Iceberg Slim: Portrait of a PimpDocu20126.92014-07-16
The Great RaidDrama20056.72014-07-15
Muscle ShoalsDocu20137.62014-07-15
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
Cocaine Cowboys ReloadedDocu20146.72014-07-08
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
Touchy FeelyDrama20135.32014-07-01
Filthy Gorgeous: The Bob Guccione StoryDocu20136.82014-07-01
Just Go with ItKomedie20116.42014-07-01
The Unlikely GirlThriller20126.22014-06-27
Kevin Hart: Let Me ExplainCabaret20136.52014-06-13
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
The TerminatorActie19848.12014-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2014-06-01
The Godfather: Part IIThriller19749.12014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
The GodfatherThriller19729.22014-06-01
Brave Miss WorldDocu20138.62014-05-29
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
PandorumHorror20096.82014-05-22
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
Dear Mr. WattersonDocu20136.12014-05-18
Eddy Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-05-15
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
TransformersSci-Fi20077.22014-04-30
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Interior. Leather Bar.Drama20135.52014-04-15
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
When Jews Were FunnyDocu20136.92014-04-08
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
GangsterboysKomedie20104.22014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
SpliceSci-Fi20095.82014-03-15
The JonesesKomedie20096.52014-03-15
The Other End of the LineKomedie20086.22014-03-15
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Chasing MadoffDocu20126.12014-03-04
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
LimoKinderfilm20094.72014-03-01
The TerminalKomedie20047.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20137.62014-02-28
The Italian JobActie20037.02014-02-25
Minority ReportActie20027.72014-02-15
War of the WorldsSci-Fi20056.52014-02-15
NorbitKomedie20073.92014-02-15
Jackass 2.5Komedie20076.42014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-02-15
Old SchoolKomedie20037.22014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Catch Me If You CanDrama20028.02014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
TakenActie20087.92014-02-01
The Twilight Saga - New MoonDrama20094.62014-02-01
TwilightDrama20085.22014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Moving Art: OceansDocu20148.22014-01-01
Moving Art: ForestsDocu20148.02014-01-01
Moving Art: FlowersDocu20148.42014-01-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Barbie Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderfilm20137.92013-12-23
American Girl: Shooting for the StarsKinderfilm20126.02013-12-16
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
The Short GameSport20137.52013-12-12
Donnie BrascoDrama19977.82013-12-11
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
Jochem Myjer: Yeee-Haa!Cabaret2007-2013-12-03
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
The Ides of MarchDrama20117.22013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
The ReaderDrama20087.62013-09-16
Nieuwsgierig aapje 2Kinderfilm20095.52013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
De Kameleon 2Kinderfilm20056.02013-09-16
HooligansActie20057.52013-09-16
AdventurelandKomedie20096.82013-09-16
Moving Art: WoestijnenDocu20148.62013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
BuddiesDrama20126.92013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
The End of the LineDocu20097.52013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?