Netflix Nederlandse titels

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door ons op Twitter of Facebook te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen! Wij zullen vervolgens aan de slag gaan met de ontvangen tip.

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
NerveActie20166.52020-04-01
Deepwater HorizonActie20167.12020-04-01
Juliet, NakedKomedie20186.62020-04-01
When Marnie Was ThereAnime20147.72020-04-01
Whisper of the HeartAnime19958.02020-04-01
Pom PokoAnime19947.32020-04-01
Howl’s Moving CastleAnime20048.22020-04-01
From Up on the Poppy HillAnime20117.42020-04-01
Leave No TraceDrama20187.22020-04-01
Mees Kees Langs de LijnFamilie20166.22020-04-01
RokjesdagKomedie20165.42020-04-01
DisobedienceDrama20176.62020-04-01
DC Super Hero Girls: Intergalactische SpelenKinderen20175.32020-04-01
The Purge: Election YearHorror20166.02020-04-01
The Zookeeper’s WifeDrama20177.02020-04-01
Batman and Harley QuinnActie20175.92020-04-01
Bad Neighbours 2Komedie20165.72020-04-01
The Divergent Series: Allegiant Part 1Actie20165.72020-04-01
Onze JongensKomedie20165.62020-04-01
StrattonActie20174.82020-04-01
Robinson CrusoeFamilie20165.32020-04-01
ChristineHorror19836.72020-04-01
The NaturalDrama19847.52020-04-01
ConcussionDrama20157.12020-04-01
The Squid and the WhaleKomedie20057.42020-04-01
Gods of EgyptActie20165.42020-04-01
Now You See Me 2Actie20166.52020-04-01
Mees Kees op de plankenFamilie20146.62020-04-01
The Nice GuysActie20167.42020-04-01
De Kleine PrinsFamilie20157.72020-04-01
3096 DaysDrama20136.42020-04-01
The Last Witch HunterActie20156.02020-04-01
LucyActie20146.42020-04-01
VacationKomedie20156.12020-04-01
Community (6 seizoenen)Komedie20098.52020-04-01
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2Actie20156.62020-04-01
SicarioActie20157.62020-04-01
Mees Kees op kampFamilie20136.32020-04-01
The Wind RisesAnime20137.82020-04-01
FocusKomedie20156.62020-04-01
Non-StopActie20147.02020-04-01
Red 2Crime20136.72020-04-01
Now You See MeCrime20137.32020-04-01
The Expendables 3Actie20146.12020-04-01
ParkerActie20136.22020-04-01
Begin AgainRomance20147.42020-04-01
The Age of InnocenceDrama19937.22020-04-01
Zambezia: De Verborgen VogelstadFamilie20125.82020-04-01
Law Abiding CitizenThriller20097.42020-04-01
SafeActie20126.52020-04-01
Texas Killing FieldsHorror20115.72020-04-01
MarleyDocu20128.02020-04-01
PonyaAnime20087.72020-04-01
Wedding DazeKomedie20065.72020-04-01
The EagleActie20116.22020-04-01
It’s a Boy Girl ThingRomance20066.32020-04-01
GandhiDrama19828.12020-04-01
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52020-04-01
MegamindFamilie20107.32020-04-01
The Addams FamilyKomedie19916.92020-04-01
De Vijf LegendesFamilie20127.32020-04-01
Hoe Tem Je Een DraakFamilie20108.22020-04-01
De Gelaarsde KatFamilie20116.72020-04-01
De SpongeBob SquarePants FilmFamilie20047.02020-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamilie20126.92020-04-01
Kung Fu Panda 2Familie20117.32020-04-01
PaddingtonFamilie20147.22020-04-01
Letters to JulietDrama20106.52020-04-01
InsidiousHorror20116.82020-04-01
The ImpossibleDrama20127.62020-04-01
Death SentenceActie20076.82020-04-01
The Way BackDrama20107.32020-04-01
Step BrothersKomedie20086.92020-04-01
AbductionActie20115.12020-04-01
HitchKomedie20056.62020-04-01
The Next Three DaysMisdaad20107.42020-04-01
Nailed It! (4 seizoenen)Reality20197.32020-04-01
Early ManAvontuur20186.12020-04-01
The Ronda Rousey StoryDocu20197.62020-04-01
2:22Drama20175.82020-04-01
The Iliza Shlesinger Sketch Show (1 seizoen)Stand-up2020-2020-04-01
LionDrama20168.02020-04-01
The Disappointments RoomDrama20163.92020-04-01
How To Fix A Drugs Scandal (1 seizoen)Docu2020-2020-04-01
Asterix & Obelix: De Romeinse LusthofKomedie20146.92020-04-01
Bullet To The HeadActie20125.72020-04-01
Mees KeesFamilie20127.72020-04-01
Ghost RiderActie20075.22020-04-01
Welcome to the PunchActie20136.12020-04-01
Sunderland ‘Til I Die (2 seizoenen)Docu2020-2020-04-01
The Windsors (3 seizoenen)Komedie20176.52020-04-01
David Batra: Elefanten i RummetStand-up2020-2020-04-01
StolenActie20125.52020-04-01
The ExpatriateActie20126.12020-04-01
A Princess for ChristmasKomedie20116.42020-04-01
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitKinderen20057.42020-04-01
FridayKomedie19957.32020-04-01
Shark TaleKinderen20046.02020-04-01
The PrestigeDrama20068.52020-04-01
MadagascarKinderen20056.92020-04-01
Beesten bij de BurenKinderen20066.72020-04-01
Kung Fu PandaKinderen20087.52020-04-01
Bee MovieKinderen20076.12020-04-01
Flushed AwayKinderen20066.62020-04-01
Madagascar: Escape 2 AfricaKinderen20086.62020-04-01
WarriorDrama20118.22020-04-01
Space Racers (1 seizoen)Kinderen20147.52020-04-01
I Capture the CastleDrama20036.92020-04-01
DuplicateActie19985.52020-04-01
GumrahActie19936.32020-04-01
Better Call Saul (4 seizoenen + S05E07)Drama20208.72020-03-31
Here Comes the BoomFamilie20126.52020-03-31
The Night BeforeKomedie20156.42020-03-31
Django UnchainedActie20128.52020-03-31
The Condemned 2Actie20154.22020-03-31
Dave Chappelle: Mark Twain PrizeStand-up20206.52020-03-31
Suits (7 seizoenen)Drama20138.82020-03-28
Itaewon Class (1 seizoen)Drama20208,52020-03-28
Making UnorthodoxDocu2020-2020-03-28
Car Masters: Rust tot Riches (2 seizoenen)Reality2020-2020-03-27
Ozark (3 seizoenen)Thriller20178.32020-03-27
The DeclineActie20207.82020-03-27
UncorkedDrama2020-2020-03-27
True: De EierjachtKinderen2020-2020-03-27
Draken: Reddingsrijders: Jacht op de Gouden DraakKinderen2020-2020-03-27
La Marca del DemonioHorror2020-2020-03-27
Trixie Mattel: Moving PartsDocu20197.42020-03-27
MaskaKomedie20187.02020-03-27
Willy and the Guardians of the LakeKinderen20187.22020-03-27
Ladies Up (1 seizoen)Stand-up2020-2020-03-27
There's Something in the WaterDocu20196.32020-03-27
The Least Expected Day In The Movistar TeamDocu2020-2020-03-27
7SEEDS (2 seizoenen)Anime2020-2020-03-26
Black Lightning (3 seizoenen)Actie20207.12020-03-26
Unorthodox (1 seizoen)Drama2020-2020-03-26
OvercomerDrama20196.52020-03-26
Happy Old YearDrama20197.72020-03-26
Yoohoo, Redder in Nood (3 seizoenen)Kinderen20206.72020-03-25
The OccupantDrama2020-2020-03-25
CurtizBio20186.62020-03-25
Crip Camp: A Disability RevolutionDocu20206.62020-03-25
RojstCrime20207.32020-03-25
The Circle Brasil (1 seizoen)Reality2020-2020-03-25
Supergirl (4 seizoenen + S05E16)Actie20206.42020-03-24
A Prayer Before DawnBio20186.92020-03-24
Tom Segura: Ball HogStand-up2020-2020-03-24
Freud (1 seizoen)Crime20208.22020-03-23
J-Style Trip (1 seizoen)Reality2020-2020-03-21
Dino Girl Gauko (2 seizoenen)Animatie2019-2020-03-20
Greenhouse Academy (4 seizoenen)Drama20198.02020-03-20
Archibald en het Grote Leven (2 seizoenen)Kinderen2019-2020-03-20
Masameer: The MovieKomedie20206.72020-03-20
An AffairDrama20195.62020-03-20
The WitchHorror20156.82020-03-20
Self Made (1 seizoen)Drama2020-2020-03-20
The Letter for the King (1 seizoen)Actie2020-2020-03-20
El HoyoHorror20197.22020-03-20
Tiger King (1 seizoen)Docu2020-2020-03-20
Angel Has FallenActie20196.42020-03-20
Dare Me (1 seizoen)Crime20196.22020-03-20
UltrasDrama2020-2020-03-20
Fangio: El Hombre Que Domaba las MaguinasDocu2020-2020-03-20
Buddi (1 seizoen)Kinderen2020-2020-03-20
RealmsHorror20173.72020-03-20
She (1 seizoen)Drama2020-2020-03-20
The English Game (1 seizoen)Sport2020-2020-03-20
Vampires (1 seizoen)Horror2020-2020-03-20
DC Legends of Tomorrow (4 seizoenen + S05E08)Actie20207.02020-03-19
The Flash (5 seizoenen + S06E15)Actie20198.12020-03-19
Altered Carbon: ResleevedAnime2020-2020-03-19
Feel Good (1 seizoen)Drama2020-2020-03-19
Kalifat (1 seizoen)Drama20207.92020-03-18
Bert Kreischer: Hey Big BoyStand-up2020-2020-03-17
The Boss Baby: Back in Business (3 seizoenen)Kinderen20186.32020-03-16
Running with the DevilDrama20195.42020-03-16
John Wick: Chapter 3 – ParabellumActie20197.52020-03-16
KickboxerActie19896.52020-03-15
Tyler Perry’s The Single Moms ClubKomedie2014-2020-03-15
Blood BrotherActie20184.42020-03-15
Jai Mummy DiKomedie20202.52020-03-14
Élite (3 seizoenen)Thriller20207.62020-03-13
Kingdom (2 seizoenen)Drama20208.22020-03-13
Secret in Their EyesThriller20156.22020-03-13
Brot / The Valhalla Murders (1 seizoen)Crime20197.02020-03-13
Bloodride / Blodtur (1 seizoen)Horror2020-2020-03-13
100 Humans (1 seizoen)Reality2020-2020-03-13
Go Karts (1 seizoen)Familie20207.42020-03-13
Lost GirlsCrime20206.22020-03-13
Beastars (1 seizoen)Anime20198.32020-03-13
7. Kogustaki MucizeCrime20198.32020-03-13
Riverdale (3 seizoenen + S04E16)Drama20197.42020-03-12
RampageActie20186.12020-03-12
Fary: Hexagone (1 seizoen)Stand-up2020-2020-03-12
Life of the PartyKomedie20185.62020-03-12
On My Block (3 seizoenen)Drama20208.12020-03-11
Dirty Money (2 seizoenen)Docu20208.12020-03-11
Q BallDocu20196.62020-03-11
Carmen Sandiego: Stelen of niet StelenFamilie2020-2020-03-10
Marc Maron: End Times FunStand-up2020-2020-03-10
Sitara: Let Girls DreamFamilie2019-2020-03-09
MementoThriller20008.42020-03-08
The Protector (3 seizoenen)Thriller20197.52020-03-06
Paradise PD (2 seizoenen)Komedie2018-2020-03-06
Ugly Delicious (2 seizoenen)Docu2020-2020-03-06
Spenser ConfidentialActie2020-2020-03-06
JonasDrama20187.02020-03-06
GuiltyThriller2020-2020-03-06
El Silencio de la Ciudad BlancaCrime20195.12020-03-06
AdriftActie20186.62020-03-06
Miles Davis: Birth of the CoolDocu20197.32020-03-06
RoomDrama20158.12020-03-06
Castlevania (3 seizoenen)Anime20178.02020-03-05
Velvet (4 seizoenen)Drama20148.12020-03-05
Mission: Impossible – FalloutActie20187.82020-03-05
Kleine Bheem: Kleurenfestival (1 seizoen)Kinderen2020-2020-03-05
Lil Peep: Everybody’s EverythingDocu20197.12020-03-05
Love Is Blind (1 seizoen + special)Reality2020-2020-03-05
Taylor Tomlinson: Quarter-Life CrisisStand-up2020-2020-03-03
Toet Toet! Cory Carson (2 seizoenen)Kinderen2020-2020-03-01
Weissensee (3 seizoenen)Drama20168.22020-03-01
Edge of TomorrowActie20147.92020-03-01
Dirty HarryActie19717.72020-03-01
Saving Private RyanDrama19988.62020-03-01
ArriettyAnime20107.62020-03-01
Sylvanian Families: Everyone’s Big Dream FlyingKinderen2019-2020-03-01
Bhangra Paa LeKomedie20196.52020-03-01
Dumb and DumberKomedie19947.32020-03-01
Princess MononokeAnime19978.42020-03-01
Nausicaä of the Valley of the WindAnime19848.12020-03-01
My Neighbours the YamadasAnime19997.22020-03-01
HancockActie20086.42020-03-01
The Tale of the Princess KaguyaAnime20138.02020-03-01
The Green HornetActie20115.82020-03-01
Velvet Colección: Grand FinaleDrama2020-2020-03-01
Spider-Man: Far from HomeActie20197.52020-03-01
The Matrix RevolutionsActie20036.72020-03-01
The Matrix ReloadedActie20037.22020-03-01
The MatrixActie19998.72020-03-01
The Cat ReturnsAnime20027.32020-03-01
Spirited AwayAnime20018.62020-03-01
The DressmakerKomedie20157.12020-03-01
Sylvanian Families Clover (1 seizoen)Anime2020-2020-03-01
DC Super Hero Girls (1 seizoen)Kinderen20196.92020-03-01
Costa! (4 seizoenen)Komedie20054.32020-03-01
Bleach (3 seizoenen)Anime20058.32020-03-01
Formula 1: Drive to Survive (2 seizoenen)Docu2020-2020-02-28
Siempre Bruja / Always A Witch (2 seizoenen)Drama2020-2020-02-28
All The Bright PlacesDrama2020-2020-02-28
Restaurants on the Edge (1 seizoen)Reality2019-2020-02-28
Queen Sono (1 seizoen)Drama2020-2020-02-28
Toy Boy (1 seizoen)Crime20195.92020-02-28
Richard Says GoodbyeKomedie20186.72020-02-28
Desenfrenadas (1 seizoen)Komedie2020-2020-02-28
The Endless TrenchDrama20197.72020-02-28
The Lost City of ZActie20166.62020-02-28
Amit Tandon: Family TandonciesStand-up2019-2020-02-28
Six Windows in the Desert (1 seizoen)Drama2020-2020-02-28
Altered Carbon (2 seizoenen)Sci-Fi2018-2020-02-27
Followers (1 seizoen)Drama2020-2020-02-27
Pokémon Mewtwo Slaat Terug – EvolutieKinderen20196.32020-02-27
The Trials of Gabriel Fernandez (1 seizoen)Docu20208.52020-02-27
Gbomo Gbomo ExpressDrama20155.12020-02-27
The ArbitrationDrama20167.02020-02-27
When Love HappensRomance20145.92020-02-27
Men in Black: InternationalActie20195.62020-02-26
I Am Not Okay With This (1 seizoen)Komedie2020-2020-02-26
Popstar: Never Stop Never StoppingKomedie20166.72020-02-26
The DarknessHorror20164.42020-02-26
The IntruderThriller20195.52020-02-25
Nothing To HideKomedie20186.82020-02-25
Pete Davidson: Alive from New YorkStand-up2020-2020-02-25
10 Minutes GoneActie20193.62020-02-24
Crash Landing on You (1 seizoen)Drama20199.12020-02-23
Hail, Caesar!Komedie20166.32020-02-23
Unabomber In His Own WordsDocu2018-2020-02-23
Game NightKomedie20186.82020-02-22
The Death of SupermanActie20187.32020-02-22
BrightburnHorror20196.12020-02-21
AzaliDrama2018-2020-02-21
Gentefied (1 seizoen)Komedie2020-2020-02-21
Yeh BalletDrama2020-2020-02-21
Glitch Techs (1 seizoen)Kinderen2020-2020-02-21
Puerta 7 (1 seizoen)Crime2020-2020-02-21
The Last Thing He WantedThriller20205.52020-02-21
Pup Academy (1 seizoen)Kinderen20196.82020-02-21
Babies (1 seizoen)Docu2020-2020-02-21
MidsommarHorror20196.22020-02-21
The BodyThriller20196.32020-02-21
Spectros (1 seizoen)Thriller2020-2020-02-20
The Chef Show (3 seizoenen)Docu2019-2020-02-19
I Feel PrettyKomedie20185.52020-02-19
AfterDrama20197.32020-02-18
The Expanding Universe of Ashley Garcia (deel 1)Komedie2020-2020-02-17
Ride Along 2Actie20165.92020-02-15
Cable Girls (5 seizoenen)Drama20177.82020-02-14
Eternal Sunshine of the Spotless MindKomedie20048.32020-02-14
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.02020-02-14
Taj Mahal 1989 (1 seizoen)Drama2020-2020-02-14
Isi & OssiKomedie2020-2020-02-14
Evan AlmightyKomedie20065.42020-02-14
What Dreams May ComeDrama19987.02020-02-14
The Chronicles of RiddickActie20046.72020-02-14
Van HelsingActie20046.12020-02-14
Triple ThreatActie20195.52020-02-14
Happy GilmoreKomedie19967.02020-02-14
Narcos: Mexico (2 seizoenen)Drama2018-2020-02-13
Dragon Quest Your StoryAnime20194.32020-02-13
To All the Boys: P.S. I Still Love YouKomedie2020-2020-02-12
Kapitein Onderbroek legendarische keus-o-scoopKinderen20206.22020-02-11
The Road to RomaDocu2020-2020-02-11
The Professor and the MadmanBio20197.32020-02-11
T-34Actie20196.52020-02-09
Steve JobsDrama20157.22020-02-08
Van Helsing (4 seizoenen)Drama20196.12020-02-08
The Coldest GameThriller20196.32020-02-08
Ready Player OneSci-Fi20187.52020-02-08
By The SeaDrama20155.32020-02-08
The 15:17 to ParisThriller20185.22020-02-08
Draken: Reddingsrijders (2 seizoenen)Kinderen2019-2020-02-07
Locke & Key (1 seizoen)Horror2020-2020-02-07
My Holo Love (1 seizoen)Sci-Fi2020-2020-02-07
Horse GirlDrama20206.52020-02-07
Who Killed Malcolm X? (1 seizoen)Docu2019-2020-02-07
Cagaster of an Insect Cage (1 seizoen)Anime2020-2020-02-06
The Pharmacist (1 seizoen)Docu2020-2020-02-05
La Boda de la AbuelaKomedie20196.12020-02-05
Tom Papa: You’re Doing Great!Stand-up2020-2020-02-04
Arrow (8 seizoenen)Actie20188.02020-02-03
Team Kaylie (3 delen)Komedie2019-2020-02-03
Lego Friends (4 seizoenen)Kinderen20146.92020-02-03
Tip de Muis (2 seizoenen)Kinderen2014-2020-02-03
In The Heart of the SeaActie20156.92020-02-02
Only YesterdayAnime19917.72020-02-01
Porco RossoAnime19927.82020-02-01
GravitySci-Fi20137.72020-02-01
3 From HellHorror20195.62020-02-01
Happy FeetFamilie20066.42020-02-01
Kiki's Delivery ServiceAnime19897.92020-02-01
Horrible Bosses 2Komedie20146.92020-02-01
My Neighbor TotoroAnime19888.22020-02-01
Castle in the SkyAnime19868.02020-02-01
Miracles From HeavenDrama20167.02020-02-01
CollateralDrama20047.62020-02-01
A Man for All SeasonsDrama19667.72020-02-01
Love JackedKomedie20186.52020-02-01
Ocean WavesAnime19936.82020-02-01
Misfit 2Komedie20196.72020-02-01
SergioDocu20097.62020-02-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92020-02-01
The Polar ExpressFamilie20046.62020-02-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92020-02-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52020-02-01
White ChicksKomedie20045.52020-02-01
The Bounty HunterActie20205.52020-02-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62020-02-01
The BossKomedie20155.42020-02-01
TwilightDrama20085.22020-02-01
The InternKomedie20157.12020-02-01
Tales from EarthseaAnime20066.52020-02-01
You Don’t Mess With The ZohanKomedie20085.52020-02-01
The Danish GirlDrama20157.12020-02-01
De SmurfenKomedie20115.52020-02-01
Wisting (1 seizoen)Drama20197.42020-02-01
Night on Earth: Shot in the DarkDocu2020-2020-02-01
The Good Place (4 seizoenen)Komedie20207.72020-01-31
BoJack Horseman (6 seizoenen)Komedie20198.32020-01-31
Vivir Sin Permiso (2 seizoenen)Drama20196.92020-01-31
Diablero (2 seizoenen)Horror2020-2020-01-31
I Am A Killer (2 seizoenen)Docu2020-2020-01-31
Luna Nera (1 seizoen)Drama2020-2020-01-31
Ragnarok (1 seizoen)Drama2020-2020-01-31
37 SecondsDrama20197.82020-01-31
Uncut GemsMisdaad20198.02020-01-31
Le gang des AntillaisThriller20165.82020-01-31
Fenix (1 seizoen)Misdaad20208.12020-01-31
Taylor Swift: Miss AmericanaDocu20207.52020-01-31
What the Love! With Karan Johar (1 seizoen)Reality2020-2020-01-30
The Stranger (1 seizoen)Crime2020-2020-01-30
Ainori Love Wagon: African Journey (1 seizoen)Reality2020-2020-01-30
When Calls the Heart (6 seizoenen)Drama20198.62020-01-30
Sonic X (2 seizoenen)Kinderen20036.12020-01-29
Next In Fashion (1 seizoen)Reality2020-2020-01-29
Onisciente (1 seizoen)Drama2020-2020-01-29
Night on Earth (1 seizoen)Docu2020-2020-01-29
Bon Dieu2!Komedie20196.12020-01-28
