Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag.

Klik hier om het aanbod meteen te bekijken

In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn. Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken. Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen! Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Toegevoegd op
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
Return From Witch MountainFamiliefilm19785.92017-01-16
Frequency (S01E11)Drama20167.82017-01-16
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Crazy Ex-Girlfriend (seizoen 1 + S02E10)Komedie20167.62017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Shooter (S01E09)Drama20167.82017-01-11
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Shadowhunters: Mortal Instruments (1 seizoen + S02E02)Drama20176.52017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Race To Witch MountainFamiliefilm20095.72017-01-09
Escape To Witch MountainFamiliefilm19756.42017-01-09
The WatcherThriller20165.22017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
SairatDrama20168.72017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
Degrassi: Next Class (3 seizoenen)Drama20167.22017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
MinionsFamiliefilm20156.52017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
The Sorcerers ApprenticeFamiliefilm20106.12017-01-03
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Real Detective (1 seizoen)Docu20167.92017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
ThorActie20117.02017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
Sherlock (3 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-01-01
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Dead Behind BarsDocu2014-2016-12-31
Britain's Weirdest PhobiasDocu2008-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Married, Single, DeadDocu2011-2016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
De Reddertjes Down UnderFamiliefilm19906.92016-12-27
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
De ReddertjesFamiliefilm19776.92016-12-27
Call the Midwife (4 seizoenen + Kerstspecials)Drama20158.32016-12-26
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
The InterviewActie20146.62016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Sense8 (seizoen 1 + Kerstspecial)Drama20158.42016-12-23
AirSci-Fi20155.12016-12-23
ChappieActie20156.92016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
Designated Survivor (S01E10)Drama20168.22016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Fight ClubActie19998.82016-12-19
RatatouilleFamiliefilm20078.02016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (4 seizoenen)Kinderserie20157.12016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
Chelsea (90 afleveringen)Talkshow2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Arrow (4 seizoenen + S05E09)Actie20168.02016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The Lone RangerActie20136.52016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Cirque du Soleil – Luna Petunia (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Jurassic WorldActie20157.02016-12-07
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
The Jungle BookFamiliefilm19677.62016-12-05
Heksen en BezemstelenFamiliefilm19717.02016-12-05
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Inspector Gadget (1 seizoen)Kinderen20154.82016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Please Like MeKomedie20138.32016-11-30
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm19726.22016-11-28
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Big Hero 6Familiefilm20147.92016-11-24
Ex MachinaSci-Fi20157.72016-11-23
GanduDrama20105.92016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.72016-11-21
FlubberFamiliefilm19975.22016-11-21
The Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.72016-11-21
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.22016-11-21
Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuw in Mickey's ClubFamiliefilm20016.72016-11-21
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.22016-11-21
Santa BuddiesFamiliefilm20094.92016-11-21
The Santa ClauseFamiliefilm19946.42016-11-21
A Christmas CarolFamiliefilm20096.82016-11-21
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Vrouwen uit de Voorstad (1 seizoen)Drama20157.72016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Did You Hear About The Morgans?Komedie20094.92016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
The Originals (3 seizoenen)Drama20168.32016-11-15
Grami's Circus Show (1 seizoen)Kinderen2014-2016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
The 100 (3 seizoenen)Sci-Fi20167.82016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama20167.82016-11-15
Monsters en CoFamiliefilm20018.12016-11-14
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
DinosaurFamiliefilm20006.52016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
AllendeDrama20136.02016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Tales by LightDocu2015-2016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
Major LeagueKomedie19897.22016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
Monsters UniversityFamiliefilm20137.32016-11-08
Frozen FeverFamiliefilm20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Skeleton TwinsDrama20146.82016-11-06
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52016-11-05
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Coco avant ChanelDrama20096.72016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
Perfume: The Story of a Murderer Drama20067.52016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
World of Winx (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-11-04
The Expanse (1 seizoen)Drama20158.22016-11-03
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
The OneActie20015.92016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
Harold & Kumar Get The MunchiesKomedie20047.12016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Zambezia: De Verborgen VogelstadFamilie20125.82016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
The PossessionHorror20125.92016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
New in TownKomedie20095.62016-11-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2016-11-01
Kill Bill: Vol. 1Actie20038.12016-11-01
SinisterHorror20126.82016-11-01
Dirty Dancing 2Drama20046.02016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
From Paris With LoveActie20106.52016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
Chernobyl DiariesHorror20125.02016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
I Give it a YearKomedie20135.72016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
De TweelingDrama20027.52016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
StreetDanceDrama20105.92016-11-01
Gangs of New YorkDrama20027.52016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Drag Me To HellHorror20096.62016-11-01
End of DaysHorror19995.72016-11-01
Scream 2Horror19976.12016-11-01
Under Arrest (3 seizoenen)Docu20157.92016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
Scream 3Horror20005.52016-11-01
The Golden CompassActie20076.12016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Spy KidsKomedie20015.42016-11-01
Steve Jobs: The Man in the MachineDocu20156.82016-11-01
Good Will HuntingDrama19978.32016-11-01
SerendipityKomedie20016.92016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
UntraceableThriller20086.22016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
The Talented Mr. RipleyDrama19997.32016-11-01
American PsychoHorror20007.62016-11-01
My Bloody ValentineHorror20095.52016-11-01
Kill Bill: Vol. 2Actie20048.02016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
Halloween: H2OHorror19985.72016-11-01
August RushDrama20077.52016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Spy Kids 3: Game OverFamilie20034.12016-11-01
Kate & LeopoldKomedie20016.42016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
Scream 4Horror20116.22016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
HooligansActie20057.52016-11-01
Paranormal ActivityHorror20076.32016-11-01
InsidiousHorror20116.82016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Bangkok DangerousActie20085.42016-11-01
La Vita è BellaDrama19978.62016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
She’s All ThatKomedie19995.82016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
The FacultyHorror19986.42016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
MeruDocu20157.72016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
The Good Wife (6 seizoenen)Drama20098.32016-11-01
