Netflix ratingsysteem

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen + S03E06)Komedie20177.62017-11-18
Cirque du Soleil – Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Chelsea (1 seizoen +S02E28)Talkshow2017-2017-11-17
Spirit: Samen Vrij (3 seizoenen)Kinderen2017-2017-11-17
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
Stretch Armstrong and the Flex Fighters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
The Punisher (1 seizoen)Thriller2017-2017-11-17
Death NoteAnime20069.02017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
Arrow (5 seizoenen + S06E06)Actie20178.02017-11-17
Riverdale (seizoen 1 + S02E06)Drama20177.92017-11-16
Designated Survivor (seizoen 1 + S02E07)Drama20178.22017-11-16
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziActie20167.32017-11-16
Dynasty (S01E06)Drama2017-2017-11-16
After Trek (E08)Talkshow2017-2017-11-15
The 5th WaveActie20165.22017-11-15
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
Lockup: State Prisons (1 seizoen)Docu2016-2017-11-15
Hello, My Name is DorisKomedie20156.72017-11-15
The Lady in the VanKomedie20156.72017-11-15
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen + S03E06)Actie20167.02017-11-15
Supergirl (2 seizoenen + S03E06)Actie20166.62017-11-14
Easy AKomedie20107.12017-11-14
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20138.92017-11-14
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Lucifer (2 seizoenen + S03E07)Drama20178.32017-11-14
Star Trek: Discovery (S01E09)Actie2017-2017-11-13
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassambledFamilie20156.52017-11-11
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Buurman & Buurman (4 seizoenen)Kinderen20037.02017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie2016-2017-11-10
Meet the MormonsDocu20147.02017-11-10
Dinotrux SuperladersKinderserie2017-2017-11-10
The KillerActie2017-2017-11-10
Honey, I Shrunk the KidsFamilie19896.32017-11-08
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
The Sinner (seizoen 1)Drama20178.02017-11-07
Project MC² (6 seizoenen)Kinderserie20156.22017-11-07
WoodlawnDrama20156.12017-11-06
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32017-11-05
The Mind of a Chef (5 seizoenen)Docu20158.22017-11-04
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22017-11-04
WilliamsDocu20177.82017-11-04
The Good Place (seizoen 1 + S02E07)Komedie20177.72017-11-03
The Big Family Cooking Showdown (1 seizoen)Reality2017-2017-11-03
6 DaysActie20176.12017-11-03
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
Dix Pour Cent (2 seizoenen)Komedie20157.92017-11-02
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
Salvation (1 seizoen)Drama20176.92017-11-02
RapunzelFamilie20107.82017-11-02
Modern Family (8 seizoenen)Komedie20138.72017-11-01
Greenleaf (2 seizoenen)Drama20167.12017-11-01
Broadchurch (3 seizoenen)Thriller20138.32017-11-01
Don VerdeanKomedie20155.42017-11-01
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
The Stanford Prison ExperimentDrama20156.92017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
MoorDrama20158.22017-11-01
Pettersson en Findus 2Familiefilm20165.92017-11-01
Golden TimeKinderfilm2013-2017-11-01
Where the Days Takes YouDrama19926.82017-11-01
Ten Thousand SaintsKomedie20155.92017-11-01
Killer Women with Piers Morgan (2 seizoenen)Docu2016-2017-11-01
CavemanKomedie19815.72017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Effie GrayDrama20145.92017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno and Boots: at Macdonald HallFamiliefilm2017-2017-11-01
Romeo Is BleedingDocu20158.92017-11-01
Zumbo’s Just Desserts (1 seizoen)Reality2016-2017-11-01
When Calls the Heart (4 seizoenen)Drama20168.62017-11-01
Under Arrest (7 seizoenen)Docu20157.92017-11-01
The Pursuit of Happyness Drama20068.02017-11-01
Men in BlackActie19977.32017-11-01
Men in Black IIActie20026.12017-11-01
Seven PoundsDrama20087.72017-11-01
Monster HouseAnimatie20066.62017-11-01
HitchKomedie20056.62017-11-01
HancockActie20086.42017-11-01
Bad BoysActie19956.82017-11-01
Bad Boys IIActie20036.62017-11-01
Truman CapoteDrama20057.42017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20176.32017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
Grimm (5 seizoenen)Drama20147.82017-10-30
SaltActie20106.42017-10-30
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
Joan Didion: The Center Will Not HoldDocu2017-2017-10-27
10 Cloverfield LaneHorror20167.22017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Stranger Things (2 seizoenen)Thriller20168.92017-10-27
Club van Sinterklaas & Geblaf op de Pakjesboot Kinderfilm20165.02017-10-26
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
JunoDrama20077.52017-10-25
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
ShahidDrama20128.32017-10-22
Another ForeverDrama20165.52017-10-22
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
WheelmanActie2017-2017-10-20
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.12017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
Zoolander 2Komedie20164.72017-10-19
AmnesiaDrama20156.32017-10-19
Tempel (1 seizoen)Drama20167.42017-10-18
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20116.42017-10-17
Slasher (2 seizoenen)Thriller20166.62017-10-17
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20136.72017-10-15
Border Security: America's Front Line (1 seizoen)Reality2016-2017-10-15
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
El Crazy CheDocu20157.62017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
LEGO: City (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-15
