Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix in groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Lees ook: Deze titels komen er in januari 2017 bij op Netflix!

Verwijderde titels in maart 2017 Deel III

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
AwakeningsDrama19807.8Verwijderd
Assassination GamesActie20116.2Verwijderd
S.W.A.T.Actie20036.0Verwijderd
Mr. DeedsKomedie20025.8Verwijderd
Reign Over MeDrama20077.5Verwijderd
Inside OutFamiliefilm20158.3Verwijderd
Are We Done Yet?Komedie20073.9Verwijderd
The CondemnedActie20076.1Verwijderd
Grave HalloweenHorror20134.2Verwijderd
Snakehead SwampHorror20143.2Verwijderd
Brother Bear 2Familiefilm20066.2Verwijderd
Taxi DriverDrama19768.6Verwijderd
As Good As It GetsKomedie19977.7Verwijderd
Roxy Hunter and the Mystery of the Moody GhostFamiliefilm20076.2Verwijderd
Dr. StrangeloveKomedie19648.6Verwijderd
Cemetry JunctionKomedie20106.9Verwijderd
MiracleFamiliefilm20047.5Verwijderd
Street FighterActie19943.8Verwijderd
Hollow ManHorror20005.7Verwijderd
Richard Pryor: Live on the Sunset StripCabaret19827.7Verwijderd
LinewatchDrama20085.5Verwijderd
xXxActie20025.8Verwijderd
Carl Barron: A One Ended StickCabaret2013-22-03-2017
David Strassman: Careful What You Wish ForCabaret2014-22-03-2017
Akmal: Life of AkmalCabaret2014-22-03-2017
The Umbilical Brothers: The RehearsalCabaret2014-22-03-2017
Hello Kitty FlanaganCabaret2014-22-03-2017
Fool's GoldActie20085.822-03-2017
The HangoverKomedie20097.822-03-2017
I Am A LegendDrama20077.224-03-2017
A Clockwork OrangeDrama19718.424-03-2017
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20038.231-03-2017
The Killing (2 seizoenen)Drama20078.408-04-2017
FjallbackamordenCrime20135.708-04-2017
Top of the Lake (1 seizoen)Drama20137.608-04-2017
Wallander (3 seizoenen)Thriller20087.912-04-2017

Verwijderde titels in maart 2017 Deel II

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Chasing MadoffDocu20106.103-03-2017
Now is GoodDrama20127.203-03-2017
MongolDrama20077.304-03-2017
An Extremely Goofy MovieKomedie19996.406-03-2017
FrankenweenieFamiliefilm20127.006-03-2017
Pawn WarThriller20135.706-03-2017
Diary of a Wimpy KidKomedie20106.208-03-2017
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.108-03-2017
Dicte (2 seizoenen)Drama20137.008-03-2017
MASHKomedie19707.608-03-2017
The Chronicles of RiddickActie20046.708-03-2017
The Tale of DespereauxFamiliefilm20086.108-03-2017
The Fall (1 seizoen)Thriller20148.308-03-2017
The Day of the JackalActie19737.809-03-2017
The Eiger SanctionActie19756.310-03-2017
Iron Man 3Actie20137.212-03-2017
Barbie Life in the DreamhouseKinderfilm20127.931-03-2017
Dead Like Me (2 seizoenen)Komedie20038.231-03-2017

