Netflix Nederlandse titels

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door ons op Twitter of Facebook te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen! Wij zullen vervolgens aan de slag gaan met de ontvangen tip.

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
Project Runway (4 seizoenen)Reality20107.32018-07-22
LEGO House – Home of the BrickDocu2018-2018-07-22
The Break with Michelle Wolf (9 afl.)Talkshow2018-2018-07-22
Breakfast at Tiffany’sKomedie19617.72018-07-21
Merlin (5 seizoenen)Actie20127.92018-07-21
WakefieldDrama20166.32018-07-21
A Thousand WordsKomedie20125.92018-07-21
The Devil InsideHorror20124.22018-07-21
The Last AirbenderAvonturen20105.22018-07-21
Primal FearThriller19967.72018-07-21
Paranormal Activity 4Horror20124.62018-07-21
Shooter (2 seizoenen + S03E05)Actie20177.82018-07-20
Last Chance U (4 delen)Docu20178.52018-07-20
Nada a PerderDrama20186.92018-07-20
HOME: Avonturen met Tip & Oh (4 seizoenen)Kinderserie20166.62018-07-20
Amazing Interiors (1 seizoen)Reality2018-2018-07-20
Father of the YearKomedie2018-2018-07-20
Final Space (1 seizoen)Komedie20188.42018-07-20
ZoeDrama2018-2018-07-20
Jimmy: The True Story of a True Idiot (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-20
Dark Tourist (1 seizoen)Docu2018-2018-07-20
Luna Petunia: Terug naar Amazia (2 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-20
Mr. Sunshine (S01E02)Drama2018-2018-07-19
My Name is BarbraMuziek19658.52018-07-19
The StrangerDrama19467.42018-07-19
El club de los buenos infielsKomedie2018-2018-07-19
Explained (S01E11)Docu2018-2018-07-18
Camarón: Flamenco y RevoluciónDocu2018-2018-07-18
Godzilla 2: City on the Edge of BattleAnime2018-2018-07-18
Rambo: First Blood Part IIActie19856.42018-07-17
The 100 (4 seizoenen + S05E09)Sci-Fi20187.82018-07-16
The Originals (4 seizoenen + S05E10)Drama20188.32018-07-16
SelflessThriller20156.52018-07-16
Fun SizeKomedie20125.42018-07-15
The SaintActie19976.22018-07-15
TwisterActie19966.32018-07-15
Snow White and the HuntsmanActie20126.12018-07-15
She’s Out Of My LeagueKomedie20106.42018-07-15
Bridget Jones’s DiaryKomedie20016.72018-07-15
Vanity FairDrama20046.22018-07-15
Kiss the GirlsThriller19976.62018-07-15
Angus, Thongs and Perfect SnoggingKomedie20086.42018-07-15
American Pie: The Book of LoveKomedie20094.82018-07-15
American Pie: Band Camp Komedie20055.12018-07-15
American Pie: Beta HouseKomedie20075.42018-07-15
American Pie: The Naked MileKomedie20065.22018-07-15
The WarriorsActie19797.72018-07-15
Arctic PredatorActie20103.12018-07-15
Death WarrantActie19905.72018-07-15
BreakdownActie19976.92018-07-15
Pet Sematary 2Fantasie19924.82018-07-15
SliverDrama19935.02018-07-15
Dinner for SchmucksKomedie20105.92018-07-15
Joel McHale Show with Joel McHale (2 seizoenen)Talkshow2018-2018-07-15
Bonusfamiljen (2 seizoenen)Komedie20177.62018-07-15
CreepshowKomedie19826.92018-07-15
AliveAvontuur19937.12018-07-15
Going for GoldDrama20187.02018-07-15
Beauty and the BeastMusical19876.22018-07-15
Michael Jackson: The Life of an IconDocu20117.42018-07-15
Case 39Horror20096.22018-07-15
Internal AffairsThriller19906.52018-07-15
Masters of the UniverseActie19875.42018-07-15
The Big LebowskiKomedie19988.22018-07-15
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12018-07-15
8 MileDrama20027.02018-07-15
Friday the 13th: Part 3Horror19825.72018-07-15
Friday the 13th: Part 5: A New BeginningHorror19854.72018-07-15
Friday the 13th: Part 6: Jason LivesHorror19865.92018-07-15
Friday the 13thHorror20095.62018-07-15
Along Came PollyKomedie20045.92018-07-15
Smokin’ AcesActie20066.72018-07-15
Nanny McPheeFamiliefilm20056.62018-07-15
Anne KareninaDrama20126.62018-07-15
FlightDrama20127.32018-07-15
The Last TycoonDrama19766.32018-07-15
The Love GuruKomedie20083.82018-07-15
Lucha. Jugando con lo imposibleDocu2016-2018-07-15
The UninvitedHorror20096.42018-07-15
Temporada de GazaDrama20176.12018-07-15
BloodsportActie19886.82018-07-15
Katy Perry: Part of MeDocu20125.92018-07-15
It Takes TwoFamiliefilm19955.82018-07-15
The Constant GardenerDrama20057.42018-07-15
The American PresidentKomedie19956.82018-07-15
BASEketballKomedie19986.62018-07-15
Charlotte’s WebFamiliefilm20066.32018-07-15
Up in SmokeKomedie19787.02018-07-15
Big Fat LiarKomedie20025.42018-07-15
Old SchoolKomedie20037.12018-07-15
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.02018-07-15
Pitch BlackActie20007.12018-07-15
American Pie 2Komedie20016.42018-07-15
Archer (9 seizoenen)Komedie20168.12018-07-13
Suits (6 seizoenen)Drama20138.82018-07-13
Sugar Rush (1 seizoen)Reality2018-2018-07-13
De Heldenverhalen van Kapitein Onderbroek (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-07-13
Jim Jefferies: This Is Me NowCabaret2018-2018-07-13
How It EndsActie2018-2018-07-13
RominaHorror2018-2018-07-13
InfernoActie20166.22018-07-13
FuryActie20147.62018-07-12
Martha Bakes (2 seizoenen)Docu2015-2018-07-11
Baby Ballroom (2 seizoenen)Reality2017-2018-07-10
Drug Lords (2 seizoenen)Docu20186.82018-07-10
Dark Net (2 seizoenen)Docu20167.22018-07-09
Lockup: Extended Stay (1 seizoen)Docu2017-2018-07-09
The Chronicles of RiddickActie20046.72018-07-07
Bring It On: All or NothingKomedie20065.72018-07-07
American Pie: ReunionKomedie20126.72018-07-07
Project Runway: Junior (3 seizoenen)Reality20147.02018-07-06
Inside the World's Toughest Prisons (2 seizoenen)Docu20166.52018-07-06
First Team: Juventus (2 seizoenen)Docu20187.62018-07-06
Somebody Feed Phil (2 delen)Docu20188.02018-07-06
Comedians in Cars Getting Coffee (5 collecties)Talkshow2017-2018-07-06
Vrije Teugels (2 seizoenen)Kinderserie20177.72018-07-06
Anne with an E (2 seizoenen)Drama20178.52018-07-06
American WeddingKomedie20036.32018-07-06
Bring It OnKomedie20006.02018-07-06
Bring It On AgainKomedie20044.52018-07-06
BattleshipActie20125.82018-07-06
Sacred Games (1 seizoen)Drama2018-2018-07-06
White FangFamilie2018-2018-07-06
Bajo La Piel De LoboDrama2017-2018-07-06
Samantha! (1 seizoen)Komedie2018-2018-07-06
The Legacy of a Whitetail Deer HunterKomedie2018-2018-07-06
Honey 2Komedie20115.42018-07-06
Nieuwsgierig AapjeFamilie20066.52018-07-06
The Other Boleyn GirlDrama20086.72018-07-06
Bulletproof GangsterActie20117.12018-07-06
The Comedy Lineup (1 seizoen)Cabaret2018-2018-07-04
Good Girls (1 seizoen)Komedie20187.52018-07-03
GörümceKomedie20165.12018-07-03
King of PekingKomedie20187.02018-07-02
Fast FiveActie20117.32018-07-01
Fast and FuriousActie20096.62018-07-01
The Fast and the Furious: Tokyo DriftActie20066.02018-07-01
2 Fast 2 FuriousActie20035.92018-07-01
The Fast and the FuriousActie20016.82018-07-01
Romeo + JulietDrama19966.82018-07-01
What We StartedDocu20177.02018-07-01
Anohana: The Flower We Saw That Day (1 seizoen)Anime20118.32018-07-01
MisfitKomedie20175.82018-07-01
Meester KikkerFamilie20166.32018-07-01
Erased (1 seizoen)Drama20178.02018-07-01
Shot CallerDrama20177.32018-07-01
Sweet VirginiaDrama20176.12018-07-01
Duck ButterKomedie20185.42018-07-01
Your Lie in April (1 seizoen)Anime20148.12018-07-01
Sword Art Online (1 seizoen)Anime20127.82018-07-01
The Redeemed and the Dominant (1 seizoen)Docu2018-2018-07-01
Killjoys (2 seizoenen)Actie20157.22018-07-01
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works (1 seizoen)Anime20158.12018-07-01
The NetThriller19955.92018-07-01
Don't BreatheHorror20167.12018-07-01
March Comes in Like a Lion (1 seizoen)Anime20168.12018-07-01
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullFamilie20086.22018-07-01
HondrosDocu20178.12018-07-01
Dream Big: Engineering Our WorldDocu20177.72018-07-01
Fate/Extra: Last Encore (1 seizoen)Anime2018-2018-07-01
Escape From AlcatrazActie19797.92018-07-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.52018-07-01
The Asterik War (1 seizoen)Anime20156.82018-07-01
Every Thing Will Be FineDrama20155.52018-07-01
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72018-07-01
Barbie - Dolfijnen MagieFamilie20175.72018-07-01
Puella Magi Madoka Magica (1 seizoen)Anime20118.42018-07-01
The Karate Kid IIActie19865.92018-07-01
NOVA: 15 Years of TerrorDocu20167.32018-07-01
That's My BoyKomedie20125.62018-07-01
The FeelsKomedie20184.92018-07-01
We, The MarinesDocu2018-2018-07-01
Without a PaddleKomedie20045.92018-07-01
Booba (1 seizoen)Kinderserie2014-2018-07-01
NOVA: CyberWar ThreatDocu2015-2018-07-01
Durarara!!X2 (3 seizoenen)Anime20167.92018-07-01
NOVA: Memory HackersDocu2016-2018-07-01
Sword Art Online II (1 seizoen)Anime20147.82018-07-01
Fate/Grand Order - First Order -Anime20165.72018-07-01
Charlotte (1 seizoen)Anime20157.62018-07-01
NOVA: Life's Rocky StartDocu2016-2018-07-01
NOVA: Search for the Super BatteryDocu2017-2018-07-01
Oklahoma's Deadliest TornadosDocu20137.02018-07-01
School of the FutureDocu2016-2018-07-01
NOVA: Rise of the RobotsDocu2017-2018-07-01
NOVA: Why Trains CrashDocu2017-2018-07-01
NOVA: Inside Einstein's MindDocu2015-2018-07-01
The MausHorror20174.12018-06-30
Paquita Salas (2 seizoenen)Komedie20167.92018-06-29
Nailed It! (2 seizoenen)Reality20187.32018-06-29
GLOW (2 seizoenen)Komedie20178.02018-06-29
Harvey Street Kids (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-29
Churchill’s Secret Agents: The New Recruits (1 seizoen)Reality2018-2018-06-29
CalibreThriller2018-2018-06-29
TAUSci-Fi2018-2018-06-29
Kiss Me First (1 seizoen)Thriller2018-2018-06-29
Recovery BoysDocu2018-2018-06-29
Bill Burr: You People Are All the SameCabaret2018-2018-06-29
La Pena MaximaKomedie2018-2018-06-29
BirthmarkedKomedie20184.82018-06-28
The Disastrous Life of Saiki K. (2 seizoenen)Anime20168.22018-06-27
W. Kamau Bell: Private School NegroCabaret2018-2018-06-26
Secret City (1 seizoen)Drama20167.32018-06-26
