Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix in groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Lees ook: Deze titels komen er in januari 2017 bij op Netflix!

Verwijderde titels in februari 2017 Deel II

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Sixteen CandlesKomedie19847.2Verwijderd
Hard TargetActie19936.1Verwijderd
The JerkKomedie19797.2Verwijderd
Beyond the LightsDrama20146.9Verwijderd
The RecruitActie20036.6Verwijderd
No Good DeedThriller20145.6Verwijderd
The Dark KnightThriller20089.0Verwijderd
The Bucket ListKomedie20077.4Verwijderd
The Lord of the Rings: The Return of the KingAvontuur20038.9Verwijderd
The Santa Clause 2Komedie20025.5Verwijderd
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.7Verwijderd
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.2Verwijderd
Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.7Verwijderd
Mickey’s Magical Christmas: Snowed inat the House of Mickey MouseFamiliefilm20016.7Verwijderd
I’ll Be Home for ChristmasFamiliefilm19985.4Verwijderd
Santa BuddiesFamiliefilm20094.9Verwijderd
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.2Verwijderd
The Santa ClauseFamiliefilm19946.4Verwijderd
A Christmas CarolFamiliefilm20096.8Verwijderd
AmyDrama19816.7Verwijderd
War of the WorldsSci-Fi20056.5Verwijderd
Jackass 2.5Komedie20076.4Verwijderd
Catch Me If You CanDrama20028.0Verwijderd
Minority ReportActie20027.7Verwijderd
NorbitKomedie20073.9Verwijderd
Old SchoolKomedie20037.2Verwijderd
Iron Man 2Actie20107.0Verwijderd
Avengers AssembleActie20128.1Verwijderd
Iron ManActie20087.9Verwijderd
Cheaper by the DozenFamiliefilm20035.8Verwijderd
Cheaper by the Dozen 2Familiefilm20055.4Verwijderd
Het BombardementDrama20123.7Verwijderd
The Second Junble Book: Mowgli and BalooFamiliefilm19977.6Verwijderd
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.4Verwijderd
Doing Hard TimeActie20045.1Verwijderd
GladiatorActie19926.4Verwijderd
GandhiDrama19828.1Verwijderd
LabyrinthFamiliefilm19867.4Verwijderd
The Lazarus ProjectThriller20086.2Verwijderd
The Client ListDrama20105.9Verwijderd
Panic RoomThriller20026.8Verwijderd
Stand by MeDrama19868.1Verwijderd
StepmomDrama19986.7Verwijderd
Seventh SonSci-Fi20145.5Verwijderd
Lawrence of Arabia: Restored VersionDrama19628.4Verwijderd
Across the UniverseDrama20077.5Verwijderd
The Pursuitof HappynessDrama20067.9Verwijderd
UltravioletActie20064.4Verwijderd
A Few Good MenDrama19927.6Verwijderd
The BabymakersRomance20125.0Verwijderd
The Boys: The ShermanDocu20097.9Verwijderd
DragonslayerSci-Fi19816.7Verwijderd
The Italian JobActie20037.0Verwijderd
Sneeuwwitje en De Zeven DwergenFamiliefilm19377.7Verwijderd
ChefKomedie20147.322-2-2017
What to Expect When You're ExpectingKomedie20125.723-2-2017
FlippedKomedie20107.723-2-2017
GoodFellasDrama19908.723-2-2017
Escape PlanActie20136.726-02-2017
A Beautiful MindDrama20018.227-02-2017
A Night at the RoxburyKomedie19986.227-02-2017
Addams Family ValuesKomedie19936.627-02-2017
Airplane!Komedie19807.627-02-2017
AmistadDrama19977.227-02-2017
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.227-02-2017
Bad News BearsKomedie20055.827-02-2017
Beverly Hills Cop IIKomedie19876.427-02-2017
Beverly Hills Cop IIKomedie19845.527-02-2017
Blades of GloryKomedie20076.427-02-2017
BoltFamiliefilm20086.927-02-2017
BoomerangKomedie19925.627-02-2017
Changing LanesThriller20026.727-02-2017
ChinatownThriller19748.227-02-2017
ClockstoppersFamiliefilm20025.227-02-2017
CloverfieldHorror20087.027-02-2017
DreamgirlsDrama20066.527-02-2017
ElectionKomedie19997.327-02-2017
ElizabethtownKomedie20056.427-02-2017
Enemy at the GatesActie20017.627-02-2017
EurotripKomedie20046.627-02-2017
Falling in LoveDrama19846.527-02-2017
Fatal AttractionThriller19876.927-02-2017
Final Destination 3Horror20065.827-02-2017
FlashdanceDrama19836.127-02-2017
