Netflix ratingsysteem

Aanbod Netflix in Nederland

Netflix aanbod, het is één van de meest gevraagde onderwerpen over Netflix in Nederland. Het aanbod van de streaming films en series dienst groeit dan ook met de dag. De mensen met een abonnement op Netflix willen natuurlijk waar voor hun geld (7,99 euro per maand) en dus verwachten zij een mooi aanbod. Het aanbod van Netflix in Nederland groeit gelukkig dan ook met de dag. In Amerika, het geboorteland van Netflix, bestaat het aanbod uit duizenden films en series. Dit kunnen films zijn die zeer recent zijn uitgekomen, maar ook die al tientallen jaren oud zijn.

Aanbod Netflix voor ieder wat wils

Op deze manier is er voor ieder wat wils. Ook in Nederland is er al een verschil tussen oud en nieuw Netflix aanbod. Als niet-abonnee is het echter moeilijk te achterhalen welke films en/of series je als potentieel abonnee zou kunnen bekijken.

Daarom heeft Netflix Nederland voor jou het aanbod op een rijtje gezet, wat je hieronder kunt bekijken. Je kunt het Netflix aanbod sorteren op titel, jaartal, genre en datum van toevoeging. Uiteraard is het ook mogelijk om op film/serie te zoeken zodat je meteen weet of je favoriete film/serie al te zien is via Netflix!

Benieuwd welke series er aan zitten te komen op Netflix? Klik dan hier!

Indien er titels niet op de lijst staan, maar die wél beschikbaar zijn op Netflix schroom dan niet ons aan te schieten. Dat kan door op de TwitterFacebook of Google+ button, rechtsboven op deze pagina, te klikken en ons te tweeten of een berichtje op onze pagina te plaatsen!

Zo zorgen we dat het overzicht van het Netflix aanbod altijd compleet is. Netflix voegt nog iedere dag nieuwe titels toe, dus kom regelmatig terug op onze website om te bekijken welke films en series zijn toegevoegd aan de online streamingdienst. Helaas verdwijnen er zo nu en dan ook films en series van Netflix. Ook dat hebben we in een overzicht gegoten.