Les Goûts et les CouleursKomedie2017-2018-06-24
Luke Cage (2 seizoenen)Drama20167.52018-06-22
The Way We DanceDrama20136.92018-06-22
Dot 2 DotDrama20146.92018-06-22
Cooking on High (1 seizoen)Reality2018-2018-06-22
Derren Brown: MiracleCabaret2018-2018-06-22
Brain on FireDrama20166.62018-06-22
Jack Reacher: Never Go BackActie20166.12018-06-22
Tijd voor avontuur (3 seizoenen)Kinderserie20118.62018-06-21
Steven Universe (1 seizoen)Kinderserie20138.42018-06-21
Simon (1 seizoen)Kinderserie20167.02018-06-21
The Vietnam War (1 seizoen)Docu20179.22018-06-20
Supergirl (3 seizoenen)Actie20166.62018-06-19
Hannah Gadsby: NanetteCabaret2018-2018-06-19
TrainspottingDrama19968.22018-06-19
La Balada de Hugo Sanchez (1 seizoen)Komedie2018-2018-06-18
Unsolved (1 seizoen)Drama20188.02018-06-18
Free State of JonesDrama20166.92018-06-18
All Eyez on MeDrama20175.82018-06-17
True Magische Vrienden (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
True Wondere Wensen (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-16
Voltron: Legendary Defender (6 seizoenen)Anime20168.42018-06-15
Queer Eye (2 seizoenen)Reality20188.72018-06-15
The Ranch (5 delen)Komedie20167.52018-06-15
BeirutDrama20186.52018-06-15
Set It UpKomedie2018-2018-06-15
La Enfermedad Del DomingoDrama20177.32018-06-15
MaktubKomedie2018-2018-06-15
The Last HourDrama2017-2018-06-15
Lust StoriesKomedie2018-2018-06-15
Karl Meltzer: Made to Be BrokenDocu2017-2018-06-15
Pacificum el Retorno al OcéanoDocu2017-2018-06-15
The Horn (1 seizoen)Docu20169.22018-06-15
Social Fabric (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
After the Raves (1 seizoen)Docu20178.62018-06-15
Liquid Science (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
Screenland (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
The Road Trick (1 seizoen)Docu2017-2018-06-15
Marlon (1 seizoen)Komedie20176.62018-06-14
The Hairy Bikers's Asian Adventure (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
I Own Britain's Best Home (1 seizoen)Reality2008-2018-06-14
House Doctor Collection (1 seizoen)Reality2016-2018-06-14
I Own Australia's Best Home (1 seizoen)Reality2016-2018-06-14
The Art Of... (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
The Fashion Fund (1 seizoen)Reality2014-2018-06-14
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir (1 seizoen)Kinderserie20168.22018-06-13
Champions (1 seizoen)Komedie20185.72018-06-12
Het regent gehaktballen 2Familie20136.42018-06-12
The BleederDrama20166.52018-06-10
Sausage PartyKomedie20166.22018-06-09
Sense8 (2 seizoenen + Finalefilm)Drama20178.42018-06-08
Marcella (2 seizoenen)Drama20167.22018-06-08
Treehouse Detectives (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-08
Ali's WeddingKomedie2018-2018-06-08
Alex StrangeloveKomedie2018-2018-06-08
The Staircase (1 seizoen)Docu20188.22018-06-08
The Hollow (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-06-08
Franco Escamilla Por La AnécdotaCabaret2018-2018-06-08
DirtActie20176.42018-06-07
The Vampire Diaries (8 seizoenen)Drama20167.82018-06-02
Pound of FleshActie20155.22018-06-02
TokarevActie20145.02018-06-02
I Am WrathActie20165.32018-06-02
Dead Snow 2: Red vs. DeadKomedie20146.92018-06-02
The ColonyActie20135.32018-06-02
SabotageActie20145.72018-06-02
TekkenActie20105.82018-06-02
Teach Me LoveKomedie20145.72018-06-02
Meet the BlacksKomedie20166.32018-06-02
The ForestHorror20164.82018-06-02
Born to Raise HellActie20104.52018-06-02
Red MachineActie20155.32018-06-02
Rampage 2: President DownActie20164.92018-06-02
RampageActie20096.32018-06-02
ExtractionActie20154.02018-06-02
VHSHorror20125.82018-06-02
Sin City: A Dame to Kill ForActie20146.52018-06-02
I, FrankensteinActie20145.12018-06-02
Before We GoDrama20146.82018-06-02
Killing SeasonActie20135.42018-06-02
The CollectionHorror20126.12018-06-02
Chinese Zodiac: Armour of God IIIActie20126.12018-06-02
Force of ExecutionActie20134.52018-06-02
Precious CargoActie20164.62018-06-02
Age of HeroesActie20115.62018-06-02
Ip Man: The Final FightActie20136.22018-06-02
The Legend is Born: Ip ManActie20107.12018-06-02
Ip Man 2Actie20107.62018-06-02
Ip ManActie20088.02018-06-02
Ninja 2: Shadow of a TearActie20136.22018-06-02
6 BulletsActie20126.12018-06-02
Enemies CloserActie20135.22018-06-02
Dead SnowKomedie20096.32018-06-02
Dragon BladeActie20156.12018-06-02
Iron SkyActie20125.92018-06-02
Bus 657Actie20156.12018-06-02
Police Story: Back for LawActie20136.12018-06-02
Under the SkinDrama20136.32018-06-02
The DiabolicalHorror20154.72018-06-02
Maximum ConvictionActie20124.92018-06-02
Magic MikeKomedie20126.12018-06-02
ApocalyptoActie20067.82018-06-02
Outside InDrama20186.42018-06-02
The MachineThriller20136.12018-06-02
Something in the Rain (1 seizoen)Drama20188.52018-06-02
HoursActie20136.52018-06-02
Ong Bak 3Actie20105.02018-06-02
The Story of God with Morgan Freeman (2 seizoenen)Docu20168.12018-06-01
Tyrant (3 seizoenen)Drama20147.92018-06-01
New Girl (6 seizoenen)Komedie20147.92018-06-01
The Americans (5 seizoenen)Drama20158.32018-06-01
iZombie (3 seizoenen)Komedie20158.02018-06-01
You Me Her (3 seizoenen)Komedie20166.32018-06-01
Love, RosieKomedie20147.22018-06-01
IdiocracyKomedie20066.62018-06-01
It Comes At NightHorror20176.22018-06-01
November 13 - Attack on ParisDocu2018-2018-06-01
Jane Got a GunActie20155.92018-06-01
Busted (1 seizoen)Reality2018-2018-06-01
The Woman in Black 2: Angel of DeathHorror20144.92018-06-01
Bone TomahawkActie20157.12018-06-01
Escape to the Continent (1 seizoen)Reality2014-2018-06-01
The Hairy Biker's Chicken & Egg (1 seizoen)Reality2016-2018-06-01
100% Hotter (1 seizoen)Reality2016-2018-06-01
You Got ServedDrama20043.62018-06-01
Catching Hell (1 seizoen)Reality20147.92018-06-01
Keeping the Lights OnDrama20126.32018-06-01
Whisker Wars (1 seizoen)Reality20115.82018-06-01
Sniffer (3 seizoenen)Thriller20167.02018-06-01
Velvet Collectión (1 seizoen)Drama20177.72018-06-01
The BreadwinnerFamilie20177.62018-06-01
Jiro Dreams of SushiDocu20117.92018-06-01
The Big HitActie19986.12018-06-01
Beach RatsDrama20176.42018-06-01
ChronicleSci-Fi20127.12018-06-01
Pedal the WorldDocu2015-2018-06-01
Historia de un clan (1 seizoen)Drama20157.82018-06-01
The Remains of the DayDrama19937.92018-06-01
Terms and Conditions May ApplyDocu20137.42018-06-01
Barnyard - BeestenboelFamilie20065.62018-06-01
LegionActie20105.22018-06-01
TrustDrama20106.92018-06-01
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72018-06-01
This Is ItDocu20097.32018-06-01
Enemy at the GatesActie20017.62018-06-01
Talkshow David Letterman (1 seizoen)Talkshow20188.22018-05-31
Unbreakable Kimmy Schmidt (4 seizoenen)Komedie20157.92018-05-30
Arrested Development (5 seizoenen)Komedie20138.92018-05-29
SpotlightDrama20158.12018-05-29
Lucifer (3 seizoenen)Drama20178.32018-05-29
Lockup: Raw (1 seizoen)Docu2017-2018-05-28
Sara’s Notebook – El Cuaderno de SaraDrama2018-2018-05-26
The Toys That Made Us (2 seizoenen)Docu20178.02018-05-25
Trollhunters (3 seizoenen)Kinderserie20168.42018-05-25
Steve Martin & Martin ShortCabaret2018-2018-05-25
IbizaKomedie2018-2018-05-25
Fauda (2 seizoenen)Thriller20158.72018-05-24
Making Fun: The Story of FunkoDocu2018-2018-05-24
Survivors Guide to PrisonDocu20177.22018-05-24
The TraffickersDocu20167.52018-05-23
The Flash (4 seizoenen)Actie20188.12018-05-23
Terrace House: Opening New Doors (2 seizoenen)Reality20177.92018-05-22
Tig Notaro: Happy to be HereCabaret2018-2018-05-22
Mob Psycho 100 (1 seizoen)Actie2018-2018-05-22
The Joy of Techs (1 seizoen)Reality2017-2018-05-22
Lords and Ladles (1 seizoen)Reality2015-2018-05-22
Storage Wars: Northern Treasures (1 seizoen)Reality2013-2018-05-22
Squeamish! (1 seizoen)Reality2012-2018-05-22
Spy Kids 3-D: Game OverFamilie20034.22018-05-21
Amo (1 seizoen)Drama20176.32018-05-19
Catching FeelingsKomedie2018-2018-05-19
13 Reasons Why (2 seizoenen)Drama20178.32018-05-18
13 Reasons Why: Beyond the Reasons (2 delen)Docu20187.92018-05-18
CargoHorror2018-2018-05-18
Arrow (6 seizoenen)Actie20188.02018-05-18
Designated Survivor (2 seizoenen)Drama20188.22018-05-17
Riverdale (2 seizoenen)Drama20187.92018-05-17
PaheliDrama20056.72018-05-17
LiveDrama20188.32018-05-17
Shadowhunters (2 seizoenen + S03E10)4Drama20186.52018-05-16
SamSam (2 seizoenen)Kinderserie2009-2018-05-16
Food on the GoDocu2017-2018-05-16
Mammon (1 seizoen)Thriller20166.72018-05-15
The Last Kingdom (2 seizoenen)Actie20158.32018-05-15
AjjiDrama20177.52018-05-15
Escape to the Country Collection (1 seizoen)Reality2015-2018-05-15
Monster Garage (1 seizoen)Reality2005-2018-05-15
The Layover (1 seizoen)Reality20128.22018-05-15
Saint Seiya: The Lost Canvas (1 seizoen)Anime20098.52018-05-15
Lupin the 3rd: The Castle of Cagliostro (1 seizoen)Anime19797.82018-05-15
EqualsSciFi20156.12018-05-15
SpivakKomedie2017-2018-05-14
Ali Wong: Hard Knock WifeCabaret2018-2018-05-14
Dynasty (1 seizoen)Drama20186.42018-05-12
Spirit: Samen Vrij (5 seizoenen)Kinderen20186.42018-05-11
Bill Nye Saves the World (3 seizoen)Talkshow20183.42018-05-11
The Kissing BoothRomance2018-2018-05-11
Evil Genius (1 seizoen)Docu2018-2018-05-11
The Who Was? Show (1 seizoen)Familie2018-2018-05-11
Safe (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-10
Left BehindActie20143.12018-05-10
Wolf Warrior 2Actie20176.22018-05-10
The Cabin in the WoodsHorror20127.02018-05-10
Underworld Thriller20037.02018-05-10
KillersActie20105.42018-05-10
Hari Kondabolu: Warn Your RelativesCabaret2018-2018-05-09
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32018-05-07
Family BloodHorror20185.42018-05-05
Unlocked Actie20176.22018-05-05
Security Actie20176.22018-05-05
Om Shanti OmDrama20076.72018-05-05