Another YearDrama20107.32016-11-01
CondormanKomedie19815.72016-10-31
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-31
The Water DivinerDrama20147.12016-10-31
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Non-StopActie20147.02016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
Rick and Morty (2 seizoenen)Komedie20139.32016-10-27
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
Merlijn de TovenaarFamiliefilm19837.22016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (3 seizoenen)Kinderserie20166.72016-10-21
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
The Haunted MansionFamiliefilm20034.92016-10-18
OuijaHorror20144.42016-10-18
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Django UnchainedActie20128.52016-10-16
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Legends (1 seizoen)Drama20147.52016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Project MC² (3 seizoenen)Kinderserie20156.22016-10-14
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
The PledgeThriller20016.82016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Furious 7Actie20157.22016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
American Horror Story (5 seizoenen)Horror20168.22016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Don’t Be A Menace to South CentralKomedie19966.62016-10-08
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Honey 2Drama20115.32016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
The Ranch (1 seizoen)Komedie20167.52016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Dinotrux (3 seizoenen)Kinderserie20158.22016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
Sex is ComedyDrama20025.72016-10-06
20,000 Leagues Under the SeaFamiliefilm19547.22016-10-04
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Fantastic FourActie20154.32016-10-01
This ChristmasFamiliefilm20076.22016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
Red Riding HoodHorror20115.42016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
Underworld: AwakeningActie20126.42016-10-01
Game of DeathActie20104.72016-10-01
Mystic RiverMisdaad20038.02016-10-01
Vertical LimitActie20005.92016-10-01
PriestActie20115.72016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
The English PatientDrama19967.42016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
The Time Traveler’s WifeDrama20097.12016-10-01
Cocaine Cowboys 2: Hustlin’ with the GodmotherDocu20086.72016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Batman BeginsActie20058.32016-10-01
Happy Feet TwoAnimatiefilm20115.92016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
SwingersKomedie19967.42016-10-01
The DamnedHorror2013-2016-10-01
The Art of the StealMisdaad20136.32016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
The PatriotActie20107.12016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
ObsessedDrama20094.92016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
The Wedding SingerKomedie19986.82016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
How I Live NowDrama20136.52016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
The AnimalKomedie20014.82016-10-01
Home AloneFamiliefilm19907.52016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
Hotel TransylvaniaFamiliefilm20127.12016-10-01
Solitary ManKomedie20096.42016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
New York, I Love YouKomedie20086.32016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
SparkleDrama20125.72016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Just Friends - No SexKomedie20056.22016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
BacheloretteKomedie20125.32016-10-01
ContagionActie20116.62016-10-01
Clash of the TitansActie20105.82016-10-01
The ReboundKomedie20096.42016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
How to Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.42016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
Rush Hour 3Actie20076.22016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Get CarterActie20005.12016-10-01
Cheaper by the DozenFamiliefilm20035.82016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
The SmurfsFamiliefilm20115.52016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
Bad News BearsKomedie20055.82016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
21 GramsDrama20037.72016-10-01
BlowDrama20017.62016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
RocknRollaActie20087.32016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
Everybody's FineDrama20097.22016-10-01
Amazing GraceDrama20067.52016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
The RoommateDrama20114.92016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsActie20117.52016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
True GritMisdaad19697.42016-10-01
One for the MoneyActie20125.32016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
He's Just Not That Into YouKomedie20096.42016-10-01
Underworld: EvolutionActie20066.82016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
The Armstrong LieDocu20137.22016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.92016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
Diary of the DeadHorror20075.72016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
Out of ReachActie20043.92016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
Crazy, Stupid, LoveKomedie20117.42016-10-01
Inside JobDocu20108.32016-10-01
GremlinsKomedie19847.22016-10-01
Midnight in ParisKomedie20117.72016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
Bicentennial ManDrama19996.82016-10-01
African Safari 3DDocu20136.12016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
HereafterDrama20106.52016-10-01
I Hate Valentine's DayKomedie20094.72016-10-01
Hall PassKomedie20115.92016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
Friday the 13th: Part 7: New BloodHorror19885.32016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
The SwitchKomedie20106.12016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
PredestinationDrama20147.42016-10-01
28 DaysKomedie20006.02016-10-01
Robin Hood: Prince of ThievesActie19916.92016-10-01
The Librarian 2Actie20066.22016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
License to WedRomance20075.32016-10-01
PhilomenaDrama20137.62016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
The Boy Next DoorThriller20154.62016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
There's Something About MaryKomedie19987.12016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
Nights in RodantheDrama20086.02016-10-01
Cuban FuryKomedie20146.22016-10-01
The Disappearance of Alice CreedThriller20096.82016-10-01
PawnThriller20135.72016-10-01
The Last SamuraiActie20137.72016-10-01
American HustleKomedie20137.32016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
The Bag ManThriller20145.32016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
Cheaper by the Dozen 2Familiefilm20055.42016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Tim's VermeerDocu20137.92016-10-01
New Year's EveKomedie20115.72016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
The Perks of Being a WallflowerKomedie20128.02016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
StalingradOorlog20135.62016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
Rush Hour 2Actie20016.62016-10-01
PathologyMisdaad20086.02016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
House at the End of the StreetDrama20125.62016-10-01
Speed RacerActie20086.12016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Year OneKomedie20094.92016-10-01
Sex and the City 2Komedie20104.32016-10-01
CourageousDrama20117.02016-10-01
Corpse BrideDrama20057.42016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
The LosersActie20106.42016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
1408: Theatrical VersionHorror20076.82016-10-01
Horrible BossesKomedie20116.92016-10-01
Fake IdentityThriller20094.52016-10-01
Ace Venture: When Nature CallsKomedie19956.62016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
DoubtDrama20087.52016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
In Her ShoesKomedie20056.52016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
Jack and JillKomedie20113.42016-10-01
The Three MusketeersActie20115.82016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
Sex and the City: The MovieKomedie20085.52016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
BeowulfActie20076.32016-10-01
Facing AliDocu20098.12016-10-01
Bad JohnsonKomedie20144.52016-10-01
UnknownThriller20116.92016-10-01
Mrs BrownDrama19977.32016-10-01
The Hangover: Part IIKomedie20116.52016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