Verwijderde titels in februari 2017 Deel III

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
A Beautiful MindDrama20018.227-02-2017
ChinatownThriller19748.227-02-2017
Roman HolidayKomedie19538.127-02-2017
Shutter IslandThriller20108.127-02-2017
Rosemary's BabyHorror19688.027-02-2017
The Ten CommandmentsDrama19567.927-02-2017
ZuluActie19647.827-02-2017
True GritDrama20107.727-02-2017
Airplane!Komedie19807.627-02-2017
Enemy at the GatesActie20017.627-02-2017
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20137.627-02-2017
MunichDrama20057.627-02-2017
RawCabaret19877.627-02-2017
The Hunt For Red OctoberActie19907.627-02-2017
The Kite RunnerDrama20077.627-02-2017
WatchmenActie20097.627-02-2017
The Godfather: Part IIIActie19907.527-02-2017
Trading PlacesKomedie19837.527-02-2017
Hustle and FlowDrama20057.427-02-2017
In Harm's WayDrama19657.427-02-2017
Terms of EndearmentDrama19837.427-02-2017
The Italian JobActie19697.427-02-2017
Up in the AirKomedie20097.427-02-2017
WitnessThriller19857.427-02-2017
ElectionKomedie19997.327-02-2017
The Bad News BearsKomedie19767.327-02-2017
AmistadDrama19977.227-02-2017
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.227-02-2017
GreaseDrama19787.227-02-2017
RangoFamiliefilm20117.227-02-2017
ShooterActie20077.227-02-2017
Team America: World PoliceKomedie20047.227-02-2017
Top Secret!Komedie19847.227-02-2017
I Love You, ManKomedie20097.127-02-2017
Jackass 3Komedie20107.127-02-2017
School of RockKomedie20037.127-02-2017
CloverfieldHorror20087.027-02-2017
GhostDrama19907.027-02-2017
Hansel and GretelFamiliefilm19877.027-02-2017
Meet the ParentsKomedie20007.027-02-2017
Tommy BoyKomedie19957.027-02-2017
Tropic ThunderActie20087.027-02-2017
BoltFamiliefilm20086.927-02-2017
Fatal AttractionThriller19876.927-02-2017
Four BrothersActie20056.927-02-2017
Napoleon DynamiteKomedie20046.927-02-2017
Top GunActie19866.927-02-2017
Vanilla SkyThriller20016.927-02-2017
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.827-02-2017
Private PartsKomedie19976.827-02-2017
The FirmDrama19936.827-02-2017
The Ghost and the DarknessActie19966.827-02-2017
The ScoreThriller20016.827-02-2017
Changing LanesThriller20026.727-02-2017
Addams Family ValuesKomedie19936.627-02-2017
EurotripKomedie20046.627-02-2017
The Manchurian CandidateThriller20046.627-02-2017
DreamgirlsDrama20066.527-02-2017
Falling in LoveDrama19846.527-02-2017
FootlooseDrama19846.527-02-2017
PaulieFamiliefilm19986.527-02-2017
Red EyeThriller20056.527-02-2017
Road TripKomedie20006.527-02-2017
Beverly Hills Cop IIKomedie19876.427-02-2017
Blades of GloryKomedie20076.427-02-2017
ElizabethtownKomedie20056.427-02-2017
How To Lose a Guy in 10 DaysKomedie20036.427-02-2017
Last HolidayKomedie20066.427-02-2017
The Great GatsbyDrama19746.427-02-2017
Varsity BluesDrama19996.427-02-2017
Meet the FockersKomedie20046.327-02-2017
The General's DaughterThriller19996.327-02-2017
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.327-02-2017
A Night at the RoxburyKomedie19986.227-02-2017
No Strings AttachedKomedie20116.227-02-2017
Pretty in PinkDrama19866.227-02-2017
The First Wives ClubKomedie19966.227-02-2017
FlashdanceDrama19836.127-02-2017
Friday the 13th: Part 2Horror19816.127-02-2017
The MexicanKomedie20016.127-02-2017
Necessary RoughnessKomedie19916.027-02-2017
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.027-02-2017
FootlooseDrama20115.927-02-2017