Het Netflix aanbod in Nederland op een rijtje

Lees ook: Netflix Film Top 100, de beste films op Netflix

TitelGenreJaarIMDb *Nieuw op:
Justin Bieber: Never Say NeverDocu20111.62017-09-21
The Good Place (seizoen 1 + S02E01)Komedie20177.72017-09-21
The WitchHorror20156.82017-09-20
Rick and Morty (2 seizoenen + S03E07)Komedie20139.32017-09-20
Jerry Before SeinfeldCabaret2017-2017-09-19
The Godfather: Part IIIActie19907.62017-09-19
The Italian JobActie20037.02017-09-18
The Iron LadyDrama20116.42017-09-17
A Most Violent YearThriller20147.02017-09-16
TakenActie20087.82017-09-15
Taken 2Actie20116.32017-09-15
Taken 3Actie20156.02017-09-15
USS Indianapolis: Men of CourageActie20165.22017-09-15
George Harrison: Living in the Material WorldDocu20118.12017-09-15
American Horror Story (6 seizoenen)Horror20168.22017-09-15
FallingDrama2015-2017-09-15
A Little ChaosDrama20146.52017-09-15
Foo Fighters: Back and ForthDocu20118.42017-09-15
American Vandal (1 seizoen)Komedie2017-2017-09-15
First They Killed My FatherDrama2017-2017-09-15
Chelsea (1 seizoen +S02E20)Talkshow2017-2017-09-15
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 - 9)Reality20168.02017-09-15
TIME: The Kalief Browder StoryDocu2017-2017-09-15
Chesapeake Shores (1 seizoen + S02E06)Drama20178.02017-09-15
VeggieTales in the City (2 seizoenen)Kinderserie2017-2017-09-15
RumbleActie20165.72017-09-15
Project MC² (5 seizoenen)Kinderserie20156.22017-09-15
Strong IslandDocu2017-2017-09-15
LarcenyActie20173.72017-09-15
Mala MalaDocu20146.52017-09-15
MisfireActie20143.32017-09-15
Jackass 3.5: The Explicit MovieKomedie20116.82017-09-14
Trigun (1 seizoen)Anime19988.42017-09-14
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.42017-09-14
Nisemonogatari (1 seizoen)Anime20127.82017-09-14
Bakemonogatari (1 seizoen)Anime20098.12017-09-14
90 Minutes in HeavenDrama20154.72017-09-13
Once Upon a Time (6 seizoenen)Drama20148.12017-09-13
Secret in Their EyesThriller20156.22017-09-13
X-MasKomedie20156.42017-09-13
The Godfather Part IIDrama19749.02017-09-12
The Electric HorsemanKomedie19796.32017-09-12
Jeff Dunham: Relative DisasterCabaret2017-2017-09-12
Heroin(e)Docu2017-2017-09-12
Zig & Sharko (seizoen 1)Kinderserie20106.92017-09-11
Youp van ’t Hek: LichtCabaret2017-2017-09-10
SHOT! The Psycho-Spiritual Mantra of RockDocu20167.52017-09-10
Final VisionThriller2017-2017-09-10
Star TrekSci-Fi20098.02017-09-09
The SimpsonsKomedie20077.42017-09-09
Star Trek Into DarknessSci-Fi20137.82017-09-09
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.22017-09-08
Spirit: Samen Vrij (2 seizoenen)Kinderen2017-2017-09-08
Greenhouse Academy (1 seizoen)Drama2017-2017-09-08
Apaches (1 seizoen)Drama20165.82017-09-08
The Confession Tapes (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
BoJack Horseman (4 seizoenen)Komedie20168.32017-09-08
#RealityhighKomedie2017-2017-09-08
Fire Chasers (1 seizoen)Docu2017-2017-09-08
Marc Maron: Too RealCabaret2017-2017-09-06
RoomDrama20158.22017-09-06
Shooter (2 seizoenen)Actie20177.82017-09-06
When Love HappensRomance20145.92017-09-06
Mothers and DaughtersDrama20164.92017-09-06
Finding NemoFamilie20038.12017-09-06
G.I. Joe: Rise of CobraActie20095.82017-09-05
Carrie PilbyKomedie20166.42017-09-05
Out of LuckDrama2015-2017-09-05
HerculesFamilie19977.22017-09-04
The DuplexHorror2015-2017-09-04
Maniac (1 seizoen)Komedie20157.92017-09-03
Whitney: Can I Be MeDocu20166.12017-09-03
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-2017-09-02
InvasionDrama2014-2017-09-02
IncorruptibleDocu20154.02017-09-02
Gbomo Gbomo ExpressDrama20157.62017-09-02
The Lost BrotherDrama20177.02017-09-01
Transformers: Dark of the MoonSci-Fi20116.32017-09-01
Dicte (3 seizoenen)Thriller20147.32017-09-01
Lunch Time HeroesDrama2015-2017-09-01
TwilightDrama20085.22017-09-01
Lucifer (2 seizoenen)Drama20178.32017-09-01
Offline – Das leben ist kein bonuslevelActie2016-2017-09-01
ResurfaceDocu2017-2017-09-01
Maggie & Bianca: Fashion Friends (1 seizoen)Komedie20166.92017-09-01
Wynonna Earp (1 seizoen)Drama20167.52017-09-01
The B-Side: Elsa Dorfman’s Portrait PhotographyDocu20166.22017-09-01
The DrowningThriller20174.42017-09-01
Margot at the Wedding Komedie20076.12017-09-01
We Are Not AloneHorror20164.52017-09-01
Get ShortyKomedie19956.92017-09-01
Tip de Muis (1 seizoen)Kinderen2014-2017-09-01