America's SweetheartsKomedie20015.72016-10-01
J. EdgarActie20116.62016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
A Walk to RememberDrama20027.42016-10-01
Shallow HalKomedie20015.92016-10-01
Vantage PointThriller20076.62016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Friday the 13th: Part 2Horror19816.12016-10-01
Blue JasmineDrama20137.32016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Miss CongenialityActie20006.22016-10-01
Get SmartActie20086.52016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
2 Days in New YorkKomedie20126.02016-10-01
Our Idiot BrotherKomedie20116.42016-10-01
Buried AliveHorror20074.02016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Because I Said SoKomedie20075.62016-10-01
Animal KingdomThriller20107.32016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
GhostDrama19907.02016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
Little FockersKomedie20105.52016-09-30
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02016-09-30
The General's DaughterThriller19996.32016-09-30
FootlooseDrama20115.92016-09-30
Napoleon DynamiteKomedie20046.92016-09-30
Top Secret!Komedie19847.22016-09-30
Shutter IslandThriller20108.12016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-09-30
Blades of GloryKomedie20076.32016-09-30
Vampire in BrooklynHorror19954.52016-09-30
The Heartbreak KidKomedie20075.82016-09-30
The Hunt for Red OctoborActie19907.62016-09-30
Win a Date With Tad Hamilton!Komedie20045.62016-09-30
FlashdanceDrama19836.12016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
ZuluActie19647.82016-09-30
The Ten CommandmentsDrama19567.92016-09-30
Lara Croft: Tomb RaiderActie20015.72016-09-30
Paranormal Activity 3Horror20115.82016-09-30
Hansel and GretelFamiliefilm19877.02016-09-30
Grease 2Drama19824.22016-09-30
Tropic ThunderActie20087.02016-09-30
RuPaul's Drag Race (6 seizoenen)Reality20148.02016-09-30
Airplane!Komedie19807.62016-09-30
Falling in LoveDrama19846.52016-09-30
ElizabethstownKomedie20056.42016-09-30
The Golden ChildActie19865.92016-09-30
Friday the 13th: Part 6: Jason Lives Horror19865.92016-09-30
AmistadDrama19977.22016-09-30
The TuxedoKomedie20025.32016-09-30
Changing LanesThriller20026.72016-09-30
Rosemary's BabyHorror19688.02016-09-30
WitnessThriller19857.42016-09-30
In Harm's WayDrama19657.42016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
CloverfieldHorror20087.02016-09-30
Paulie Een Eigenzinnige VogelFamiliefilm19986.52016-09-30
Mean Girls 2Komedie20114.22016-09-30
ChinatownThriller19748.22016-09-30
GreaseDrama19787.22016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Vanille SkyThriller20016.92016-09-30
Team America: World PoliceKomedie20047.22016-09-30
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.82016-09-30
Private PartsKomedie19976.82016-09-30
ClockstoppersFamiliefilm20025.22016-09-30
DreamgirlsDrama20066.52016-09-30
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.72016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Varsity BluesDrama19996.42016-09-30
The ScoreThriller20016.82016-09-30
The Ghost and the DarknessActie19966.82016-09-30
No Strings AttachedKomedie20116.22016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Up in the AirKomedie20097.42016-09-30
Beverly Hills Cop IIKomedie19876.42016-09-30
Tommy BoyKomedie19957.02016-09-30
ShaftActie20005.92016-09-30
The Great GatsbyDrama19746.42016-09-30
WatchmenActie20097.62016-09-30
Top GunActie19866.92016-09-30
Last HolidayKomedie20066.42016-09-30
Imagine ThatFamiliefilm20095.62016-09-30
Necessary RougnessKomedie19916.02016-09-30
Four BrothersActie20056.92016-09-30
Friday the 13th: Part 8: Jason Takes Manhattan Horror19894.52016-09-30
Indecent ProposalDrama19935.82016-09-30
The Kite RunnerDrama20077.62016-09-30
Friday the 13th: Part 3Horror19825.72016-09-30
King DavidDrama19855.12016-09-30
True GritDrama20107.72016-09-30
The Godfather IIIActie19907.52016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Jackass 3Komedie20107.12016-09-30
RangoFamiliefilm20117.22016-09-30
The Bad News BearsKomedie19767.32016-09-30
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82016-09-30
The MexicanKomedie20016.12016-09-30
Fatal AttractionThriller19876.92016-09-30
Roman HolidayKomedie19538.12016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
ElectionKomedie19997.32016-09-30
Hustle & FlowDrama20057.42016-09-30
Red EyeThriller20056.52016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
MunichDrama20057.62016-09-30
Beverly Hills Cop IIIKomedie19945.52016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
I Love You, ManKomedie20097.12016-09-30
Road TripKomedie20006.52016-09-30
FootlooseDrama19846.52016-09-30
The HauntingHorror19994.92016-09-30
Pretty in PinkDrama19866.22016-09-30
Enemy at the GatesActie20017.62016-09-30
The Manchurian CandidateThriller20046.62016-09-30
Eddie Murphy: RawCabaret19877.62016-09-30
Terms of EndearmentDrama19837.42016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32016-09-30
BoomerangKomedie19925.62016-09-30
Trading PlacesKomedie19837.52016-09-30
EurotripKomedie20046.62016-09-30
Meet the ParentsKomedie20007.02016-09-30
A Night at the RoxburyKomedie19986.22016-09-30
Meet the FockersKomedie20046.32016-09-30
ShooterActie20077.22016-09-30
Addams Family ValuesKomedie19936.62016-09-30
The FirmDrama19936.82016-09-30
Get Rich Or Die Tryin'Drama20055.02016-09-30
A Beautiful MindDrama20018.22016-09-30
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22016-09-30
The Italian JobActie19697.42016-09-30
The First Wives ClubKomedie19966.22016-09-30
AnnieFamiliefilm20145.32016-09-29
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Drama20148.12016-09-27
Downton Abbey (5 seizoenen)Serie20158.72016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
The Dark KnightThriller20089.02016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Fired UpRomance20096.22016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
Pretty WomanRomance19906.92016-09-18
Confessions of a ShopaholicRomance20095.92016-09-18
The MakeoverRomance20135.72016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
You AgainRomance20105.82016-09-18
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
The Affair (1 seizoen)Drama20148.02016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Déjà VuActie20067.02016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
TombstoneActie19937.82016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderen20146.92016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderen20157.22016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Crimson TideActie19957.32016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderen20078.02016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur20106.62016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
12 Dates of ChristmasFamilie20116.32016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
Gnomeo and JulietFamilie20116.02016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie20156.02016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
SurrogatesSci-Fi20096.32016-09-13
G.I. JaneDrama19975.82016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouKomedie20047.32016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Teen SpiritKomedie20115.62016-09-13
While You Were SleepingRomance19956.72016-09-13
HidalgoAvontuur20046.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
BeachesKomedie19886.82016-09-13
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.02016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Christmas with HollyFamilie20127.12016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie20065.02016-09-10
HortonFamilie20086.92016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
John Tucker Must DieKomedie20065.82016-09-10
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
RetreatThriller20115.82016-09-07
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
HeavyweightsFamiliefilm19956.72016-09-05
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
ConsumedDrama20154.52016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
Terminator SalvationSci-Fi20096.62016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Thriller20158.92016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Secrets of Great British Castles (1 seizoen)Docu20158.22016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
Kazoops! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
9th CompanyActie20057.22016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
JackieDrama20126.92016-09-01
Hostages(1 seizoen)Thriller20136.92016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
WhiplashDrama20148.52016-09-01
