Verwijderalarm

Verwijderalarm: verschillende komedies worden verwijderd

Friends with Benefits Netflix

De komende dagen worden er slechts zes films verwijderd door Netflix. Daarmee valt dit Verwijderalarm weer reuze mee, maar die zes titels zijn wel graag geziene films op Netflix.

Komedies

Op Netflix zijn al enige tijd de komediefilms Friends with Benefits en Bad Teacher te zien. Hier komt op 19 mei een einde aan. De populaire komedies worden door Netflix verwijderd, omdat de rechten niet verlengd (kunnen) worden. Daarnaast zijn er nog zes titels die weg gaan en daarnaast zijn er onlangs een paar films verdwenen.

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
My Friend BernardKinderfilm20124.5Verwijderd
Bambi IIFamiliefilm20066.1Verwijderd
PopeyeFamiliefilm19805.1Verwijderd
Dear Mr. WattersonDocu20136.117-5-2017
30 Minutes or LessActie20116.219-5-2017
De Avonturen van KuifjeAvontuur20117.419-5-2017
Friends with BenefitsKomedie20116.619-5-2017
Bad TeacherKomedie20115.719-5-2017
MoneyballSport20117.619-5-2017
Remember the TitansFamiliefilm20007.822-05-2017
Ex MachinaSci-Fi20157.722-05-2017
Big Hero 6Familiefilm20147.923-05-2017
Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?