Pup Star: WereldtoerneeFamilie2018-2018-05-05
Beyond SkylineActie20175.42018-05-04
Thi MaiKomedie20176.72018-05-04
Lo más sencillo es complicarlo todoKomedie20186.72018-05-04
No Estoy LocaKomedie20185.22018-05-04
Kakegurui (1 seizoen)Thriller20186.42018-05-04
Dear White People (2 seizoenen)Komedie20186.32018-05-04
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (2 seizoenen)Kinderserie2016-2018-05-04
ManhuntActie20175.42018-05-04
AnonThriller2018-2018-05-04
Dany Boon: Deshauts de FranceCabaret2018-2018-05-04
The Rain (1 seizoen)Thriller2018-2018-05-04
A Little Help with Carol Burnett (1 seizoen)Reality2018-2018-05-04
End GameDocu2018-2018-05-04
Forgive us our DebtsDrama2018-2018-05-04
Requiem for the American DreamDocu20158.02018-05-03
The ClapperKomedie20175.12018-05-02
American Experience The Battle of ChosinDocu20168.32018-05-02
Jailbreak Actie20175.62018-05-02
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio CityCabaret20187.92018-05-02
Sometimes Drama2016-2018-05-02
De GVRFamilie20166.42018-05-01
Only God ForgivesThriller20135.72018-05-01
AmyDocu20157.82018-05-01
AmourDrama20127.92018-05-01
The Best Exotic Marigold HotelKomedie20117.32018-05-01
NebraskaDrama20137.72018-05-01
Grimgar: Ashes and Illusions (1 seizoen)Anime20167.62018-05-01
Tooth FairyFamilie20105.02018-05-01
Le K BenzemaDocu2017-2018-05-01
The Carter EffectDocu20178.62018-05-01
My Perfect RomanceRomance20187.22018-05-01
American Experience TeslaDocu2016-2018-05-01
Toc TocKomedie20175.82018-05-01
American Experience Rachel CarsonDocu2017-2018-05-01
DarcActie2018-2018-05-01
27: Gone Too SoonDocu2017-2018-05-01
Kill ListThriller20116.42018-05-01
Asterix en Obelix bij de BrittenFamilie20125.32018-05-01
Baby BoyDrama20016.42018-05-01
American Experience: The Race UndergroundDocu2017-2018-05-01
EnoughThriller20025.62018-05-01
Gridiron GangDrama20066.92018-05-01
The House BunnyKomedie20085.52018-05-01
The InternationalThriller20096.52018-05-01
Caffè SospesoDocu2017-2018-05-01
Life HappensKomedie20115.62018-05-01
National SecurityKomedie20035.62018-05-01
Labour PainsKomedie20094.82018-05-01
30 Minutes or LessKomedie20116.12018-05-01
Elite Squad: The Enemy WithinActie20108.12018-05-01
Ash vs. Evil Dead (3 seizoenen)Horror20188.62018-04-30
The ShallowsThriller20166.32018-04-30
Babam ve OglumDrama20058.52018-04-30
Black Crows (1 seizoen)Drama2017-2018-04-30
Superstition (1 seizoen)Horror20185.42018-04-29
Ben 10 (4 seizoenen)Kinderen20058.92018-04-28
Achter de Tuinmuur (1 seizoen)Kinderen20148.92018-04-28
The Powerpuff Girls (1 seizoen)Kinderen20163.62018-04-28
3% (2 seizoenen)Sci-Fi20167.62018-04-27
Bobby Kennedy for President (1 seizoen)Docu2018-2018-04-27
The Week OfKomedie2018-2018-04-27
The Rachel DivideDocu2018-2018-04-27
The New Legends of Monkey (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-27
Candy JarFamilie2018-2018-04-27
Holy GoalieKomedie2018-2018-04-27
Rea(L)ove (1 seizoen)Reality2018-2018-04-27
Enissa Amani: EhrenwortCabaret2018-2018-04-27
Yu-Gi-Oh! Arc-V (2 seizoenen)Anime20156.52018-04-27
Yu-Gi-Oh! (3 seizoenen)Anime20037.12018-04-26
Happy! (1 seizoen)Komedie20178.32018-04-26
Bill Nye: Science GuyDocu20175.12018-04-25
Dolfje WeerwolfjeFamilie20116.32018-04-25
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82018-04-25
PsychokinesisActie2018-2018-04-25
Kevin James: Never Don't Give UpCabaret2017-2018-04-24
Beyblade Burst (1 seizoen)Anime20167.72018-04-24
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.02018-04-24
Black Lightning (S01E13)Actie20187.12018-04-24
The MeddlerKomedie20156.32018-04-23
GhostbustersKomedie20165.32018-04-23
The Letdown (1 seizoen)Komedie2018-2018-04-21
Mercury 13Docu2018-2018-04-20
Spy Kids: Mission Critical (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-20
DudeKomedie2018-2018-04-20
Aggretsuko (1 seizoen)Anime2018-2018-04-20
Bro's Before Ho'sKomedie20136.42018-04-20
ColombianaActie20116.42018-04-20
Charité (1 seizoen)Drama20177.12018-04-20
KodachromeKomedie2018-2018-04-20
Dope (2 seizoenen)Docu20177.42018-04-20
Ainori Love Wagon: Asian Journey (1 seizoen)Reality2017-2018-04-19
The Alienist (1 seizoen)Thriller20187.82018-04-19
12 Monkeys (2 seizoenen)Drama20157.62018-04-18
OuijaHorror20144.52018-04-18
Jane the Virgin (3 seizoenen)Komedie20147.82018-04-17
Le Chalet (1 seizoen)Thriller2018-2018-04-17
Voor Elkaar GemaaktKomedie20176.32018-04-17
The Honeymoon StandUp SpecialCabaret2018-2018-04-17
RaceDrama20167.12018-04-17
Lockup: Chain Linked (1 seizoen)Docu2017-2018-04-17
Monty Python's Flying Circus (1 seizoen)Komedie19698.92018-04-15
Eddie Murphy: DeliriousCabaret19838.22018-04-15
Michiel de RuyterDrama20157.12018-04-15
Animal HouseKomedie19787.62018-04-15
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52018-04-15
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72018-04-15
The Darkest DawnSci-Fi20164.12018-04-15
Pieter Post: De FilmKinderfilm20144.62018-04-15
PompeiiActie20145.52018-04-15
HungerfordHorror20144.02018-04-15
Monty Python's Life of BrianKomedie19798.12018-04-15
Monty Python and the Holy GrailKomedie19758.32018-04-15
Monster High Ghouls Ruke!Kinderfilm20125.92018-04-15
Monster High Frights, Camera, Action!Kinderfilm20146.92018-04-15
Monster High 13 WishesKinderfilm20136.92018-04-15
Barbie of Swan LakeKinderfilm20036.32018-04-15
Barbie MermaidiaKinderfilm20056.12018-04-15
Barbie Mariposa & the Fairy PrincessKinderfilm20136.12018-04-15
Barbie in Pricess PowerKinderfilm20155.72018-04-15
Barbie & Her Sisters in a Pony TaleKinderfilm20136.42018-04-15
De Magic Schoolbus Rijdt Opnieuw (2 seizoenen)Kinderserie20176.62018-04-13
Chef's Table (4 seizoenen)Docu20178.72018-04-13
I'm Not An Easy ManKomedie2018-2018-04-13
Come SundayDrama2018-2018-04-13
Lost in Space (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-04-13
CarteristasDrama2018-2018-04-12
Brooklyn Nine-Nine (4 seizoenen)Komedie20148.32018-04-12
Peppa Pig (3 seizoenen)Kinderserie20057.02018-04-11
De OntsnappingDrama20155.72018-04-11
Somewhere in TimeDrama19807.32018-04-11
Vampire Knight (2 seizoenen)Anime20087.72018-04-10
Greg Davies: You Magnificent BeastCabaret2018-2018-04-10
DC Legends of Tomorrow (3 seizoenen)Actie20167.02018-04-10
KoembaFamilie20135.72018-04-08
A Haunted House 2Komedie20144.72018-04-08
The Great British Menu (1 seizoen)Reality2012-2018-04-07
La Casa de Papel (2 seizoenen)Thriller20177.72018-04-06
Wakfu (3 seizoenen)Kinderserie20148.42018-04-06
Troy: Fall of a City (1 seizoen)Drama20182.82018-04-06
The 4th CopmanyActie20166.72018-04-06
Orbiter 9Drama20185.72018-04-06
Seth Rogen's Hilarity for CharityCabaret2018-2018-04-06
Fastest Car (1 seizoen)Reality2018-2018-04-06
AmateurDrama2018-2018-04-06
6 BalloonsDrama2018-2018-04-06
Ram Dass, Going HomeDocu2018-2018-04-06
Colony (1 seizoen)Drama20167.32018-04-06
Istanbul KirmizisiDrama2017-2018-04-06
Sun DogsKomedie20177.82018-04-06
The Boss Baby: Back in Business(1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-06
Violet Evergarden (1 seizoen)Anime20188.42018-04-05
Z Nation (3 seizoenen)Thriller20146.72018-04-05
Day of the Dead: BloodlineHorror20183.42018-04-05
Behind the Curtain: Todrick HallDocu20178.42018-04-05
Great Interior Design Challenge (seizoen 3)Reality2016-2018-04-05
Kick-AssActie20107.62018-04-05
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2018-04-05
Ask Tesadüfleri SeverDrama20117.42018-04-04
Pek YakindaKomedie20147.72018-04-04
Hadi InsallahKomedie20145.72018-04-04
Bir Baba HinduActie20163.12018-04-04
Eksi ElmalarDrama20167.22018-04-04
Ali Baba ve 7 CücelerActie20156.12018-04-04
Küçük EsnafKomedie20165.62018-04-04
Organize IslerActie20057.42018-04-04
Scorpion (3 seizoenen)Actie20147.22018-04-03
Fary is the New BlackCabaret2018-2018-04-03
Notting HillDrama19997.12018-04-03
Elementary (5 seizoenen)Thriller20168.02018-04-02
Chronicles of a Champion Golfer (1 seizoen)Docu2016-2018-04-02
The Mavericks (1 seizoen)Docu2016-2018-04-02
Anthony Joshua: The Road to KlitschkoDocu20177.32018-04-02
Premier League Legends (1 seizoen)Docu2015-2018-04-02
Building Jerusalem: The Making of Modern RugbyDocu20157.62018-04-02
Maria Sharapova: The PointDocu20175.82018-04-02
Fate/Apocrypha (2 seizoenen)Anime20176.62018-04-02
Billy ElliotDrama20007.72018-04-01
ZwartboekDrama20067.82018-04-01
Conan the BarbarianActie20115.22018-04-01
Costa!Komedie20014.52018-04-01
Deep RedSci-Fi19945.22018-04-01
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.32018-04-01
GamerActie20095.82018-04-01
Happy GilmoreKomedie19967.02018-04-01
HoneyDrama20035.32018-04-01
JawsThriller19758.02018-04-01
Land of the LostActie20095.42018-04-01
LifeKomedie19996.72018-04-01
Now Is Good / Voor Ik DoodgaDrama20127.22018-04-01
One-Punch Man (1 seizoen)Anime20159.02018-04-01
Public EnemiesActie20097.02018-04-01
Robin HoodActie20106.72018-04-01
The Bourne IdentityActie20027.92018-04-01
The Bourne SupremacyActie20047.82018-04-01
The Bourne UltimatumActie20078.02018-04-01
The Heroic Legend of Arslan (1 seizoen)Anime20157.72018-04-01
The Truth About AlcoholDocu20166.52018-04-01
Tower HeistActie20116.22018-04-01
Worst Cooks in America (2 seizoenen)Reality20176.52018-04-01
Learning to DriveKomedie20146.42018-04-01
'71Actie20147.22018-04-01
A Sort of FamilyMisdaad20176.32018-04-01
De Heineken OntvoeringActie20116.52018-04-01
Ai Weiwei: Never SorryDocu20127.62018-04-01
Alan PartridgeKomedie20136.92018-04-01
Alleen Maar Nette MensenKomedie20125.72018-04-01
Alles Is FamilieKomedie20126.62018-04-01
Alles Is LiefdeKomedie20077.02018-04-01
Alles StroomtDrama20096.82018-04-01
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderen20136.42018-04-01
Apocalypse: Hitler (1 seizoen)Docu20118.32018-04-01