Modern Family (6 seizoenen)Komedie20138.72016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Sleepy Hollow (2 seizoenen)Drama20137.52016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
Nova ZemblaDrama20115.82016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
Sonny BoyDrama20116.42016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Swiss Family RobinsonFamiliefilm19607.22016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Iron Man 3Actie20137.22016-08-30
Lawrence of Arabia: Restored VersionDrama19628.42016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20008.42016-08-29
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
Het Begin van de Croods (2 seizoenen)Kinderserie20155.92016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
A Man ApartActie20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
ChefKomedie20147.32016-08-23
ChimpanzeeFamiliefilm20127.22016-08-23
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de ZeeFamiliefilm20005.62016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
That's My BoyKomedie20155.62016-08-22
Sneeuwwitje En De Zeven DwergenFamiliefilm19377.72016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
Europa ReportSci-Fi20136.52016-08-21
The Human ExperimentDocu20136.82016-08-20
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie20096.42016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
TrintaDrama20146.92016-08-19
Seven PoundsDrama20087.72016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Seventh SonSci-Fi20145.52016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie20158.22016-08-16
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Iron Man 2Actie20107.02016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Familiefilm19666.02016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
Iron ManActie20087.92016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightFamilie20154.22016-08-14
The Get Down (seizoen 1)Drama2016-2016-08-12
No Good DeedThriller20145.62016-08-11
HummingbirdActie20136.22016-08-11
Fifty Shades of GreyDrama20154.12016-08-10
Beyond the LightsDrama20146.92016-08-10
T-RexDocu20158.22016-08-09
The Odd Life of Timothy GreenFamiliefilm20126.62016-08-08
The IncrediblesFamiliefilm20048.02016-08-08
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Finding HomeDocu20148.92016-08-03
The Theory of EverythingDrama20147.72016-08-03
BlackhatActie20155.42016-08-03
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Velvet (2 seizoenen)Drama20148.12016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Mystic PizzaKomedie19886.22016-08-01
Don't Trust The B--- in Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
New Girl (4 seizoenen)Komedie20147.92016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
The Americans (3 seizoen)Drama20158.32016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
The Sisterhood of the Traveling PantsKomedie20056.62016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Last Chance U (1 seizoen)Docu2016-2016-07-30
The Good DinosaurFamiliefilm20156.82016-07-30
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Michiel de RuyterDrama20157.12016-07-29
HOME: Avonturen met Tip & Oh (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
Cesar ChavezDrama20146.42016-07-27
You've Got MailKomedie19986.52016-07-27
Search PartyKomedie20145.62016-07-27
My Sister's KeeperDrama20097.42016-07-27
Oz the Great and PowerfulFamilie20136.42016-07-25
Think Like a ManRomance20126.62016-07-25
The Jungle Book: Mowgli’s StoryFamilie19984.32016-07-25
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Komedie20168.32016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
Walk of ShameKomedie20146.02016-07-20
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
Kim Possible Movie: So the DramaFamiliefilm20057.32016-07-18
South Park: Bigger, Longer & UncutKomedie19997.82016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
LusersKomedie20155.32016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
Archer (7 seizoenen)Komedie20168.12016-07-16
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
AdamDrama20097.22016-07-16
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Two Weeks NoticeKomedie20026.12016-07-15
American History XDrama19988.62016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Return To MeKomedie20006.72016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Scooby-DooKomedie20024.92016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
Dragon: The Bruce Lee StoryDrama19937.02016-07-13
DraculaHorror19796.42016-07-13
How HighKomedie20016.22016-07-13
FuryActie20147.62016-07-12
Masters of Sex (3 seizoenen)Drama20138.02016-07-12
TuskHorror20145.42016-07-12
Think Like A Man TooKomedie20145.72016-07-12
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
RascalFamiliefilm19696.72016-07-11
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
Disneynature: Monkey KingdomDocu20157.32016-07-09
MonoKomedie2016-2016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
Embrace of the VampireHorror20134.12016-07-05
TrenchcoatActie19835.22016-07-04
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
MudDrama20127.42016-07-02
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
MalavitaKomedie20136.32016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
Little Man TateDrama19916.62016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Ray Donovan (3 seizoenen)Drama20138.32016-06-30
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
What's Manzai?!!!Docu2016-2016-06-30
Body of LiesDrama20087.12016-06-29
Heartbreak RidgeDrama19866.82016-06-29
Stalked by my DoctorThriller20156.02016-06-29
The MaskKomedie19946.92016-06-29
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
African CatsDocu20117.62016-06-28
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
No EscapeActie20156.82016-06-25
BabeFamiliefilm19956.82016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
Draken: Race naar de rand (3 seizoenen)Kinderserie20158.52016-06-24
When the Game Stands TallDrama20146.72016-06-23
The EqualizerActie20147.22016-06-23
EegaKomedie20128.02016-06-23
Deliver Us From EvilHorror20146.22016-06-23
Spooky BuddiesFamiliefilm20114.82016-06-20
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Orphan Black (3 seizoenen)Actie20168.42016-06-17
Orange is the New Black (4 seizoenen)Drama20158.52016-06-17
The Raid 2Actie20148.02016-06-16
Top SpinDocu20147.32016-06-16
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
TalvarDrama20158.42016-06-14
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
RocketmanFamiliefilm19975.92016-06-13
Finding NemoFamiliefilm20038.12016-06-13
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
Voltron: Legendary Defender (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
12 RoundsActie20095.62016-06-09
TrashThriller20147.22016-06-08
8 MileDrama20027.02016-06-08
Along Came PollyKomedie20045.92016-06-08
Rooster Cogburn (...and the Lady)Actie19756.92016-06-08
The Young Black StallionFamiliefilm20135.72016-06-06
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Tyrant (1 seizoen)Drama20147.92016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Teenage Mutant Ninja TurtlesActie20076.72016-06-04
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
In the Heat of the NightDrama19678.02016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
Best Night EverKomedie20133.92016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Following (3 seizoenen)Drama20147.62016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
Forbidden GroundActie20134.82016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
Vampire Academy Blood SistersActie20145.62016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Happy Valley (1 seizoen)Drama20148.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
The MuppetsKomedie20117.12016-05-31
The Country BearsFamiliefilm20024.02016-05-30
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
Bloodline (2 seizoenen)Drama20158.32016-05-27
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
Chef's Table (2 seizoenen)Docu20158.72016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
A Christmas DetourKomedie20156.22016-05-27
Nashville (4 seizoenen)Drama20167.72016-05-26
ShortsFamiliefilm20094.92016-05-25
Ocean's ThirteenActie20076.92016-05-25
Ocean's TwelveActie20046.42016-05-25
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Remember the TitansFamiliefilm20007.82016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Bambi IIFamiliefilm20066.12016-05-16
PopeyeFamiliefilm19805.12016-05-16
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Veerle Malschaert – Soldier of LoveCabaret2014-2016-05-15