Todo Sobre el AsadoDocu20167.02017-10-14
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2016-2017-10-14
Kingdom of UsDocu20177.92017-10-14
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
The Hateful EightActie20157.82017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
Super Monsters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-13
Voltron: Legendary Defender (4 seizoenen)Anime20168.42017-10-13
MINDHUNTER (seizoen 1)Drama2017-2017-10-13
Chesapeake Shores (2 seizoenen)Drama20178.02017-10-13
Norsemen (seizoen 1)Komedie20167.72017-10-12
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
PocahontasFamilie19956.72017-10-12
You Laugh But It's TrueCabaret20117.52017-10-12
Barakah meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
Chrstina P: Mother InferiorCabaret2017-2017-10-11
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.32017-10-11
After EarthActie20134.92017-10-11
The OvernightKomedie20156.12017-10-07
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
To Kill a MockingbirdDrama19628.32017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Skylanders Academy (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-06
Word Party (3 seizoen)Kinderserie2016-2017-10-06
Suburra (1 seizoen)Drama2017-2017-10-06
It Was Fifty Years Ago Today!Docu20174.82017-10-05
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Bonusfamiljen (1 seizoen)Komedie20177.62017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
Jackass 3Komedie20107.12017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Mr. Dynamite: The Rise of James BrownDocu20147.52017-10-02
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2017-10-02
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (6 seizoenen)Kinderserie20166.62017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
NetworkKomedie19768.12017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamiliefilm20095.32017-10-01
Good Witch (3 seizoenen)Drama20157.22017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderserie2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderserie20166.32017-10-01
Gomorra (2 seizoenen)Thriller20148.72017-10-01
Step Up: All InDrama20146.02017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
Wuthering HeightsDrama19707.72017-10-01
Arthur and the Invinsibles Familiefilm20066.02017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Dark Net (1 seizoen)Docu20167.22017-10-01
Lockup: Disturbing the Peace (1 seizoen)Docu2017-2017-10-01
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
In The DeepHorror20165.72017-10-01
Ghost PatrolFamiliefilm20165.22017-10-01
Jack ReacherThriller20127.02017-09-30
The Mind of Murderer (2 seizoenen)Docu20156.32017-09-30
Minority ReportThriller20027.72017-09-30
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
The School of RockKomedie20037.12017-09-30
The Lovely BonesDrama20096.72017-09-30
GreaseDrama19786.22017-09-30
War of the WorldsThriller20057.72017-09-30
BOLTFamiliefilm20086.92017-09-30
Hidden Houses of Wales (2 seizoenen)Docu2011-2017-09-30
How To Lose a Guy in 10 DaysRomance20036.42017-09-30
Club de Cuervos (3 seizoenen)Drama20158.12017-09-29
Big Mouth (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-29
AnomolisaKomedie20157.22017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Continental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
YoungistaanKomedie20145.22017-09-28
Manhattan RomanceKomedie20145.42017-09-28
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-09-28
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
FilmistaanKomedie20127.32017-09-27
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-27
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
HeropantiActie20145.42017-09-27
Poeh's Lollifanten FilmFamilie20056.42017-09-27
The GodfatherDrama19729.22017-09-26
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-26
PikuKomedie20157.62017-09-26
MacbethDrama20156.72017-09-25
El BarKomedie20176.42017-09-25
Bad Santa 2Komedie20165.52017-09-25
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Fuller House (3 seizoenen)Komedie2016-2017-09-22
Jack Whitehall: Travels with my Father (1 seizoen)Reality2017-2017-09-22
Neo Yokio (1 seizoen)Anime2017-2017-09-22
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-09-21
The WitchHorror20156.82017-09-20
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Godfather: Part IIIActie19907.62017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 - 9)Reality20168.02017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
American Horror Story (6 seizoenen)Horror20168.22017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
FallingDrama2015-2017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-14
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.42017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
X-MasKomedie20156.42017-09-13
90 Minutes in HeavenDrama20154.72017-09-13
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-13
Secret in Their EyesThriller20156.22017-09-13
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
The Godfather Part IIDrama19749.02017-09-12
Zig & Sharko (seizoen 1)Kinderserie20106.92017-09-11
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
Final VisionThriller2017-2017-09-10
Youp van ’t Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
Star Trek Into DarknessSci-Fi20137.82017-09-09
Star TrekSci-Fi20098.02017-09-09
The SimpsonsKomedie20077.42017-09-09
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
Greenhouse Academy (1 seizoen)Drama2017-2017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.32017-09-08
Shooter (2 seizoenen)Actie20177.82017-09-06