Apocalypse: Stalin (1 seizoen)Docu20158.02018-04-01
Apocalypse: Verdun (1 seizoen)Docu20168.22018-04-01
Apocalypse: World War II (1 seizoen)Docu20099.22018-04-01
Black ButterfliesDrama20116.22018-04-01
BloedlinkThriller20146.12018-04-01
Bollywood HeroDrama20095.92018-04-01
Bride FlightDrama20087.02018-04-01
Charlie St. CloudDrama20106.52018-04-01
Cop CarMisdaad20156.32018-04-01
Dawn of the DeadActie20047.32018-04-01
Deep Water (1 seizoen)Thriller20167.02018-04-01
Fallet (1 seizoen)Komedie20176.32018-04-01
First MissionDrama20106.32018-04-01
FishpeopleDocu20178.02018-04-01
Frankie & AliceDrama20106.52018-04-01
Het Echte Leven / In Real LifeDrama20086.82018-04-01
IsabelleDrama20116.02018-04-01
Kill the MessengerDrama20147.02018-04-01
Kingdom ComeKomedie20015.72018-04-01
Leef!Drama20057.02018-04-01
Listen to Me MarlonDocu20158.22018-04-01
Loaded (1 seizoen)Komedie20176.22018-04-01
Need for SpeedActie20146.52018-04-01
Langer LichtDrama20066.92018-04-01
Operation OdessaDocu20188.32018-04-01
The Bourne LegacyActie20126.72018-04-01
De BoefjesFamiliefilm19946.32018-04-01
Vreemd BloedDrama20106.72018-04-01
De Wederopstanding van een KlootzakThriller20136.42018-04-01
The Search for Life in SpaceDocu2016-2018-04-01
Unfinished SkyDrama20076.92018-04-01
Welcome to MeKomedie20145.92018-04-01
What If / The F WordKomedie20136.82018-04-01
WiplalaFamilie2014-2018-04-01
One Direction: 1D This Is UsDocu20134.12018-04-01
Ja Zuster Nee ZusterKomedie20026.82018-04-01
The TribunalDrama20096.92018-04-01
Pokémon the Series: Sun and Moon (1 seizoen)Anime2018-2018-04-01
TiramisuKomedie20086.12018-04-01
Ik Omhels Je Met Duizend ArmenDrama20066.62018-04-01
JoyDrama2009-2018-04-01
Pak Van Mijn HartKomedie20145.62018-04-01
Miles AheadDrama20156.42018-04-01
Dummie de MummieFamilie20146.02018-04-01
MinoesFamilie20016.92018-04-01
The Paper (1 seizoen)Drama20168.62018-04-01
Saints & Strangers (1 seizoen)Drama20157.12018-04-01
Waar Is Het Paard Van Sinterklaas?Familie20076.52018-04-01
Het Paard Van SinterklaasFamilie20057.12018-04-01
SilveradoActie19857.22018-04-01
In OranjeFamilie20046.52018-04-01
Toscaanse BruiloftKomedie20145.12018-04-01
Friends With MoneyKomedie20065.92018-04-01
First SundayKomedie20084.32018-04-01
Are We There Yet?Komedie20054.62018-04-01
See No Evil, Hear No EvilActie19896.82018-04-01
8MMThriller19996.52018-04-01
Hotel TranssylvaniëFamilie20127.12018-04-01
My GirlDrama19916.82018-04-01
Das BootDrama19818.42018-04-01
Eena Meena Deeka (1 seizoen)Kinderserie2015-2018-04-01
Reboot: The Guardian Code (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-04-01
VictoriaThriller20157.72018-04-01
The China HustleDocu20177.02018-04-01
ApenstrekenFamilie20156.42018-03-31
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82018-03-31
Point BreakThriller20155.32018-03-31
Avicii: True StoriesDocu20188.22018-03-31
JackieDrama20126.92018-03-31
Brasserie ValentijnKomedie20165.02018-03-31
De ReunieThriller20155.52018-03-31
De Club van Sinterklaas & Het Pratende PaardFamilie20145.92018-03-31
Holland: Natuur in de DeltaDocu20156.92018-03-31
The LoftThriller20146.32018-03-31
IncarnateHorror20165.22018-03-31
Olympus Has FallenActie20136.52018-03-31
InconceivableThriller20175.32018-03-31
The ForgerThriller20145.72018-03-31
Revolt Actie20175.72018-03-31
Jenny’s WeddingDrama20155.52018-03-31
De PremierThriller20166.32018-03-31
Pijnstillers Drama20146.62018-03-31
Smoorverliefd Romance20134.82018-03-31
Sneekweek Thriller20164.82018-03-31
Small Town CrimeThriller20176.62018-03-31
Trailer Park Boys (12 seizoenen)Komedie20188.52018-03-31
A Series of Unfortunate Events (2 seizoenen)Drama20177.92018-03-30
Happy AnniversaryKomedie2018-2018-03-30
First MatchDrama2018-2018-03-30
Trump: An American Dream (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
Rapture (1 seizoen)Docu2018-2018-03-30
The TitanDrama2018-2018-03-30
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.62018-03-28
Letters to JulietDrama20106.52018-03-28
Dead Man DownThriller20136.52018-03-28
Law Abiding CitizenThriller20097.42018-03-28
SinisterHorror20126.82018-03-28
The ExpendablesActie20146.12018-03-28
Now You See MeThriller20137.32018-03-28
Good Will HuntingDrama19978.32018-03-28
Red 2Komedie20136.72018-03-28
LegendThriller20157.02018-03-28
Dark SkiesHorror20136.32018-03-28
We Were SoldiersActie20027.22018-03-28
The Cold Light of DayActie20024.92018-03-28
The ButlerDrama20137.22018-03-28
The Mortal Instrument: City of BonesActie20136.02018-03-28
ParkerActie20136.22018-03-28
DefianceActie20087.22018-03-28
BlitzActie20116.22018-03-28
The Lincoln LawyerDrama20117.32018-03-28
WarActie20076.32018-03-28
Scary MovieKomedie20006.82018-03-28
Mees Kees op de PlankenFamilie20146.62018-03-28
Swordgai: The Animation (1 seizoen)Anime2018-2018-03-27
James Acaster: RepertoireCabaret2018-2018-03-27
Nowhere Boys (3 seizoenen)Drama20167.52018-03-26
Our Kind of TraitorThriller20166.22018-03-26
Machine Gun PreacherThriller20116.82018-03-26
Red TreesDocu20177.22018-03-24
Dinotrux Superladers (2 seizoenen)Kinderserie2017-2018-03-23
Santa Clarita Diet (2 seizoenen)Komedie20177.62018-03-23
Roxanne RoxanneDrama2018-2018-03-23
Game Over, Man!Komedie2018-2018-03-23
ParadoxDrama2018-2018-03-23
A Korean Odyssey (1 seizoen)Horror2018-2018-03-23
The Defiant Ones (1 seizoen)Docu2018-2018-03-23
Alexa & Katie (1 seizoen)Komedie2018-2018-03-23
The Mechanism (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
Requiem (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-23
Brother NatureKomedie20164.72018-03-22
The Standups (2 seizoenen)Cabaret20176.72018-03-20
Little Lunch: The Halloween Horror StoryFamilie20167.72018-03-20
Go Back To Where You Came From (3 seizoenen)Reality20128.22018-03-19
Killer EliteThriller20116.52018-03-19
Chrisley Knows Best (2 seizoenen)Reality20145.02018-03-18
The GiantDrama20176.92018-03-17
On My Block (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
Take Your Pills (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
EDHA (1 seizoen)Drama2018-2018-03-16
BenjiFamilie2018-2018-03-16
Wild Wild Country (1 seizoen)Docu2018-2018-03-16
3 Türken & Ein BabyKomedie20155.42018-03-15
Ben en Holly (1 seizoen)Kinderserie20097.62018-03-15
Tabula Rasa (1 seizoen)Thriller20178.22018-03-15
Secret of the Nile (1 seizoen)Drama20168.32018-03-15
NSU: German History X (1 seizoen)Drama20157.42018-03-15
Down with LoveKomedie20036.32018-03-15
Little Lunch (1 seizoen)Komedie20158.22018-03-15
The Art of LovingDrama20177.22018-03-15
Jag älskar dig – En skilsmässokomediKomedie20164.32018-03-15
Steel RainActie20187.12018-03-14
Stretch Armstrong: The BreakoutKinderfilm2018-2018-03-14
Children of the Whales (1 seizoen)Anime20177.32018-03-13
Ricky Gervais: HumanityCabaret2018-2018-03-13
The Darkest HourActie20114.92018-03-13
Black KnightKomedie20014.82018-03-13
Woman in GoldDrama20157.32018-03-12
Kygo: Live at the Hollywood BowlMuziek2017-2018-03-12
AnnihilationSci-Fi20187.82018-03-12
Joe SomebodyKomedie20015.52018-03-11
Don’t Say a WordThriller20016.32018-03-10
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Kinderen20097.22018-03-10
Trolls: Door Met De Beat (2 seizoenen)Kinderserie2018-2018-03-09
UnbrokenDrama20147.22018-03-09
Collateral (1 seizoen)Thriller20186.72018-03-09
Bad Guys: Vile CityThriller2018-2018-03-09
The OutsiderThriller2017-2018-03-09
A.I.C.O. Incarnation (1 seizoen)Anime2018-2018-03-09
LOVE (3 seizoenen)Komedie20167.72018-03-09
About Last NightKomedie20146.12018-03-08
Ladies FirstDocu20189.12018-03-08
Women at War 1939-1945Docu2015-2018-03-08
Jessica Jones (2 seizoenen)Actie20158.12018-03-08
Georgia RuleDrama20075.92018-03-07
Black Hawk DownActie20017.72018-03-07
The Men Who Stare At GoatsKomedie20096.22018-03-07
Star Trek BeyondActie20167.12018-03-07
Tears of the SunActie20036.62018-03-07
Bates Motel (4 seizoenen)Thriller20148.22018-03-07
Gad Elmaleh: American DreamCabaret2018-2018-03-06
Love Beats RhymesDrama20164.72018-03-06
Combat Countdown (1 seizoen)Docu20126.92018-03-06
SafeActie20126.52018-03-06
Borderliner / Grenseland (1 seizoen)Thriller20176.92018-03-06
Al's Fish'n With Mates (1 seizoen)Reality2015-2018-03-05
Money MonsterThriller20166.52018-03-05
Sydney WhiteKomedie20076.32018-03-03
Edge of WinterThriller20165.32018-03-03
Beyond Valkyrie: Dawn of the Fourth ReichActie20164.92018-03-03
Girls, Incarcerated (1 seizoen)Reality2018-2018-03-02
Les AffamésThriller20176.82018-03-02
Ghost Wars (1 seizoen)Thriller2018-2018-03-02
B: The Beginning (1 seizoen)Anime2018-2018-03-02
Flint Town (1 seizoen)Docu2018-2018-03-02
Bon Bini HollandKomedie20155.62018-03-01
DeathgripReality2017-2018-03-01
Heavy Rescue: 401 (1 seizoen)Reality2016-2018-03-01
InsidiousHorror20116.82018-03-01
It’s a Boy Girl ThingRomance20066.32018-03-01
LA 92Docu20178.22018-03-01
Mary Portas: Secret Shopper (1 seizoen)Reality2016-2018-03-01
Masha en de Beer: Deel 2Kinderfilm20097.92018-03-01
Something HugeKomedie2017-2018-03-01
The Darjeeling LimitedKomedie20077.22018-03-01
The CobblerKomedie20145.82018-03-01
Nymphs (1 seizoen)Drama20134.92018-03-01
Still AliceDrama20147.52018-03-01
I, RobotActie20047.12018-03-01
Das Leben der AnderenThriller20068.52018-03-01
Nooit Meer Slapen / Beyond SleepDrama20166.12018-03-01
FrankKomedie20147.02018-03-01
Dear White PeopleKomedie20146.22018-03-01
Roger Waters The WallDocu20148.62018-03-01
More Than HoneyDocu20127.62018-03-01
Only Lovers Left AliveDrama20137.32018-03-01
How Safe Is Your House (1 seizoen)Reality2014-2018-03-01
Elser / 13 MinutesDrama20157.02018-03-01
Schubert in LoveKomedie20165.22018-03-01
Dil SeDrama19987.72018-03-01
StandoffActie20156.02018-03-01
Oasis: SupersonicDocu20167.92018-03-01