100% Coco New YorkFamilie20196.42020-01-28
Child's PlayHorror20195.82020-01-28
Vir Das: For IndiaStand-up2020-2020-01-26
Bigfoot JuniorKinderen20186.12020-01-26
Valerian and the City of a Thousand PlanetsActie20176.52020-01-26
Daphne & VelmaActie20184.12020-01-25
Chocolate (1 seizoen)Drama20198.02020-01-25
The Ranch (8 delen)Komedie20197.52020-01-24
Chilling Adventures of Sabrina (3 delen + kerstspecial)Drama20207.82020-01-24
No Te Puedes Esconder (1 seizoen)Actie2019-2020-01-24
Rise of Empires: Ottoman (1 seizoen)Docu2020-2020-01-24
A SunCrime20198.12020-01-24
The Goop Lab (1 seizoen)Docu2020-2020-01-24
Die OntwakingCrime20156.32020-01-24
Knights of the Zodiac: Saint Seiya (2 seizoen)Anime2019-2020-01-23
Alex Fernandez: The Best Comedian in the WorldStand-up2020-2020-01-23
Modo AviãoKomedie2020-2020-01-23
The Ghost Bride (1 seizoen)Drama2020-2020-01-23
October Faction (1 seizoen)Drama2019-2020-01-23
Pandemic: How to Prevent an OutbreakDocu2020-2020-01-22
Word Party (4 seizoenen)Kinderen2016-2020-01-21
Fortune Feimster: Sweet & SaltyStand-up2020-2020-01-21
What Did Jack Do?Drama2020-2020-01-21
Family Reunion (2 seizoenen)Komedie2019-2020-01-20
Motichoor ChaknachoorKomedie20195.92020-01-20
BilluKomedie20096.12020-01-20
Main Hoon Na Actie20047.02020-01-20
Phir Bhi Dil Hai HindustaniKomedie20006.22020-01-20
Justin Time (1 seizoen)Kinderen20116.62020-01-18
Hip Hop Evolution (4 seizoenen)Docu20198.42020-01-17
Sex Education (2 seizoenen)Komedie2019-2020-01-17
Ares (1 seizoen)Horror2020-2020-01-17
A Fall From GraceThriller2020-2020-01-17
Nailed It! Duitsland (1 seizoen)Reality2020-2020-01-17
The Blacklist (6 seizoenen)Drama20138.32020-01-16
Ni No KuniAnimatie20196.72020-01-16
The Circle (1 seizoen)Reality2020-2020-01-15
Grace and Frankie (6 seizoenen)Komedie20188.32020-01-15
WarcraftActie20166.82020-01-15
Quien a Hierro MataDrama20197.02020-01-15
Killer Inside: The Mind of Aaron HernandezDocu2020-2020-01-15
Kipo and the Age of Wonderbeasts (1 seizoen)Kinderen2020-2020-01-14
Leslie Jones: Time MachineStand-up2020-2020-01-14
The Healing Power of Dude (1 seizoen)Drama2020-2020-01-13
The FounderDocu20167.22020-01-12
Harvey Girls Forever (4 seizoenen)Kinderen20186.42020-01-10
The InBESTigators (2 seizoenen)Kinderen20206.92020-01-10
Titans (2 seizoenen)Actie20198.32020-01-10
Zumbo’s Just Desserts (2 seizoenen)Reality20196.92020-01-10
Trapped (2 seizoen)Thriller20188.22020-01-10
AJ and the Queen (seizoen 1)Drama2020-2020-01-10
Giri/Haji (seizoen 1)Crime2019-2020-01-10
Medical Police (1 seizoen)Actie2020-2020-01-10
Until Dawn / Jusque á L’Aube (seizoen 1)Reality2020-2020-01-10
Scissor Seven (1 seizoen)Anime2020-2020-01-10
Jamtara – Sabka Number Ayega (seizoen 1)Crime2020-2020-01-10
The Last Kingdom (3 seizoenen)Actie20158.32020-01-09
Cheer (1 seizoen)Docu2020-2020-01-08
Vivir Dos VecesDrama20197.32020-01-07
Dracula (1 seizoen)Horror2020-2020-01-04
Anne with an E (3 seizoenen)Drama20178.52020-01-03
Todas las pecas del mundo (1 seizoen)Komedie20196.22020-01-03
SaltActie20106.42020-01-02
Sex, Explained: Limited Stories (1 seizoen)Docu2020-2020-01-02
De Bende van Jan de Lichte (1 seizoen)Drama20207.22020-01-02
ElysiumActie20136.62020-01-01
HannaActie20116.82020-01-01
Het Regent GehaktballenFamilie20096.92020-01-01
Angels & DemonsThriller20096.72020-01-01
Knocked UpKomedie20077.02020-01-01
Captains CourageousActie19966.72020-01-01
Mamma Mia!Komedie20086.42020-01-01
Grown UpsKomedie20106.02020-01-01
MatildaFamilie19966.92020-01-01
Pokémon the Movie: The Power of UsAnime20186.42020-01-01
Baby GeniusesFamilie19992.62020-01-01
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22020-01-01
Jurassic ParkActie19938.12020-01-01
Get HardKomedie20156.02020-01-01
Cirque du Freak – The Vampire’s AssistantActie20175.92020-01-01
Dracula UntoldActie20146.32020-01-01
KrampusKomedie20156.22020-01-01
JumanjiFamilie19956.92020-01-01
Monster HouseFamilie20066.62020-01-01
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72020-01-01
FasterActie20106.52020-01-01
Jurassic Park IIIActie20015.92020-01-01
Captain PhillipsThriller20167.82020-01-01
Men in Black 3Actie20126.82020-01-01
The Bourne LegacyActie20126.72020-01-01
The GiftThriller20157.02020-01-01
The 24 Hour WarDocu20167.32020-01-01
The Bourne SupremacyActie20047.82020-01-01
The Longest YardKomedie20056.42020-01-01
Yoga HosersActie20164.32020-01-01
Wedding CrashersKomedie20056.92020-01-01
The Lost World: Jurassic ParkActie19976.52020-01-01
Sniper: LegacyActie20145.32020-01-01
The Da Vinci CodeThriller20066.62020-01-01
The DilemmaKomedie20115.32020-01-01
Two Weeks NoticeKomedie20026.12020-01-01
The Shawshank RedemptionDrama19949.32020-01-01
The Bourne UltimatumActie20078.02020-01-01
Spider-Man 3Actie20076.22020-01-01
Yes ManKomedie20086.82020-01-01
UnbrokenActie20147.22020-01-01
Training DayCrime20017.72020-01-01
The Bourne IdentityActie20027.92020-01-01
Superman ReturnsActie20066.02020-01-01
The TouristActie20106.02020-01-01
The Purge: AnarchyHorror20146.52020-01-01
The Huntman’s Winter WarActie20166.12020-01-01
What A Girl WantsKomedie20035.82020-01-01
Arashi’s Diary: Voyage (1 seizoen)Docu2019-2020-01-01
Marsman (1 seizoen)Drama20147.92020-01-01
Power Rangers Beast Morphers (1 seizoen)Actie20197.02020-01-01
Vikings (5 seizoenen)Actie20138.62020-01-01
South Park (6 seizoenen)Komedie20158.72020-01-01
How To Get Away With Murder (5 seizoenen)Crime20168.32020-01-01
Gomorra (4 seizoenen)Thriller20148.72020-01-01
Oddbods (2 seizoenen)Kinderen20176.52020-01-01
The New Adventures of Lassie (1 seizoen)Kinderen20147.12020-01-01
Messiah (1 seizoen)Drama2020-2020-01-01
Spinning Out (1 seizoen)Drama2020-2020-01-01
Inspector Gadget (4 seizoenen)Kinderen20154.82020-01-01
The Affair (4 seizoenen)Drama20148.02020-01-01
Masha en de Beer (3 seizoenen)Kinderen2009-2019-12-31
The Degenerates (2 seizoenen)Cabaret2018-2019-12-31
Brandweerman Sam (2 seizoenen)Kinderen20146.52019-12-31
Rainbow Ruby (1 seizoen)Kinderen20166.12019-12-31
El Vecino (1 seizoen)Komedie20196.42019-12-31
Ghost StoriesHorror2019-2019-12-31
Peppa Pig (5 seizoenen)Kinderen20057.02019-12-30
Alexa & Katie (3 seizoenen)Komedie20187.22019-12-30
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderen20146.32019-12-30
The Disastrous Life of Saiki K. Reawakened (1 seizoen)Animatie2019-2019-12-30
Hot Gimmick: Girl Meets BoyDrama20194.72019-12-28
9 Mois FermeKomedie20136.52019-12-27
Débarquement ImmédiatKomedie20165.72019-12-27
GangsterdamKomedie20174.32019-12-27
Rémi Gaillard, WTF!Komedie2014-2019-12-27
Elle l’AdoreKomedie20146.42019-12-27
Rock 'n RollKomedie20176.02019-12-27
De Rouille et d'osDrama20127.52019-12-27
Atiye (1 seizoen)Drama2019-2019-12-27
El Pepe, Una Vida SupremaDocu20186.72019-12-27
Kevin Hart: Don’t F**ck This Up (1 seizoen)Docu2019-2019-12-27
Diamant NoirCrime20166.52019-12-27
The Hungover GamesKomedie20143.62019-12-27
The Restaurant (2 seizoenen)Drama20188.22019-12-27
Black Lake (2 seizoenen)Horror20186.12019-12-27
You (2 seizoenen)Thriller20197.72019-12-26
Le Bazar de la Charité (1 seizoen)Drama20197.02019-12-26
Then Came YouKomedie20187.02019-12-26
Dolly Parton: Here I AmDocu2019-2019-12-26
The AppDrama2019-2019-12-26
Fast & Furious: SpionnenracersKinderen2019-2019-12-26
Terrace House: Tokyo 2019-2020 (2 seizoenen)Reality2019-2019-12-24
Carole & Tuesday (2 seizoenen)Anime20197.92019-12-24
Lost in Space (2 seizoenen)Sci-Fi20197.22019-12-24
John Mulaney & The Sack Lunch BunchKomedie2019-2019-12-24
Como Caido Del CieloKomedie2019-2019-12-24
Patriot Act with Hasan Minhaj (S05E07)Talkshow2019-2019-12-22
Rick and Morty (3 seizoenen + S04E05)Komedie20139.32019-12-22
Missing (1 seizoen)Crime20176.12019-12-22
Once Upon A Time In Lingjian Mountain (S01E37)Fantasy2019-2019-12-21
Back of the NetFamilie20195.02019-12-21
The Disaster ArtistKomedie20177.42019-12-21
A Cure for WellnessThriller20166.42019-12-21
The Team (2 seizoenen)Crime20156.92019-12-21
Het regent gehaktballen 2Familie20136.42019-12-20
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72019-12-20
The Other GuysKomedie20106.72019-12-20
The Witcher (1 seizoen)Actie2019-2019-12-20
The Two PopesDocu20197.72019-12-20
Ultraviolet (2 seizoenen)Drama2017-2019-12-19
Il était une seconde fois (1 seizoen)Drama20196.82019-12-19
A Quiet PlaceHorror20187.52019-12-19
Después de la redadaDocu2019-2019-12-19
Dont F**k With Cats: Hunting an Internet KillerDocu2019-2019-12-18
Soundtrack (1 seizoen)Drama2019-2019-12-18
Les Rivières Pourpres (1 seizoen)Crime20186.62019-12-18
Chief of Staff (2 seizoenen)Drama20198.52019-12-17
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!Stand-up2019-2019-12-17
Adventure Time (5 seizoenen)Kinderen20148.62019-12-16
Field of DreamsDrama19897.52019-12-16
In Good CompanyKomedie20046.42019-12-16
Apollo 13Drama19957.62019-12-16
American Pie: The Book of LoveKomedie20094.82019-12-16
Baby MamaKomedie20086.02019-12-16
HoneyDrama20035.32019-12-16
Charlie St. CloudDrama20106.52019-12-16
American Pie: Band CampKomedie20055.12019-12-16
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52019-12-16
JarheadDrama20056.32019-12-16
Billy MadisonKomedie19956.42019-12-16
The Change-UpKomedie20116.42019-12-16
SavagesCrime20126.52019-12-16
The ThingHorror20118.12019-12-16
The Break-UpKomedie20065.82019-12-16
LakshyaActie20047.92019-12-15
Luck By ChanceDrama20097.02019-12-15
FukreyKomedie20136.92019-12-15
GameActie20115.12019-12-15
Department Q: A Conspiracy of FaithDrama20167.02019-12-15
Dil Dhadakne DoKomedie20156.82019-12-15
GirlDrama20197.22019-12-15
Brasserie RomantiekKomedie20125.92019-12-15
Potata PotahtoKomedie20177.02019-12-15
BangistanActie20154.52019-12-15
Rock On!!Drama20087.82019-12-15
Dil Chahta HaiKomedie20018.12019-12-15
Don 2Actie20117.12019-12-15
Karthik Calling KarthikDrama20107.02019-12-15
Department Q: The Absent OneDrama20147.12019-12-15
Department Q: Journal 64Drama20187.42019-12-15
Department Q: Keeper of Lost CausesDrama20137.22019-12-15
DonActie20067.22019-12-15
Café DerbyDrama2015-2019-12-15
IsokenRomance20177.82019-12-15
Honeymoon Travels Pvt. Ltd.Komedie20076.12019-12-15
The SquareKomedie20177.22019-12-15
Sherazade – The Untold Stories (1 seizoen)Kinderen20176.72019-12-15
Zindagi Na Milegi DobaraKomedie2011-2019-12-15
TalaashDrama20127.22019-12-15
Gidseltagningen (2 seizoenen)Drama20177.22019-12-15
Clarence (1 seizoen)Animatie20136.52019-12-15
Johan Falk (3 seizoenen)Crime20157.52019-12-15
De Wonderlijke Wereld van Gumball (3 seizoenen)Kinderen20118.12019-12-15
We Bare Bears (1 seizoen)Kinderen20148.02019-12-15
Liberty (1 seizoen)Crime20186.32019-12-15
State of Happiness (1 seizoen)Drama20187.92019-12-15
Good Witch (5 seizoenen)Drama20157.22019-12-15
Steven Universe (2 seizoenen)Kinderserie20138.42019-12-15
SaahoActie20195.42019-12-13
6 UndergroundActie2019-2019-12-13
The Queen's CorgiAnimatie20194.72019-12-13
Jack Whitehall: Christmas with my FatherKomedie2019-2019-12-12
The Sky Is PinkDrama20196.62019-12-11
Kung Fu Panda 3Familie20167.12019-12-10
Michelle Wolf: Joke ShowStand-up2019-2019-12-10
Good and ProsperousKomedie2017-2019-12-10
The Crime (2 seizoenen)Crime20156.72019-12-10
A Family Reunion ChristmasKomedie2019-2019-12-09
Teasing Master Takagi-san (seizoen 2)Anime20197.52019-12-07
O Escolhido (2 seizoenen)Thriller2019-2019-12-06
Fuller House (4 seizoenen + 5A)Komedie20197.02019-12-06
Marriage StoryKomedie20198.52019-12-06
Triad Princess (1 seizoen)Misdaad2019-2019-12-06
Virgin River (1 seizoen)Drama2019-2019-12-06
Astronomy Club (1 seizoen)Komedie2019-2019-12-06
The Confession Killer (1 seizoen)Docu2019-2019-12-06
Spirit Riding Free: The Christmas SpiritKinderen2019-2019-12-06
Three Days of Christmas (1 seizoen)Drama2019-2019-12-06
A Christmas Prince: The Royal BabyDrama2019-2019-12-05
V Wars (1 seizoen)Horror2019-2019-12-05
The Best of EnemiesDrama20197.02019-12-05
Apache: La Vida de Carlos Tévez (1 seizoen)Docu20197.62019-12-05
Home for Christmas (1 seizoen)Komedie2019-2019-12-05
Magic for Humans (2 seizoenen)Reality2019-2019-12-04
The Prince of Tennis (1 seizoen)Drama2019-2019-12-04
The PostDrama20177.22019-12-04
Eastsiders (4 seizoenen)Komedie20155.62019-12-04
Especial de Natal Porta dos FundosKomedie2019-2019-12-03
Tiffany Haddish: Black MitzvahStand-up2019-2019-12-03
Shelby AmericanDocu20198.02019-12-03
My Country: The New Age (1 seizoen)Actie2019-2019-12-02
Against All OddsActie19845.92019-12-01
Jack ReacherThriller20127.02019-12-01
Casper en Emma op safariFamilie20156.22019-12-01
Iron Fists and Kung-Fu KicksDocu20197.62019-12-01
MoonlightDrama20167.42019-12-01
Blue StreakActie19996.32019-12-01
Maximum RiskCrime19965.52019-12-01
ImperiumCrime20166.52019-12-01
Casper en Emma gaan de bergen inFamilie20175.72019-12-01
We Die YoungCrime20195.32019-12-01
World War ZActie20137.02019-12-01
Nekfeu – Les Étoiles VagabondesDocu2019-2019-12-01
Space Jungle (2 seizoenen)Kinderen2016-2019-12-01
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82019-12-01
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20147.82019-12-01
Death Note (1 seizoen)Anime20069.02019-12-01
StoryZoo (seizoen 3)Kinderen2018-2019-12-01
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82019-12-01
44Cats (1 seizoen)Kinderen20187.02019-12-01
Family Guy (6 seizoenen)Komedie20158.32019-12-01
A Cinderella Story: Christmas WishFamilie20195.32019-12-01
Dead KidsThriller2019-2019-12-01
Guatemala: Corazón del mundo MayaDocu2019-2019-11-30
A Bad Moms ChristmasKomedie20175.52019-11-30
LoroBio20186.72019-11-30
Taxi 5Actie20184.72019-11-30
Chip en Pieper (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-11-29
Sugar Rush Christmas (1 seizoen)Reality2019-2019-11-29
The Movies That Made Us (1 seizoen)Docu2019-2019-11-29
SonoraDrama20186.72019-11-29
Dragged Across ConcreteActie20187.02019-11-29
Explained (2 seizoenen)Docu20197.92019-11-28
Calimero (1 seizoen)Kinderen20147.22019-11-28
De ThundermansKinderen20145.72019-11-28
Holiday RushKomedie2019-2019-11-28
The Irishman: In ConversationDocu2019-2019-11-28
Lugar de Mulher (1 seizoen)Stand-up2019-2019-11-28
Levius (1 seizoen)Animatie2019-2019-11-28
Mytho (1 seizoen)Drama20197.02019-11-28
Merry Happy Whatever (1 seizoen)Komedie2019-2019-11-28
The IrishmanCrime20198.62019-11-27
Broken (1 seizoen)Docu2019-2019-11-27
Mike Birbiglia: The New OneStand-up2019-2019-11-26
True: WinterwensenKinderen2019-2019-11-26
Zona Rosa (1 seizoen)Stand-up2019-2019-11-26
Super Monsters Redden KerstmisKinderen2019-2019-11-26
Hunter KillerActie20186.62019-11-25
What the F* Is Going On?Docu2019-2019-11-25
SpongeBob SquarePants (1 seizoen)Kinderen20138.12019-11-25
Final Space (2 seizoen)Komedie20198.42019-11-24
Gaston LagaffeKomedie20184.32019-11-24
Le flic de BellevilleKomedie20184.62019-11-24
Remi sans familleDrama20187.02019-11-24
Vagabond (1 seizoen)Drama2019-2019-11-23
Action PointKomedie20195.12019-11-23
Father FiguresKomedie20175.52019-11-23
Alta Mar (2 seizoenen)Thriller20196.82019-11-22
De Drakenprins (3 seizoenen)Kinderen20198.32019-11-22
Nailed It Holiday! (2 seizoenen)Reality20187.72019-11-22
Dolly Parton’s Heartstrings (1 seizoen)Drama2019-2019-11-22
Trolls: Door Met De Beat (8 seizoenen)Kinderen20195.92019-11-22
Narcoworld: Dope Stories (1 seizoen)Docu2019-2019-11-22
Ninguém Tá Olhando (1 seizoen)Komedie2019-2019-11-22
Singapore Social (1 seizoen)Reality2019-2019-11-22
The Knight Before ChristmasFamilie2019-2019-11-21
Mortel (1 seizoen)Sci-fi2019-2019-11-21
Zombielars (1 seizoen)Komedie20177.42019-11-20
Who Killed Little Gregory? (1 seizoen)Docu2019-2019-11-20
Zeit der Geheimnisse (1 seizoen)Drama2019-2019-11-20
Bikram: Yogi, Guru, PredatorDocu20197.12019-11-20
Lorena, La de Pies LigerosDocu2019-2019-11-20
Z Nation (5 seizoenen)Thriller20146.72019-11-19
Iliza Shlesinger: UnveiledStand-up2019-2019-11-19
Hell FestHorror20185.52019-11-18
Avatar: The Last Airbender (3 seizoenen)Kinderen20079.22019-11-17
The Crown (3 seizoenen)Drama20168.72019-11-17
When the Camellia Blooms (1 seizoen)Drama2019-2019-11-16
Lego DC Super Girls: Super-Villain HighKinderen2018-2019-11-16
Avlu (2 delen)Drama20187.32019-11-15
The Toys That Made Us (3 seizoenen)Docu20178.02019-11-15
Lama Lama (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-11-15
Nada a Perder 2Drama20193.82019-11-15
10 Days in Sun CityKomedie20177.22019-11-15
El Sendero de la AnacondaDocu2019-2019-11-15
Ted en het geheim van koning MidasFamilie2017-2019-11-15
KlausFamilie2019-2019-11-15
El Club (1 seizoen)Drama2019-2019-11-15
Earthquake BirdCrime2019-2019-11-15
I’m with the Band: Nasty Cherry (1 seizoen)Docu2019-2019-11-15
GO! La Fiesta InolvidableFamilie2019-2019-11-15
House ArrestKomedie2019-2019-11-15
Fadily Camara: La plus drôle de tes copinesStand-up2019-2019-11-14
Singel 39Komedie20195.92019-11-14
The Stranded (1 seizoen)Sci-fi2019-2019-11-14
Maradona en Sinaloa (1 seizoen)Docu2019-2019-11-13
The ConfirmationKomedie20166..42019-11-13
SobiborOorlog20186.32019-11-13
The Lies Within (1 seizoen)Drama2019-2019-11-12
Mars (2 seizoenen)Drama20167.52019-11-12
Jeff Garlin: Our Man in ChicagoStand-up2019-2019-11-12
The TownActie20107.62019-11-09
Little Things (3 seizoenen)Komedie20188.42019-11-09
Busted (2 seizoenen)Reality2018-2019-11-08
Let It SnowDrama2019-2019-11-08
Groene Eieren met Ham (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-08
Greatest Events of World War II (1 seizoen)Docu2019-2019-11-08