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-06
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-06
When Love HappensRomance20145.92017-09-06
RoomDrama20158.22017-09-06
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
G.I. Joe: Rise of CobraActie20095.82017-09-05
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
The DuplexHorror2015-2017-09-04
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
IncorruptibleDocu20154.02017-09-02
InvasionDrama2014-2017-09-02
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
Skin Wars (3 seizoenen)Reality2014-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller20158.92017-09-01
The Squid and the WhaleKomedie20057.42017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Margot at the Wedding Komedie20076.12017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
She's Gotta Have ItKomedie19866.62017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
Gotham (seizoen 2)Thriller20148.02017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-09-01
The ChaseDrama19667.32017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
Barefoot in the ParkKomedie19677.02017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
True GritDrama20107.72017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
West Side StoryDrama19617.62017-09-01
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-09-01
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20167.82017-08-31
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
FootlooseDrama20115.92017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
PassionThriller20125.32017-08-27
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
MadreThriller20166.02017-08-26
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Draken: Race naar de rand (5 seizoenen)Kinderserie20158.52017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Death NoteHorror20176.72017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Disjointed (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
OfflineDrama20127.12017-08-24
Bad Grandpa .5Komedie20146.12017-08-24
Alive and KickingDocu20167.62017-08-23
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Hail, CaesarKomedie20166.32017-08-22
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Event HorizonHorror19976.72017-08-22
Bad RapDocu20168.12017-08-21
Grown Ups 2Komedie20135.42017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20058.12017-08-21
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
MortdecaiActie20155.52017-08-20
Point BreakActie20155.32017-08-19
Race Naar de MaanFamilie20155.92017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20158.22017-08-19
Forrest GumpKomedie19948.82017-08-19
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-19
De SpongeBob SquarePants FilmFamilie20047.02017-08-18
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
ThorActie20117.02017-08-18
The AvengersActie20128.012017-08-18
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
HugoFamilie20117.52017-08-17
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
Mission: Impossible IIActie20006.12017-08-17
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
Shadowhunters: Mortal Instruments (2 seizoenen)Drama20176.52017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-15
Little Witch Academica (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
No Strings AttachedKomedie20116.22017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
No Country For Old MenDrama20078.12017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Ride Along 2Actie20165.92017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Chocolate City: Vegas StripDrama2017-2017-08-12
Cast AwayDrama20007.72017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
True en het Regenboogrijk (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-11
NakedKomedie2017-2017-08-11
Diáro de um Exorcista – Zero Horror20166.92017-08-10
The SaintThriller20174.72017-08-10
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Denis Leary: No Cure For CancerCabaret19927.82017-08-09
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
The UntouchablesActie19877.92017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
The RoommateThriller20114.92017-08-08
ShooterActie20077.22017-08-07
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
Saving Private RyanDrama19988.62017-08-05
Top GunActie19866.92017-08-05
Mean Girls 2Komedie20114.22017-08-05
VaianaFamilie20167.72017-08-05
Mean GirlsKomedie20047.02017-08-05
The Best of MeDrama20146.72017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
All Hallow's EveFamilie20166.22017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
The Care Bears MovieFamilie19855.62017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20148.12017-08-02
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
The Music of StrangersDocu20157.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Penn & Teller (2 seizoenen)Reality20156.92017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-08-01
The Women Who Kill LionsDocu2016-2017-08-01
The TransporterActie20026.82017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
Kabhi Haan Kabhi Naa Komedie19948.02017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
The SessionsKomedie20127.22017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
English Babu Desi Mem Komedie19964.82017-08-01
Maz Jobrani: Immigrant Cabaret2017-2017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20154.82017-08-01