Hans Zimmer: Live in PragueMuziek20179.42018-03-01
Les femmes du 6ème étageKomedie20107.12018-03-01
Sleepy Hollow (4 seizoenen)Drama20167.52018-03-01
Big Dreams, Small Spaces (1 seizoen)Reality2016-2018-03-01
Tuintje in mijn hartKomedie20175.22018-03-01
The Dark HorseDrama20147.52018-03-01
The DuelDrama20165.72018-03-01
All Things Must Pass: The Rise and Fall of Tower RecordsDocu20157.32018-03-01
BelgicaDrama2166.72018-03-01
Miasto 44 / City 44 / Warsaw 44Actie20146.72018-03-01
Family BusinessKomedie19895.72018-03-01
20,000 Days on EarthDocu20147.52018-03-01
Renters (2 seizoenen)Reality2016-2018-03-01
Reggie Yates: Outside Man (2 seizoenen)Docu2017-2018-03-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52018-03-01
Top of the Lake (2 seizoenen)Thriller20137.62018-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52018-03-01
The TerminalKomedie20047.32018-03-01
Tron: LegacyActie20106.82018-03-01
Bratz: The MovieFamiliefilm20072.82018-03-01
Angels & DemonsThriller20096.72018-03-01
Lupin the Third Part 4 (1 seizoen)Anime20157.82018-02-28
Kingslaive: Final Fantasy XVActie20166.82018-02-28
Encounters With Evil (1 seizoen)Docu2016-2018-02-27
Marlon Wayans: Woke-IshCabaret2018-2018-02-27
Mayday: The Passenger Who Landed a PlaneDocu2014-2018-02-27
Money for Nothing (1 seizoen)Reality2015-2018-02-27
Poh and Co. (2 seizoenen)Reality2016-2018-02-27
Mega FoodReality2013-2018-02-27
Nightmare Tenants, Slum LandlordsReality2016-2018-02-27
The Ugly Face of Beauty (1 seizoen)Reality2010-2018-02-27
The Big Ward (1 seizoen)Reality2016-2018-02-27
Unveiled (1 seizoen)Reality2017-2018-02-27
Surveillance Oz (1 seizoen)Reality2014-2018-02-27
Derren Brown: The PushReality2018-2018-02-27
VerónicaHorror20176.42018-02-25
Marseille (2 seizoenen)Drama20166.92018-02-23
MuteThriller2018-2018-02-23
Seven Seconds (1 seizoen)Drama2018-2018-02-23
Ugly Delicious (1 seizoen)Docu2018-2018-02-23
Hitler's Circle of Evil (1 seizoen)Docu2017-2018-02-22
ForgottenThriller20176.82018-02-21
The Angry Birds MovieFamilie20166.32018-02-21
The Frankenstein Chronicles (2 seizoenen)Thriller20177.42018-02-20
Fullmetal AlchemistActie20177.82018-02-19
A Week in WattsDocu2017-2018-02-19
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.02018-02-18
The Final YearDocu20175.02018-02-18
Weekend Aristocrats (1 seizoen)Docu2013-2018-02-18
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-2018-02-18
Strippers (1 seizoen)Docu2014-2018-02-18
Tiempos de Guerra (1 seizoen)Drama20177.72018-02-17
Brave Miss World (1 seizoen)Docu20137.22018-02-17
Crazy Ex-Girlfriend (3 seizoenen)Komedie20187.62018-02-17
Draken: Race naar de rand (6 seizoenen)Kinderserie20188.52018-02-16
Everything Sucks (1 seizoen)Komedie2018-2018-02-16
Irreplaceable YouDrama2018-2018-02-16
Delhi BellyKomedie20117.62018-02-15
NorbitKomedie20074.02018-02-15
Jaane Tu… Ya Jaane NaKomedie20087.52018-02-15
Dhobi Ghat (Mumbai Diaries)Drama20107.12018-02-15
Taare Zameen ParDrama20078.52018-02-15
Re: Mind (1 seizoen)Thriller2017-2018-02-15
Guy Martin: Last Fight of the Vulcan BomberDocu20157.72018-02-15
Guy Martin’s SpitfireDocu20147.52018-02-15
Madness in the DesertDocu2004-2018-02-15
Lagaan: Once Upon a Time in IndiaDrama20018.22018-02-15
After Trek (1 seizoen)Talkshow2017-2018-02-14
Greenhouse Academy (2 seizoenen)Drama20178.02018-02-14
The Mortified GuideDocu2018-2018-02-14
Love Per Square FootKomedie2018-2018-02-14
Chris Rock: TamborineCabaret2018-2018-02-14
Freddy Got FingeredKomedie20014.52018-02-13
Star Trek: Discovery (1 seizoen)Actie20177.42018-02-12
Hoe Duur Was De SuikerDrama20136.72018-02-12
Heaven is for RealDrama20145.82018-02-10
Beyond the LightsDrama20146.92018-02-10
Guess WhoKomedie20055.92018-02-10
Seeing AllredDocu2018-2018-02-09
The Trader (Sovdagari)Docu2018-2018-02-09
The RitualDrama2018-2018-02-09
When We First MetKomedie2018-2018-02-09
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamilie20094.52018-02-09
MirrorsHorror20086.22018-02-09
High CrimesDrama20026.32018-02-09
Wanted (1 seizoen)Thriller20167.72018-02-09
Fred Armisen: Standup for DrummersCabaret2018-2018-02-07
G-ForceFamilie20095.12018-02-07
Eye in the SkyDrama20157.32018-02-07
Teen Titans Go! (3 seizoenen)Kinderserie20174.82018-02-07
Sharknado 5Horror20174.12018-02-06
Emo the MusicalDrama20167.02018-02-06
La LlamadaKomedie20176.72018-02-06
The Cloverfield ParadoxHorror2018-2018-02-05
CloverfieldHorror20087.02018-02-04
The Theory of EverythingDrama20147.72018-02-03
Prison Playbook (1 seizoen)Komedie20178.62018-02-03
Kavin Jay: Everybody Calm Down!Cabaret2018-2018-02-03
The Good Place (2 seizoenen)Komedie20177.72018-02-02
Coach Snoop (1 seizoen)Docu2018-2018-02-02
Altered Carbon (1 seizoen)Sci-Fi2018-2018-02-02
Love ActuallyKomedie20037.62018-02-02
Hellboy II: The Golden ArmyActie20087.02018-02-01
Back to the Future 3Actie19907.42018-02-01
Triple 9Drama20156.32018-02-01
Mr. Bean’s HolidayFamiliefilm20076.32018-02-01
Ratchet and ClankActie20165.62018-02-01
Red DragonHorror20027.22018-02-01
Shaun of the DeadKomedie20048.02018-02-01
The Day The Earth Stood StillSci-Fi20085.52018-02-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72018-02-01
The Incredible HulkActie20086.82018-02-01
The HolidayKomedie20066.92018-02-01
Inside ManActie20067.62018-02-01
The JackalActie19976.42018-02-01
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.52018-02-01
Property Brothers (1 seizoen)Reality20117.32018-02-01
Role ModelsKomedie20086.92018-02-01
NewnessDrama2017-2018-02-01
National Parks AdventureDocu20168.12018-02-01
JoshuaThriller20075.92018-02-01
Definitely MaybeKomedie20087.22018-02-01
Under Arrest (8 seizoenen)Docu20157.92018-02-01
Before the FloodDocu20168.32018-02-01
78/52Docu20177.52018-02-01
How the Beatles Changed the WorldDocu20177.02018-02-01
Liberated: The New Sexual RevolutionDocu20179.42018-02-01
Dazed and ConfusedKomedie19937.72018-02-01
Kakegurui (1 seizoen)Anime2018-2018-02-01
Johnny English RebornActie20116.32018-02-01
Damnation (1 seizoen)Drama20177.52018-02-01
WALL-EFamilie20088.42018-01-31
Alien Contact: Outer SpaceDocu20174.42018-01-31
My Big Fat Greek Wedding 2Komedie20166.02018-01-31
Peepli LiveKomedie20107.52018-01-31
Expedition HappinessDocu20175.42018-01-31
Jerry Seinfeld: I’m Telling You for the Last TimeCabaret19998.12018-01-31
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62018-01-31
Line of Duty (seizoen 3 + 4)Thriller20168.42018-01-31
Black Sails (4 seizoenen)Drama20178.32018-01-30
Rescue Medium (1 seizoen)Reality20115.52018-01-30
Retribution (1 seizoen)Thriller20167.02018-01-30
Despido ProcedenteKomedie20174.82018-01-30
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72018-01-30
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20137.52018-01-30
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20137.22018-01-29
Find It, Fix It, Flog It (1 seizoen)Reality2016-2018-01-29
The Boy Who Tried To Kill TrumpDocu20176.52018-01-29
Lookalikes (1 seizoen)Reality20167.72018-01-29
The ForceDocu20177.02018-01-29
Wedding UnplannedKomedie20176.22018-01-28
Backstage (2 seizoenen)Kinderen20167.02018-01-28
SkiptraceActie20165.72018-01-27
Approaching the UnknownDrama20164.82018-01-27
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (6 seizoenen)Kinderserie20157.12018-01-26
One Day At A Time (2 seizoenen)Komedie20178.12018-01-26
Lama Lama (1 seizoen)Kinderserie2018-2018-01-26
Dirty Money (1 seizoen)Docu2018-2018-01-26
Fakkah Fuzz: Almost BannedCabaret2018-2018-01-26
A Futile and Stupid GestureKomedie2018-2018-01-26
Teenage Mutant Ninja Turtles 2Actie20166.02018-01-26
BlockbusterKomedie2017-2018-01-24
Countdown to Death: Pablo EscobarDocu2017-2018-01-23
Todd Glass: Act HappyCabaret2018-2018-01-23
The WaveActie20156.72018-01-23
Scary Movie 3Komedie20035.52018-01-22
Van Helsing (2 seizoenen)Drama20165.92018-01-19
MaraudersActie20165.52018-01-19
The Open HouseHorror2018-2018-01-19
Grace and Frankie (4 seizoenen)Komedie20158.22018-01-19
The Blacklist (4 seizoenen)Drama20138.32018-01-19
Harith Iskander: I Told You SoCabaret2018-2018-01-19
Step SistersKomedie2018-2018-01-19
Bad Day for the CutThriller20176.32018-01-18
Storm: Lettrs van VuurFamilie20176.32018-01-18
Godzilla (deel 1)Anime20177.12018-01-17
Katt Williams: Great AmericaCabaret2018-2018-01-17
Homeland (6 seizoenen)Drama20158.42018-01-16
Rita (4 seizoenen)Komedie20178.12018-01-16
El Vato (2 seizoenen)Komedie20167.62018-01-15
Doctor Foster (2 seizoenen)Thriller20157.92018-01-15
American PsychoHorror20007.62018-01-15
RehenesDocu20176.42018-01-15
Manolo: Tho Boy Who Made Shoes for LizardsDocu20177.32018-01-15
UnrestDocu20178.42018-01-15
RestrepoDocu20107.62018-01-15
Rip TideFamilie20176.12018-01-15
The Legend of HerculesActie20144.22018-01-14
Kappen!Drama20165.12018-01-13
Fun Mom DinnerKomedie20174.92018-01-13
Tom Segura DisgracefulCabaret2018-2018-01-13
Disjointed (2 delen)Komedie20176.52018-01-12
The Polka KingKomedie2017-2018-01-12
A Brief History of GraffitiDocu2015-2018-01-12
La Manzana de EvaDocu2017-2018-01-12
The Man Who Would Be Polka KingDocu20097.22018-01-12
41 Dogs in My HomeDocu2015-2018-01-12
Monkey Life (2 seizoenen)Docu2014-2018-01-12
Deals, Wheels and Steals (1 seizoen)Reality2015-2018-01-12
Changing Faces (1 seizoen)Reality2015-2018-01-12
MiladaDrama20176.12018-01-12
Ainsley Eats the StreetsDocu2014-2018-01-12
The ArbitrationDrama20167.02018-01-10
Adios AmigosKomedie20166.82018-01-09
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62018-01-09
The Untold Tales of Armistead MaupinDocu20177.72018-01-08
American UltraActie20156.12018-01-08
Home By the Sea (1 seizoen)Reality20158.22018-01-08
Frenemies: Loyalty Turned Lethal (1 seizoen)Docu20137.82018-01-08