FootlooseDrama19846.527-02-2017
FootlooseDrama20115.927-02-2017
Four BrothersActie20056.927-02-2017
Friday the 13th: Part 2Horror19816.127-02-2017
Friday the 13th: Part 3Horror19825.727-02-2017
Friday the 13th: Part 4: The Final ChapterHorror19845.527-02-2017
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.727-02-2017
Friday the 13th: Part 6 Jason LivesHorror19865.927-02-2017
Friday the 13th: Part 7: The New BloodHorror19885.327-02-2017
Friday the 13th: Part 8 Jason Takes ManhattanHorror19894.527-02-2017
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.827-02-2017
Get Rich or Die Tryin'Drama20055.027-02-2017
GhostDrama19907.027-02-2017
GreaseDrama19787.227-02-2017
Hansel and GretelFamiliefilm19877.027-02-2017
Hotel for DogsFamiliefilm20095.427-02-2017
How To Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.427-02-2017
Hustle and FlowDrama20057.427-02-2017
I Love You, ManKomedie20097.127-02-2017
Imagine ThatFamiliefilm20095.627-02-2017
In Harm's WayDrama19657.427-02-2017
Indecent ProposalDrama19935.827-02-2017
Jackass 3Komedie20107.127-02-2017
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.827-02-2017
King DavidDrama19855.127-02-2017
Last HolidayKomedie20066.427-02-2017
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20137.627-02-2017
Little FockersKomedie20105.527-02-2017
Mean Girls 2Komedie20114.227-02-2017
Meet the FockersKomedie20046.327-02-2017
Meet the ParentsKomedie20007.027-02-2017
MunichDrama20057.627-02-2017
Napoleon DynamiteKomedie20046.927-02-2017
Necessary RoughnessKomedie19916.027-02-2017
No Strings AttachedKomedie20116.227-02-2017
Paranormal Activity 2Horror20105.827-02-2017
Paranormal Activity 3Horror20115.827-02-2017
PaulieFamiliefilm19986.527-02-2017
Pretty in PinkDrama19866.227-02-2017
Private PartsKomedie19976.827-02-2017
RangoFamiliefilm20117.227-02-2017
RawCabaret19877.627-02-2017
Red EyeThriller20056.527-02-2017
Road TripKomedie20006.527-02-2017
Roman HolidayKomedie19538.127-02-2017
Rosemary's BabyHorror19688.027-02-2017
School of RockKomedie20037.127-02-2017
ShaftActie20005.927-02-2017
ShooterActie20077.227-02-2017
Shutter IslandThriller20108.127-02-2017
Team America: World PoliceKomedie20047.227-02-2017
Terms of EndearmentDrama19837.427-02-2017
The Bad News BearsKomedie19767.327-02-2017
The FirmDrama19936.827-02-2017
The First Wives ClubKomedie19966.227-02-2017
The General's DaughterThriller19996.327-02-2017
The Ghost and the DarknessActie19966.827-02-2017
The Godfather: Part IIIActie19907.527-02-2017
The Golden ChildActie19865.927-02-2017
The Great GatsbyDrama19746.427-02-2017
The HauntingHorror19994.927-02-2017
The Heartbreak KidKomedie20075.827-02-2017
The Hunt For Red OctoberActie19907.627-02-2017
The Italian JobActie19697.427-02-2017
The Kite RunnerDrama20077.627-02-2017
The Manchurian CandidateThriller20046.627-02-2017
The MexicanKomedie20016.127-02-2017
The ScoreThriller20016.827-02-2017
The Ten CommandmentsDrama19567.927-02-2017
The TuxedoKomedie20025.327-02-2017
Tomb RaiderActie20015.727-02-2017
Tommy BoyKomedie19957.027-02-2017
Top GunActie19866.927-02-2017
Top Secret!Komedie19847.227-02-2017
Trading PlacesKomedie19837.527-02-2017
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.327-02-2017
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.027-02-2017
Tropic ThunderActie20087.027-02-2017
True GritDrama20107.727-02-2017
Up in the AirKomedie20097.427-02-2017
Vampire in BrooklynHorror19954.527-02-2017
Vanilla SkyThriller20016.927-02-2017
Varsity BluesDrama19996.427-02-2017
WatchmenActie20097.627-02-2017
Win a Date with Tad Hamilton!Komedie20045.627-02-2017
WitnessThriller19857.427-02-2017
ZuluActie19647.827-02-2017
Revolution (2 seizoenen)Sci-Fi20136.728-02-2017
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.108-03-2017
Dicte (2 seizoenen)Drama20137.008-03-2017
The Fall (seizoen 1)Thriller20138.308-03-2017