Paradise BeachActie20194.82019-11-08
Up NorthDrama20187.02019-11-08
Sam & Cat (1 seizoen)Kinderen20145.72019-11-07
Greenleaf (4 seizoenen)Drama20167.32019-11-06
The CommuterActie20186.32019-11-06
Scams (1 seizoen)Drama2019-2019-11-06
Anna and the ApocalypseActie20176.02019-11-06
She-Ra en de power-prinsessen (4 seizoenen)Kinderen20197.12019-11-05
Outlander (4 seizoenen)Drama20158.52019-11-05
The End of the F***king World (2 seizoenen)Komedie20178.42019-11-05
You Were Never Really HereActie20176.82019-11-05
U TurnThriller20168.42019-11-05
Seth Meyers: Lobby BabyStand-up2019-2019-11-05
Tune in for LoveDrama20197.42019-11-05
Minimalism: A DocumentaryDocu20167.22019-11-04
The Devil Next Door (1 seizoen)Docu2019-2019-11-04
Er Was eens... het leven (1 seizoen)Kinderen19878.22019-11-02
The House of Flowers Presents: The FuneralDrama2019-2019-11-02
Atypical (3 seizoenen)Komedie20178.32019-11-01
Line of Duty (seizoen 3, 4 + 5)Thriller20168.42019-11-01
Resident Evil: RetributionActie20125.42019-11-01
2001: A Space OdysseySci-fi19688.32019-11-01
My Little Pony Friendship is Magic: Best Gift EverKinderen20187.62019-11-01
JawbreakerKomedie19995.62019-11-01
Jonah HexActie20104.72019-11-01
HAMPSTEADRomance2017-2019-11-01
Steel MagnoliasDrama19897.32019-11-01
The Kindergarten TeacherDrama20186.72019-11-01
Tucker: The Man and his DreamDrama19886.92019-11-01
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansAnime20167.92019-11-01
A Remarkable TaleKomedie20196.32019-11-01
Ad Vitam (1 seizoen)Sci-Fi20186.72019-11-01
American SonDrama20195.42019-11-01
DriveActie2019-2019-11-01
Fire in ParadiseDocu2019-2019-11-01
Hache (1 seizoen)Thriller2019-2019-11-01
Hallo Ninja (1 seizoen)Kinderen2019-2019-11-01
Holiday in the WildRomance2019-2019-11-01
L’uomo senza gravitàKomedie20198.72019-11-01
Queer Eye: We’re in Japan! (1 seizoen)Reality2019-2019-11-01
The KingBio20197.02019-11-01
True en het Grote OogstfeestKinderen2019-2019-11-01
Wir sind die Welle (1 seizoen)Drama2019-2019-11-01
Victorious (1 seizoen)Kinderen20106.82019-10-31
Kengan Ashura (2 seizoenen)Anime2019-2019-10-31
Midnight Diner: Tokyo Stories (2 seizoenen)Drama2016-2019-10-31
The Bucket ListKomedie20077.42019-10-31
Grego Rossello: Disculpe las MolestiasStand-up2019-2019-10-31
Nowhere Man (1 seizoen)Crime2019-2019-10-31
Bon Cop, Bad CopActie20066.92019-10-31
The Strangers 2: Prey at NightHorror20185.22019-10-31
Flavorful Origins (2 seizoenen)Docu2019-2019-10-30
Pose (2 seizoenen)Drama20188.52019-10-30
The Road to El Camino: Behind the ScenesDocu20196.82019-10-30
Luis Miguel - The Series (1 seizoen)Drama20188.12019-10-29
Shine on with Reese (1 seizoen)Docu20188.42019-10-29
Arsenio Hall: Smart & ClassyStand-up2019-2019-10-29
Little Miss SumoDocu2018-2019-10-28
A 3 Minute HugDocu2019-2019-10-28
Escape RoomHorror20196.32019-10-28
The Clovehitch KillerCrime20186.52019-10-26
The Kominsky Method (2 seizoenen)Komedie2019-2019-10-25
RattlesnakeHorror2019-2019-10-25
Prank Encounters (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-25
Dolemite is my NameBio20196.82019-10-25
Wolkenbruchs Wunderliche ReiseKomedie20196.92019-10-25
Irmandade (1 seizoen)Drama2019-2019-10-25
David Letterman & Shah Rukh KhanReality2019-2019-10-25
Monzón: A Knockout Blow (1 seizoen)Docu20198.32019-10-25
Brigada Costa del Sol (1 seizoen)Actie20196.82019-10-25
Nailed It! - Frankrijk (1 seizoen)Reality2019-2019-10-25
Nailed It! - Spanje (1 seizoen)Reality2019-2019-10-25
It Takes a LunaticDocu2019-2019-10-25
Geheim Agent MarnieFamilie20195.52019-10-25
HellboyActie20195.22019-10-24
Daybreak (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-24
Rhythm + Flow (1 seizoen)Reality2019-2019-10-23
Dancing with the BirdsDocu2019-2019-10-23
Breakfast, Lunch & Dinner (1 seizoen)Reality2019-2019-10-23
Berlin, I Love YouDrama20194.52019-10-22
Jenny Slate: Stage FrightStand-up2019-2019-10-22
Eighth GradeKomedie20187.42019-10-21
The Warriors GateAvontuur20165.42019-10-20
Spirit: Samen Vrij – Ponyverhalen (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-10-18
Baby (2 seizoenen)Drama2018-2019-10-18
MeatEaters (2 seizoenen)Docu20187.92019-10-18
La Casa de las Flores (2 seizoenen)Komedie2018-2019-10-18
Tatlim TatlimKomedie20175.82019-10-18
The Unlisted (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-18
The LaundromatDrama20196.22019-10-18
EliHorror2019-2019-10-18
Interior Design Masters (1 seizoen)Reality20196.52019-10-18
Living with Yourself (1 seizoen)Komedie2019-2019-10-18
Toon (2 seizoenen)Komedie20168.02019-10-18
WoundsHorror20195.22019-10-18
Unnatural Selection (1 seizoen)Docu2019-2019-10-18
Tell Me Who I AmDocu20196.82019-10-18
Kleine Bheem: Dilawi-Special (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-18
DiecisieteDrama20197.42019-10-18
UpstartsDrama2019-2019-10-18
Kara Para Ask (1 seizoen)Actie20147.22019-10-16
Ghosts of Sugar LandDocu20195.92019-10-16
Silver Linnings PlaybookKomedie20127.72019-10-16
Molly's GameDocu20177.52019-10-16
Park Na-rae: Glamour WarningStand-up2019-2019-10-16
Paw Patrol (2 seizoenen)Kinderen20186.42019-10-16
League of Legends OriginsDocu2019-2019-10-16
The Game ChangersDocu20198.52019-10-16
Magical Andes (1 seizoen)Docu2019-2019-10-15
Hearts Beat LoudDrama20186.92019-10-15
Baahubali: The BeginningActie20158.12019-10-15
Müslüm: Voice of PainBio20188.02019-10-15
Professor Marston and the Wonder WomenBio20177.12019-10-15
Martin Matte: La vie, la mort…eh lala..!Stand-up2019-2019-10-14
ArcticActie20186.82019-10-13
BanlieusardsCrime2019-2019-10-12
The Hook Up Plan (2 seizoenen)Komedie2018-2019-10-11
Haunted (2 seizoenen)Reality2018-2019-10-11
Insatiable (2 seizoenen)Komedie2018-2019-10-11
PaulKomedie20117.02019-10-11
Kick Ass 2Actie20136.52019-10-11
American Pie 2Komedie20016.42019-10-11
Green ZoneActie20106.92019-10-11
Billy ElliotDrama20007.72019-10-11
American Pie: The Naked MileKomedie20065.22019-10-11
Love ActuallyRomance20037.62019-10-11
Olanlar OlduKomedie20176.42019-10-11
Les MisérablesDrama20127.62019-10-11
Insidious: The Last KeyHorror20185.72019-10-11
JawsThriller19758.02019-10-11
Back to the Future 3Actie19907.42019-10-11
Dawn of the DeadActie20047.32019-10-11
Definitely MaybeKomedie20087.22019-10-11
The Tale of DespereauxFamilie20086.12019-10-11
The Nutty ProfessorKomedie19965.62019-10-11
Shaun of the DeadKomedie20048.02019-10-11
The PurgeHorror20136.32019-10-11
The Bling LagosiansDrama2019-2019-10-11
ShrekKinderen20017.82019-10-11
El Camino: a Breaking Bad MovieActie2019-2019-10-11
The Forest of LoveCrime2019-2019-10-11
FracturedThriller20197.92019-10-11
La InfluenciaHorror20195.62019-10-11
Ultramarine Magmell (1 seizoen)Anime2019-2019-10-10
Gen Hoshino Stadium Tour 'Pop Virus'Muziek2019-2019-10-10
De Dolle Tweeling 3Familie20135.12019-10-10
The Walking Dead (9 seizoenen)Drama20188.32019-10-09
Roman J. Israel, Esq.Crime20176.42019-10-09
Het Griezelige Verhaal van Kapitein OnderbroekKinderen2019-2019-10-08
Deon Cole: Cole HeartedStand-up2019-2019-10-08
Rookie Historian Goo Hae-Ryung (1 seizoen)Drama20197.72019-10-05
The Deep (3 seizoenen)Kinderen20158.12019-10-05
Legenden: De Mythische Meesters (1 seizoen)Kinderen2019-2019-10-05
Big Mouth (3 seizoenen + Valentijnsspecial)Komedie20178.02019-10-04
Creeped Out (2 seizoenen)Kinderen20177.12019-10-04
Rotten (2 seizoenen)Docu2018-2019-10-04
Peaky Blinders (5 seizoenen)Drama20138.82019-10-04
Super Monsters (3 seizoenen)Kinderen2017-2019-10-04
Raising Dion (1 seizoen)Drama2019-2019-10-04
In the Tall GrassHorror20198.32019-10-04
Super Monsters: Vida’s eerste HalloweenKinderen2019-2019-10-04
El Dragón: El regreso de un Guerrero (1 seizoen)Crime2019-2019-10-04
Merry Men: The Real Yoruba DemonsKomedie20185.42019-10-04
King of BoysDrama20185.82019-10-04
The Wedding Party 2: Destination DubaiKomedie20174.72019-10-04
Huize Herrie (2 seizoenen)Kinderen20177.32019-10-04
Seis Manos (1 seizoen)Animatie2019-2019-10-03
Forks over KnivesDocu20117.82019-10-03
ColossalActie20166.22019-10-03
SolterasKomedie20196.62019-10-02
Living Undocumented (1 seizoen)Docu2019-2019-10-02
Ghost Town Gold (1 seizoen)Reality20128.02019-10-02
Botched Up Bodies (1 seizoen)Reality20136.22019-10-02
Bringing Sexy Back (1 seizoen)Reality2015-2019-10-02
Kitten Rescuers (1 seizoen)Reality20176.62019-10-02
License to Drill Louisiana (1 seizoen)Reality2014-2019-10-02
Court Justice (1 seizoen)Docu2017-2019-10-02
Horror Homes (1 seizoen)Reality2016-2019-10-02
Arthdal Chronicles (1 seizoen)Drama20197.72019-10-01
The Big Bang Theory (12 seizoenen)Komedie20078.22019-10-01
Springvloed (2 seizoenen)Misdaad20167.52019-10-01
Carmen Sandiego (2 seizoenen)Familie2019-2019-10-01
Eigen Kweek (3 seizoenen + Kerstspecial)Drama20187.92019-10-01
Blue ThunderActie19836.42019-10-01
Random HeartsCrime19995.22019-10-01
First KissKomedie20184.62019-10-01
RudyBio19937.52019-10-01
Heavy MetalAnimatie19816.72019-10-01
A Nightmare on Elm StreetHorror20105.22019-10-01
Barry LyndonDrama19758.12019-10-01
Rumor has it...Komedie20155.52019-10-01
Transformers: Cyberverse (1 seizoen)Kinderen20187.22019-10-01
Paprika (1 seizoen)Kinderen2017-2019-10-01
Nikki Glaser: Bangin’Stand-up2019-2019-10-01
Chesapeake Shores (4 seizoenen)Drama20178.02019-09-30
Henry Danger (1 seizoen)Kinderen20145.52019-09-30
Mo Gilligan: MomentumStand-up2019-2019-09-30
Tiny House Nation (2 seizoenen)Reality20198.02019-09-29
The Politician (1 seizoen)Komedie2019-2019-09-27
Skylines (1 seizoen)Crime2019-2019-09-27
Bard of Blood (1 seizoen)Actie2019-2019-09-27
In The Shadow of the MoonCrime20198.02019-09-27
Sturgill Simpson Presents Sound & FurySci-Fi2019-2019-09-27
Deliha 2Komedie20194.42019-09-27
Vis a Vis (4 seizoenen)Drama20198.32019-09-25
Glitch (3 seizoenen)Drama20197.52019-09-25
Abstract: The Art of Design (2 seizoenen)Docu20198.42019-09-25
BirdersDocu2019-2019-09-25
MisconductThriller20165.32019-09-25
Miss BalaActie20195.72019-09-24
Jeff Dunham: Beside Himself Stand-up2019-2019-09-24
Power RangersActie20175.92019-09-23
We’re The MillersKomedie20137.02019-09-22
24 Hours to LiveActie20175.72019-09-22
iZombie (4 seizoenen)Komedie20188.02019-09-21
The QuakeActie20186.22019-09-21
Disenchantment (2 seizoenen)Komedie20197.22019-09-20
Fastest Car (2 seizoenen)Reality20197.22019-09-20
Between Two Ferns: The MovieKomedie2019-2019-09-20
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates (1 seizoen)Docu2019-2019-09-20
Criminal (1 seizoen)Crime2019-2019-09-20
True: Plompoendag (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-20
Yol Arkadaşım 2Komedie20186.12019-09-20
Las del Hockey (1 seizoen)Drama2019-2019-09-20
Kabir SinghDrama20197.52019-09-19
The Poison RoseDrama20194.52019-09-19
Sebastian Maniscalco: What’s Wrong with PeopleStand-up20128.22019-09-18
Escape Plan 3Actie20194.42019-09-18
The Last Kids on Earth (1 seizoen)Kinderen2019-2019-09-17
Call Me By Your NameDrama20177.92019-09-17
A Dog's Way HomeAvontuur20196.72019-09-15
Los Tigres del Norte en la Prisión de FolsomBio2019-2019-09-15
Unbelievable (1 seizoen)Drama2019-2019-09-13
Tall GirlKomedie2019-2019-09-13
Batman BeginsActie20158.22019-09-13
Hello Privilege. It’s Me, ChelseaDocu2019-2019-09-13
Marianne (1 seizoen)Horror2019-2019-09-13
Shanghai FortressSci-fi20192.62019-09-13
Kabaneri of the Iron Fortress (1 seizoen)Anime20167.22019-09-13
Black Lagoon (3 seizoenen)Anime20068.02019-09-13
Monarca (1 seizoen)Drama2019-2019-09-13
Top Boy (1 seizoen)Crime20198.22019-09-13
Hedefim SensinKomedie20186.42019-09-13
The I-Land (1 seizoen)Thriller2019-2019-09-12
The Mind, Explained (1 seizoen)Docu2019-2019-09-12
Sword Art Online (2 seizoenen)Anime20147.82019-09-10
Bill Burr: Paper TigerStand-up2019-2019-09-10
EvelynDocu20187.62019-09-10
Our GodfatherBio20198.02019-09-10
Rush Hour 3Actie20076.22019-09-10
The Bletchley Circle: San Francisco (1 seizoen)Drama20186.62019-09-08
Destination WeddingKomedie20186.02019-09-07
Time FreakKomedie20185.82019-09-07
I Still See YouThriller20185.82019-09-07
Drunk ParentsKomedie20193.72019-09-07
Warning ShotCrime20185.22019-09-07
Jack Whitehall: Travels with my Father (3 seizoenen)Reality2019-2019-09-06
The Spy (1 seizoen)Drama2019-2019-09-06
Modest HeroesAnime20197.02019-09-06
The Modest Heroes of Studio PonocDocu2019-2019-09-06
Öldür Beni SevgilimKomedie20195.02019-09-06
AvengementActie20196.42019-09-05
Article 15Crime20198.42019-09-04
The Crystal Calls Making the Dark CrystalDocu2019-2019-09-04
White Boy RickCrime20186.42019-09-03
InceptionCrime20108.82019-09-03
RuPaul's Drag Race (11 seizoenen)Reality20198.42019-09-01
Moving Art (3 seizoenen)Docu20178.32019-09-01
RoxanneKomedie19876.62019-09-01
Avengers of Justice: Farce WarsKomedie20182.32019-09-01
Half Past DeadActie20024.62019-09-01
Higher PowerSci-fi20185.32019-09-01
Mad MaxActie19796.92019-09-01
Fear Dot ComHorror20023.32019-09-01
Final Destination 5Horror20115.82019-09-01
MaggieHorror20155.62019-09-01
Jeepers Creepers 3Horror20174.02019-09-01
Dirty DancingDrama19877.02019-09-01
StripesKomedie19816.92019-09-01
Used GoodsActie2018-2019-09-01
Social AnimalsKomedie20185.22019-09-01
The GiverDrama20146.52019-09-01
UnbridledThriller20185.12019-09-01
Iliza Shlesinger: War PaintStand-up20136.72019-09-01
Transformers Rescue Bots Academy (1 seizoen)Kinderen20198.02019-09-01
Mokalik (Mechanic)Komedie2019-2019-09-01
Hotel Transylvania: The Series (1 seizoen)Kinderen20175.22019-08-31
Kleine Bheem (2 seizoenen)Kinderen2008-2019-08-30
The Dark Crystal: Age of Resistance (1 seizoen)Actie2019-2019-08-30
Styling Hollywood (1 seizoen)Reality2019-2019-08-30
13 Geboden (1 seizoen)Crime20177.22019-08-30
La Grande ClasseKomedie2019-2019-08-30
The A List (1 seizoen)Thriller20187.62019-08-30
True en het Regenboogrijk (3 seizoenen)Kinderen2019-2019-08-30
Designated Survivor: 60 days (1 seizoen)Drama20197.92019-08-29
Workin’ Moms (3 seizoenen)Komedie20175.52019-08-29
Falling Inn LoveRomcom2019-2019-08-29
KardecBio20196.82019-08-29
Travis Scott: Look Mom I Can FlyDocu2019-2019-08-28
Droppin’ Cash: Los Angeles (seizoen 2)Reality20184.62019-08-28
Million Pound Menu (2 seizoenen)Reality20186.32019-08-27
Dave Chappelle: Sticks & StonesStand-up2019-2019-08-26
13 Reasons Why: Beyond the Reasons (3 delen)Docu20197.92019-08-24
Final ScoreActie20185.72019-08-24
HERO MASK (2 seizoenen)Anime2019-2019-08-23
13 Reasons Why (3 seizoenen)Drama20198.32019-08-23
Yo-Kai Watch (1 seizoen)Kinderen20156.02019-08-23
Miss SloaneThriller20167.52019-08-23
Rust Valley Restorers (1 seizoen)Reality20188.02019-08-23
DownsizingKomedie20175.72019-08-22
Love Alarm (1 seizoen)Komedie2019-2019-08-22
American Factory: A Conversation with the ObamasDocu2019-2019-08-22
Hyperdrive (1 seizoen)Reality2019-2019-08-21
American FactoryDocu20196.92019-08-21
Game OverThriller20197.82019-08-21
Free WillyFamilie19935.92019-08-20
Simon Amstell: Set FreeStand-up2019-2019-08-20
Spider-Man: Een Nieuw UniversumActie20188.52019-08-19
The ConjuringHorror20137.52019-08-18
La Reina del Sur (seizoen 2)Crime20198.12019-08-17
Archer (10 seizoenen)Komedie20168.12019-08-16
MINDHUNTER (2 seizoenen)Drama20198.52019-08-16
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (8 seizoenen)Kinderserie20166.62019-08-16
SextupletsKomedie2019-2019-08-16
Diagnosis (1 seizoen)Docu2019-2019-08-16
Invader Zim: Enter The FlorpusKinderen2019-2019-08-16
Super Monsters Back To SchoolKinderen2019-2019-08-16
La Pequeña SuizaKomedie2019-2019-08-16
Frontera Verde (1 seizoen)Thriller2019-2019-08-16
La Víctima Número Ocho (1 seizoen)Drama20187.72019-08-16
Better Than Us (1 seizoen)Drama20186.92019-08-16
QB1: Beyond The Lights (1 seizoen)Docu20177.92019-08-16
45 Revoluciones (1 seizoen)Drama20197.12019-08-16
Cannon Busters (1 seizoen)Anime2019-2019-08-15
The Posession of Hannah GraceHorror20185.22019-08-15
Whindersson Nunes: AdultoStand-up2019-2019-08-15
Sacred Games (2 seizoenen)Drama20198.92019-08-15
Happy Jail (1 seizoen)Docu2019-2019-08-14
Knightfall (2 seizoenen)Actie20176.62019-08-13
Calum von Moger: UnbrokenDocu2019-2019-08-13
Tiffany Haddish Presents: They Ready (1 seizoen)Stand-up2019-2019-08-13
The 100 (6 seizoenen)Sci-Fi20197.82019-08-12
De Smurfen (1 seizoen)Kinderen19817.22019-08-12
No Good DeedThriller20145.62019-08-11
SuburbiconDrama20175.62019-08-11
Sex and the City 2Komedie20104.32019-08-10
Colin Quinn: Red State Blue StateStand-up20198.52019-08-10
GLOW (3 seizoenen)Komedie20178.02019-08-09
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir (3 seizoenen)Kinderen20168.22019-08-09
The Family (1 seizoen)Docu2019-2019-08-09
Rocko’s Modern Life: Static ClingKinderen20197.92019-08-09
Jaoon Kahan Bata Ae DilDrama2019-2019-08-09
FlatlinersSci-fi20175.22019-08-09
Sintonia (1 seizoen)Drama2019-2019-08-09
Dollar (1 seizoen)Drama2019-2019-08-08
Wu Assassins (1 seizoen)Actie2019-2019-08-08
The Naked Director (1 seizoen)Drama2019-2019-08-08
Gnome AloneFamilie20185.62019-08-08
Roll Red RollDocu20186.92019-08-08
Zwaar Verliefd!Komedie20185.82019-08-07
BadlaDrama20198.02019-08-07
ScrewballDocu20187.22019-08-06
No Good Nick (2 seizoenen)Familie2019-2019-08-05
Enter The AnimeDocu2019-2019-08-05
ReplicasSci-fi20185.52019-08-03
Our Planet – Behind The ScenesDocu2019-2019-08-03
The MercyBio20176.02019-08-03
Summer of 84Crime20186.72019-08-03
HostilesWestern20177.22019-08-03
HereditaryHorror20187.32019-08-03
Birth of the DragonActie20165.42019-08-03