Bas Birker: Op WegCabaret2014-2016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-2016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2013-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-2016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.32016-05-15
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Cabaret2015-2016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Guga Baúl: MaestroloogCabaret2014-2016-05-15
Henk Rijckaert: Het ExperimentCabaret2012-2016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Alex Agnew: More Human Than HumanCabaret2010-2016-05-15
Preuteleute: Un-butt-pluggedCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret2014-2016-05-15
Paul de Leeuw – Ik Ben RustigCabaret2014-2016-05-15
Arnout Van den Bossche: De RelatiefluisteraarCabaret2014-2016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-2016-05-15
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Jaws 2Thriller19785.72016-05-11
Weird ScienceKomedie19856.62016-05-11
JawsThriller19758.02016-05-11
Half BakedKomedie19986.72016-05-11
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Zorro, the AvengerActie19596.62016-05-09
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
A Mother's InstinctThriller20155.32016-05-07
Peaky Blinders (2 seizoenen)Drama20138.82016-05-07
Grace and Frankie (2 seizoenen)Komedie2015-2016-05-06
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
Ice Scultupre ChristmasKomedie20156.82016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
Road HouseActie19896.52016-05-04
Manhattan (2 seizoenen)Drama20157.82016-05-03
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
A Fighting ManDrama20145.62016-05-02
The Tudors (4 seizoenen)Drama20108.12016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
FameDrama20095.02016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Sniper: LegacyActie20145.32016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Elementary (3 seizoenen)Thriller20158.02016-05-01
Men of HonorDrama20007.22016-05-01
iZombie (1 seizoen)Komedie20158.02016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
30 Degrees in February (2 seizoenen)Drama20167.82016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
Over Her Dead BodyRomance20085.22016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie20093.92016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
The TownActie20107.62016-04-27
ContactDrama19977.42016-04-27
The Blind SideDrama20097.72016-04-27
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
Tall TaleFamiliefilm19955.82016-04-25
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Sharpay's Fabulous AdventureFamiliefilm20114.82016-04-20
Panic RoomThriller20026.82016-04-20
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
Better Call Saul (2 seizoenen)Drama20168.82016-04-19
A Case of YouKomedie20135.62016-04-18
The Pixar StoryDocu20078.02016-04-18
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Unbreakable Kimmy Schmidt (2 seizoenen)Komedie20157.92016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
What Dreams May ComeDrama19987.02016-04-14
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
TrainspottingDrama19968.22016-04-14
The Big LebowskiKomedie19988.22016-04-14
Jane the Virgin (1 seizoen)Komedie20147.82016-04-13
The Andromeda StrainSci-Fi19717.22016-04-13
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
All About EveDrama19508.32016-04-09
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Z Nation (1 seizoen)Thriller20146.52016-04-09
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
OutlanderDrama20158.52016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82016-04-04
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
Fan GirlKomedie20155.42016-04-03
Ant-ManActie20157.42016-04-02
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
Reign (2 seizoenen)Drama20147.72016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20038.22016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
What's The Worst That Could Happen?Komedie20015.52016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Gay - De FilmKomedie20042.42016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Het VonnisDrama20137.12016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
KhartoumActie19666.92016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Edge of DarknessThriller20106.62016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Scary MovieKomedie20006.22016-03-31
Law Abiding CitizenThriller20097.42016-03-31
Scary Movie 5Komedie20133.52016-03-31
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
22 BulletsActie20106.72016-03-31
Dead Man DownThriller20136.52016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Final Destination 3Horror20065.82016-03-31
Dan in Real LifeKomedie20076.82016-03-31
The Big WeddingKomedie20135.62016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Fair GameDrama20106.82016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
HairsprayKomedie20076.82016-03-31
SeabiscuitDrama20037.32016-03-31
The Boondock SaintsActie19997.92016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Scary Movie 2Komedie20015.22016-03-31
Scary Movie 3Komedie20035.52016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Pride and GloryThriller20076.72016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
The Courageous Heart of Irena SendlerDrama20097.32016-03-31
Walking With DinosaursFamiliefilm20135.22016-03-30
HomefrontActie20136.52016-03-30
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22016-03-30
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Outlaw Prophet: Warren JeffsDrama20145.92016-03-29
Jochem Myjer: De Rust ZelveCabaret20107.92016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret2010-2016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Hans Liberg: TatatataCabaret20037.02016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Javier Guzman: DeliriumCabaret20098.52016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret2011-2016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Trailer Park Boys (10 seizoenen)Komedie20158.52016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret2010-2016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersKomedie20127.22016-03-29
Bert Visscher: Stoffe jongensCabaret2009-2016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosKomedie20117.62016-03-29
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret20047.92016-03-29
Roue Verveer: M.A.W.Cabaret2008-2016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret2006-2016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Javier Guzman: OorverdovendCabaret20138.42016-03-29
EnduranceDocu19996.42016-03-28
The Passion (USA) 2016Drama20167.82016-03-26
The HangoverKomedie20097.82016-03-23
Fool's GoldActie20085.82016-03-23
As Good As It GetsKomedie19977.72016-03-23
xXxActie20025.82016-03-23
Scorpion (seizoen 1)Actie20147.22016-03-22
Richard Pryor: Live on the Sunset StripCabaret19827.72016-03-21
Dr. StrangeloveKomedie19648.62016-03-21
Brother Bear 2Familiefilm20066.22016-03-21
Snakehead SwampHorror20143.22016-03-21
Hollow ManHorror20005.72016-03-21
MiracleFamiliefilm20047.52016-03-21
Cemetry JunctionKomedie20106.92016-03-21
LinewatchDrama20085.52016-03-21
Street FighterActie19943.82016-03-21
Taxi DriverDrama19768.62016-03-21
Roxy Hunter and the Mystery of the Moody GhostFamiliefilm20076.22016-03-21
Grave HalloweenHorror20134.22016-03-20
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Inside OutFamiliefilm20158.32016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
S.W.A.T.Actie20036.02016-03-16
Assassination GamesActie20116.22016-03-16
Reign Over MeDrama20077.52016-03-16
Mr. DeedsKomedie20025.82016-03-16
AwakeningsDrama19907.82016-03-16
TrickedDocu20136.32016-03-15
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Flaked (1 seizoen)Komedie2016-2016-03-11
The Day of the JackalActie19737.82016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
The Chronicles of RiddickActie20046.72016-03-10
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.12016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
MASHKomedie19707.62016-03-09
Diary of a Wimpy KidKomedie20106.22016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
FrankenweenieFamiliefilm20127.02016-03-08
HustlersActie20135.92016-03-07
Een Waanzinnige Goofy MovieKomedie19996.42016-03-07
Mr. SelfridgeDrama20147.72016-03-06
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
House of Cards (4 seizoenen)Drama20169.02016-03-04
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
StargateThriller19947.02016-03-01