Friday the 13th: Part 6 Jason LivesHorror19865.927-02-2017
ShaftActie20005.927-02-2017
The Golden ChildActie19865.927-02-2017
Bad News BearsKomedie20055.827-02-2017
Final Destination 3Horror20065.827-02-2017
G.I. Joe: The Rise of CobraActie20095.827-02-2017
Indecent ProposalDrama19935.827-02-2017
Paranormal Activity 2Horror20105.827-02-2017
Paranormal Activity 3Horror20115.827-02-2017
The Heartbreak KidKomedie20075.827-02-2017
Friday the 13th: Part 3Horror19825.727-02-2017
Tomb RaiderActie20015.727-02-2017
BoomerangKomedie19925.627-02-2017
Imagine ThatFamiliefilm20095.627-02-2017
Win a Date with Tad Hamilton!Komedie20045.627-02-2017
Beverly Hills Cop IIKomedie19845.527-02-2017
Friday the 13th: Part 4: The Final ChapterHorror19845.527-02-2017
Little FockersKomedie20105.527-02-2017
Hotel for DogsFamiliefilm20095.427-02-2017
Friday the 13th: Part 7: The New BloodHorror19885.327-02-2017
The TuxedoKomedie20025.327-02-2017
ClockstoppersFamiliefilm20025.227-02-2017
King DavidDrama19855.127-02-2017
Get Rich or Die Tryin'Drama20055.027-02-2017
The HauntingHorror19994.927-02-2017
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.727-02-2017
Friday the 13th: Part 8 Jason Takes ManhattanHorror19894.527-02-2017
Vampire in BrooklynHorror19954.527-02-2017
Mean Girls 2Komedie20114.227-02-2017
WhiplashDrama20148.528-02-2017
Batman BeginsActie20058.328-02-2017
Inside JobDocu20108.328-02-2017
Facing AliDocu20098.128-02-2017
The Perks of Being a WallflowerKomedie20128.028-02-2017
Mystic RiverMisdaad20038.028-02-2017
Cocaine CowboysDocu20067.928-02-2017
Tim's VermeerDocu20137.928-02-2017
21 GramsDrama20037.728-02-2017
Midnight in ParisKomedie20117.728-02-2017
The Last SamuraiActie20037.728-02-2017
BlowDrama20017.628-02-2017
PhilomenaDrama20137.628-02-2017
Home AloneFamiliefilm19907.528-02-2017
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsActie20117.528-02-2017
Amazing GraceDrama20067.528-02-2017
Crazy, Stupid, LoveKomedie20117.428-02-2017
A Walk to RememberDrama20027.428-02-2017
Corpse BrideDrama20057.428-02-2017
PredestinationDrama20147.428-02-2017
The TerminalKomedie20047.328-02-2017
American HustleKomedie20137.328-02-2017
Blue JasmineDrama20137.328-02-2017
RocknRollaActie20087.328-02-2017
Animal KingdomThriller20107.328-02-2017
The Armstrong LieDocu20137.228-02-2017
GremlinsKomedie19847.228-02-2017
The PatriotActie20007.128-02-2017
The Time Traveler's WifeDrama20097.128-02-2017
Hotel TransylvaniaFamiliefilm20127.128-02-2017
There's Something About MaryKomedie19987.128-02-2017
Secrets of WarDrama20147.128-02-2017
StargateThriller19947.028-02-2017
CourageousDrama20117.028-02-2017
Horrible BossesKomedie20116.928-02-2017
UnknownThriller20116.928-02-2017
Extremely Loud and Incredibly CloseDrama20116.928-02-2017
Everything You Always Wanted To Know About Sex But Were Afraid To AskKomedie19726.828-02-2017
1408: Theatrical VersionHorror20076.828-02-2017
Bicentennial ManDrama19956.828-02-2017
Underworld: EvolutionActie20066.828-02-2017
The Disappearance of Alice CreedThriller20096.828-02-2017
The Wedding SingerKomedie19986.828-02-2017
Cocaine Cowboys 2Docu20086.728-02-2017
Rush Hour 2Actie20016.628-02-2017
ContagionActie20116.628-02-2017
J. EdgarActie20116.628-02-2017
Vantage PointThriller20076.628-02-2017
The Hang Over: Part IIKomedie20116.528-02-2017
The Librarian: Curse of the Judas ChaliceActie20086.528-02-2017
Get SmartActie20086.528-02-2017