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72018-01-07
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Anime20095.32018-01-07
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie20066.92018-01-07
Devilman Crybaby (1 seizoen)Anime2018-2018-01-06
House of ZDocu20167.82018-01-06
Reign (4 seizoenen)Drama20167.72018-01-05
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (2 seizoenen)Komedie20168.12018-01-05
John JansenDocu20167.82018-01-05
That Awkward MomentKomedie20146.22018-01-05
The End of the F***king World (1 seizoen)Komedie20178.42018-01-05
Rotten (1 seizoen)Docu2018-2018-01-05
Maximum RideActie20163.82018-01-04
Green White GreenKomedie20166.62018-01-04
The Frozen Dead (1 seizoen)Thriller2017-2018-01-02
The Jack King AffairDocu2015-2018-01-02
Mustang IslandKomedie2017-2018-01-02
Friends (10 seizoenen)Komedie20048.92018-01-01
Gotham (3 seizoenen)Thriller20148.02018-01-01
How To Get Away With Murder (3 seizoenen)Crime20168.32018-01-01
The Deep (2 seizoenen)Kinderserie20158.12018-01-01
Lovesick (3 seizoenen)Komedie20148.02018-01-01
Eastsiders (3 seizoenen)Komedie20155.62018-01-01
The Day After TomorrowActie20046.42018-01-01
Mr Popper's PenguinsFamilie20116.02018-01-01
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoentjesFamilie20156.02018-01-01
Young Justice (2 seizoenen)Kinderserie20128.72018-01-01
Functional FitnessDocu20168.22018-01-01
Not AloneDocu2017-2018-01-01
The Good LieDrama20147.42018-01-01
The RehearsalDrama20166.42018-01-01
Empire of ScentsDocu20147.52018-01-01
Treasures from the Wreck of the UnbelievableDocu2017-2018-01-01
Maddman: The Steve Madden StoryDocu2017-2018-01-01
Power Rangers Ninja Steel (1 seizoen)Kinderserie2017-2018-01-01
He Named Me MalalaDocu20156.82018-01-01
The Doors: When You're StrangeDocu20097.72018-01-01
Wissper (1 seizoen)Kinderserie20155.02018-01-01
Bruno and Boots: The Wizzle WarFamilie2017-2018-01-01
Weeds (8 seizoenen)Komedie20058.02018-01-01
We Speak Dance (1 seizoen)Docu2017-2018-01-01
HeartthrobThriller2017-2018-01-01
Lockup: County Jails (1 seizoen)Docu2013-2018-01-01
Super Dark TimesThriller20176.52018-01-01
AlphaGoDocu2017-2018-01-01
The World's Most Extraordinary Homes (1 seizoen)Docu2017-2017-12-31
Lilo & StitchFamilie20027.22017-12-31
Standing TallDocu2016-2017-12-31
Dave Chappelle (2 shows)Cabaret2017-2017-12-31
The Jungle Book 2Familie20035.42017-12-31
NumberedDocu20127.72017-12-31
TwiceDocu2010-2017-12-31
Women at War 1914-1918Docu2014-2017-12-31
Winnie the PoohFamilie20117.22017-12-31
Geronimo Stilton (1 seizoen)Kinderserie20096.92017-12-31
Born StrongDocu2017-2017-12-31
Kleine Prinses (2 seizoenen)Kinderserie2007-2017-12-31
Zack & Quack (1 seizoen)Kinderserie2014-2017-12-31
Totally Spies! (1 seizoen)Kinderserie20017.02017-12-31
Herbie: Fully LoadedFamilie20054.72017-12-31
Ducktales the Movie: Treasure of the Lost LampFamilie19906.92017-12-31
Hannah Montana: The MovieFamilie20094.32017-12-31
Atlantis: De Verzonken StadFamilie20016.82017-12-31
Goon: Last of the EnforcersKomedie20165.92017-12-30
L’Ascension / The ClimbKomedie20176.72017-12-30
Blade of the ImmortalActie20176.92017-12-30
Black Mirror (4 seizoenen)Drama20168.92017-12-29
La Mante (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-29
The Real Football Factories (1 seizoen)Docu20068.32017-12-29
Zoo (2 seizoenen)Drama20157.02017-12-28
Beautiful CreaturesDrama20136.22017-12-28
Whiskey Tango FoxtrotDrama20166.62017-12-28
Black (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-27
Fifty Shades of BlackKomedie20163.52017-12-27
RisenDrama20166.32017-12-27
Towies (1 seizoen)Reality2016-2017-12-27
Travelers (2 seizoenen)Sci-Fi20177.62017-12-26
Mr RooseveltKomedie20176.82017-12-26
Todd Barry Spicy HoneyCabaret2017-2017-12-26
Cable Girls (2 seizoenen)Drama20177.72017-12-25
A Gray StateDocu2017-2017-12-25
RenesseKomedie20166.62017-12-25
De HeldThriller2016-2017-12-24
Creep 2Horror20176.52017-12-23
72 Dangerous Animals in Latin America (1 seizoen)Docu2017-2017-12-23
Bastille DayActie20166.32017-12-23
Odd ThomasKomedie20136.92017-12-23
Fuller House (3 seizoenen)Komedie20167.02017-12-22
A Home Fireplace: Bright Edition-2017-2017-12-22
Beat Bugs: All TogetherMuziek2017-2017-12-22
Ali G IndahouseKomedie20026.22017-12-22
BrightActie2017-2017-12-22
Chelsea (2 seizoenen)Talkshow2017-2017-12-22
Peaky Blinders (4 seizoenen)Drama20138.82017-12-21
ProoiHorror20165.32017-12-21
Jeremiah Tower: The Last MagnificentDocu20166.52017-12-21
London Has FallenActie20165.92017-12-21
Meet the PatelsDocu20147.22017-12-21
The Brothers GrimsbyKomedie20166.22017-12-20
ConcussionDrama20157.12017-12-20
Bad MomsKomedie20166.22017-12-20
The Indian Detective (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-19
Russell Howard: RecalibrateCabaret2017-2017-12-19
You Can't Fight ChristmasKomedie2017-2017-12-19
Miss Me This ChristmasKomedie2017-2017-12-19
Hello, My Twenties (seizoen 2)Komedie2017-2017-12-19
Ender's GameSci-Fi20136.72017-12-17
Mother's DayKomedie20165.62017-12-16
Mechanic ResurrectionActie20165.72017-12-16
The Windsors (2 seizoenen)Komedie20176.52017-12-15
Seoul SearchingKomedie20157.42017-12-15
FioreDrama20166.72017-12-15
Biance come il latte, rossa come il sangueKomedie20136.12017-12-15
Discovering BigfootDocu2017-2017-12-15
Freeway: Crack in the SystemDocu20157.92017-12-15
Under an Arctic SkyDocu2017-2017-12-15
Il giovane favolosoDrama20146.82017-12-15
The Haunting of HelenaHorror20124.82017-12-15
El Chapo (2 seizoenen)Drama2017-2017-12-15
Ultimate Beastmaster (2 seizoenen)Reality2017-2017-12-15
Acquitted (2 seizoenen)Drama20157.62017-12-15
Thicker than Water (2 seizoenen)Drama20147.22017-12-15
Where to Invade NextDocu20157.62017-12-15
A Five Star LifeKomedie20136.32017-12-15
NeverlakeHorror20135.42017-12-15
They Can Me JeegActie20157.22017-12-15
The Mafia Kills Only in Summer Komedie20137.22017-12-15
PottersvilleKomedie20176.52017-12-15
Wormwood (1 seizoen)Docu2017-2017-12-15
Christmas InheritanceFamiliefilm2017-2017-12-15
Berlin 56 (1 seizoen)Drama20167.32017-12-15
Erased (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-15
RiskDocu2017-2017-12-14
Manhunt: Unabomber (1 seizoen)Drama2017-2017-12-12
Judd Apatow: The ReturnCabaret2017-2017-12-12
The Crown (2 seizoenen)Drama20168.72017-12-08
El Camino ChristmasKomedie2017-2017-12-08
Forbidden History (1 seizoen)Docu20136.42017-12-07
Lego Friends (2 seizoenen)Kinderserie20146.92017-12-06
Trolls: VakantiespecialKinderfilm2017-2017-12-06
Craig Ferguson: Tickle FightCabaret2017-2017-12-05
TempleHorror2017-2017-12-02
Jab Harry Met SejalKomedie2017-2017-12-02
Forbidden Games: The Justin Fashanu StoryDocu2017-2017-12-01
Diana: In Her Own WordsDocu2017-2017-12-01
Breaking The CycleDocu2017-2017-12-01
BraveheartActie19958.42017-12-01
The Legend of 420Docu2017-2017-12-01
Much Ado About Nothing Komedie19937.42017-12-01
The WorthySci-Fi20166.62017-12-01
For a Few Dollars MoreActie19658.32017-12-01
Cheapest Weddings (1 seizoen)Reality2016-2017-12-01
Motivation 3: The Next GenerationDocu2017-2017-12-01
Monster IslandFamiliefilm20174.92017-12-01
Playing for TimeDrama19807.92017-12-01
Be SomebodyKomedie20166.02017-12-01
Ho Ho Ho HomeKinderfilm2017-2017-12-01
Dream BoatDocu2017-2017-12-01
Hired GunDocu20167.32017-12-01
VoyeurDocu2017-2017-12-01
Sugar MountainDrama20165.42017-12-01
Lucknow CentralDrama20176.12017-12-01
Johan Falk (3 seizoenen)Crime20137.52017-12-01
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32017-12-01
Easy (2 seizoenen)Komedie2016-2017-12-01
The Happy FamilyDrama2017-2017-12-01
A Storybots ChristmasKinderfilm2017-2017-12-01
DARK (1 seizoen)Thriller2017-2017-12-01
Kantaro: The Sweet Tooth Salaryman (1 seizoen)Komedie2017-2017-12-01
Lang Leve Koning Julien (5 seizoenen)Komedie20157.52017-12-01
Love and Other Impossible PursuitsDrama20096.42017-12-01
Last NightDrama20106.62017-12-01
Rain ManDrama19888.02017-12-01
Cherry PopKomedie2017-2017-11-30
Soof 2Komedie20166.02017-11-30
WinningDocu2016-2017-11-30
Boris Becker: Der SpielerDocu2017-2017-11-30
Glitch (2 seizoenen)Drama20157.72017-11-28
Teen Wolf (5 seizoenen + S06A)Drama20137.82017-11-28
Good Morning Call (2 seizoenen)Komedie20168.62017-11-28
The Girl From The SongDrama20165.52017-11-28
12 Years a SlaveDrama20138.12017-11-26
Mars (1 seizoen)Drama20167.52017-11-26
The Many Faces of Ito (1 seizoen)Romance2017-2017-11-26
Bright: The Music VideosMuziek2017-2017-11-26
Peru: Tesoro EscondidoDocu2017-2017-11-25
Trailer Park Boys: Out of the Park USA (1 seizoen)Komedie2017-2017-11-25
Frontier (2 seizoenen)Actie20167.22017-11-24
Cuba and the CameramanDocu2017-2017-11-24
She's Gotta Have It (1 seizoen)Drama2017-2017-11-23
Religion of Sports (1 seizoen)Docu20168.42017-11-23
Barbra: The Music… The Mem’ries… The Magic!Muziek2017-2017-11-22
Argon (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
Godless (1 seizoen)Drama2017-2017-11-22
The ChoiceDrama20166.62017-11-22
Saving CapitalismDocu2017-2017-11-21
Brian Regan: Nunchucks and FlamethrowersCabaret2017-2017-11-21
Cirque du Soleil – Luna Petunia (3 seizoenen)Kinderserie2016-2017-11-18
The Divergent Series: InsurgentActie20156.32017-11-18
Jim & Andy: The Great BeyondDocu2017-2017-11-17
Stretch Armstrong and the Flex Fighters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-11-17
A Christmas PrinceDrama2017-2017-11-17
MudboundDrama2017-2017-11-17
The Punisher (1 seizoen)Thriller2017-2017-11-17
Death NoteAnime20069.02017-11-17
Shot in the Dark (1 seizoen)Reality2017-2017-11-17
Kicking and ScreamingKomedie19957.02017-11-16
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziActie20167.32017-11-16
Falcon RisingActie20145.82017-11-15
DeRay Davis: How To Act BlackCabaret2017-2017-11-14