Derry Girls (2 seizoenen)Komedie2018-2019-08-02
Ask the Storybots (2 seizoenen)Kinderen20187.92019-08-02
Dear White People (3 seizoenen)Komedie20186.32019-08-02
A Monster CallsDrama20167.52019-08-02
Léa & IDocu2019-2019-08-02
OtherhoodKomedie2019-2019-08-02
Basketball or Nothing (1 seizoen)Reality2019-2019-08-02
The World's Most Extraordinary Homes (3 seizoenen)Docu20177.52019-08-01
A Certain Magical Index: The MovieAnime20136.72019-08-01
Battle: Los AngelesActie20115.82019-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22019-08-01
La BambaBio19876.92019-08-01
GhostbustersActie19847.82019-08-01
Tom en Jerry: de filmKinderen19925.42019-08-01
The Mirror has Two FacesKomedie19966.62019-08-01
Where Eagles DareActie19687.72019-08-01
Air StrikeActie20183.32019-08-01
When They Cry (1 seizoen)Anime20068.12019-08-01
A Certain Scientific Railgun (2 seizoenen)Anime20097.62019-08-01
A Certain Magical Index (2 seizoenen)Anime20087.02019-08-01
100% Hotter (1 seizoen)Reality2016-2019-08-01
The Letdown (2 seizoenen)Komedie2018-2019-07-31
Mon FrèreDrama2019-2019-07-31
The Red Sea Diving ResortThriller2019-2019-07-31
Whitney Cummings: Can I Touch It?Stand-up2019-2019-07-30
Once Upon a Time in MexicoActie20036.42019-07-30
Twelve Forever (1 seizoen)Kinderen2019-2019-07-29
Holmes & WatsonKomedie20183.82019-07-27
PapillonBio20177.12019-07-27
My First Love (2 seizoenen)Drama2019-2019-07-26
De hopeloze Heks (3 seizoenen)Kinderen20177.42019-07-26
Orange is the New Black (7 seizoenen)Drama20158.52019-07-26
Sugar Rush (2 seizoenen)Reality2018-2019-07-26
Demain Tout CommenceKomedie20167.42019-07-26
Looking GlassThriller20184.52019-07-26
Fake or Fortune? (1 seizoen)Docu2015-2019-07-26
Het Leven Is Te Kort: De SpecialKomedie20137.82019-07-26
Girls with BallsKomedie20185.62019-07-26
El HijoThriller20196.82019-07-26
BoiThriller20197.22019-07-26
EerieHorror20186.62019-07-26
ValsThriller20195.32019-07-25
Another Life (1 seizoen)Drama2019-2019-07-25
The Great HackDocu20197.22019-07-24
I Am LegendActie20077.22019-07-24
Johnny Test (2 seizoenen)Kinderen20055.02019-07-24
My Hotter Half (1 seizoen)Reality2017-2019-07-22
One Spring Night (1 seizoen)Drama2019-2019-07-20
Pacific RimSci-Fi20136.92019-07-20
Dog DaysKomedie20186.22019-07-20
Queer Eye (4 seizoenen)Reality20198.72019-07-19
La Casa de Papel (3 seizoenen)Thriller20197.72019-07-19
Barbie Dreamhouse Adventures (2 seizoenen)Kinderen20196.82019-07-19
Heldenverhalen van Kapitein Onderbroek (S03)Kinderen2019-2019-07-19
Last Chance U (4 delen)Docu20198.52019-07-19
Comedians in Cars Getting Coffee (6 collecties)Talkshow2019-2019-07-19
Typewriter (1 seizoen)Thriller2019-2019-07-19
¡Ay, mi madre!Komedie2019-2019-07-19
Secret ObsessionThriller2019-2019-07-18
LEGO Friends: Girls on a Mission (1 seizoen)Kinderen20186.42019-07-18
Pinky Malinky (3 seizoenen)Kinderen20196.12019-07-17
New York MinuteKomedie20044.92019-07-16
Frankenstein’s Monster’s Monster, FrankensteinKomedie2019-2019-07-16
Grizzy et les Lemmings (1 seizoen)Kinderen20176.82019-07-15
Easy AKomedie20107.12019-07-14
Super DeluxeDrama2019-2019-07-14
Mark Felt: Who Brought Down the White HouseDrama20176.42019-07-13
The Milk SystemDocu20177.22019-07-13
3 Onder: Verhalen Uit Arcadia (2 seizoenen)Kinderen20187.92019-07-12
Bonusfamiljen (3 seizoenen)Komedie20177.62019-07-12
You Me Her (4 seizoenen)Komedie20166.32019-07-12
Blown Away (1 seizoen)Reality2019-2019-07-12
Extreme Engagement (1 seizoen)Reality2019-2019-07-12
Kidnapping StellaThriller2019-2019-07-12
Point BlankActie2019-2019-07-12
Las Chónicas Del TacoReality2019-2019-07-12
True Tunes: Songs (1 seizoen)Kinderen2019-2019-07-12
4 LatasDrama20196.82019-07-12
Parchis The DocumentaryDocu2019-2019-07-10
Aziz Ansari: Right NowStand-up2019-2019-07-09
Blade Runner 2049Actie20178.02019-07-07
The ForeignerActie20177.02019-07-07
Alles voor elkaarKomedie20175.42019-07-07
Vrije Teugels (3 seizoenen)Kinderen20177.72019-07-06
MisfitKomedie20175.82019-07-06
CristinaDocu20168.02019-07-05
The LoversDrama20176.12019-07-05
Abyss (1 seizoen)Drama2019-2019-07-04
Booba (2 seizoenen)Kinderen2014-2019-07-04
Kakegurui (2 seizoenen)Anime2018-2019-07-04
Stranger Things (3 seizoenen)Thriller20168.92019-07-04
MinionsFamilie20156.42019-07-04
Yummy Mummies (2 seizoenen)Reality2018-2019-07-03
The Last Czars (1 seizoen)Drama2018-2019-07-03
Daddy's Home 2Komedie20176.02019-07-03
Just Go With ItKomedie20116.42019-07-01
BlowDrama20017.62019-07-01
NOVA: Poisoned WaterDocu2017-2019-07-01
NOVA: Thai Cave RescueDocu20187.52019-07-01
NOVA: Decoding the Weather MachineDocu2018-2019-07-01
NOVA: Secrets of the Shining KnightDocu2017-2019-07-01
NOVA: First Face of AmericaDocu2018-2019-07-01
NOVA: Prediction by the NumbersDocu2018-2019-07-01
De Kleine VampierFamilie20005.82019-07-01
Dark ShadowsKomedie20126.22019-07-01
NOVA: Black Hole ApocalypseDocu2018-2019-07-01
Cartel LandDocu20157.42019-07-01
NOVA: Holocaust Escape TunnelDocu2018-2019-07-01
Death Dive to SaturnDocu2017-2019-07-01
Little Singham Bandarpur Mein Hu Ha HuKinderen2019-2019-07-01
The Accountant of AuschwitzDocu20187.42019-07-01
SwipedKomedie20184.52019-07-01
Cardcaptor Sakura (2 seizoenen)Anime19988.02019-07-01
The Fresh Prince of Bel-Air (6 seizoenenKomedie19907.92019-07-01
Rabbids: Invasie (seizoen 4)Kinderen20185.22019-07-01
Samurai 7 (1 seizoen)Anime20047.72019-07-01
Katherine Ryan: Glitter RoomStand-up2019-2019-07-01
Molang (1 seizoen)Kidneren20158.32019-07-01
Zombie Dumb (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-07-01
Hatchimals: Adventures in Hatchtopia (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-07-01
NOVA: Ultimate Mars ChallengeDocu2012-2019-07-01
The Karate KidFamilie20106.22019-06-30
Romeo Akbar WalterActie20196.72019-06-30
Woezel & Pip: De FilmKinderen20166.82019-06-30
Glee (6 seizoenen)Komedie20156.82019-06-30
Scare Tactics (2 seizoenen)Reality20116.92019-06-30
RuPaul’s Drag Race: All Stars (seizoen 4)Reality20188.52019-06-29
Welcome HomeThriller20185.22019-06-29
VenomActie20186.72019-06-29
Instant Hotel (2 seizoenen)Reality2018-2019-06-28
Motown Magic (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-06-28
Paquita Salas (3 seizoenen)Komedie20167.92019-06-28
Dope (3 seizoenen)Docu20177.42019-06-28
ShaftActie20196.02019-06-28
Exhibit ADocu2019-2019-06-28
Family Business (1 seizoen)Komedie2019-2019-06-28
Tales of the City (1 seizoen)Drama19938.72019-06-28
More Tales of the City (1 seizoen)Drama19988.22019-06-28
Further Tales of the City (1 seizoen)Drama20017.92019-06-28
Deliver Us From EvilHorror20146.22019-06-27
Daniel Sosa: MaleducadoStand-up2019-2019-06-27
ANIMAMuziek2019-2019-06-27
KahaaniThriller20128.12019-06-26
Hikaru Utada Laughter in the Dark Tour 2018Muziek2018-2019-06-26
The GolemHorror20186.02019-06-26
Mike Epps: Only One MikeStand-up2019-2019-06-25
Forest of Piano (2 seizoenen)Anime2018-2019-06-24
Man of SteelActie20137.12019-06-23
Cop OutActie20106.42019-06-23
The LosersActie20106.42019-06-23
Go! Vive a Tu Manera (2 seizoenen)Kinderen20196.82019-06-21
The Casketeers (2 seizoenen)Docu20186.52019-06-21
Girls, Incarcerated (2 seizoenen)Reality20187.32019-06-21
DARK (2 seizoenen)Thriller2017-2019-06-21
The Confession Tapes (2 seizoenen)Docu2017-2019-06-21
Salem: His Sister’s FatherDrama20145.92019-06-21
Neon Genesis Evangelion (1 seizoen)Anime19958.62019-06-21
Mr. Iglesias (1 seizoen)Komedie2019-2019-06-21
BallerinaAnimatie2016-2019-06-21
The End of EvangelionAnime19978.22019-06-21
Evangelion: Death (True)²Anime1998-2019-06-21
Bewildered BolbolKomedie2010-2019-06-20
An Upper EgyptianKomedie2014-2019-06-20
ReactionKomedie2011-2019-06-20
Good LuckDrama2012-2019-06-20
Three-Quarters DecentKomedie2010-2019-06-20
The PlayerKomedie2012-2019-06-20
The ChordCrime2010-2019-06-20
Unruly FriendsThriller2011-2019-06-20
Goosebumps 2Komedie20185.62019-06-19
BeatsDrama2019-2019-06-19
The Edge of DemocracyDocu20196.52019-06-19
Memory GamesDocu20187.62019-06-19
From Japan to EgyptKomedie20176.12019-06-19
Adam Devine: Best Time Of Our LivesStandup2019-2019-06-18
Bob Lazar Area 51 and Flying SaucersDocu20185.92019-06-18
The Missing (3 seizoenen)Thriller20198.32019-06-17
Maggie & Bianca: Fashion Friends (3 seizoenen)Komedie20186.92019-06-17
So Was Von DaKomedie20185.92019-06-16
Monopoly The Bank Of LuckKomedie20175.72019-06-16
Zone Blanche (2 seizoenen)Crime20177.62019-06-14
Aggretsuko (2 seizoenen)Anime2018-2019-06-14
Jessica Jones (3 seizoenen)Actie20158.12019-06-14
Oprah Winfrey Presents When They See Us NowDocu2019-2019-06-14
Leila (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Murder MysteryKomedie2019-2019-06-14
Trinkets (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Awake: The Million Dollar Game (1 seizoen)Reality2019-2019-06-14
Unité 42 (1 seizoen)Drama20177.12019-06-14
Life Overtakes MeDocu20194.92019-06-14
Well-Intended Love (1 seizoen)Drama20197.62019-06-14
Charité at War (1 seizoen)Drama2019-2019-06-14
Yankee (1 seizoen)Crime2019-2019-06-14
El Caso Alcàsser (1 seizoen)Docu2019-2019-06-14
Kakegurui (2 seizoenen)Thriller20186.42019-06-13
JINN (1 seizoen)Thriller2019-2019-06-13
Savage RaghdaKomedie2018-2019-06-13
FlimflamKomedie2016-2019-06-13
ConvictDrama2014-2019-06-13
The Right OneDrama2011-2019-06-13
The Ant's ScreamKomedie2010-2019-06-13
The CellActie2017-2019-06-13
Luka ChuppiDrama20196.42019-06-12
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan StoryDocu2019-2019-06-12
Jo Koy: Comin’ in HotStand-up2015-2019-06-12
LEGO City 2018 (1 seizoen)Kinderen2018-2019-06-11
Dummie de Mummie 2Avontuur20155.92019-06-10
RuPaul’s Drag Race Holi-Slay SpectacularReality20188.42019-06-08
Rules Don't ApplyKomedie20165.72019-06-08
Designated Survivor (3 seizoenen)Drama20188.22019-06-07
3% (3 seizoenen)Sci-Fi20167.62019-06-07
Tales of the City (1 seizoen)Drama20197.72019-06-07
I Am MotherSci-fi20196.32019-06-07
The Black GodfatherDocu2019-2019-06-07
Elisa and MarcelaDrama20196.02019-06-07
Super Monsters Monster Pets (1 seizoen)Kinderen2019-2019-06-07
PachamamaKinderen20187.02019-06-07
Rock My HeartDrama20176.42019-06-07
Alles ist GutDrama20186.82019-06-06
FarceKomedie2017-2019-06-06
It's Okay, BuddyMuziek2017-2019-06-06
Best NeighborsKomedie2014-2019-06-06
Freezer's CampaignKomedie2016-2019-06-06
Sameer Abu AlneelKomedie2013-2019-06-06
Ms. MammyKomedie2012-2019-06-06
The Thief and the ImbecileDrama2013-2019-06-06
The Republic of ImbabaCrime2015-2019-06-06
Step OutsideKomedie2018-2019-06-06
Happy! (2 seizoenen)Komedie20178.32019-06-05
Wanted (2 seizoenen)Thriller20177.72019-06-05
Black Mirror (5 seizoenen)Drama20168.92019-06-05
Dolphin KickAvontuur20196.22019-06-05
Miranda Sings Live Your WelcomeStand-up2019-2019-06-04
Malibu Rescue (1 seizoen)Komedie20195.32019-06-03
Ocean's ThirteenActie20076.92019-06-02
The Hangover Part IIIKomedie20135.82019-06-02
Dummie de MummieFamilie20146.02019-06-01
#Selfie 69Komedie20166.92019-06-01
LEGO Marvel Super Heroes: Black PantherKinderen20186.32019-06-01
Life in the DoghouseDocu20188.32019-06-01
Love is a StoryRomance20156.52019-06-01
Police AcademyActie19846.72019-06-01
The RiteHorror20116.02019-06-01
Shut InDrama20164.72019-06-01
Littlest Pet Shop: A World of Our Own (2 seizoenen)Kinderen20186.82019-06-01
#SelfieKomedie20146.22019-06-01
Oh, Ramona!Komedie20196.22019-06-01
Bad Blood (2 seizoenen)Thriller20187.32019-05-31
Good Girls (2 seizoenen)Komedie20197.92019-05-31
PHorror20065.42019-05-31
When They See Us (1 seizoen)Drama2019-2019-05-31
How to Sell Drugs Online: Fast (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-31
Always Be My MaybeKomedie2019-2019-05-31
Killer Ratings (1 seizoen)Crime2019-2019-05-31
Jugar con Fuego (1 seizoen)Crime20199.02019-05-31
ChopsticksKomedie2019-2019-05-31
Talkshow David Letterman (2 seizoenen)Talkshow20188.22019-05-31
Girl, InterruptedDrama19997.32019-05-30
Svaha: The Sixth FingerThriller20196.52019-05-30
Storm: Letters van VuurFamilie20176.32019-05-29
Hans Teeuwen - Echte RancuneStand-up20186.82019-05-29
Phi (2 seizoenen)Thriller20178.02019-05-27
After Porn EndsDocu20125.72019-05-27
Historical Roasts (1 seizoen)Stand-up2019-2019-05-27
De Smurfen 2Familie20135.42019-05-27
Dynasty (2 seizoenen)Drama20196.42019-05-25
Hotel ArtemisActie20186.12019-05-25
The Dark CrystalFamilie19827.22019-05-25
Javier Guzman - Ga-Bie-JerStand-up2019-2019-05-25
She's Gotta Have It (2 seizoenen)Drama2017-2019-05-24
The Unauthorized Bash Brothers ExperienceMuziek2019-2019-05-24
Hyper HardBoiled Gourmet Report (1 seizoen)Docu2017-2019-05-24
The PerfectionHorror20186.52019-05-24
Thackeray (1 seizoen)Drama2018-2019-05-24
After MariaDocu2019-2019-05-24
JoyDrama20186.82019-05-24
Rim of the WorldActie2019-2019-05-24
What/If (1 seizoen)Thriller2019-2019-05-24
Slasher (3 seizoenen)Thriller20166.62019-05-23
Possessed (1 seizoen)Thriller2019-2019-05-22
ZombielandKomedie20097.72019-05-22
A Tale of Two KitchensDocu2019-2019-05-22
Mard Ko Dard Nahin HotaActie20187.52019-05-22
Wanda Sykes: Not NormalStand-up2019-2019-05-21
ZeroKomedie20185.72019-05-21
Prince of Peoria (2 seizoenen)Kinderen20195.52019-05-20
12 Monkeys (2 seizoenen)Drama20157.62019-05-19
Clash of the TitansActie20105.82019-05-19
The Great GatsbyDrama20137.32019-05-18
The Rain (2 seizoenen)Thriller20196.32019-05-17
White Gold (2 seizoenen)Komedie20197.42019-05-17
See You YesterdaySci-Fi2019-2019-05-17
It’s Bruno (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-17
Saverio Raimondo: Il Satiro ParlanteStandup2019-2019-05-17
Morir Para ContarDocu20187.02019-05-17
ReMastered: The Lion's ShareDocu2019-2019-05-17
1994 (1 seizoen)Docu2019-2019-05-17
Soundos El Ahmadi: Soundos, AangenaamStandup2010-2019-05-16
De Partizanen: Welkom in PartizaniëStandup2016-2019-05-16
Peter Pannekoek: Zacht van BinnenStandup2017-2019-05-16
Emilio Guzman: Alle Mensen VerzamelenStandup2017-2019-05-16
Ronald Goedemondt: Geen Sprake VanStandup2018-2019-05-16
Najib Amhali: I AmhaliStandup2016-2019-05-16
Tim Fransen – Het Failliet van de Moderne TijdStandup2017-2019-05-16
Pieter Derks: SpotStandup2018-2019-05-16
Rayen Panday: Niet Verder VertellenStandup2017-2019-05-16
Ronald Snijders: Welke ShowStandup2017-2019-05-16
Lenette van Dongen: TegenwindStandup2017-2019-05-16
Good SamFamilie2019-2019-05-16
Patrick Laureij - Dekking HoogStandup2018-2019-05-16
René van Meurs - Even Goede VriendenStandup2018-2019-05-16
Wolfblood (1 seizoen)Drama20127.92019-05-15
Still Laugh-In: The Stars CelebrateKomedie2019-2019-05-14
Revisions (1 seizoen)Anime20196.42019-05-14
Weed The PeopleDocu20187.02019-05-14
Malibu RescueKomedie2019-2019-05-13
SuperflyCrime20185.12019-05-11
The Mechanism (2 seizoenen)Thriller20188.82019-05-10
Easy (3 seizoenen)Komedie20166.82019-05-10
Wine CountryKomedie2019-2019-05-10
The SocietyDrama2019-2019-05-10
WhitneyDocu20187.22019-05-10
Dry MartinaDrama20186.92019-05-10
Gente que Viene y BahKomedie20196.82019-05-10
Jailbirds (1 seizoen)Reality2019-2019-05-10
ShéhérazadeDrama20187.12019-05-10
El ReclusoCrime20187.22019-05-10
Jochem Myjer – Even Geduld Aub!Stand-up2015-2019-05-09
Antar: Son of ShadadKomedie2017-2019-05-09
Lion’s HeartActie20133.42019-05-09
TattahKomedie2013-2019-05-09
RegattaActie2015-2019-05-09
The Bulbul’s NestKomedie2013-2019-05-09
Lucifer (4 seizoenen)Drama20178.32019-05-08
Shadowhunters (3 seizoenen)Drama20186.52019-05-07
Jochem Myjer: AdéhadéStand-up20047.92019-05-06
Last BreathDocu20198.52019-05-06
Wild CardActie20155.62019-05-06
SearchingDrama20187.72019-05-04
Hans Teeuwen: SpiksplinterStand-up20116.52019-05-04
Daniël Arends: BlessuretijdStand-up2013-2019-05-04
Jochem Myjer: De Rust ZelveStand-up20107.92019-05-04
Jochem Myjer – Yeeehaaa!Stand-up2007-2019-05-04
Ronald Goedemondt – De R van RonaldStand-up20147.92019-05-04
Cupcake en Dino: Tot Uw Dienst (2 seizoenen)Kinderen2019-2019-05-03
Daniël Arends – Carte BlancheStand-up2016-2019-05-03
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERStand-up2017-2019-05-03
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterStand-up2014-2019-05-03
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwStand-up20167.62019-05-03
Sara Kroos: Van JewelsteStand-up20157.82019-05-03
The Last SummerKomedie2019-2019-05-03
Tuca & Bertie (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-03
Undercover (1 seizoen)Crime20198.02019-05-03
A Pesar de TodoKomedie20196.82019-05-03
Dead to Me (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-03
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileCrime20197.62019-05-03
Dumplin'Komedie20186.72019-05-03
Jo Pil-ho: The Dawning RageCrime2018-2019-05-03
Flinch (1 seizoen)Komedie2019-2019-05-03
Historia de un Crimen: Colmenares (1 seizoen)Drama2019-2019-05-03
All in my FamilyDocu2019-2019-05-03
Ocean’s TwelveActie20046.42019-05-02
American Experience: The Circus (1 seizoen)Docu2018-2019-05-02
Hamza's SuitcaseKomedie2017-2019-05-02
The PactDocu2014-2019-05-01
Kill Hitler! The Luck of the DevilDocu20157.02019-05-01
American Experience: The Island MurderDocu20187.12019-05-01
FamiliyeCrime20177.52019-05-01
Mad Max: Beyond ThunderdomeActie19856.32019-05-01
Full Metal JacketDrama20138.32019-05-01
Loving PabloDocu20176.32019-05-01
ZodiacCrime20077.72019-05-01
Bankier van het VerzetDrama20186.92019-05-01
Knock Down the HouseDocu20196.82019-05-01
Baki (2 seizoenen)Anime20186.72019-04-30