HereafterDrama20106.528-02-2017
In Her ShoesKomedie20056.528-02-2017
How I Live NowDrama20136.528-02-2017
HereafterDrama20136.528-02-2017
The JonesesKomedie20096.528-02-2017
Underworld: AwakeningActie20126.428-02-2017
He's Just Not That Into YouKomedie20096.428-02-2017
Our Idiot BrotherKomedie20116.428-02-2017
The LosersActie20106.428-02-2017
The ReboundKomedie20096.428-02-2017
Solitary ManKomedie20096.428-02-2017
A Very Harold and Kumar ChristmasKomedie20116.328-02-2017
BeowulfActie20076.328-02-2017
New York, I Love YouKomedie20086.328-02-2017
The Librarian: Return to King Solomon's MinesActie20066.228-02-2017
Rush Hour 3Actie20076.228-02-2017
The Other End of the LineKomedie20086.228-02-2017
This ChristmasFamiliefilm20076.228-02-2017
Miss CongenialityActie20006.228-02-2017
Just FriendsKomedie20056.228-02-2017
Cuban FuryKomedie20146.228-02-2017
Speed RacerActie20086.128-02-2017
The SwitchKomedie20106.128-02-2017
African SafariDocu20136.128-02-2017
28 DaysKomedie20006.028-02-2017
2 Days in New YorkKomedie20126.028-02-2017
PathologyMisdaad20086.028-02-2017
Nights in RodantheDrama20086.028-02-2017
Happy Feet TwoAnimatiefilm20115.928-02-2017
Shallow HalKomedie20015.928-02-2017
Hall PassKomedie20115.928-02-2017
Vertical LimitActie20005.928-02-2017
Big WordsDrama20135.828-02-2017
The Three MusketeersActie20115.828-02-2017
Clash of the TitansActie20105.828-02-2017
SpliceSci-Fi20095.828-02-2017
Made of HonourKomedie20085.828-02-2017
The Three Investigators and the Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.728-02-2017
After the DarkDrama20135.728-02-2017
New Year's EveKomedie20115.728-02-2017
Diary of the DeadHorror20075.728-02-2017
Valentine's DayKomedie20105.728-02-2017
PriestActie20115.728-02-2017
PawnThriller20135.728-02-2017
SparkleDrama20125.728-02-2017
Sex is ComedyDrama20025.728-02-2017
StalingradOorlog20135.628-02-2017
House at the End of the StreetDrama20125.628-02-2017
Because I Said SoKomedie20075.628-02-2017
Green LanternActie20115.628-02-2017
Sex and the City: The MovieKomedie20085.528-02-2017
The SmurfsFamiliefilm20115.528-02-2017
Red Riding HoodHorror20115.428-02-2017
One For The MoneyActie20125.328-02-2017
The Art of the StealMisdaad20135.328-02-2017
BacheloretteKomedie20125.328-02-2017
License to WedRomance20075.328-02-2017
The Bag ManThriller20145.328-02-2017
Peter Bell II: The Hunt for the Czar CrownFamiliefilm20035.028-02-2017
Year OneKomedie20094.928-02-2017
I Don't Know How She Does ItKomedie20114.928-02-2017
ObsessedDrama20094.928-02-2017
The RoommateDrama20114.928-02-2017
LimoKinderfilm20094.728-02-2017
I Hate Valentine's DayKomedie20094.728-02-2017
Game of DeathActie20104.728-02-2017
You Got Served: Beat the WorldDrama20114.528-02-2017
Bad JohnsonKomedie20144.528-02-2017
Fake IdentityThriller20094.528-02-2017
Sex and the City 2Komedie20104.328-02-2017
Fantastic FourActie20054.328-02-2017
Buried AliveHorror20074.028-02-2017
Out of ReachActie20043.928-02-2017
Jack and JillKomedie20113.428-02-2017
The DamnedHorror2013-28-02-2017
Now is GoodDrama20127.203-03-2017
Love and Other Impossible PursuitsDrama20096.403-03-2017
Chasing MadoffDocu20106.103-03-2017
MongolDrama20077.304-03-2017
The Fall (1 seizoen)Thriller20148.308-03-2017
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20117.108-03-2017
Dicte (2 seizoenen)Drama20137.008-03-2017
Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

9 Reacties