Oh Darling Yeh Hai India Komedie19954.42017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Beyond BordersDrama20036.52017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.12017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
American BeautyDrama19998.42017-07-22
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime20118.82017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
CollateralDrama20047.62017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Imba Means SingDocu20158.22017-07-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
The WalkDrama20157.32017-07-17
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Friends From CollegeKomedie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
The TouristActie20106.02017-07-12
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
Brasserie ValentijnKomedie20165.02017-07-10
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelFamilie1997-2017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.12017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
The ProgramDrama20156.52017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
White ChicksKomedie20045.52017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
SouthpawDrama20157.42017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
MoneyballDrama20117.62017-07-01
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Parental GuidanceKomedie20126.12017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
The Amazing Spider-ManActie20127.02017-07-01
Dashavater: Every Era Has a HeroFamiliefilm20087.72017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
Men in Black 3Actie20126.82017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
The InternationalThriller20096.52017-06-30
Tyrant (2 seizoenen)Drama20147.92017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
New Girl (5 seizoenen)Komedie20147.92017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Legends (2 seizoenen)Drama20147.52017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Drunk WeddingKomedie20154.62017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20138.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Drama20178.32017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Ray Donovan (4 seizoenen)Drama20138.32017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
KrampusHorror20156.22017-06-26
Big GameActie20145.42017-06-25
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
Area 51Horror20154.22017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.82017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Ricki and the FlashKomedie20156.02017-06-17
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
The Ranch (2 seizoenen)Komedie20167.52017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
The Perfect GuyThriller20155.62017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
The Flash (2 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
Black SnowDrama2017-2017-06-10
The FireflyDrama20138.52017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
Suits (5 seizoenen)Drama20138.82017-06-07
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19877.62017-06-07
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
DrishamDrama20158.42017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
War RoomDrama20156.42017-06-04
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
HeadshotActie20166.52017-06-03
Don’t Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Gone Baby GoneThriller20077.72017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
Pulp FictionThriller19948.92017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseKomedie20156.32017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
The Americans (4 seizoenen)Drama20158.32017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
American UltraActie20156.12017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Max PayneActie20085.42017-06-01
FasterActie20106.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
The Bounty HunterActie20105.52017-05-31
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Drama20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
Nowhere Boys (2 seizoenen)Drama20147.52017-05-25
The VisitHorror20156.22017-05-24
The Next Karate KidDrama19944.32017-05-23
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
In the FleshThriller20138.12017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Crimson PeakHorror20156.62017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
LovesongDrama20166.62017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.22017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Anne with an E (1 seizoenDrama2017-2017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
National BirdDocu20167.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Wild CardActie20155.62017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Elementary (4 seizoenen)Thriller20168.02017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Anthropoid Drama20167.22017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Les MisérablesDrama19987.52017-05-03
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The ForestDrama20167.32017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
CarandiruDrama20037.62017-04-22
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
RiddickActie20136.42017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
SlamKomedie20176.52017-04-16
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
The Dark CrystalSci-Fi19827.22017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
CriminalActie20166.32017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
Little WomenFamiliefilm19947.32017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Thriller20137.62017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