Food MattersDocu20087.82016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Everything You Always Wanted to KnowKomedie19726.82016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
BOLTFamiliefilm20086.92016-02-29
Escape PlanActie20136.72016-02-27
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
GoodfellasDrama19908.72016-02-24
FlippedKomedie20107.72016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02016-02-24
The Boys: The Sherman Brother's StoryDocu20097.92016-02-22
DragonslayerSci-Fi19816.72016-02-22
The BabymakersRomance20125.02016-02-20
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
LOVE (1 seizoen)Komedie2016-2016-02-19
A Few Good MenDrama19927.62016-02-18
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
The Second Jungle Book: Mowgli & BalooFamiliefilm19974.52016-02-17
Stand By MeDrama19868.12016-02-17
Doing Hard TimeActie20045.12016-02-17
The Client ListDrama20105.92016-02-17
GandhiDrama19828.12016-02-17
StepmomDrama19986.72016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
The Lazarus ProjectThriller20086.22016-02-17
GladiatorActie19926.42016-02-17
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
AmyDrama19816.72016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Sixteen CandlesKomedie19847.22016-02-13
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
In a World...Komedie20136.72016-02-10
Hard TargetActoe19936.12016-02-10
The JerkKomedie19797.22016-02-10
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Home on the RangeKomedie20045.42016-02-09
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12016-02-09
Toy Story 2Familiefilm19997.92016-02-08
Project TAvontuur20156.52016-02-07
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
The Pink Panther 2Komedie20095.52016-02-01
The Fall (2 seizoenen)Thriller20138.32016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Return to OzFamiliefilm19856.72016-02-01
TenuredKomedie20158.42016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
Avengers: Age of UltronActie20157.62016-01-30
LegendActie19856.52016-01-28
MirrorsHorror20086.22016-01-27
The Maltese FalconDrama19418.22016-01-27
Due DateKomedie20106.62016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Black Sails (2 seizoenen)Drama20148.02016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
The Mentalist (7 seizoenen)Thriller20148.12016-01-23
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
7 SecondsActie20054.82016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82016-01-18
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
RiddickActie20136.42016-01-17
Gotham (seizoen 1)Thriller20148.02016-01-16
Appleseed AlphaSci-Fi20146.62016-01-15
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
The Great OutdoorsKomedie19886.62016-01-14
DoomSci-Fi20025.22016-01-14
Drop Dead FredKomedie19915.82016-01-14
Joe KiddActie19726.52016-01-14
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
When Harry met SallyKomedie19897.62016-01-12
ZookeeperKomedie20115.22016-01-12
NellDrama19946.52016-01-12
The Truman ShowKomedie19988.12016-01-12
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
How To Get Away With Murder (1 seizoen)Crime20148.32016-01-09
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Shanghai KnightsActie20036.22016-01-08
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
WeekendDrama20117.72016-01-08
ShutterHorror20085.22016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
Herbie: Fully LoadedFamiliefilm20054.72016-01-05
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
You're NextHorror20116.52016-01-04
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Mind of a Chef (3 seizoenen)Docu20148.22016-01-02
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Absolute DeceptionActie20134.22016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Manhattan RomanceKomedie20155.02016-01-01
Charlie's AngelsKomedie20005.52016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
Transformers: Robots in Disguise (1 seizoen)Kinderserie20156.42016-01-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Armin van Buuren: This Was IntenseDocu2015-2016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
An Invisible SignDrama20105.42016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Angry Birds Toon (1 seizoen)Kinderserie20136.52016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Justin Bieber's BelieveDocu20131.62016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Cinderella IIFamiliefilm20024.92015-12-28
DisneyNature's BearsFamiliefilm2014-2015-12-26
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
TinkerBell: Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32015-12-26
Space JamKomedie19966.32015-12-23
All The President's MenDrama19768.02015-12-23
InceptionActie20108.82015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsFamiliefilm20127.22015-12-23
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Michael Jackson: This Is ItDocu20108.12015-12-21
CinderellaFamiliefilm20157.12015-12-19
F is for Family (1 seizoen)Komedie2015-2015-12-18
Stuart LittleFamiliefilm20005.92015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Erin BrockovichDrama20007.32015-12-18
Stuart Little 2Familiefilm20025.42015-12-18
Tiny FurnitureKomedie20126.32015-12-17
The Green HornetActie20115.92015-12-17
My Best Friend's WeddingKomedie19976.42015-12-17
Elite SquadActie20088.12015-12-17
50 First DatesKomedie20046.82015-12-17
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
The Goldbergs (2 seizoenen)Komedie20138.12015-12-16
Drop Dead Diva (6 seizoenen)Drama20137.32015-12-16
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Nanny (6 seizoenen)Komedie19956.82015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Aladdin III: Aladdin en de DievenkoningFamiliefilm19966.42015-12-15
Fargo (2 seizoenen)Thriller20149.02015-12-15
The Mask of ZorroActie19986.72015-12-14
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Spring BreakersActie20125.32015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Perfect ManKomedie20055.52015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Nashville (3 seizoenen + S04E10)Drama20157.62015-12-10
Let’s Go to PrisonKomedie20066.02015-12-10
Blue CollarDrama19787.62015-12-10
Jesus Christ SuperstarDrama19737.32015-12-10
The CarHorror19776.02015-12-10
AlohaKomedie20155.52015-12-10
Bring it on: All or NothingKomedie20065.72015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Child's Play 3Horror19914.92015-12-09
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Bring it on: Fight to the FinishKomedie20095.32015-12-09
Baby MamaKomedie20086.02015-12-09
The French ConnectionActie19717.82015-12-09
Bring it on: In it to Win itKomedie20075.32015-12-09
Child's Play 2Horror19905.72015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
De Smurfen (2 seizoenen)Kinderserie19817.42015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
Suits (4 seizoenen)Drama20138.82015-12-02
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
DealerThriller20146.22015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
ChampionsKomedie19926.42015-11-30
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Matroesjka's (1 seizoen)Drama20058.42015-11-24
The Santa Clause 2Komedie20025.52015-11-23
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Finding Mercy 2Drama20136.32015-11-19
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
The HeistKomedie20096.12015-11-17
The Last ElvisDrama20127.02015-11-17
VictimActie20114.92015-11-17
Good Day For ItThriller20115.62015-11-17
10 Rules for Sleeping AroundKomedie20133.72015-11-17
Heavy PettingKomedie20074.52015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Formosa BetrayedThriller20096.22015-11-17
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
A Stranger in ParadiseThriller20134.62015-11-17
The WomanHorror20116.12015-11-17
CrawlspaceSci-Fi20124.82015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
American VirginsKomedie20122.72015-11-17
DeadlineDrama20124.82015-11-17
Masters of Horror (1 seizoen)Horror20077.62015-11-16
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
The RecruitActie20036.62015-11-11
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
Master of None (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-06
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
Het Sinterklaasjournaal: De meezing moevieKinderfilm20095.62015-11-05
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Totally Spies! The MovieKomedie20096.12015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Frits & FreddieKomedie20106.42015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Moving Art: WaterfallsDocu20158.02015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
Moving Art: UnderwaterDocu20158.02015-11-02