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity WardStand-up2019-2019-04-30
Ingress: The Animation (1 seizoen)Anime20188.02019-04-30
The Wandering EarthSci-fi20197.32019-04-30
Organize İşler: Sazan SarmalıCrime20196.02019-04-29
AlphaAvontuur20186.72019-04-28
42Drama20137.52019-04-28
Remastered: Devil at the CrossroadsDocu2019-2019-04-26
Street Food (1 seizoen)Docu2019-2019-04-26
Chambers (1 seizoen)Horror2019-2019-04-26
A Mission in an Old MovieKomedie2012-2019-04-25
An Hour and a HalfDrama20127.22019-04-25
Love StationKomedie20115.62019-04-25
Amar’s HandsDrama20116.02019-04-25
Omar and Salma 3Komedie20123.82019-04-25
The Consul’s SonCrime2011-2019-04-25
Bonding (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-24
I Think You Should Leave With Tim RobinsonKomedie2019-2019-04-23
Little Singham in LondonKomedie2018-2019-04-22
The NotebookDrama20047.92019-04-22
Slender ManHorror20183.22019-04-21
Grass is GreenerDocu2019-2019-04-20
Cuckoo (5 seizoenen)Komedie20147.32019-04-19
Samantha! (2 seizoenen)Komedie20186.62019-04-19
Hardcore HenryActie20156.72019-04-19
Abdo MotaCrime20123.02019-04-19
Sheikh JacksonDrama20177.02019-04-19
Rilakkuma en Kaoru (1 seizoen)Anime2019-2019-04-19
Someone GreatRomance2019-2019-04-19
Lykke-PerDrama20187.42019-04-19
Music TeacherDrama2018-2019-04-19
Brené Brown: The Call to CourageDocu2019-2019-04-19
De Fabeltjeskrant (1 seizoen)Kinderen20197.42019-04-19
Lo SpietatoCrime2019-2019-04-19
Lunatics (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-19
Star Trek: Discovery (2 seizoenen)Actie20197.42019-04-19
My Dog is My GuideKomedie20133.72019-04-18
30 Days of LuxuryKomedie2016-2019-04-18
The Walls of the MoonActie20156.02019-04-18
May You ProsperMuziek2017-2019-04-18
Because We’re Heading OutKomedie20164.32019-04-18
WardaHorror20145.22019-04-18
My Wife and My WifeyKomedie2014-2019-04-18
Roh's BeautyDrama20143.62019-04-18
ClashDrama20167.52019-04-18
Alarmoty in the Land of FireKomedie2017-2019-04-18
Detention LetterActie2017-2019-04-18
The TreasureActie20177.22019-04-18
JosieDrama20185.52019-04-17
De Film van Dylan HaegensKomedie20185.62019-04-17
Dabbe 6: The ReturnHorror20156.02019-04-17
Franco Escamilla: Bienvenido al MundoStand-up2019-2019-04-17
Homecoming: A film by BeyoncéDocu2019-2019-04-17
Super Monsters Furever FriendsKinderen2019-2019-04-16
The Creative BrainDocu2019-2019-04-16
Jane the Virgin (4 seizoenen)Komedie20147.82019-04-15
Generation 3Docu20187.52019-04-15
The Equalizer 2Actie20186.72019-04-14
The Hateful EightActie20157.82019-04-13
Persona (1 seizoen)Drama2019-2019-04-12
Special (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-12
Francesco de Carlo: Cose di questo mondoStand-up2019-2019-04-12
The Perfect DateKomedie2019-2019-04-12
Huge In France (1 seizoen)Komedie2019-2019-04-12
DemolitionKomedie20157.02019-04-12
¿A quién te llevarías a una isla desierta?Drama20197.62019-04-12
BombairiyaKomedie20184.12019-04-12
Horror StoryHorror20135.02019-04-12
AzharDrama20165.92019-04-12
PettaActie20197.62019-04-12
Dabbe 5: Zehr-i CinHorror20146.32019-04-12
Dabbe: Cin CarpmasiHorror20137.02019-04-12
Black Summer (1 seizoen)Horror2019-2019-04-11
Before I WakeHorror20166.22019-04-10
You vs Wild (1 seizoen)Avontuur2019-2019-04-10
The SilenceHorror2019-2019-04-10
Bad SamaritanCrime20186.42019-04-10
Liss Pereira: Reteniendo LíquidosStand-up2019-2019-04-10
The DictatorKomedie20126.42019-04-09
Crazy Ex-Girlfriend (4 seizoenen)Komedie20197.62019-04-06
Spirit: Samen Vrij (8 seizoenen)Kinderen20186.42019-04-05
Roman Empire: Reign of Blood (3 seizoenen)Drama20196.82019-04-05
Our Planet (1 seizoen)Docu2019-2019-04-05
Quicksand (1 seizoen)Crime2019-2019-04-05
Unicorn StoreKomedie20173.62019-04-05
Alien WarfareActie2016-2019-04-05
Tijuana (1 seizoen)Crime2019-2019-04-05
Meneer PluizenbolFamilie20165.32019-04-05
Guilty Crown (1 seizoen)Anime20117.22019-04-05
Playing HardDocu20187.12019-04-05
Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa LagaDrama20195.72019-04-03
Ricardo Quevedo: Los Amargados Somos MasStand-up2019-2019-04-03
Kevin Hart: IrresponsibleStand-up2019-2019-04-02
TroyActie20047.22019-04-02
March Comes in Like a Lion (2 seizoenen)Anime20168.12019-04-01
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20167.02019-04-01
Pokémon the Series: Sun and Moon (2 seizoenen)Anime2018-2019-04-01
I Am MarisDocu2018-2019-04-01
Fate/Zero (2 seizoenen)Anime20128.32019-04-01
300Actie20077.72019-04-01
OrphanHorror20097.02019-04-01
The CaveActie20055.12019-04-01
Naked Among WolvesDrama20157.12019-04-01
Son of a GunActie20146.52019-04-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52019-04-01
HartenstraatKomedie20146.32019-04-01
Gevoel voor Tumor (1 seizoen)Drama20188.42019-04-01
In Vlaamse Velden (1 seizoen)Drama20147.32019-04-01
SleightDrama20165.92019-04-01
The TrapKomedie2017-2019-04-01
The Spy Who Fell to EarthDocu2019-2019-04-01
Ultraman (1 seizoen)Anime2019-2019-04-01
Luther (5 seizoenen)Drama20108.62019-03-31
Seven PoundsDrama20087.72019-03-31
SnatchCrime20008.32019-03-31
Trailer Park Boys: The Animated Series (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-31
PriestActie20175.72019-03-31
PixelsKomedie20155.62019-03-31
Did You Hear About the Morgans?Romcom20094.92019-03-31
De Bende van OssCrime20116.42019-03-30
SkyboundActie20175.82019-03-30
Timeless (2 seizoenen)Actie20177.72019-03-29
Santa Clarita Diet (3 seizoenen)Komedie20177.62019-03-29
The HighwaymenCrime20197.12019-03-29
Osmosis (1 seizoen)Sci-Fi2019-2019-03-29
BayonetaDrama20186.02019-03-29
15 AugustDrama2019-2019-03-29
The Legend of Cocaine IslandDocu20187.72019-03-29
O sabor das margaridas (1 seizoen)Thriller2018-2019-03-29
Hajwala 2: Mysterious MissionActie20185.22019-03-29
Traitors (1 seizoen)Thriller20196.22019-03-29
Ainori Love Wagon: Asian Journey (2 seizoenen)Reality20196.82019-03-28
Romance is a Bonus Book (1 seizoen)Drama20197.62019-03-26
De MatchmakerKomedie20186.22019-03-26
Nate Bargatze: The Tennessee KidStand-up2019-2019-03-26
SuperlópezActie20185.42019-03-24
The OA (2 seizoenen)Thriller2019-2019-03-22
Historia de un Crimen: Colosio (1 seizoen)Drama2019-2019-03-22
The DirtMuziek2019-2019-03-22
Delhi Crime (1 seizoen)Drama20198.12019-03-22
Nero a Metà (1 seizoen)Thriller20196.22019-03-22
Charlie in de Stickerstad (1 seizoen)Kinderen2019-2019-03-22
ReMastered: The Miami Showband MassacreDocu2019-2019-03-22
Selling Sunset (1 seizoen)Reality2019-2019-03-22
Durante la TormentaDrama20187.42019-03-22
Coisa Mais Linda (1 seizoen)Drama20198.02019-03-22
The Rolling Stones: Olé Olé Olé!Muziek20167.52019-03-22
Antoine Griezmann: Champion du MondeDocu2019-2019-03-21
Stay Tuned! (1 seizoen)Drama2019-2019-03-21
Alexis Viera: A Story of SurvivingDocu2019-2019-03-20
My Husband Won't Fit (seizoen 1)Drama2019-2019-03-20
Gantz (1 seizoen)Anime20047.32019-03-20
Amy Schumer GrowingStand-up2019-2019-03-19
Prison School (1 seizoen)Anime20157.72019-03-16
Robozuna (2 seizoenen)Kinderen2018-2019-03-15
Arrested Development (5 seizoenen)Komedie20138.92019-03-15
Love, Death + Robots (1 seizoen)Thriller2019-2019-03-15
Turn Up Charlie (1 seizoen)Drama2019-2019-03-15
Si No Te Hubiese Conocido (1 seizoen)Romance2019-2019-03-15
The Disappearance of Madeleine McCann (1 seizoen)Docu2019-2019-03-15
Edoardo Ferrario: Temi CaldiStand-up2019-2019-03-15
Chief DaddyKomedie2018-2019-03-15
Triple FrontierActie20198.82019-03-13
Terrace House: Opening New Doors (6 seizoenen)Reality20177.92019-03-12
Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest HitsStand-up2019-2019-03-12
The Blind SideDrama20097.72019-03-10
Koning van KatorenFamilie20126.12019-03-08
Berserk: The Golden Age Arc IAnime20127.72019-03-08
Berserk: The Golden Age Arc IIAnime20127.92019-03-08
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02019-03-08
After Life (1 seizoen)Komedie2019-2019-03-08
Immortals (1 seizoen)Drama20186.42019-03-08
JuanitaDrama2019-2019-03-08
Shadow (1 seizoen)Actie2019-2019-03-08
Walk. Ride. RodeoDrama2019-2019-03-08
The Order (1 seizoen)Drama2019-2019-03-07
Sylvanian Families The Treasure of Sylvanian VillageKinderen2017-2019-03-07
Mees Kees op KampFamilie20136.32019-03-07
Sylvanian Families A Town of DreamKinderen2017-2019-03-07
Sylvanian Families (1 seizoen)Kinderen2018-2019-03-07
Secret City (2 seizoenen)Drama20197.32019-03-06
The Hard WayActie2019-2019-03-06
Zoostraat 64 (1 seizoen)Kinderen20106.42019-03-05
The Dawn WallDocu20178.22019-03-04
Weapon of ChoiceDocu20186.32019-03-02
Larva Island (2 seizoenen)Kinderen20196.92019-03-01
The Disastrous Life of Saiki K. (3 seizoenen)Anime20168.22019-03-01
ClickKomedie20066.42019-03-01
Pineapple ExpressKomedie20087.02019-03-01
Legends of the FallDrama19947.52019-03-01
Friends with BenefitsKomedie20116.62019-03-01
Nicky DeuceFamilie20135.92019-03-01
Layer CakeCrime20047.32019-03-01
Paranormal InvestigationHorror2018-2019-03-01
21Drama20086.82019-03-01
Radio RebelFamilie20126.12019-03-01
The Karate KidActie19847.22019-03-01
Pants on FireFamilie20145.42019-03-01
The Pursuit of HappynessDrama20068.02019-03-01
Leal, solo hay una forma de vivirCrime20188.02019-03-01
White House DownActie20136.42019-03-01
S.W.A.T.Actie20036.02019-03-01
Think Like a ManRomcom20126.62019-03-01
The Boy Who Harnessed the WindDrama20196.72019-03-01
Northern Rescue (1 seizoen)Drama2019-2019-03-01
Cricket Fever: Mumbai Indians (1 seizoen)Docu2019-2019-03-01
BudapestKomedie20185.42019-03-01
River’s EdgeDrama20186.52019-03-01
Losers (1 seizoen)Docu2019-2019-03-01
Tu HijoCrime20186.72019-03-01
Isn't It RomanticRomcom20196.32019-02-28
Blue Exorcist – Kyoto Saga- (1 seizoen)Anime20177.62019-02-28
Blue Exorcist (1 seizoen)Anime20117.62019-02-28
BurlesqueDrama20106.42019-02-28
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionStand-up20067.42019-02-27
Quién te cantaráDrama20187.42019-02-27
WolfActie20136.22019-02-26
The Photographer of MauthausenDrama20186.62019-02-23
Chef's Table (6 seizoenen)Docu20198.62019-02-22
The Big Family Cooking Showdown (2 seizoenen)Reality2017-2019-02-22
Suburra (2 seizoenen)Drama20198.02019-02-22
Rebellion (2 seizoenen)Drama20166.72019-02-22
AppThriller20135.52019-02-22
Fashion ChicksKomedie20155.32019-02-22
The Kindness Diaries (1 seizoen)Reality20198.22019-02-22
PaddletonDrama20198.12019-02-22
Paris est à nousDrama2019-2019-02-22
FirebrandDrama2019-2019-02-22
The Intent 2: The Come UpDrama20183.62019-02-21
The Drug KingCrime20185.72019-02-21
Arnaque à la CarteActie20135.72019-02-15
Period. End of Sentence.Docu20187.42019-02-15
My Travel BuddyKomedie20176.22019-02-15
Among FamilyKomedie20177.92019-02-15
Behind the CurveDocu20187.12019-02-15
FissaKomedie20165.52019-02-15
De PoelHorror20145.52019-02-15
You’re Everything To MeKomedie20166.32019-02-15
The Umbrella Academy (1 seizoen)Actie2019-2019-02-15
The Breaker UpperersKomedie20186.12019-02-15
Larry Charles’ Dangerous World of Comedy (S01)Komedie2019-2019-02-15
YucatánKomedie20185.32019-02-15
Los días de Ayotzinapa (1 seizoen)Docu2019-2019-02-15
Velvet Collectión (2 seizoenen)Drama20177.72019-02-14
Dirty John (1 seizoen)Drama20187.02019-02-14
Dating Around (1 seizoen)Reality2019-2019-02-14
Ken Jeong: You Complete Me, HoStand-up2019-2019-02-14
Homeland (7 seizoenen)Drama20188.42019-02-12
The Break (2 seizoenen)Drama20187.82019-02-09
Winx Club (3 seizoenen)Kinderen20145.72019-02-08
One Day At A Time (3 seizoenen)Komedie20198.12019-02-08
Pieter Konijn (5 seizoenen)Kinderen20184.22019-02-08
PrinsDrama20156.52019-02-08
Onder het HartDrama20146.02019-02-08
Hallo BungalowKomedie20154.62019-02-08
Toen was geluk heel gewoonKomedie20145.72019-02-08
High Flying BirdDrama20196.42019-02-08
Nailed It! Mexico (1 seizoen)Reality2019-2019-02-08
Remastered: The Two Killings of Sam CookeDocu2019-2019-02-08
Kevin Hart's Guide to Black HistoryFamilie2019-2019-02-08
El Árbol de la SangreDrama20186.72019-02-08
Masha en de Beer: Deel 2Kinderfilm20097.92019-02-06
Ray Romano: Right Here, Around the CornerStand-up2019-2019-02-05
Masha en de beer: Deel 1Kinderen20097.82019-02-03
ZappedFamilie20145.42019-02-02
Dear ExKomedie2018-2019-02-02
Sorjonen / Bordertown (2 seizoen)Thriller20187.42019-02-02
HomiesKomedie20155.92019-02-01
Drunken MasterActie19787.62019-02-01
NoahActie20145.82019-02-01
Boyz n the HoodCrime19917.82019-02-01
TalvarDrama20158.42019-02-01
AterradosHorror20176.62019-02-01
Gone GirlCrime20148.12019-02-01
GoodfellasDrama19908.72019-02-01
HealDocu20176.12019-02-01
Jack bestelt een broertjeFamilie20155.82019-02-01
Have You Seen the Listers?Docu20177.02019-02-01
Bloed, Zweet en TranenDrama20157.12019-02-01
Sleepless in SeattleKomedie19936.82019-02-01
Robin Hood (1 seizoen)Kinderen2014-2019-02-01
Heksen bestaan nietKinderen20145.62019-02-01
Sparta (1 seizoen)Thriller2018-2019-02-01
Angel Beats (1 seizoen)Anime20107.82019-02-01
Russian Doll (1 seizoen)Komedie2019-2019-02-01
Velvet BuzzsawDrama20198.82019-02-01
True: Gelukkige hartjesdagKinderen2019-2019-02-01
Free Rein: Valentine’s DayKinderen20197.62019-02-01
Nightflyers (1 seizoen)Horror20186.12019-02-01
I Dream of DanceDocu20176.62019-01-31
The Gentleman DriverDocu2018-2019-01-31
The InfiltratorCrime20167.02019-01-31
Gabriel “Fluffy” Iglesias: One Show Fits AllStand-up2019-2019-01-29
High SocietyDrama20184.72019-01-29
En Las EstrellasDrama20186.72019-01-29
Inside the Mossad (1 seizoen)Docu2017-2019-01-29
Memories of the Alhambra (1 seizoen)Drama2018-2019-01-29
Unbreakable Kimmy Schmidt (4 seizoenen)Komedie20157.92019-01-25
Club de Cuervos (4 seizoenen)Drama20158.12019-01-25
Examen de Conciencia (1 seizoen)Docu2019-2019-01-25
PolarActie2019-2019-01-25
Black Earth Rising (1 seizoen)Thriller20186.52019-01-25
Conversations with a Killer: Ted Bundy Tapes (S01)Docu2019-2019-01-24
Innocent (1 seizoen)Thriller2017-2019-01-23
The BoyHorror20166.02019-01-22
JusticeDrama2019-2019-01-21
Spangas in ActieFamilie20155.42019-01-20
Lady-LikeKomedie20187.62019-01-18
Noddy, de detective (2 seizoenen)Kinderen20166.82019-01-18
The Punisher (2 seizoenen)Thriller20198.62019-01-18
FYREDocu2019-2019-01-18
CloseActie2019-2019-01-18
IODrama2019-2019-01-18
SoniDrama20187.42019-01-18
Trigger Warning with Killer Mike (1 seizoen)Docu2019-2019-01-18
Abducted in Plain SightDocu20178.12019-01-15
RevengerActie2019-2019-01-15
Sebastian Maniscalco: Stay HungryKomedie2019-2019-01-15
BaazaarDrama20186.92019-01-13
Friends From College (2 seizoenen)Komedie2017-2019-01-11
Back with the Ex (1 seizoen)Reality2018-2019-01-11
SoloDrama20184.82019-01-11
The Last LaughKomedie2019-2019-01-11
ReMastered: Massacre at the StadiumDocu2019-2019-01-11
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.82019-01-10
When Heroes Fly (1 seizoen)Thriller20187.92019-01-10
Godzilla: The Planet EaterAnimatie20185.52019-01-09
The Space Between UsActie20166.42019-01-08
Catwalk: Tales from the Cat Show CircuitDocu20186.92019-01-07
Heavy Rescue: 401 (2 seizoenen)Reality2016-2019-01-04
Dix Pour Cent (3 seizoenen)Komedie20157.92019-01-04
Brothers For LifeActie20185.22019-01-04
LionheartKomedie20194.02019-01-04
The Bridge (4 seizoenen)Drama20138.62019-01-03
Pokémon the Movie: I Choose You!Animatie20176.52019-01-01
De SneeuwkoninginAnimatie20125.42019-01-01
Gotham (4 seizoenen)Thriller20148.02019-01-01
Queen of the South (2 seizoenen)Drama20167.72019-01-01
SouthpawDrama20157.42019-01-01
Single White FemaleMisdaad19926.32019-01-01
The StepfatherMisdaad20095.62019-01-01
The Ugly TruthKomedie20096.52019-01-01
Root CauseDocu2018-2019-01-01
Vexed (2 seizoenen)Komedie20107.42019-01-01
The Escape Artist (1 seizoen)Drama20137.72019-01-01
Conan Without Borders (1 seizoen)Komedie20188.12019-01-01
The Paper (2 seizoenen)Drama20168.62019-01-01
Power Rangers Ninja Steel (2 seizoenen)Kinderserie2017-2019-01-01
Comedians of the World (1 seizoen)Komedie2019-2019-01-01
Tidying Up with Marie Kondo (1 seizoen)Reality2019-2019-01-01
A Series of Unfortunate Events (3 seizoenen)Drama20177.92019-01-01
Taylor Swift Reputation Stadium TourMuziek2018-2018-12-31
Mia and Me (3 seizoenen)Kinderen20157.32018-12-31
The Seven Deadly Sins The MovieAnime2018-2018-12-31
Mannenharten 2Komedie20155.72018-12-31
Liever Verliefd
Komedie20036.02018-12-30
FreelancersActie20124.62018-12-30
Brooklyn’s FinestMisdaad20096.72018-12-30
GunActie20103.82018-12-30
Pluk Van De PettefletFamilie20046.12018-12-30
An Invisible SignDrama20105.42018-12-30
Justin Bieber’s BelieveDocu20131.72018-12-30
Elephant WhiteActie20115.12018-12-30
Brammetje BaasKomedie20127.02018-12-30
After Porn Ends 3Docu20176.02018-12-30
Alpha & OmegaAnimatie20105.32018-12-30
Make It HappenDrama20085.52018-12-30
Big GameActie20145.42018-12-30
OcéansDocu20105.42018-12-30
In the Name of the KingActie20073.82018-12-30
Drive AngryActie20115.52018-12-30
50/50Komedie20117.72018-12-30
Der UntergangDrama20048.22018-12-30
Nova ZemblaDrama20115.82018-12-30
Knock KnockHorror20154.92018-12-30
RamboActie20087.02018-12-30
9th CompanyActie20057.12018-12-30
FlyboysActie20066.52018-12-30
De EetclubThriller20105.12018-12-30
Let’s Kill Bobby ZActie20075.92018-12-30
AbeltjeFamilie19986.92018-12-30
Love and HonorDrama20135.72018-12-30
De GriezelbusFamilie20055.52018-12-30
Vampire Academy Blood SistersActie20145.52018-12-30
The PrinceActie20144.62018-12-30
The ReaderDrama20087.62018-12-30
Set UpActie20114.42018-12-30
The BabymakersRomance20125.02018-12-30
The Three MusketeersActie20115.82018-12-30