Little EvilHorror2017-2017-09-01
Everybody Loves SomebodyKomedie20176.52017-09-01
Final Fantasy XIV: Dad of Light (1 seizoen)Drama2017-2017-09-01
Concrete FootballDocu2016-2017-09-01
Midnight CowboyDrama19692017-09-01
She's Gotta Have ItKomedie19866.62017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 2Drama20125.52017-09-01
Lego Elves: Geheimen van ElvendaleKinderen2017-2017-09-01
The Twilight Saga: Breaking Dawn: Part 1Drama20114.92017-09-01
The Twilight Saga: New MoonDrama20094.62017-09-01
The Twilight Saga: EclipseDrama20104.92017-09-01
Who the F**K is that Guy Docu2017-2017-09-01
CopwatchersDocu20166.02017-09-01
Barefoot in the ParkKomedie19677.02017-09-01
Narcos (3 seizoenen)Thriller20158.92017-09-01
West Coast Customs (5 seizoenen)Reality20116.42017-09-01
The Last ShamanDocu20168.42017-09-01
Spring BreakersKomedie20125.32017-09-01
True GritDrama20107.72017-09-01
Transformers: Revenge of the FallenSci-Fi20096.02017-09-01
The Fall (3 seizoenen)Thriller20148.32017-09-01
Gotham (seizoen 2)Thriller20148.02017-09-01
Escape PlanActie20136.72017-09-01
Van der Laan & Woe: Alles EromheenCabaret2016-2017-09-01
Queen of the South (1 seizoen)Drama20167.72017-09-01
Skin Wars (3 seizoenen)Reality2014-2017-09-01
The Squid and the WhaleKomedie20057.42017-09-01
The ChaseDrama19667.32017-09-01
Fangbone (1 seizoen)Kinderen20167.62017-09-01
West Side StoryDrama19617.62017-09-01
Oddbods (1 seizoen)Kinderen20166.52017-09-01
Baby BoomKomedie19876.12017-09-01
Kiss & CryDrama20177.42017-08-31
The Vampire Diaries (7 seizoenen)Drama20167.82017-08-31
Ronald Goedemondt: Ze Bestaan EchtCabaret20088.02017-08-31
FootlooseDrama20115.92017-08-29
Ryan Hamilton: Happy FaceCabaret2017-2017-08-29
DiplomatieDrama20147.12017-08-29
PassionThriller20125.32017-08-27
MadreThriller20166.02017-08-26
Buster’s Mal HeartThriller20165.92017-08-26
BodybuilderDrama20146.22017-08-26
RangrezzDrama20135.12017-08-25
Yamla Pagla DeewanaActie20115.72017-08-25
Draken: Race naar de rand (5 seizoenen)Kinderserie20158.52017-08-25
Kaho Naa… Pyaar Hai Drama20006.92017-08-25
Pieter Derks: Zo Goed Als NieuwCabaret20167.62017-08-25
Najib Amhali: Alles Komt GoedCabaret20127.22017-08-25
9 mois fermeKomedie20136.52017-08-25
The Mist (1 seizoen)Drama20175.32017-08-25
Hate StoryThriller20125.32017-08-25
Krrish 3Actie20135.32017-08-25
Horror StoryHorror20135.02017-08-25
Death NoteHorror20176.72017-08-25
Theo Maassen: Zonder PardonCabaret20097.92017-08-25
Mujhse Shaadi Karogi Komedie20046.82017-08-25
Chandni BarDrama20017.72017-08-25
Behind “The Cove”: The Quiet Japanese Speak Out Docu20155.62017-08-25
Colkatay ColumbusKomedie20164.52017-08-25
Disjointed (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-25
Sara Kroos: Van Jewelste Cabaret20157.82017-08-25
KrrishActie20066.32017-08-25
AarakshanDrama20116.22017-08-25
Koi… Mil GayaDrama20037.12017-08-25
Guido Weijers: VCabaret20167.52017-08-25
Freek de Jonge: Als Je Me Nu Nog Niet KentCabaret20157.22017-08-25
Bert Visscher: Zelden Zoiets GezienCabaret20177.32017-08-25
Bad Grandpa .5Komedie20146.12017-08-24
OfflineDrama20127.12017-08-24
Alive and KickingDocu20167.62017-08-23
Feel RichDocu2017-2017-08-23
Amour FouDrama20146.32017-08-23
Hail, CaesarKomedie20166.32017-08-22
Event HorizonHorror19976.72017-08-22
Lynne Koplitz: Hormonal BeastCabaret2017-2017-08-22
That '70s Show (8 seizoenen)Komedie20058.12017-08-21
UnacknowledgedDocu20177.22017-08-21
Rogue One: A Star Wars StoryActie20167.92017-08-21
Grown Ups 2Komedie20135.42017-08-21
Bad RapDocu20168.12017-08-21
MalavitaKomedie20136.32017-08-20
El Sicario, Room 164Docu20107.22017-08-20
Man on a LedgeThriller20126.62017-08-20
MortdecaiActie20155.52017-08-20
Point BreakActie20155.32017-08-19
Forrest GumpKomedie19948.82017-08-19
Hide and SeekThriller20166.02017-08-19
Race Naar de MaanFamilie20155.92017-08-19
Dinotrux (5 seizoenen)Kinderserie20158.22017-08-19
Glitter Force Doki Doki (1 seizoen)Anime2017-2017-08-19
Catch Me If You CanDrama20028.12017-08-19
ThorActie20117.02017-08-18
De SpongeBob SquarePants FilmFamilie20047.02017-08-18
The AvengersActie20128.012017-08-18
Captain America: The First AvengerActie20116.92017-08-18
Captain America: The Winter SoldierActie20147.82017-08-18
The Defenders (1 seizoen)Drama2017-2017-08-18
The DictatorKomedie20126.42017-08-17
Cowboys & AliensActie20116.02017-08-17