Chasing TraneDocu20167.52017-11-13
Long Time RunningDocu20178.22017-11-12
Glitter Force Doki Doki (2 seizoenen)Anime2017-2017-11-11
Blazing Transfer Students (1 seizoen)Actie2017-2017-11-11
LEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassambledFamilie20156.52017-11-11
Bon Cop Bad Cop 2Actie20176.82017-11-11
Buurman & Buurman (4 seizoenen)Kinderen20037.02017-11-10
Rolling PapersDocu20156.02017-11-10
Lady Dynamite (2 seizoenen)Komedie2016-2017-11-10
Meet the MormonsDocu20147.02017-11-10
The KillerActie2017-2017-11-10
Honey, I Shrunk the KidsFamilie19896.32017-11-08
Jerry Seinfeld: ComedianDocu20027.02017-11-08
The Journey is the DestinationDrama20166.32017-11-08
The Sinner (seizoen 1)Drama20178.02017-11-07
Project MC² (6 seizoenen)Kinderserie20156.22017-11-07
Nobel (1 seizoen)Thriller20168.32017-11-05
The Mind of a Chef (5 seizoenen)Docu20158.22017-11-04
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22017-11-04
WilliamsDocu20177.82017-11-04
The Big Family Cooking Showdown (1 seizoen)Reality2017-2017-11-03
6 DaysActie20176.12017-11-03
Alias Grace (seizoen 1)Drama2017-2017-11-03
Dix Pour Cent (2 seizoenen)Komedie20157.92017-11-02
Midnight Sun (1 seizoen)Drama20167.42017-11-02
Salvation (1 seizoen)Drama20176.92017-11-02
RapunzelFamilie20107.82017-11-02
Modern Family (8 seizoenen)Komedie20138.72017-11-01
Greenleaf (2 seizoenen)Drama20167.12017-11-01
Broadchurch (3 seizoenen)Thriller20138.32017-11-01
Plan de FugaThriller20165.62017-11-01
Hajwala: The Missing EngineActie20166.12017-11-01
Le Train d’Hitler – La bête d’acierDocu2017-2017-11-01
MoorDrama20158.22017-11-01
Pettersson en Findus 2Familiefilm20165.92017-11-01
Golden TimeKinderfilm2013-2017-11-01
Killer Women with Piers Morgan (2 seizoenen)Docu2016-2017-11-01
CavemanKomedie19815.72017-11-01
Guilt (1 seizoen)Drama20166.12017-11-01
Undercover GrandpaActie20165.32017-11-01
The BittersweetActie2017-2017-11-01
Bruno and Boots: at Macdonald HallFamiliefilm2017-2017-11-01
Romeo Is BleedingDocu20158.92017-11-01
Zumbo’s Just Desserts (1 seizoen)Reality2016-2017-11-01
When Calls the Heart (4 seizoenen)Drama20168.62017-11-01
Monster HouseAnimatie20066.62017-11-01
Truman CapoteDrama20057.42017-11-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20176.32017-10-31
Judah FriedlanderCabaret2017-2017-10-31
Grimm (5 seizoenen)Drama20147.82017-10-30
SPF-18Drama2017-2017-10-30
Pup Star: Samen Staan We SterkerFamilie20176.82017-10-28
Joan Didion: The Center Will Not HoldDocu2017-2017-10-27
10 Cloverfield LaneHorror20167.22017-10-27
Beyond Stranger Things (seizoen 1)Talkshow2017-2017-10-27
Stranger Things (2 seizoenen)Thriller20168.92017-10-27
Club van Sinterklaas & Geblaf op de Pakjesboot Kinderfilm20165.02017-10-26
Strange WeatherDrama20165.72017-10-26
RiphagenDrama20167.12017-10-25
Jack Whitehall: At LargeCabaret2017-2017-10-24
ShahidDrama20128.32017-10-22
Another ForeverDrama20165.52017-10-22
Dirty GrandpaKomedie20166.02017-10-21
The Guardian BrothersFamilie20165.42017-10-20
The Day I Met El Chapo (1 seizoen)Docu2017-2017-10-20
1922Thriller2017-2017-10-20
WheelmanActie2017-2017-10-20
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92017-10-20
One of UsDocu2017-2017-10-20
Haters Back Off (2 seizoenen)Komedie20166.12017-10-20
VerónicaDrama2017-2017-10-19
Zoolander 2Komedie20164.72017-10-19
AmnesiaDrama20156.32017-10-19
Tempel (1 seizoen)Drama20167.42017-10-18
Patton Oswalt: AnnihilationCabaret2017-2017-10-17
West Coast Customs (6 seizoenen)Reality20116.42017-10-17
Slasher (2 seizoenen)Thriller20166.62017-10-17
LEGO: Marvel Super Heroes: Maximum OverloadKinderfilm20136.72017-10-15
Border Security: America's Front Line (1 seizoen)Reality2016-2017-10-15
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2017-10-15
Skin Wars (1 seizoen)Reality20166.62017-10-15
El CheDocu2017-2017-10-15
El Crazy CheDocu20157.62017-10-15
Harry & Bunnie (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-15
MoneyThriller20165.82017-10-15
Belief: The Possession of Janet MosesDocu20156.62017-10-15
OtherlifeDrama2017-2017-10-15
DangalDrama20168.62017-10-15
LEGO: City (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-15
Todo Sobre el AsadoDocu20167.02017-10-14
Daniël Arends - Carte BlancheCabaret2016-2017-10-14
Kingdom of UsDocu20177.92017-10-14
The Meyerowitz StoriesKomedie2017-2017-10-13
The BabysitterKomedie2017-2017-10-13
Clair ObscurDrama20166.42017-10-13
Super Monsters (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-10-13
MINDHUNTER (seizoen 1)Drama2017-2017-10-13
Chesapeake Shores (2 seizoenen)Drama20178.02017-10-13
Norsemen (seizoen 1)Komedie20167.72017-10-12
Fe de EtarrasKomedie2017-2017-10-12
PocahontasFamilie19956.72017-10-12
You Laugh But It's TrueCabaret20117.52017-10-12
Barakah meets BarakahKomedie20166.72017-10-12
Chrstina P: Mother InferiorCabaret2017-2017-10-11
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.32017-10-11
The OvernightKomedie20156.12017-10-07
Chris Brown: Welcome to My LifeDocu20175.72017-10-07
To Kill a MockingbirdDrama19628.32017-10-07
The Death and Life of Marsha P. JohnsonDocu2017-2017-10-07
Kibaoh Klashers (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-10-07
ID-0 (1 seizoen)Anime2017-2017-10-07
Skylanders Academy (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-10-06
Word Party (3 seizoen)Kinderserie2016-2017-10-06
Suburra (1 seizoen)Drama2017-2017-10-06
It Was Fifty Years Ago Today!Docu20174.82017-10-05
Restless Creature: Wendy WhelanDocu20167.62017-10-05
The Story of Diana (1 seizoen)Docu20178.22017-10-05
Rodney Carrington: Here Comes the TruthCabaret2017-2017-10-04
Jackass 3Komedie20107.12017-10-04
The IT Crowd (5 seizoenen)Komedie20138.62017-10-04
Mr. Dynamite: The Rise of James BrownDocu20147.52017-10-02
Theo Maassen: VANKWAADTOTERGERCabaret2017-2017-10-02
World War II In Colour (1 seizoen)Docu20098.82017-10-01
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (6 seizoenen)Kinderserie20166.62017-10-01
Hotel Beau Séjour (1 seizoen)Thriller20178.02017-10-01
Ice GuardiansDocu20167.92017-10-01
NetworkKomedie19768.12017-10-01
Arthur and the Revenge of MaltazardFamiliefilm20095.32017-10-01
Good Witch (3 seizoenen)Drama20157.22017-10-01
Equestria Girls: Tales of Canterlot HighKinderserie2017-2017-10-01
Nexo Knights (2 seizoenen)Kinderserie20166.32017-10-01
Gomorra (2 seizoenen)Thriller20148.72017-10-01
Step Up: All InDrama20146.02017-10-01
Franca: Chaos and Creation Docu20168.12017-10-01
Wuthering HeightsDrama19707.72017-10-01
Arthur and the Invinsibles Familiefilm20066.02017-10-01
I’m in Love with a Church Girl Drama20134.52017-10-01
Generation Iron 2Docu2017-2017-10-01
In The DeepHorror20165.72017-10-01
Ghost PatrolFamiliefilm20165.22017-10-01
Jack ReacherThriller20127.02017-09-30
The Mind of Murderer (2 seizoenen)Docu20156.32017-09-30
Minority ReportThriller20027.72017-09-30
The Royal House of Windsor (1 seizoen)Docu2017-2017-09-30
The School of RockKomedie20037.12017-09-30
The Lovely BonesDrama20096.72017-09-30
GreaseDrama19786.22017-09-30
War of the WorldsThriller20057.72017-09-30
BOLTFamiliefilm20086.92017-09-30
How To Lose a Guy in 10 DaysRomance20036.42017-09-30
Club de Cuervos (3 seizoenen)Drama20158.12017-09-29
Big Mouth (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-29
Long ShotDocu2017-2017-09-29
Our Souls at NightDrama2017-2017-09-29
Out of Thin AirDocu2017-2017-09-29
Real Rob (2 seizoenen)Komedie20156.62017-09-29
Gerald's GameThriller2017-2017-09-29
Paul Hollywood's Big Continental Trip (1 seizoen)Reality2017-2017-09-29
YoungistaanKomedie20145.22017-09-28
Manhattan RomanceKomedie20145.42017-09-28
Touch (2 seizoenen)Drama20127.42017-09-28
Apartment 23 (2 seizoenen)Komedie20127.32017-09-28
FilmistaanKomedie20127.32017-09-27
Terrace House: Aloha State (4 seizoenen)Reality2017-2017-09-27
Def Comedy Jam 25Cabaret2017-2017-09-27
HeropantiActie20145.42017-09-27
Poeh's Lollifanten FilmFamilie20056.42017-09-27
The GodfatherDrama19729.22017-09-26
Gagarin: First in SpaceDrama20136.62017-09-26
PikuKomedie20157.62017-09-26
MacbethDrama20156.72017-09-25
El BarKomedie20176.42017-09-25
Bad Santa 2Komedie20165.52017-09-25
The Bad BatchThriller20165.52017-09-23
Jack Whitehall: Travels with my Father (1 seizoen)Reality2017-2017-09-22
Neo Yokio (1 seizoen)Anime2017-2017-09-22
Gaga: Five Foot TwoDocu2017-2017-09-22
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-09-21
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Godfather: Part IIIActie19907.62017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 - 9)Reality20168.02017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
American Horror Story (6 seizoenen)Horror20168.22017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
TakenActie20087.82017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
FallingDrama2015-2017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
X-MasKomedie20156.42017-09-13
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-13
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
The Godfather Part IIDrama19749.02017-09-12
Zig & Sharko (seizoen 1)Kinderserie20106.92017-09-11
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
Final VisionThriller2017-2017-09-10
Youp van ’t Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
Star Trek Into DarknessSci-Fi20137.82017-09-09
Star TrekSci-Fi20098.02017-09-09
The SimpsonsKomedie20077.42017-09-09
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.32017-09-08
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-06
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-06
When Love HappensRomance20145.92017-09-06
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