The Bank JobMisdaad20087.32018-12-30
Ushi Must MarryKomedie20133.02018-12-30
Rescue DawnActie20067.32018-12-30
Suite FrancaiseDrama20147.02018-12-30
The Woman in Black Horror20126.42018-12-30
Snuf de Hond en de IJsvogelFamilie20106.02018-12-30
The MessengersHorror20075.42018-12-30
Saw VII: The Final ChapterHorror20105.62018-12-30
Saw VIHorror20096.02018-12-30
The ExperimentDrama20106.52018-12-30
The DoubleThriller20115.92018-12-30
The RoadDrama20097.32018-12-30
You’re Not YouDrama20147.42018-12-30
The Descent: Part 2Horror20095.82018-12-30
HummingbirdThriller20136.22018-12-30
Zero Dark ThirtyDrama20127.42018-12-30
The IcemanMisdaad20136.92018-12-30
The Haunting in ConnecticutHorror20095.92018-12-30
The MistHorror20077.22018-12-30
Snuf de Hond en het SpookslotFamilie20106.52018-12-30
Zack and Miri Make a Porno Komedie20086.62018-12-30
Walking on SunshineKomedie20145.42018-12-30
ShaolinActie20116.92018-12-30
Walk of ShameKomedie20146.02018-12-30
The Good ShepherdDrama20066.72018-12-30
The KeeperActie20095.22018-12-30
The Last LegionActie20075.42018-12-30
Teen Titans Go! (4 seizoenen)Kinderserie20174.82018-12-30
Zoo (3 seizoenen)Drama20177.02018-12-29
Hashoter Hatov (1 seizoen)Komedie20157.62018-12-29
Hymn of Death (1 seizoen)Drama2018-2018-12-28
Murder Mountain (1 seizoen)Docu2018-2018-12-28
A Twelve Year NightDrama2018-2018-12-28
When Angels SleepThriller2018-2018-12-28
Selection Day (1 seizoen)Drama2018-2018-12-28
Black Mirror: BandersnatchDrama2018-2018-12-28
MonsterjagersFamilie2018-2018-12-24
Hi Score Girl (1 seizoen)Anime2018-2018-12-24
Stand Up And Away! With Brian Regan (1 seizoen)Komedie2018-2018-12-24
DeepFamilie20174.12018-12-24
Watership Down (1 seizoen)Avontuur2018-2018-12-23
De MastersKomedie20154.72018-12-23
American Crime Story: The Assassination of Gianni VersaceDrama20188.52018-12-22
Timmy Time (1 seizoen)Kinderserie20107.12018-12-22
Shaun het Schaap (3 seizoenen)Kinderserie20187.52018-12-22
A Taiwanese Tale of Two Cities (1 seizoen)Drama2018-2018-12-22
Parfum (1 seizoen)Drama2018-2018-12-21
Bird BoxDrama20186.62018-12-21
The RevenantDrama20158.02018-12-21
BirdmanKomedie20147.72018-12-21
Last Hope (2 delen)Anime20186.12018-12-21
Tales by Light (3 seizoenen)Docu20158.32018-12-21
7 Days Out (1 seizoen)Docu2018-2018-12-21
Struggle: The Life and Lost Art of SzukalskiDocu2018-2018-12-21
Börü (1 seizoen)Thriller20189.12018-12-21
De SurpriseKomedie20156.62018-12-21
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipKomedie20155.12018-12-21
True StoryThriller20156.32018-12-21
Aggretsuko: We Wish You a Metal ChristmasAnime2018-2018-12-20
Casper en Emma (2 seizoenen)Kinderserie20136.72018-12-19
Het Regent Gehaktballen (1 seizoen)Kinderserie20173.42018-12-19
Beck (3 seizoenen)Komedie20177.42018-12-18
Ellen DeGeneres: RelatableCabaret2018-2018-12-18
Prince of Peoria: A Christmas Moose MiracleKomedie2018-2018-12-17
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.32018-12-17
The Sandhamn Murders (3 seizoenen)Misdaad20126.62018-12-16
Draken: DrakenracersFamilie20146.92018-12-16
Little Singham aur Kaal ka MahajaalActie2018-2018-12-16
AndhadhunMisdaad20189.02018-12-16
Springsteen on Broadway Muziek2018-2018-12-16
F.R.E.D.I.Familie20185.12018-12-15
Sad Hill UnearthedDocu20178.22018-12-15
Bollie en Billie (1 seizoen)Animatie2018-2018-12-15
Cash Cab (1 seizoen)Reality20107.52018-12-15
Shtisel (2 seizoenen)Drama20158.92018-12-15
Modus (2 seizoenen)Thriller20156.62018-12-15
Voltron: Legendary Defender (8 seizoenen)Anime20168.42018-12-14
Inside the World's Toughest Prisons (3 seizoenen)Docu20166.52018-12-14
Travelers (3 seizoenen)Sci-Fi20177.62018-12-14
Tidelands (1 seizoen)Drama2018-2018-12-14
RomaDrama20188.72018-12-14
The Innocent Man (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Inside the Real Narcos (1 seizoen)Docu2018-2018-12-14
Dans en Zing met True (1 seizoen)Kinderen2018-2018-12-14
The Fix (1 seizoen)Komedie2018-2018-12-14
My Little Pony: Friendship is Magic (8 seizoenen)Kinderserie20157.72018-12-13
My Little Pony Equestria Girls: Rollercoaster of FriendshipKinderen2018-2018-12-13
Casper en Emma De FilmKinderfilm20136.52018-12-13
K (1 seizoen)Anime20127.32018-12-13
Back Street Girls: Gokudols (1 seizoen)Anime2018-2018-12-12
Out Of Many, OneDocu2018-2018-12-12
Vir Das: Losing ItCabaret2018-2018-12-11
Bad Banks (1 seizoen)Thriller20188.02018-12-10
De Boskampi'sFamilie20157.22018-12-10
Trotsky (1 seizoen)Drama20176.42018-12-10
Serial Killer with Piers Morgan (1 seizoen)Docu2018-2018-12-10
Minecraft: Story Mode (1 seizoen)Animatie2015-2018-12-08
Neo Yokio (2 seizoenen)Anime20185.72018-12-08
Remastered: Who Killed Jam Master Jay?Docu2018-2018-12-08
Super Monsters en de WenssterKinderen2018-2018-12-08
Vrije Teugels: KerstgehinnikKinderen2018-2018-12-08
MowgliActie2018-2018-12-07
Dogs of Berlin (1 seizoen)Thriller2018-2018-12-07
Pine Gap (1 seizoen)Drama20186.82018-12-07
The Bye Bye ManHorror20184.52018-12-07
SurvivorActie20155.62018-12-07
The American MemeDocu2018-2018-12-07
5 Star ChristmasKomedie2018-2018-12-07
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingActie20018.82018-12-06
The Lord of the Rings: The Return of the KingActie20038.92018-12-06
The Lord of the Rings: The Two TowersActie20028.72018-12-06
The Dark KnightThriller20089.02018-12-06
The DepartedDrama20068.52018-12-06
The Dark Knight RisesActie20128.42018-12-06
Russell Brand Re:BirthCabaret2018-2018-12-05
The Sound of Your Heart (2 seizoen)Komedie20188.32018-12-03
Brooklyn Nine-Nine (5 seizoenen)Komedie20148.32018-12-02
Teefa in TroubleActie2018-2018-12-02
Prison Break (5 seizoenen)Actie20058.62018-12-01
Great Interior Design Challenge (2 seizoenen)Reality2016-2018-12-01
The People vs. Larry FlyntDrama19967.32018-12-01
The CovenantActie20065.32018-12-01
PJ Masks (1 seizoen)Kinderserie20156.42018-12-01
Bobby Robson: More Than a ManagerDocu2018-2018-12-01
Derren Brown: InfamousReality20147.72018-12-01
Derren Brown: The Great Art RobberyReality20138.02018-12-01
BattleDrama2018-2018-12-01
The Only Way Is Essex (seizoen 18)Reality20163.12018-12-01
Derren Brown: Apocalypse and Fear (1 seizoen)Reality20128.02018-12-01
The Little MermaidFamilie20184.32018-12-01
Christiane Amanpour: Sex & Love Around the WorldDocu2018-2018-12-01
AfblijvenDrama20065.22018-12-01
Little ManKomedie20064.32018-12-01
AnacondaHorror19974.72018-12-01
LommbockKomedie20176.92018-12-01
Lover of LoserDrama20095.22018-12-01
Oddbods: The Festive MenaceKinderfilm2018-2018-12-01
1983 (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-30
A Christmas Prince: The Royal WeddingDrama2018-2018-11-30
Spy Kids: Mission Critical (2 seizoenen)Kinderserie20185.02018-11-30
Nicky Jam: El Canador (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
Death by Magic (1 seizoen)Reality2018-2018-11-30
Rajma ChawalKomedie2018-2018-11-30
Angela's Christmasamilie2018-2018-11-30
Love and Fortune (1 seizoen)Drama2018-2018-11-30
PopozActie20154.92018-11-30
MantoDrama2018-2018-11-30
F is for Family (3 seizoenen)Komedie20177.92018-11-30
How To Get Over a BreakupKomedie2018-2018-11-29
Bumping Mics with Jeff Ross & Dave Attell (1 seizoen)Cabaret2018-2018-11-27
Colony (2 seizoenen)Drama20167.32018-11-23
Fugitiva (1 seizoen)Thriller2018-2018-11-23
Frontier (3 seizoenen)Actie20167.22018-11-23
Sick Note (2 seizoenen)Komedie20186.32018-11-23
The Christmas ChroniclesFamilie2018-2018-11-22
La TribuKomedie2018-2018-11-22
Puppy Star KerstmisFamilie2018-2018-11-20
Trevor Noah: Son of PatriciaCabaret2018-2018-11-20
The Final TableReality2018-2018-11-20
Kulipari: Droomwandelaar (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-11-20
The Ponysittersclub (2 seizoenen)Kinderserie20187.12018-11-16
Follow MeDocu2017-2018-11-16
Vai Anitta (1 seizoen)Docu2018-2018-11-16
Dogs (1 seizoen)Docu2018-2018-11-16
CamThriller2018-2018-11-16
The Princess SwitchDrama2018-2018-11-16
The Ballad of Buster ScruggsWestern2018-2018-11-16
The Age of AdalineDrama20157.22018-11-16
Christmas Wedding PlannerKomedie20176.62018-11-15
BraqueursActie20156.32018-11-15
Shopkins: WildKinderfilm2018-2018-11-15
Shopkins: Wereld ReisKinderfilm2017-2018-11-15
Shopkins - Chef ClubKinderfilm2016-2018-11-15
Schone HandenDrama20156.32018-11-15
Kriger (1 seizoen)Thriller20187.12018-11-13
Loudon Wainwright III: Surviving TwinMuziek2018-2018-11-13
Transferts (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-13
BuyBustActie2018-2018-11-13
Age of Tanks (1 seizoen)Docu2017-2018-11-10
The Sinner (2 seizoenen)Drama20178.02018-11-09
Treehouse Detectives (2 seizoenen)Kinderserie20187.72018-11-09
Beat Bugs (3 seizoenen)Kinderserie20167.92018-11-09
Super Drags (1 seizoen)Komedie2018-2018-11-09
Westside (1 seizoen)Reality2018-2018-11-09
Medal of Honor (1 seizoen)Docu2018-2018-11-09
Outlaw KingActie2018-2018-11-09
Bucket ListDrama2018-2018-11-07
48 Christmas WishesFamilie20174.62018-11-07
Alvinnn!!! And the Chipmunks (2 seizoenen)Kinderserie20155.32018-11-06
John Leguizamo's Latin History for MoronsCabaret2018-2018-11-05
We Are Your FriendsDrama20156.22018-11-05
Tytgat Chocolat (1 seizoen)Drama20177.32018-11-03
Bevergem (1 seizoen)Drama20158.32018-11-03
House of Cards (6 seizoenen)Drama20168.92018-11-02
ReMastered: Tricky Dick and the Man in BlackDocu2018-2018-11-02
They'll Love Me When I'm DeadDocu2018-2018-11-02
The Other Side of the WindDrama2018-2018-11-02
Brainchild (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-11-02
The Holiday CalendarDrama2018-2018-11-02
De Ridder (4 seizoenen)Drama20156.92018-11-02
Death at a FuneralKomedie20105.72018-11-01
Jumping the BroomKomedie20115.72018-11-01
La Forêt / The Forest (1 seizoen)Thriller20177.32018-11-01
Kai Po Che!Drama20137.62018-11-01
ABCD: Any Body Can Dance Drama20136.42018-11-01
ABCD 2Drama20155.52018-11-01
Barfi!Drama20128.12018-11-01
Christmas With a ViewDrama2018-2018-11-01
Our HouseHorror20185.32018-11-01
De zwanenprinsesFamilie19946.42018-11-01
AnnieFamilie19826.52018-11-01
Follow This (3 seizoenen)Docu2018-2018-11-01
Edge of FearMisdaad2018-2018-11-01
The Untold Tales of Armistead MaupinDocu20177.72018-11-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderen20145.52018-11-01
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.42018-11-01
Gun CityThriller20186.62018-10-31
SoormaDrama20187.62018-10-31
Fate/Extra: Last Encore (2 seizoenen)Anime2018-2018-10-30
Been So LongDrama2018-2018-10-26
Terrorism Close Calls (1 seizoen)Docu2018-2018-10-26
JefeKomedie2018-2018-10-26
ShirkersDocu2018-2018-10-26
Great News (2 seizoenen)Komedie20176.72018-10-25
Ronnie Coleman: The KingDocu2018-2018-10-25
Bodyguard (1 seizoen)Thriller20188.32018-10-24
Batman NinjaAnime2018-2018-10-24
Adam Sandler: 100% FreshCabaret2018-2018-10-23
Club de Cuervos Presents I, PotroKomedie2018-2018-10-20
Daredevil (3 seizoenen)Actie20158.82018-10-19
Making a Murderer (2 delen)Docu20158.62018-10-19
Wanderlust (1 seizoen)Drama2018-2018-10-19
The Night Comes For UsActie2018-2018-10-19
Illang: The Wolf BrigadeActie2018-2018-10-19
Derren Brown: SacrificeReality2018-2018-10-19
Best. Worst. Weekend. Ever. (1 seizoen)Komedie2018-2018-10-19
Ask the Doctor (1 seizoen)Docu2017-2018-10-19
Miss RepresentationDocu20117.72018-10-19
Oddbods: Party MonstersKinderfilm2018-2018-10-19
Ron White: If You Quit Listening, I'll Shut UpCabaret2018-2018-10-16
The Seven Deadly Sins (3 seizoenen)Anime20158.42018-10-15
SanjuDrama20188.32018-10-15
Stunt Science (1 seizoen)Reality2018-2018-10-15
My Little Pony Equestria Girls: Forgotten FriendshipKinderen20187.32018-10-14
The Haunting of Hill House (1 seizoen)Horror2018-2018-10-12
Tarzan and Jane (2 seizoenen)Kinderserie20175.52018-10-12
ReMastered: Who Shot the Sherrif?Docu2018-2018-10-12
FightWorld (1 seizoen)Docu2018-2018-10-12
Feminists: What Were They Thinking?Docu2018-2018-10-12
ErrementariHorror2018-2018-10-12
The Curious Creations of Christine McConnell (1 seizoen)Reality2018-2018-10-12
ApostleHorror2018-2018-10-12
Salt Fat Acid Heat (1 seizoen)Docu2018-2018-10-12
The Shannara Chronicles (2 seizoenen)Drama20167.52018-10-11
22 JulyThriller2018-2018-10-10
A Street Cat Named BobDrama20167.42018-10-10
The Next Karate KidDrama19944.32018-10-08
Mo Amer: The VagabondCabaret2018-2018-10-08
Super Monsters Monster Party (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-10-05
Violet Evergarden: Special (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
Platvoet en zijn VriendjesFamilie19887.32018-10-05
Dancing Queen (1 seizoen)Reality2018-2018-10-05
Private LifeKomedie2018-2018-10-05
YG Future Stratey Office (1 seizoen)Komedie2018-2018-10-05
Lost Song (1 seizoen)Anime2018-2018-10-05
MaleVolentHorror2018-2018-10-05
Super Monsters Save HalloweenFamilie2018-2018-10-05
Operation FinaleDrama2018-2018-10-03
Joe Rogan: Strange TimesCabaret2018-2018-10-02
A Witches' BallFamiliefilm20176.12018-10-01
The Mask You Live InDocu20157.62018-10-01
Damascus CoverDrama20174.72018-10-01
Jagga JasoosActie20176.42018-10-01
Vantage PointActie20076.62018-10-01
The Taking of Pelham 123Actie20096.42018-10-01
Salvation (2 seizoenen)Drama20186.92018-09-30
Eat Pray LoveRomance20105.72018-09-30
Vijf minaretten in New YorkThriller20105.92018-09-29
Reboot: The Guardian Code (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-09-28
Skylanders Academy (3 seizoenen)Kinderserie2016-2018-09-28
Somewhere Between (1 seizoen)Drama2018-2018-09-28
Made in Mexico (1 seizoen)Reality2018-2018-09-28
Lessons from a School ShootingDocu2018-2018-09-28
Two CataloniasDocu2018-2018-09-28
Hold the DarkActie2018-2018-09-28
Mr. Sunshine (1 seizoen)Drama2018-2018-09-27
Norsemen (2 seizoenen)Komedie20167.72018-09-26
The 9th Life of Louis DraxDrama20166.32018-09-26
Life (1 seizoen)Thriller2018-2018-09-25
Maniac (1 seizoen)Drama2018-2018-09-21
Dragon Pilot: Hisone & Masotan (1 seizoen)Anime2018-2018-09-21
Hilda (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-09-21
The Good Cop (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-21
Nappily Ever AfterKomedie2018-2018-09-21
QuincyDocu2018-2018-09-21
Dance Academy: The ComebackDrama20107.02018-09-21
Battlefish (1 seizoen)Reality2018-2018-09-21
Rafinha Bastos: UltimatoCabaret2018-2018-09-21
Mobile Suit Gundam UC (1 seizoen)Anime20148.12018-09-20
D.L. Hughley: ContrarianCabaret2018-2018-09-18
The Adventures of Chuck and Friends (1 seizoen)Kinderserie2011-2018-09-16
Al Hayba (1 seizoen)Drama2017-2018-09-15
Cabins in the Wild with Dick Strawbridge (1 seizoen)Reality2017-2018-09-15
How to Live Mortgage Free with Sarah Beeny (1 seizoen)reality2018-2018-09-15
Three Wives One Husband (1 seizoen)Reality2018-2018-09-15
Inside the Freemasons (1 seizoen)Docu2017-2018-09-15
Cardboard GangstersActie20166.52018-09-15
Shooter (3 seizoenen)Actie20177.82018-09-14
American Vandal (2 seizoenen)Komedie20178.22018-09-14
Ingobernable (2 seizoenen)Drama20177.32018-09-14
BleachActie20187.22018-09-14
The Land of Steady HabitsKomedie2018-2018-09-14
The AngelDrama2018-2018-09-14
Norm Macdonald has a Show (1 seizoen)Talkshow2018-2018-09-14
Boca Juniors: Confidencial (1 seizoen)Docu2018-2018-09-14
Meteor Garden (1 seizoen)Drama2018-2018-09-13
Angry Birds (3 seizoenen)Kinderen20136.42018-09-13
Reversing RoeDocu2018-2018-09-13
JaneDocu20177.82018-09-12
On My SkinDrama2018-2018-09-12
Daniel Sloss: Live Shows (2 afleveringen)Cabaret2018-2018-09-11
Wynonna Earp (2 seizoenen)Drama20167.52018-09-09
Stretch Armstrong and the Flex Fighters (2 seizoenen)Kinderserie20176.72018-09-07
Iron Fist (2 seizoenen)Drama20176.72018-09-07
Sierra Burgess is a LoserKomedie2018-2018-09-07
First and Last (1 seizoen)Docu2018-2018-09-07
Next GenFamilie2018-2018-09-07
La Femme la Plus Assassinee du MondeDrama2018-2018-09-07
City of JoyDocu2018-2018-09-07
Office Christmas PartyKomedie20165.82018-09-06
The Debt CollectorActie20185.62018-09-03
Once Upon a Time (7 seizoenen)Drama20148.12018-09-01
Barça DreamsDocu20156.32018-09-01
ObsessedThriller20094.92018-09-01
MountainDocu20177.22018-09-01
What Dreams May ComeDrama19987.02018-09-01
The Change-UpKomedie20116.42018-09-01
The Perfect MatchDocu2018-2018-09-01
Triple 9Drama20156.32018-09-01
The Road to CalvaryDrama2017-2018-09-01
Littlest Pet Shop (1 seizoen)Kinderserie2014-2018-09-01
Sisters (1 seizoen)Komedie2018-2018-09-01
The Comedy Lineup (2 seizoenen)Cabaret20185.52018-08-31
Ultimate Beastmaster (3 seizoenen)Reality20177.32018-08-31
La Catedral del Mar (1 seizoen)Drama2017-2018-08-31
Inside the Criminal Mind (1 seizoen)Docu2018-2018-08-31
Las Leyes de la TermodinámicaKomedie2018-2018-08-31
Bareily Ki BarfiKomedie20177.52018-08-31
Parmanu: The Story of PokhranDrama20188.02018-08-29
Qarib Qarib SinglleKomedie20177.02018-08-28
SpyderActie20177.02018-08-28
Naam ShabanaActie20176.32018-08-28
MersalActie20178.22018-08-28
Pad ManDrama20188.12018-08-28
MomDrama20177.32018-08-28
Toilet: Ek Prem KathaKomedie20177.32018-08-28
TamashaDrama20157.22018-08-28
May We ChatDrama20145.22018-08-27
CarrieHorror20135.92018-08-26
Becoming Champions (1 seizoen)Docu20187.32018-08-25
The Innocents (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-08-24
The After PartyKomedie2018-2018-08-24
GHOUL (1 seizoen)Horror2018-2018-08-24
Bert Kreischer: Secret TimeCabaret2018-2018-08-24
The Magic PillDocu20176.92018-08-24
The Power of GrayskullDocu2017-2018-08-24
Karppi (1 seizoen)Thriller20187.12018-08-23