TapedThriller20126.32015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
The LedgeDrama20116.62015-11-02
See you in VegasDocu20076.82015-11-02
Bel AmiDrama20125.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
The Seven Deadly Sins (1 seizoen)Anime2015-2015-11-02
Frits & FrankyKomedie20135.52015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
Stand Up GuysKomedie20126.52015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
Off ScreenDrama20056.72015-11-02
Wake WoodHorror20095.52015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
The ResidentDrama20115.22015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
Nothing to Lose (TBS)Thriller20087.22015-11-02
Matroesjka's 2 (1 seizoen)Drama20077.92015-11-01
Huntik (2 seizoenen)Animatie201118.02015-10-31
Life as We Know ItKomedie20106.62015-10-28
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenFamiliefilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Mijn Vriend BernardKinderfilm20124.52015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Wallander (3 seizoenen)Thriller20087.92015-10-13
The Killing (2 seizoenen)Drama20078.42015-10-09
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.62015-10-09
The Bridge (2 seizoenen)Drama20118.62015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Camilla Läckberg's Fjällbacka Murders (1 seizoen)Crime20135.72015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Dicte (2 seizoenen)Dramaserie20127.02015-10-08
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
MongolDrama20077.32015-10-06
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Wakufu (1 seizoen)Kinderserie20088.42015-10-01
Escape from AlcatrazDrama19797.62015-09-30
StolenActie20125.52015-09-27
Seven PsychopathsKomedie20127.22015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Honden HotelFamiliefilm20095.42015-09-23
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Princess EllaFamiliefilm20046.32015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
My Little Pony: Friendship Is Magic (4 seizoenen)Kinderserie20137.82015-09-16
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Kinderserie20115.52015-09-14
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2012-2015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
Sofia: Het prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20137.02015-09-13
Lord of the Rings: The Return of the KingAvontuur20038.92015-09-13
Gravity Falls (1 seizoen)Komedie20128.82015-09-13
Lord of the Rings: The Two TowersAvontuur20028.72015-09-13
Me, Myself & IreneKomedie20006.52015-09-10
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2
Drama20125.62015-09-10
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Pelican DreamsDocu20146.92015-09-01
LUVDrama20125.82015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Chaplin & Co (1 seizoen)Kinderserie20126.52015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillKinderfilm20145.02015-09-01
GonchiDocu2015-2015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Team Hot Wheels - de Epische RaceKinderfilm20145.02015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
AssepoesterFamiliefilm19507.32015-08-24
Mad Men (6 seizoenen)Drama20148.72015-08-23
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
The Gospel of John: New InternationalDrama20147.92015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
Kids for CashDocu20137.12015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocu20146.82015-08-01
Antarctic Edge -70 southDocu20156.42015-08-01
McCullinDocu20128.12015-08-01
The Kill TeamDocu20137.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
Love/Hate (5 seizoenen)Drama20148.42015-07-24
Taken 2Thriller20126.32015-07-22
TigDocu20156.62015-07-17
The True CostDocu20157.02015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
Anger ManagementKomedie20036.22015-07-15
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
Ray Donovan (2 seizoenen)Drama20138.22015-07-14
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
The Breakfast ClubDrama19857.92015-07-09
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Caillou (2 seizoenen)Kinderserie20104.52015-07-03
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Pantani: The Accidental Death of a CyclistDocu20147.12015-07-02
A TeacherDrama20134.92015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Earth From AboveDocu20047.42015-06-18
SuperbadKomedie20077.62015-06-17
Surf's UpAnimatie20076.82015-06-17
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
On the RoadDrama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Half of a Yellow SunDrama20136.12015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
TroyAvontuur20047.22015-05-27
Ocean's ElevenActie20017.82015-05-27
300Actie20067.82015-05-27
War HorseDrama20117.22015-05-26
Ontmoet de MormonenDocu20147.42015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Long, Strange Trip of Bob WeirDocu20147.22015-05-22
MoneyballSport20117.62015-05-20
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
De Avonturen van KuifjeAvontuur20117.42015-05-20
Friends With BenefitsKomedie20116.62015-05-20
Bad TeacherKomedie20115.72015-05-20
30 Minutes or LessActie20116.22015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
The Last CastleActie20016.92015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Guardians of the GalaxyActie20148.12015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
The Umbilical Brothers: The RehearsalCabaret2014-2015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
David Strassman: Careful What You Wish ForCabaret2014-2015-04-15
Hello Kitty FlanaganCabaret2014-2015-04-15
Akmal: Life of AkmalCabaret2014-2015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Carl Barron: A One Ended StickCabaret2013-2015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
Matters ArisingDrama20146.52015-04-12
Forgetting JuneDrama20136.52015-04-10
Flower GirlKomedie20095.92015-04-10
October 1Drama20147.52015-04-10
Finding MercyDrama20126.22015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Nfinity Champions League CheerleadingDocu20147.12015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
I Will FollowDrama20106.12015-04-01
No Country for Old MenThriller20078.12015-04-01
A Field Full of SecretsDocu20146.92015-04-01
Dinosaur 13Docu20147.22015-04-01
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-2015-03-26
Brigitte Kaandorp - BadwaterCabaret2002-2015-03-26
Javier Guzman - OorverdovendCabaret2013-2015-03-26
Jochem Myjer: AdéhadéCabaret2004-2015-03-26
A Clockwork OrangeDrama19718.42015-03-25
I Am LegendDrama20077.22015-03-25
SafeThriller20126.52015-03-24
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The CondemnedActie20076.12015-03-19
Are We Done Yet?Komedie20073.92015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
The Eiger SanctionActie19756.32015-03-11
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Now Is GoodDrama20127.22015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
VesselDocu20146.52015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
UltravioletActie20064.42015-02-20
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
Man of the HouseKomedie20055.42015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
Across the UniverseDrama20077.52015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
The Pursuit of HappynessDrama20067.92015-02-18
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
Bring It OnKomedie20005.92015-02-04
Supermensch: The Legend of Shep GordonDocu20137.12015-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
The Missing (1 seizoen)Drama20148.32015-02-01
ZappedKinderfilm20145.82015-02-01
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Zack and Quack (1 seizoen)Kinderserie20147.52015-01-31
The Polar ExpressFamiliefilm20046.62015-01-28
The ShiningHorror19808.52015-01-28
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
ClickKomedie20066.42015-01-21
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
Hinterland (1 seizoen)Drama20137.72015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
LOLKomedie20124.12015-01-13
Stan Lee's Mutants, Monsters & MarvelsDocu20027.12015-01-10
PreservationThriller20146.52015-01-09
Revolution (2 seizoenen)Sci-Fi20136.72015-01-01
Web JunkieDocu20136.42015-01-01
BrasslandsDocu20138.12015-01-01
Dance for MeDocu20127.32015-01-01
Music for MandelaDocu20136.82015-01-01
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20016.72014-12-31
The Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62014-12-26
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Snatch Komedie20008.32014-12-17
Two For The MoneyDrama20056.22014-12-16
TowelheadDrama20077.02014-12-15