G.I. Joe: Rise of CobraActie20095.82017-09-05
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
The DuplexHorror2015-2017-09-04
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
IncorruptibleDocu20154.02017-09-02
InvasionDrama2014-2017-09-02
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
Skin Wars (3 seizoenen)Reality2014-2017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller20158.92017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
She's Gotta Have ItKomedie19866.62017-09-01
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
True GritDrama20107.72017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
West Side StoryDrama19617.62017-09-01
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-09-01
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
FootlooseDrama20115.92017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
PassionThriller20125.32017-08-27
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
MadreThriller20166.02017-08-26
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Death NoteHorror20176.72017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
OfflineDrama20127.12017-08-24
Bad Grandpa .5Komedie20146.12017-08-24
Alive and KickingDocu20167.62017-08-23
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
Event HorizonHorror19976.72017-08-22
Bad RapDocu20168.12017-08-21
Grown Ups 2Komedie20135.42017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20058.12017-08-21
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
MortdecaiActie20155.52017-08-20
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20158.22017-08-19
Forrest GumpKomedie19948.82017-08-19
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-19
De SpongeBob SquarePants FilmFamilie20047.02017-08-18
The AvengersActie20128.012017-08-18
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
HugoFamilie20117.52017-08-17
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
Mission: Impossible IIActie20006.12017-08-17
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-17
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
EurotripKomedie20046.62017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-15
Little Witch Academica (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
No Strings AttachedKomedie20116.22017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
No Country For Old MenDrama20078.12017-08-15
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Chocolate City: Vegas StripDrama2017-2017-08-12
Cast AwayDrama20007.72017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
True en het Regenboogrijk (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-11
NakedKomedie2017-2017-08-11
Diáro de um Exorcista – Zero Horror20166.92017-08-10
The SaintThriller20174.72017-08-10
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Denis Leary: No Cure For CancerCabaret19927.82017-08-09
The UntouchablesActie19877.92017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
ShooterActie20077.22017-08-07
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
Saving Private RyanDrama19988.62017-08-05
Top GunActie19866.92017-08-05
Mean Girls 2Komedie20114.22017-08-05
VaianaFamilie20167.72017-08-05
Mean GirlsKomedie20047.02017-08-05
The Best of MeDrama20146.72017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
All Hallow's EveFamilie20166.22017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
The Care Bears MovieFamilie19855.62017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20148.12017-08-02
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
The Music of StrangersDocu20157.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Penn & Teller (2 seizoenen)Reality20156.92017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-08-01
The Women Who Kill LionsDocu2016-2017-08-01
The TransporterActie20026.82017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
Kabhi Haan Kabhi Naa Komedie19948.02017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
The SessionsKomedie20127.22017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
English Babu Desi Mem Komedie19964.82017-08-01
Maz Jobrani: Immigrant Cabaret2017-2017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20154.82017-08-01
Oh Darling Yeh Hai India Komedie19954.42017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Beyond BordersDrama20036.52017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
American BeautyDrama19998.42017-07-22
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime20118.82017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Imba Means SingDocu20158.22017-07-19
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
The CandidateDrama20166.52017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Friends From CollegeKomedie2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
The TouristActie20106.02017-07-12
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Legends (2 seizoenen)Drama20147.52017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
You Get MeDrama2017-2017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
XXHorror20174.62017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.82017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
What the HealthDocu2017-2017-06-16
RaeesActie2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
Black SnowDrama2017-2017-06-10
The FireflyDrama20138.52017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19877.62017-06-07
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
DrishamDrama20158.42017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Special 26Drama20138.02017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
HeadshotActie20166.52017-06-03
Don’t Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Gone Baby GoneThriller20077.72017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
Pulp FictionThriller19948.92017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
TakersActie20106.22017-05-31
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Drama20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
RangoonActie20175.92017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
LovesongDrama20166.62017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
National BirdDocu20167.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
DecantedDocu20165.82017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
The ForestDrama20167.32017-04-27
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
RiddickActie20136.42017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
SlamKomedie20176.52017-04-16
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
Force 2Actie20166.52017-03-05
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
UglyDrama20138.12017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
JonasDrama20155.72017-02-26
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
King CobraDrama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Gantz:OActie20168.02017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
HazingDrama20155.32017-01-24
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
So YoungDrama20136.42017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
The WatcherThriller20165.22017-01-09
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
SenderoHorror20156.72016-12-12
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
Blue JayDrama2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
Too LateDrama20156.62016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
LudoHorror20154.72016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
My WayDocu2016-2016-11-08
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
FroningDocu20167.42016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
99Komedie20097.32016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
XOXODrama2016-2016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
DhanakKomedie20158.52016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
T-RexDocu20158.22016-08-09
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
John WickThriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
RebirthThriller2016-2016-07-16
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
MateoDocu20158.62016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
The InvitationHorror20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
TalvarDrama20158.42016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
IllegalDocu2014-2016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
ElectricityDrama20145.92016-05-23
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
HushHorror2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
TangerineKomedie20157.12016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
TrickedDocu20136.32016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocu20157.12016-02-15
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
French DirtyDrama20156.22016-02-04
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
IrisDocu20146.62015-09-25
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Love MeDocu20147.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20124.52014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
The ClientThriller19946.72014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
LooperActie20127.52014-09-29
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Le moineThriller20115.82014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
MillenniumThriller20098.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
The SecretDocu20065.62014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
The Short GameSport20137.52013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week