Marlon (2 seizoenen)Komedie20176.92018-08-22
The RoommateHorror20114.92018-08-21
I SpyActie20025.42018-08-21
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelKinderfilm19975.82018-08-21
RaajneetiDrama20107.12018-08-20
The Investigator: A British Crime Story (2 seizoenen)Docu20187.92018-08-19
Attitude Test (Prueba de Actitud)Komedie20162.62018-08-19
Rang De BasantiDrama20068.22018-08-19
SanzDocu20187.92018-08-18
FitoorDrama20165.42018-08-17
BaaghiActie20165.22018-08-17
Yoo Byung Jae: Discomfert ZoneCabaret2018-2018-08-17
Stay Here (1 seizoen)Reality2018-2018-08-17
To All the Boys I've Loved BeforeKomedie2018-2018-08-17
The MotiveKomedie20186.82018-08-17
2 StatesKomedie20146.02018-08-16
Bhavesh Joshi SuperheroDrama2018-2018-08-16
Hurricane Bianca: From Russia With HateKomedie2018-2018-08-15
All About the Washingtons (1 seizoen)Komedie2018-2018-08-11
The PackageKomedie2018-2018-08-10
Demetri Martin: The OverthinkerCabaret2018-2018-08-10
72 Dangerous Animals (1 seizoen)Docu2018-2018-08-10
Afflicted (1 seizoen)Reality2018-2018-08-10
ZionDocu2018-2018-08-10
PerdidaThriller2018-2018-08-09
The Most UnknownDocu2018-2018-08-09
The Perfect DictatorshipKomedie20147.32018-08-08
Chennai ExpressActie20136.02018-08-07
The Originals (5 seizoenen)Drama20188.32018-08-06
I Kill GiantsDrama20176.22018-08-06
PKKomedie20148.22018-08-04
Flavors of YouthAnime2018-2018-08-04
Dinotrux Superladers (3 seizoenen)Kinderserie20177.42018-08-03
Brij Mohan Amar Rahe!Komedie2018-2018-08-03
Fariña (1 seizoen)Drama20188.32018-08-03
Marching Orders (1 seizoen)Docu2018-2018-08-03
Like FatherKomedie2018-2018-08-03
Regal Academy (1 seizoen)Kinderserie20176.62018-08-02
Forever ChapeDocu2018-2018-08-02
The Girl on the TrainThriller20166.52018-08-01
Easy RiderDrama19697.42018-08-01
How Do You KnowKomedie20105.42018-08-01
League of GodsActie20164.72018-08-01
InvisibleDrama20176.32018-08-01
MaterDrama20176.02018-08-01
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02018-08-01
Being NapoleonDocu2018-2018-08-01
Us and ThemDrama20187.32018-08-01
Switched (1 seizoen)Thriller2018-2018-08-01
The Could’ve-Gone-All-the-Way Committee (1 seizoen)Reality2018-2018-08-01
Teen Wolf (6 seizoenen)Drama20137.82018-07-31
Hinterland (3 seizoenen)Drama20137.72018-07-31
Swordgai: The Animation (2 seizoenen)Anime20186.12018-07-30
A Very Secret Service (2 seizoenen)Komedie20157.72018-07-30
Air Bud: Golden ReceiverFamilie19984.52018-07-30
The Break with Michelle Wolf (1 seizoen)Talkshow2018-2018-07-29
Oggy and the Cockroaches (2 seizoenen)Kinderserie2012-2018-07-28
Le ManoirHorror20174.92018-07-28
El Chapo (3 seizoenen)Drama20177.92018-07-27
Welcome to the Family (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-27
The Bleeding EdgeDocu2018-2018-07-27
ExtinctionThriller2018-2018-07-27
Smoking (1 seizoen)Thriller2018-2018-07-27
Catch and ReleaseKomedie20066.02018-07-26
WaterschoolDocu2018-2018-07-25
Iliza: Elder MillennialCabaret2018-2018-07-24
El AvisoThriller2018-2018-07-24
The Devil and Father AmorthDocu20175.62018-07-23
LEGO House – Home of the BrickDocu2018-2018-07-22
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92018-07-21
Nada a PerderDrama20186.92018-07-20
HOME: Avonturen met Tip & Oh (4 seizoenen)Kinderserie20166.62018-07-20
Amazing Interiors (1 seizoen)Reality2018-2018-07-20
Father of the YearKomedie2018-2018-07-20
ZoeDrama2018-2018-07-20
Jimmy: The True Story of a True Idiot (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-20
Dark Tourist (1 seizoen)Docu2018-2018-07-20
Luna Petunia: Terug naar Amazia (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-20
The StrangerDrama19467.42018-07-19
El club de los buenos infielsKomedie2018-2018-07-19
Camarón: Flamenco y RevoluciónDocu2018-2018-07-18
Godzilla 2: City on the Edge of BattleAnime2018-2018-07-18
SelflessThriller20156.52018-07-16
She’s Out Of My LeagueKomedie20106.42018-07-15
Joel McHale Show with Joel McHale (2 seizoenen)Talkshow2018-2018-07-15
AliveAvontuur19937.12018-07-15
Going for GoldDrama20187.02018-07-15
Beauty and the BeastMusical19876.22018-07-15
FlightDrama20127.32018-07-15
Lucha. Jugando con lo imposibleDocu2016-2018-07-15
Temporada de GazaDrama20176.12018-07-15
Jim Jefferies: This Is Me NowCabaret2018-2018-07-13
How It EndsActie2018-2018-07-13
RominaHorror2018-2018-07-13
InfernoActie20166.22018-07-13
FuryActie20147.62018-07-12
Baby Ballroom (2 seizoenen)Reality2017-2018-07-10
Drug Lords (2 seizoenen)Docu20186.82018-07-10
Dark Net (2 seizoenen)Docu20167.22018-07-09
First Team: Juventus (2 seizoenen)Docu20187.62018-07-06
Somebody Feed Phil (2 delen)Docu20188.02018-07-06
Bring It OnKomedie20006.02018-07-06
White FangFamilie2018-2018-07-06
Bajo La Piel De LoboDrama2017-2018-07-06
The Legacy of a Whitetail Deer HunterKomedie2018-2018-07-06
GörümceKomedie20165.12018-07-03
King of PekingKomedie20187.02018-07-02
What We StartedDocu20177.02018-07-01
Anohana: The Flower We Saw That Day (1 seizoen)Anime20118.32018-07-01
Meester KikkerFamilie20166.32018-07-01
Erased (1 seizoen)Drama20178.02018-07-01
Shot CallerDrama20177.32018-07-01
Sweet VirginiaDrama20176.12018-07-01
Duck ButterKomedie20185.42018-07-01
Your Lie in April (1 seizoen)Anime20148.12018-07-01
The Redeemed and the Dominant (1 seizoen)Docu2018-2018-07-01
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works (1 seizoen)Anime20158.12018-07-01
HondrosDocu20178.12018-07-01
Dream Big: Engineering Our WorldDocu20177.72018-07-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.52018-07-01
The Asterik War (1 seizoen)Anime20156.82018-07-01
Barbie - Dolfijnen MagieFamilie20175.72018-07-01
Puella Magi Madoka Magica (1 seizoen)Anime20118.42018-07-01
That's My BoyKomedie20125.62018-07-01
The FeelsKomedie20184.92018-07-01
We, The MarinesDocu2018-2018-07-01
Durarara!!X2 (3 seizoenen)Anime20167.92018-07-01
Sword Art Online II (1 seizoen)Anime20147.82018-07-01
Fate/Grand Order - First Order -Anime20165.72018-07-01
Charlotte (1 seizoen)Anime20157.62018-07-01
The MausHorror20174.12018-06-30
Churchill’s Secret Agents: The New Recruits (1 seizoen)Reality2018-2018-06-29
CalibreThriller2018-2018-06-29
TAUSci-Fi2018-2018-06-29
Kiss Me First (1 seizoen)Thriller2018-2018-06-29
Recovery BoysDocu2018-2018-06-29
Bill Burr: You People Are All the SameCabaret2018-2018-06-29
La Pena MaximaKomedie2018-2018-06-29
BirthmarkedKomedie20184.82018-06-28
W. Kamau Bell: Private School NegroCabaret2018-2018-06-26
Les Goûts et les CouleursKomedie2017-2018-06-24
Luke Cage (2 seizoenen)Drama20167.52018-06-22
The Way We DanceDrama20136.92018-06-22
Dot 2 DotDrama20146.92018-06-22
Cooking on High (1 seizoen)Reality2018-2018-06-22
Derren Brown: MiracleCabaret2018-2018-06-22
Brain on FireDrama20166.62018-06-22
Tijd voor avontuur (3 seizoenen)Kinderserie20118.62018-06-21
Simon (1 seizoen)Kinderserie20167.02018-06-21
The Vietnam War (1 seizoen)Docu20179.22018-06-20
Hannah Gadsby: NanetteCabaret2018-2018-06-19
La Balada de Hugo Sanchez (1 seizoen)Komedie2018-2018-06-18
Unsolved (1 seizoen)Drama20188.02018-06-18
Free State of JonesDrama20166.92018-06-18
All Eyez on MeDrama20175.82018-06-17
True Magische Vrienden (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
True Wondere Wensen (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
BeirutDrama20186.52018-06-15
Set It UpKomedie2018-2018-06-15
La Enfermedad Del DomingoDrama20177.32018-06-15
MaktubKomedie2018-2018-06-15
The Last HourDrama2017-2018-06-15
Lust StoriesKomedie2018-2018-06-15
Pacificum el Retorno al OcéanoDocu2017-2018-06-15
Champions (1 seizoen)Komedie20185.72018-06-12
Sense8 (2 seizoenen + Finalefilm)Drama20178.42018-06-08
Marcella (2 seizoenen)Drama20167.22018-06-08
Ali's WeddingKomedie2018-2018-06-08
Alex StrangeloveKomedie2018-2018-06-08
The Staircase (1 seizoen)Docu20188.22018-06-08
The Hollow (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-08
Franco Escamilla Por La AnécdotaCabaret2018-2018-06-08
DirtActie20176.42018-06-07
The Vampire Diaries (8 seizoenen)Drama20167.82018-06-02
Teach Me LoveKomedie20145.72018-06-02
Chinese Zodiac: Armour of God IIIActie20126.12018-06-02
Magic MikeKomedie20126.12018-06-02
Outside InDrama20186.42018-06-02
Something in the Rain (1 seizoen)Drama20188.52018-06-02
Love, RosieKomedie20147.22018-06-01
November 13 - Attack on ParisDocu2018-2018-06-01
100% Hotter (1 seizoen)Reality2016-2018-06-01
Sniffer (3 seizoenen)Thriller20167.02018-06-01
The BreadwinnerFamilie20177.62018-06-01
Beach RatsDrama20176.42018-06-01
Pedal the WorldDocu2015-2018-06-01
The Remains of the DayDrama19937.92018-06-01
Barnyard - BeestenboelFamilie20065.62018-06-01
LegionActie20105.22018-06-01
TrustDrama20106.92018-06-01
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72018-06-01
This Is ItDocu20097.32018-06-01
SpotlightDrama20158.12018-05-29
Sara’s Notebook – El Cuaderno de SaraDrama2018-2018-05-26
Trollhunters (3 seizoenen)Kinderserie20168.42018-05-25
Steve Martin & Martin ShortCabaret2018-2018-05-25
IbizaKomedie2018-2018-05-25
Fauda (2 seizoenen)Thriller20158.72018-05-24
Survivors Guide to PrisonDocu20177.22018-05-24
Tig Notaro: Happy to be HereCabaret2018-2018-05-22
Mob Psycho 100 (1 seizoen)Actie2018-2018-05-22
Amo (1 seizoen)Drama20176.32018-05-19
Catching FeelingsKomedie2018-2018-05-19
CargoHorror2018-2018-05-18
PaheliDrama20056.72018-05-17
LiveDrama20188.32018-05-17
Food on the GoDocu2017-2018-05-16
AjjiDrama20177.52018-05-15
Saint Seiya: The Lost Canvas (1 seizoen)Anime20098.52018-05-15
Lupin the 3rd: The Castle of Cagliostro (1 seizoen)Anime19797.82018-05-15
SpivakKomedie2017-2018-05-14
Ali Wong: Hard Knock WifeCabaret2018-2018-05-14
Bill Nye Saves the World (3 seizoen)Talkshow20183.42018-05-11
The Kissing BoothRomance2018-2018-05-11
Evil Genius (1 seizoen)Docu2018-2018-05-11
The Who Was? Show (1 seizoen)Familie2018-2018-05-11
Safe (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-10
Left BehindActie20143.12018-05-10
Wolf Warrior 2Actie20176.22018-05-10
The Cabin in the WoodsHorror20127.02018-05-10
Underworld Thriller20037.02018-05-10
KillersActie20105.42018-05-10
Hari Kondabolu: Warn Your RelativesCabaret2018-2018-05-09
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32018-05-07
Family BloodHorror20185.42018-05-05
Unlocked Actie20176.22018-05-05
Security Actie20176.22018-05-05
Om Shanti OmDrama20076.72018-05-05
Pup Star: WereldtoerneeFamilie2018-2018-05-05
Beyond SkylineActie20175.42018-05-04
Thi MaiKomedie20176.72018-05-04
Lo más sencillo es complicarlo todoKomedie20186.72018-05-04
No Estoy LocaKomedie20185.22018-05-04
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (2 seizoenen)Kinderserie2016-2018-05-04
ManhuntActie20175.42018-05-04
AnonThriller2018-2018-05-04
Dany Boon: Deshauts de FranceCabaret2018-2018-05-04
A Little Help with Carol Burnett (1 seizoen)Reality2018-2018-05-04
End GameDocu2018-2018-05-04
Forgive us our DebtsDrama2018-2018-05-04
The ClapperKomedie20175.12018-05-02
Jailbreak Actie20175.62018-05-02
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio CityCabaret20187.92018-05-02
Sometimes Drama2016-2018-05-02
De GVRFamilie20166.42018-05-01
Grimgar: Ashes and Illusions (1 seizoen)Anime20167.62018-05-01
Le K BenzemaDocu2017-2018-05-01
The Carter EffectDocu20178.62018-05-01
My Perfect RomanceRomance20187.22018-05-01
Toc TocKomedie20175.82018-05-01
DarcActie2018-2018-05-01
27: Gone Too SoonDocu2017-2018-05-01
Gridiron GangDrama20066.92018-05-01
The House BunnyKomedie20085.52018-05-01
The InternationalThriller20096.52018-05-01
Caffè SospesoDocu2017-2018-05-01
Life HappensKomedie20115.62018-05-01
National SecurityKomedie20035.62018-05-01
Labour PainsKomedie20094.82018-05-01
30 Minutes or LessKomedie20116.12018-05-01
Elite Squad: The Enemy WithinActie20108.12018-05-01
Ash vs. Evil Dead (3 seizoenen)Horror20188.62018-04-30
Babam ve OglumDrama20058.52018-04-30
Black Crows (1 seizoen)Drama2017-2018-04-30
Superstition (1 seizoen)Horror20185.42018-04-29
Ben 10 (4 seizoenen)Kinderen20058.92018-04-28
Achter de Tuinmuur (1 seizoen)Kinderen20148.92018-04-28
The Powerpuff Girls (1 seizoen)Kinderen20163.62018-04-28
Bobby Kennedy for President (1 seizoen)Docu2018-2018-04-27
The Week OfKomedie2018-2018-04-27
The Rachel DivideDocu2018-2018-04-27
The New Legends of Monkey (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-27
Candy JarFamilie2018-2018-04-27
Holy GoalieKomedie2018-2018-04-27
Rea(L)ove (1 seizoen)Reality2018-2018-04-27
Enissa Amani: EhrenwortCabaret2018-2018-04-27
Yu-Gi-Oh! Arc-V (2 seizoenen)Anime20156.52018-04-27
Yu-Gi-Oh! (3 seizoenen)Anime20037.12018-04-26
Bill Nye: Science GuyDocu20175.12018-04-25
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.32018-04-25
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82018-04-25
PsychokinesisActie2018-2018-04-25
Kevin James: Never Don't Give UpCabaret2017-2018-04-24
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.02018-04-24
Mercury 13Docu2018-2018-04-20
DudeKomedie2018-2018-04-20
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42018-04-20
ColombianaActie20116.42018-04-20
Charité (1 seizoen)Drama20177.12018-04-20
KodachromeKomedie2018-2018-04-20
The Alienist (1 seizoen)Thriller20187.82018-04-19
Le Chalet (1 seizoen)Thriller2018-2018-04-17
The Honeymoon StandUp SpecialCabaret2018-2018-04-17
RaceDrama20167.12018-04-17
Monty Python's Flying Circus (1 seizoen)Komedie19698.92018-04-15
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.22018-04-15
Michiel de RuyterDrama20157.12018-04-15
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52018-04-15
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72018-04-15
The Darkest DawnSci-Fi20164.12018-04-15
PompeiiActie20145.52018-04-15
HungerfordHorror20144.02018-04-15
Monty Python's Life of BrianKomedie19798.12018-04-15
Monty Python and the Holy GrailKomedie19758.32018-04-15
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (2 seizoenen)Kinderserie20176.62018-04-13
I'm Not An Easy ManKomedie2018-2018-04-13
Come SundayDrama2018-2018-04-13
CarteristasDrama2018-2018-04-12
Vampire Knight (2 seizoenen)Anime20087.72018-04-10
Greg Davies: You Magnificent BeastCabaret2018-2018-04-10
Wakfu (3 seizoenen)Kinderserie20148.42018-04-06
Troy: Fall of a City (1 seizoen)Drama20182.82018-04-06
The 4th CopmanyActie20166.72018-04-06
Orbiter 9Drama20185.72018-04-06
Seth Rogen's Hilarity for CharityCabaret2018-2018-04-06
AmateurDrama2018-2018-04-06
6 BalloonsDrama2018-2018-04-06
Ram Dass, Going HomeDocu2018-2018-04-06
Istanbul KirmizisiDrama2017-2018-04-06
Sun DogsKomedie20177.82018-04-06
Violet Evergarden (1 seizoen)Anime20188.42018-04-05
Day of the Dead: BloodlineHorror20183.42018-04-05
Behind the Curtain: Todrick HallDocu20178.42018-04-05
Kick-AssActie20107.62018-04-05
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2018-04-05
Ask Tesadüfleri SeverDrama20117.42018-04-04
Pek YakindaKomedie20147.72018-04-04
Hadi InsallahKomedie20145.72018-04-04
Bir Baba HinduActie20163.12018-04-04
Eksi ElmalarDrama20167.22018-04-04
Ali Baba ve 7 CücelerActie20156.12018-04-04
Küçük EsnafKomedie20165.62018-04-04
Organize IslerActie20057.42018-04-04
Scorpion (3 seizoenen)Actie20147.22018-04-03
Fary is the New BlackCabaret2018-2018-04-03
Anthony Joshua: The Road to KlitschkoDocu20177.32018-04-02
Building Jerusalem: The Making of Modern RugbyDocu20157.62018-04-02
Maria Sharapova: The PointDocu20175.82018-04-02
Fate/Apocrypha (2 seizoenen)Anime20176.62018-04-02
Conan the BarbarianActie20115.22018-04-01
Costa!Komedie20014.52018-04-01
GamerActie20095.82018-04-01
Now Is Good / Voor Ik DoodgaDrama20127.22018-04-01
One-Punch Man (1 seizoen)Anime20159.02018-04-01
The Heroic Legend of Arslan (1 seizoen)Anime20157.72018-04-01
The Truth About AlcoholDocu20166.52018-04-01
Worst Cooks in America (1 seizoen)Reality20176.52018-04-01
A Sort of FamilyMisdaad20176.32018-04-01
Deep Water (1 seizoen)Thriller20167.02018-04-01
Fallet (1 seizoen)Komedie20176.32018-04-01
FishpeopleDocu20178.02018-04-01
Loaded (1 seizoen)Komedie20176.22018-04-01
Need for SpeedActie20146.52018-04-01
Operation OdessaDocu20188.32018-04-01
The Search for Life in SpaceDocu2016-2018-04-01
WiplalaFamilie2014-2018-04-01
One Direction: 1D This Is UsDocu20134.12018-04-01
Pak Van Mijn HartKomedie20145.62018-04-01
MinoesFamilie20016.92018-04-01
Saints & Strangers (1 seizoen)Drama20157.12018-04-01
SilveradoActie19857.22018-04-01
Toscaanse BruiloftKomedie20145.12018-04-01
Friends With MoneyKomedie20065.92018-04-01
First SundayKomedie20084.32018-04-01
See No Evil, Hear No EvilActie19896.82018-04-01
8MMThriller19996.52018-04-01
My GirlDrama19916.82018-04-01
Das BootDrama19818.42018-04-01
Eena Meena Deeka (1 seizoen)Kinderserie2015-2018-04-01
The China HustleDocu20177.02018-04-01
ApenstrekenFamilie20156.42018-03-31
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82018-03-31
Point BreakThriller20155.32018-03-31
JackieDrama20126.92018-03-31
Brasserie ValentijnKomedie20165.02018-03-31
Holland: Natuur in de DeltaDocu20156.92018-03-31
Olympus Has FallenActie20136.52018-03-31
Jenny’s WeddingDrama20155.52018-03-31
Pijnstillers Drama20146.62018-03-31
Smoorverliefd Romance20134.82018-03-31
Sneekweek Thriller20164.82018-03-31
Trailer Park Boys (12 seizoenen)Komedie20188.52018-03-31
Happy AnniversaryKomedie2018-2018-03-30
First MatchDrama2018-2018-03-30
Trump: An American Dream (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Rapture (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