Verwijderde titels in februari 2016 Deel I

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Sixteen CandlesKomedie19847.209-02-2017
Hard TargetActie19936.109-02-2017
The JerkKomedie19797.209-02-2017
Beyond the LightsDrama20146.909-02-2017
The RecruitActie20036.610-02-2017
No Good DeedThriller20145.610-02-2017
The Dark KnightThriller20089.012-02-2017
The Bucket ListKomedie20077.412-02-2017
The Lord of the Rings: The Return of the KingAvontuur20038.912-02-2017
The Santa Clause 2Komedie20025.512-02-2017
One Magic ChristmasFamiliefilm19856.712-02-2017
Santa Paws 2: The Santa PupsFamiliefilm20125.212-02-2017
Santa Clause 3: The Escape ClauseFamiliefilm20064.712-02-2017
Mickey's Magical Christmas: Snowed inat the House of Mickey MouseFamiliefilm20016.712-02-2017
I'll Be Home for ChristmasFamiliefilm19985.412-02-2017
Santa BuddiesFamiliefilm20094.912-02-2017
The Muppet Christmas CarolFamiliefilm19927.212-02-2017
The Santa ClauseFamiliefilm19946.412-02-2017
A Christmas CarolFamiliefilm20096.812-02-2017
Suits (4 seizoenen)Drama20118.817-02-2017
Revolution (2 seizoenen)Sci-Fi20136.728-02-2017
Did You Hear About the MorgansKomedie20094.7Verwijderd
The Theory of EverythingDrama20147.7Verwijderd
BlackhatActie20155.4Verwijderd
Fifty Shades of GreyDrama20154.1Verwijderd
Project TAvontuur20156.5Verwijderd
Toy Story 2Familiefilm19997.9Verwijderd
Home on the RangeKomedie20045.4Verwijderd
The King of the StreetsActie20124.8Verwijderd
Seven PsychopathsKomedie20127.2Verwijderd
Due DateKomedie20106.6Verwijderd
The Maltese FalconDrama19418.2Verwijderd
LegendActie19866.5Verwijderd
Cesar ChavezDrama20146.4Verwijderd
Search PartyKomedie20145.6Verwijderd
The Polar ExpressFamiliefilm20046.6Verwijderd
The ShiningHorror19808.5Verwijderd
Life as We Know ItKomedie20106.6Verwijderd
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028.7Verwijderd
LOLKomedie20124.1Verwijderd
Avengers: Age of UltronActie20157.6Verwijderd
Return to OzFamiliefilm19856.7Verwijderd
The Fall (seizoen 2)Thriller20138.3Verwijderd
Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

9 Reacties