First SundayKomedie20084.32017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
8MMThriller19996.52017-04-10
Reign (3 seizoenen)Drama20167.72017-04-09
Mary Shelley’s FrankensteinHorror19946.42017-04-09
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
Look Who's Talking NowKomedie19934.22017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Stomp the Yard: HomecomingDrama20104.32017-04-05
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Ignition (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality2015-2017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
Roadkill (1 seizoen)Reality2014-2017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality2013-2017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
PlatoonActie19868.12017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
The TerminatorActie19848.12017-04-01
Into the BlueActie20055.82017-04-01
The Thin Red LineDrama19987.62017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20158.02017-04-01
Christmas with the Kranks Komedie20045.22017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
PriestActie20115.72017-03-31
A Knight’s TaleActie20016.92017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Boyz n the HoodDrama19917.82017-03-31
IgorFamiliefilm20086.02017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
Seven Years in TibetActie19977.02017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
Cruel IntentionsDrama19996.92017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
This Is ItDocu20097.32017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Inside JobDocu20118.32017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
The HoursDrama20027.62017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
Sense and SensibilityDrama19957.72017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
The Karate Kid Part IIIFamiliefilm19895.02017-03-31
The RundownActie20036.72017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
The Swan Princess ChristmasFamiliefilm20123.52017-03-31
FractureDrama20077.22017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20158.52017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
Evil DeadHorror20136.52017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Robin Hood: Men in Tights Komedie19936.72017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
AnnieFamiliefilm19826.52017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
JumanjiFamiliefilm19956.92017-03-31
De zwanenprinsesFamiliefilm19946.42017-03-31
De Muppets veroveren BroadwayFamiliefilm19846.92017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie19936.82017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
Open Season 2Familiefillm20085.72017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
Beverly Hills NinjaActie19975.52017-03-31
AwakeningsDrama19907.82017-03-31
In the Line of FireActie19937.22017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
The FlockThriller20075.72017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Murder FilesReality2013-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
TradeThriller20077.42017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
MeltdownActie1995-2017-03-08
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Force 2Actie20166.52017-03-05
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
JonasDrama20155.72017-02-26
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
UnstoppableActie20106.82017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
The WatcherThriller20165.22017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
SairatDrama20168.72017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Fight ClubActie19998.82016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
The DoubleThriller20115.92016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
Too LateDrama20156.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
AllendeDrama20136.02016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
OuijaHorror20144.42016-10-18
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
99Komedie20097.32016-09-01
LimitlessThriller20117.42016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
HopeDrama20138.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The AvengersActie20128.12016-08-16
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
T-RexDocu20158.22016-08-09
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
NextActie20076.22016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
MudDrama20127.42016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
TalvarDrama20158.42016-06-14
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
12 RoundsActie20095.62016-06-09
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
IllegalDocu2014-2016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
TrickedDocu20136.32016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
ShutterHorror20085.22016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Rectify (1 seizoen)Drama20138.42015-12-31
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
The ChosenHorror20153.82015-12-01
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
HannaActie20116.82015-05-20
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
The ClientThriller19946.72014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
LooperActie20127.52014-09-29
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
The SecretDocu20065.62014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
The Short GameSport20137.52013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week