The TitanDrama2018-2018-03-30
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.62018-03-28
Dead Man DownThriller20136.52018-03-28
Law Abiding CitizenThriller20097.42018-03-28
SinisterHorror20126.82018-03-28
The ExpendablesActie20146.12018-03-28
Now You See MeThriller20137.32018-03-28
LegendThriller20157.02018-03-28
We Were SoldiersActie20027.22018-03-28
The Mortal Instrument: City of BonesActie20136.02018-03-28
ParkerActie20136.22018-03-28
DefianceActie20087.22018-03-28
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.62018-03-28
James Acaster: RepertoireCabaret2018-2018-03-27
Nowhere Boys (3 seizoenen)Drama20167.52018-03-26
Roxanne RoxanneDrama2018-2018-03-23
Game Over, Man!Komedie2018-2018-03-23
ParadoxDrama2018-2018-03-23
A Korean Odyssey (1 seizoen)Horror2018-2018-03-23
The Defiant Ones (1 seizoen)Docu2018-2018-03-23
Requiem (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
The Standups (2 seizoenen)Cabaret20176.72018-03-20
Go Back To Where You Came From (3 seizoenen)Reality20128.22018-03-19
Killer EliteThriller20116.52018-03-19
The GiantDrama20176.92018-03-17
Take Your Pills (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
EDHA (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
BenjiFamilie2018-2018-03-16
Wild Wild Country (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
3 Türken & Ein BabyKomedie20155.42018-03-15
Ben en Holly (1 seizoen)Kinderserie20097.62018-03-15
Tabula Rasa (1 seizoen)Thriller20178.22018-03-15
Secret of the Nile (1 seizoen)Drama20168.32018-03-15
NSU: German History X (1 seizoen)Drama20157.42018-03-15
The Art of LovingDrama20177.22018-03-15
Jag älskar dig – En skilsmässokomediKomedie20164.32018-03-15
Steel RainActie20187.12018-03-14
Stretch Armstrong: The BreakoutKinderfilm2018-2018-03-14
Children of the Whales (1 seizoen)Anime20177.32018-03-13
Ricky Gervais: HumanityCabaret2018-2018-03-13
AnnihilationSci-Fi20187.82018-03-12
Don’t Say a WordThriller20016.32018-03-10
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderen20097.22018-03-10
Collateral (1 seizoen)Thriller20186.72018-03-09
Bad Guys: Vile CityThriller2018-2018-03-09
The OutsiderThriller2017-2018-03-09
A.I.C.O. Incarnation (1 seizoen)Anime2018-2018-03-09
LOVE (3 seizoenen)Komedie20167.72018-03-09
About Last NightKomedie20146.12018-03-08
Ladies FirstDocu20189.12018-03-08
Women at War 1939-1945Docu2015-2018-03-08
Black Hawk DownActie20017.72018-03-07
Gad Elmaleh: American DreamCabaret2018-2018-03-06
Love Beats RhymesDrama20164.72018-03-06
SafeActie20126.52018-03-06
Borderliner / Grenseland (1 seizoen)Thriller20176.92018-03-06
Money MonsterThriller20166.52018-03-05
Les AffamésThriller20176.82018-03-02
Ghost Wars (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-02
B: The Beginning (1 seizoen)Anime2018-2018-03-02
Flint Town (1 seizoen)Docu2018-2018-03-02
Bon Bini HollandKomedie20155.62018-03-01
LA 92Docu20178.22018-03-01
Something HugeKomedie2017-2018-03-01
Das Leben der AnderenThriller20068.52018-03-01
Schubert in LoveKomedie20165.22018-03-01
Dil SeDrama19987.72018-03-01
Tuintje in mijn hartKomedie20175.22018-03-01
The DuelDrama20165.72018-03-01
Reggie Yates: Outside Man (2 seizoenen)Docu2017-2018-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52018-03-01
The TerminalKomedie20047.32018-03-01
Marlon Wayans: Woke-IshCabaret2018-2018-02-27
Derren Brown: The PushReality2018-2018-02-27
VerónicaHorror20176.42018-02-25
Marseille (2 seizoenen)Drama20166.92018-02-23
MuteThriller2018-2018-02-23
Seven Seconds (1 seizoen)Drama2018-2018-02-23
Hitler's Circle of Evil (1 seizoen)Docu2017-2018-02-22
ForgottenThriller20176.82018-02-21
The Frankenstein Chronicles (2 seizoenen)Thriller20177.42018-02-20
Fullmetal AlchemistActie20177.82018-02-19
A Week in WattsDocu2017-2018-02-19
The Final YearDocu20175.02018-02-18
Tiempos de Guerra (1 seizoen)Drama20177.72018-02-17
Brave Miss World (1 seizoen)Docu20137.22018-02-17
Draken: Race naar de rand (6 seizoenen)Kinderserie20188.52018-02-16
Everything Sucks (1 seizoen)Komedie2018-2018-02-16
Irreplaceable YouDrama2018-2018-02-16
Delhi BellyKomedie20117.62018-02-15
NorbitKomedie20074.02018-02-15
Jaane Tu… Ya Jaane NaKomedie20087.52018-02-15
Dhobi Ghat (Mumbai Diaries)Drama20107.12018-02-15
Taare Zameen ParDrama20078.52018-02-15
Re: Mind (1 seizoen)Thriller2017-2018-02-15
Madness in the DesertDocu2004-2018-02-15
Lagaan: Once Upon a Time in IndiaDrama20018.22018-02-15
After Trek (1 seizoen)Talkshow2017-2018-02-14
The Mortified GuideDocu2018-2018-02-14
Love Per Square FootKomedie2018-2018-02-14
Chris Rock: TamborineCabaret2018-2018-02-14
Freddy Got FingeredKomedie20014.52018-02-13
Seeing AllredDocu2018-2018-02-09
The Trader (Sovdagari)Docu2018-2018-02-09
The RitualDrama2018-2018-02-09
When We First MetKomedie2018-2018-02-09
Fred Armisen: Standup for DrummersCabaret2018-2018-02-07
Emo the MusicalDrama20167.02018-02-06
La LlamadaKomedie20176.72018-02-06
The Cloverfield ParadoxHorror2018-2018-02-05
Prison Playbook (1 seizoen)Komedie20178.62018-02-03
Kavin Jay: Everybody Calm Down!Cabaret2018-2018-02-03
Coach Snoop (1 seizoen)Docu2018-2018-02-02
NewnessDrama2017-2018-02-01
National Parks AdventureDocu20168.12018-02-01
Under Arrest (8 seizoenen)Docu20157.92018-02-01
Liberated: The New Sexual RevolutionDocu20179.42018-02-01
Damnation (1 seizoen)Drama20177.52018-02-01
Peepli LiveKomedie20107.52018-01-31
Expedition HappinessDocu20175.42018-01-31
Jerry Seinfeld: I’m Telling You for the Last TimeCabaret19998.12018-01-31
Black Sails (4 seizoenen)Drama20178.32018-01-30
Retribution (1 seizoen)Thriller20167.02018-01-30
Despido ProcedenteKomedie20174.82018-01-30
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72018-01-30
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20137.52018-01-30
The ForceDocu20177.02018-01-29
Wedding UnplannedKomedie20176.22018-01-28
SkiptraceActie20165.72018-01-27
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (6 seizoenen)Kinderserie20157.12018-01-26
Fakkah Fuzz: Almost BannedCabaret2018-2018-01-26
A Futile and Stupid GestureKomedie2018-2018-01-26
BlockbusterKomedie2017-2018-01-24
Countdown to Death: Pablo EscobarDocu2017-2018-01-23
Todd Glass: Act HappyCabaret2018-2018-01-23
The WaveActie20156.72018-01-23
MaraudersActie20165.52018-01-19
The Open HouseHorror2018-2018-01-19
Harith Iskander: I Told You SoCabaret2018-2018-01-19
Step SistersKomedie2018-2018-01-19
Bad Day for the CutThriller20176.32018-01-18
Godzilla (deel 1)Anime20177.12018-01-17
Katt Williams: Great AmericaCabaret2018-2018-01-17
Rita (4 seizoenen)Komedie20178.12018-01-16
El Vato (2 seizoenen)Komedie20167.62018-01-15
Doctor Foster (2 seizoenen)Thriller20157.92018-01-15
RehenesDocu20176.42018-01-15
UnrestDocu20178.42018-01-15
Rip TideFamilie20176.12018-01-15
Kappen!Drama20165.12018-01-13
Fun Mom DinnerKomedie20174.92018-01-13
Tom Segura DisgracefulCabaret2018-2018-01-13
Disjointed (2 delen)Komedie20176.52018-01-12
The Polka KingKomedie2017-2018-01-12
A Brief History of GraffitiDocu2015-2018-01-12
La Manzana de EvaDocu2017-2018-01-12
The Man Who Would Be Polka KingDocu20097.22018-01-12
MiladaDrama20176.12018-01-12
Adios AmigosKomedie20166.82018-01-09
Home By the Sea (1 seizoen)Reality20158.22018-01-08
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72018-01-07
Devilman Crybaby (1 seizoen)Anime2018-2018-01-06
House of ZDocu20167.82018-01-06
Reign (4 seizoenen)Drama20167.72018-01-05
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (2 seizoenen)Komedie20168.12018-01-05
The Frozen Dead (1 seizoen)Thriller2017-2018-01-02
The Jack King AffairDocu2015-2018-01-02
Mustang IslandKomedie2017-2018-01-02
Friends (10 seizoenen)Komedie20048.92018-01-01
Lovesick (3 seizoenen)Komedie20148.02018-01-01
Young Justice (2 seizoenen)Kinderserie20128.72018-01-01
The RehearsalDrama20166.42018-01-01
Maddman: The Steve Madden StoryDocu2017-2018-01-01
Bruno and Boots: The Wizzle WarFamilie2017-2018-01-01
We Speak Dance (1 seizoen)Docu2017-2018-01-01
HeartthrobThriller2017-2018-01-01
Super Dark TimesThriller20176.52018-01-01
Standing TallDocu2016-2017-12-31
Dave Chappelle (2 shows)Cabaret2017-2017-12-31
NumberedDocu20127.72017-12-31
TwiceDocu2010-2017-12-31
Women at War 1914-1918Docu2014-2017-12-31
Geronimo Stilton (1 seizoen)Kinderserie20096.92017-12-31
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie2007-2017-12-31
Zack & Quack (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-31
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20017.02017-12-31
Goon: Last of the EnforcersKomedie20165.92017-12-30
L’Ascension / The ClimbKomedie20176.72017-12-30
Blade of the ImmortalActie20176.92017-12-30
La Mante (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-29
Black (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-27
Fifty Shades of BlackKomedie20163.52017-12-27
Towies (1 seizoen)Reality2016-2017-12-27
Mr RooseveltKomedie20176.82017-12-26
Todd Barry Spicy HoneyCabaret2017-2017-12-26
A Gray StateDocu2017-2017-12-25
RenesseKomedie20166.62017-12-25
De HeldThriller2016-2017-12-24
Creep 2Horror20176.52017-12-23
72 Dangerous Animals in Latin America (1 seizoen)Docu2017-2017-12-23
Bastille DayActie20166.32017-12-23
A Home Fireplace: Bright Edition-2017-2017-12-22
Beat Bugs: All TogetherMuziek2017-2017-12-22
BrightActie2017-2017-12-22
Chelsea (2 seizoenen)Talkshow2017-2017-12-22
ProoiHorror20165.32017-12-21
Jeremiah Tower: The Last MagnificentDocu20166.52017-12-21
London Has FallenActie20165.92017-12-21
Bad MomsKomedie20166.22017-12-20
The Indian Detective (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-19
Russell Howard: RecalibrateCabaret2017-2017-12-19
Hello, My Twenties (seizoen 2)Komedie2017-2017-12-19
Mother's DayKomedie20165.62017-12-16
Mechanic ResurrectionActie20165.72017-12-16
Seoul SearchingKomedie20157.42017-12-15
PottersvilleKomedie20176.52017-12-15
Wormwood (1 seizoen)Docu2017-2017-12-15
Christmas InheritanceFamiliefilm2017-2017-12-15
Erased (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-15
RiskDocu2017-2017-12-14
Manhunt: Unabomber (1 seizoen)Drama2017-2017-12-12
Judd Apatow: The ReturnCabaret2017-2017-12-12
El Camino ChristmasKomedie2017-2017-12-08
Trolls: VakantiespecialKinderfilm2017-2017-12-06
Craig Ferguson: Tickle FightCabaret2017-2017-12-05
TempleHorror2017-2017-12-02
Jab Harry Met SejalKomedie2017-2017-12-02
Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryDocu2017-2017-12-01
Diana: In Her Own WordsDocu2017-2017-12-01
The Legend of 420Docu2017-2017-12-01
Much Ado About Nothing Komedie19937.42017-12-01
The WorthySci-Fi20166.62017-12-01
Cheapest Weddings (1 seizoen)Reality2016-2017-12-01
Monster IslandFamiliefilm20174.92017-12-01
Playing for TimeDrama19807.92017-12-01
Ho Ho Ho HomeKinderfilm2017-2017-12-01
Dream BoatDocu2017-2017-12-01
VoyeurDocu2017-2017-12-01
Sugar MountainDrama20165.42017-12-01
Lucknow CentralDrama20176.12017-12-01
The Happy FamilyDrama2017-2017-12-01
A Storybots ChristmasKinderfilm2017-2017-12-01
Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (1 seizoen)Komedie2017-2017-12-01
Lang Leve Koning Julien (5 seizoenen)Komedie20157.52017-12-01
Love and Other Impossible PursuitsDrama20096.42017-12-01
Last NightDrama20106.62017-12-01
Soof 2Komedie20166.02017-11-30
Good Morning Call (2 seizoenen)Komedie20168.62017-11-28
The Girl From The SongDrama20165.52017-11-28
The Many Faces of Ito (1 seizoen)Romance2017-2017-11-26
Bright: The Music VideosMuziek2017-2017-11-26
Peru: Tesoro EscondidoDocu2017-2017-11-25
Trailer Park Boys: Out of the Park USA (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-25
Cuba and the CameramanDocu2017-2017-11-24
Barbra: The Music… The Mem’ries… The Magic!Muziek2017-2017-11-22
Argon (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Godless (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
The ChoiceDrama20166.62017-11-22
Saving CapitalismDocu2017-2017-11-21
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersCabaret2017-2017-11-21
Cirque du Soleil – Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassambledFamilie20156.52017-11-11
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Buurman & Buurman (4 seizoenen)Kinderen20037.02017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie2016-2017-11-10
The KillerActie2017-2017-11-10
Honey, I Shrunk the KidsFamilie19896.32017-11-08
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
Project MC² (6 seizoenen)Kinderserie20156.22017-11-07
The Mind of a Chef (5 seizoenen)Docu20158.22017-11-04
WilliamsDocu20177.82017-11-04
6 DaysActie20176.12017-11-03
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
Broadchurch (3 seizoenen)Thriller20138.32017-11-01
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
MoorDrama20158.22017-11-01
Pettersson en Findus 2Familiefilm20165.92017-11-01
Golden TimeKinderfilm2013-2017-11-01
Killer Women with Piers Morgan (2 seizoenen)Docu2016-2017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno and Boots: at Macdonald HallFamiliefilm2017-2017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20176.32017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
Joan Didion: The Center Will Not HoldDocu2017-2017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
WheelmanActie2017-2017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.12017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20116.42017-10-17
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20136.72017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
Todo Sobre el AsadoDocu20167.02017-10-14
Kingdom of UsDocu20177.92017-10-14
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
Barakah meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
Chrstina P: Mother InferiorCabaret2017-2017-10-11
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderserie2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderserie20166.32017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
Ghost PatrolFamiliefilm20165.22017-10-01
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Continental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
Manhattan RomanceKomedie20145.42017-09-28
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-27
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-26
El BarKomedie20176.42017-09-25
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
LarcenyActie20173.72017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
Zig & Sharko (seizoen 1)Kinderserie20106.92017-09-11
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-06
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-06
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
IncorruptibleDocu20154.02017-09-02
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Skin Wars (3 seizoenen)Reality2014-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller20158.92017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
She's Gotta Have ItKomedie19866.62017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
MadreThriller20166.02017-08-26
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Death NoteHorror20176.72017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Bad RapDocu20168.12017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20058.12017-08-21
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20158.22017-08-19
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Little Witch Academica (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Chocolate City: Vegas StripDrama2017-2017-08-12
NakedKomedie2017-2017-08-11
The SaintThriller20174.72017-08-10
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure For CancerCabaret19927.82017-08-09
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
The Best of MeDrama20146.72017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
All Hallow's EveFamilie20166.22017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Penn & Teller (2 seizoenen)Reality20156.92017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
The Women Who Kill LionsDocu2016-2017-08-01
Kabhi Haan Kabhi Naa Komedie19948.02017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
English Babu Desi Mem Komedie19964.82017-08-01
Maz Jobrani: Immigrant Cabaret2017-2017-08-01
Oh Darling Yeh Hai India Komedie19954.42017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Steins:Gate (1 seizoen)Anime20118.82017-07-21
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
The Story of God with Morgan Freeman (S02)Docu20178.12017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
XXHorror20174.62017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
What the HealthDocu2017-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Black SnowDrama2017-2017-06-10
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
DrishamDrama20158.42017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
HeadshotActie20166.52017-06-03
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
TakersActie20106.22017-05-31
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
LovesongDrama20166.62017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
National BirdDocu20167.12017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
LoevDrama20155.62017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
SlamKomedie20176.52017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12