The Returned (seizoen 1)Thriller20128.32014-12-15
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bride WarsKomedie20095.42014-12-10
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
It's Not OverDocu2014-2014-12-01
Trailer Park Boys: Don't Legalize ItKomedie2014-2014-11-29
What to Expect When You're ExpectingKomedie20125.72014-11-25
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
Het BombardementDrama20123.72014-11-16
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
The ClientThriller19946.72014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Man on a LedgeActie20126.62014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018,82014-10-29
Happy FeetFamiliefilm20066,52014-10-29
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
LooperActie20127.52014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.52014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.92014-09-13
The Bucket ListKomedie20077.42014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
Clerks: De Tekenfilmserie (1 seizoen)
Komedie20007.42014-09-09
I Got the Hook UpKomedie19983.82014-09-09
The PallbearerKomedie19964.92014-09-09
Things to Do in Denver When You're DeadThriller19956.82014-09-09
The Usual SuspectsThriller19958.72014-09-09
RestorationDrama19956.72014-09-09
Robinson CrusoeDrama19975.92014-09-09
Jackie BrownThriller19977.52014-09-09
ClerksKomedie19947.42014-09-09
Kinky BootsKomedie20057.02014-09-09
Chasing AmyDrama19977.42014-09-09
The Boys Are BackDrama20096.92014-09-09
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
The LookoutThriller20077.12014-09-09
Como Agua Para ChocolateDrama19927.22014-09-09
ScreamThriller19967.22014-09-09
GordyKinderfilm19953.82014-09-09
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82014-09-09
Picture BrideDrama19946.82014-09-09
Rhyme & ReasonDocu19977.52014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
VenomHorror20054.72014-09-09
MimicHorror19975.92014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
Big WordsDrama20135.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Jeff Jefferies: BARECabaret20147.82014-08-29
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
School of RockKomedie20037.12014-07-29
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92014-07-17
Iceberg Slim: Portrait of a PimpDocu20126.92014-07-16
The Great RaidDrama20056.72014-07-15
Muscle ShoalsDocu20137.62014-07-15
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
Cocaine Cowboys ReloadedDocu20146.72014-07-08
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
Filthy Gorgeous: The Bob Guccione StoryDocu20136.82014-07-01
Touchy FeelyDrama20135.32014-07-01
Just Go with ItKomedie20116.42014-07-01
The Unlikely GirlThriller20126.22014-06-27
Kevin Hart: Let Me ExplainCabaret20136.52014-06-13
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret2011-2014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Javier Guzman: Ton ZuurCabaret2007-2014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
The TerminatorActie19848.12014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Roué Verveer: Voorwaardelijk VrijCabaret2010-2014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-2014-06-01
The GodfatherThriller19729.22014-06-01
The Godfather: Part IIThriller19749.12014-06-01
Brave Miss WorldDocu20138.62014-05-29
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
PandorumHorror20096.82014-05-22
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
Dear Mr. WattersonDocu20136.12014-05-18
Eddy Murphy: DeliriousCabaret19838.32014-05-15
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
TransformersSci-Fi20077.22014-04-30
Interior. Leather Bar.Drama20135.52014-04-15
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
When Jews Were FunnyDocu20136.92014-04-08
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
GangsterboysKomedie20104.22014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The Other End of the LineKomedie20086.22014-03-15
SpliceSci-Fi20095.82014-03-15
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
The JonesesKomedie20096.52014-03-15
Chasing MadoffDocu20126.12014-03-04
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
The TerminalKomedie20047.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
LimoKinderfilm20094.72014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20137.62014-02-28
The Italian JobActie20037.02014-02-25
War of the WorldsSci-Fi20056.52014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
Jackass 2.5Komedie20076.42014-02-15
Minority ReportActie20027.72014-02-15
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Old SchoolKomedie20037.22014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
NorbitKomedie20073.92014-02-15
Catch Me If You CanDrama20028.02014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
The Twilight Saga - New MoonDrama20094.62014-02-01
TakenActie20087.92014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
AlibiKomedie20085.82014-02-01
TwilightDrama20085.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
The King of the StreetsActie20124.82014-01-27
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Pandora's PromiseDocu20137.32014-01-15
The Crash ReelDocu20138.22014-01-14
Tony 10Familiefilm20125.42014-01-03
Saving Private RyanDrama19988.62014-01-01
Weeds (8 seizoenen)Komedie20058.12014-01-01
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Boss (2 seizoenen)Drama20118.12014-01-01
Moving Art: ForestsDocu20148.02014-01-01
Moving Art: FlowersDocu20148.42014-01-01
Moving Art: OceansDocu20148.22014-01-01
The Sweetest ThingKomedie20025.02013-12-27
Bad BoysActie19956.82013-12-27
Barbie Life in the Dreamhouse (1 seizoen)Kinderfilm20137.92013-12-23
Barbie - De prinsessenschoolKinderfilm20115.52013-12-16
Beethoven's Big BreakFamiliefilm20084.62013-12-16
Platvoet en zijn vriendjes XII: Avontuur in de oudheidKinderfilm20066.02013-12-16
American Girl: Shooting for the StarsKinderfilm20126.02013-12-16
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
Alvin and the Chipmunks Meet the WolfmanFamiliefilm20006.82013-12-16
Platvoet en zijn vriendjes XI: De minisaurusKinderfilm20046.02013-12-16
The Short GameSport20137.52013-12-12
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
Donnie BrascoDrama19977.82013-12-11
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
Jochem Myjer: Yeee-Haa!Cabaret2007-2013-12-03
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-2013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
The Ides of MarchDrama20117.22013-10-28
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72013-10-17
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.12013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama20047.42013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie20108.32013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
The ReaderDrama20087.62013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
Cold MountainDrama20037.22013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Hope FloatsDrama19985.82013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Sling BladeDrama19968.12013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
The ProposalKomedie20096.72013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
The End of the LineDocu20097.52013-09-16
BlitzActie20116.22013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
There Will be BloodDrama20078.12013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Pulp FictionDrama19948.92013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
HooligansActie20057.52013-09-16
AdventurelandKomedie20096.82013-09-16
Moving Art: WoestijnenDocu20148.62013-09-16
De Kameleon 2Kinderfilm20056.02013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Starsky & HutchKomedie20046.12013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Gone Baby GoneThriller20077.72013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
BuddiesDrama20126.92013-09-16
From Dusk Till DawnActie19967.32013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie20105.52013-09-16
EmmaRomance19966.82013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Beethoven’s Christmas AdventureFamiliefilm20114.62013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Rumble in the BronxActie19956.72013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Nieuwsgierig aapje 2Kinderfilm20095.52013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
The DirectorDocu20136.12013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

One thought on “Aanbod Netflix in Nederland

  1. Pingback: Aanbod films en serie Netflix Nederland bekend » Netflix Nederland - Streaming Films en Series voor een koopje

Comments are closed.