White Gold (1 seizoen)Komedie20177.52017-08-17
HugoFamilie20117.52017-08-17
Mission: Impossible IIActie20006.12017-08-17
Odd Squad (2 seizoenen)Kinderserie20158.12017-08-17
When Calls the Heart (3 seizoenen)Drama20168.62017-08-16
We're No AnimalsKomedie20157.82017-08-15
BarbecueDocu2017-2017-08-15
Brad Paisley's Comedy RodeoCabaret2017-2017-08-15
Little Witch Academica (2 seizoenen)Anime2017-2017-08-15
Mission: Impossible - Ghost ProtocolActie20117.42017-08-15
Shadowhunters: Mortal Instruments (2 seizoenen)Drama20176.52017-08-15
No Strings AttachedKomedie20116.22017-08-15
Ride Along 2Actie20165.92017-08-15
Million Yen Women (1 seizoen)Thriller2017-2017-08-15
No Country For Old MenDrama20078.12017-08-15
EurotripKomedie20046.62017-08-15
Banking on BitcoinDocu20176.72017-08-14
Mission Control: The Unsung Heroes of ApolloDocu2017-2017-08-13
Orphan Black (5 seizoenen)Drama20178.42017-08-13
Chocolate City: Vegas StripDrama2017-2017-08-12
Bidden voor RegenDrama20174.62017-08-12
Splitting Up Together (1 seizoen)Komedie20167.52017-08-12
Cast AwayDrama20007.72017-08-12
True en het Regenboogrijk (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-08-11
NakedKomedie2017-2017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Kinderserie20166.62017-08-11
Diáro de um Exorcista – Zero Horror20166.92017-08-10
The SaintThriller20174.72017-08-10
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure For CancerCabaret19927.82017-08-09
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime20137.82017-08-09
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocu20147.32017-08-08
The RoommateThriller20114.92017-08-08
The UntouchablesActie19877.92017-08-08
Steve JobsDrama20157.22017-08-08
The Black RoomHorror20163.82017-08-07
ShooterActie20077.22017-08-07
Saving Private RyanDrama19988.62017-08-05
Mean GirlsKomedie20047.02017-08-05
Top GunActie19866.92017-08-05
VaianaFamilie20167.72017-08-05
Mean Girls 2Komedie20114.22017-08-05
Jago: A Life UnderwaterDocu20158.22017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie2017-2017-08-04
The Best of MeDrama20146.72017-08-04
Voltron: Legendary Defender (3 seizoenen)Anime20168.42017-08-04
IcarusDocu2017-2017-08-04
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
Raising the BarFamilie20166.42017-08-03
All Hallow's EveFamilie20166.22017-08-03
The Care Bears MovieFamilie19855.62017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama20148.12017-08-02
Jab We MetKomedie20078.02017-08-02
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
The Music of StrangersDocu20157.72017-08-01
The TransporterActie20026.82017-08-01
Maz Jobrani: Immigrant Cabaret2017-2017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocu20178.42017-08-01
The SessionsKomedie20127.22017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Docu20147.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.22017-08-01
Oh Darling Yeh Hai India Komedie19954.42017-08-01
Opening NightKomedie20167.02017-08-01
Penn & Teller (2 seizoenen)Reality20156.92017-08-01
The Women Who Kill LionsDocu2016-2017-08-01
Kabhi Haan Kabhi Naa Komedie19948.02017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Dolle HondActie20174.82017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Kinderen20154.82017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Annie HallKomedie19778.12017-08-01
The Danish GirlDrama20157.12017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Docu20167.62017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Under Arrest (6 seizoenen)Docu20157.92017-08-01
Stranger (1 seizoen)Thriller20179.12017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
The Blind ChristDrama20166.22017-08-01
English Babu Desi Mem Komedie19964.82017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocu20178.22017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketFamiliefilm20165.52017-08-01
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Docu20168.52017-08-01
Empire of the TsarsDocu20168.02017-08-01
The BombDocu20167.02017-08-01
AsokaDrama20016.72017-08-01
AmarDrama20175.12017-07-29
Daughters of Destiny (1 seizoen)Docu2017-2017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Kinderserie20157.12017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie2017-2017-07-28
Beyond BordersDrama20036.52017-07-28
City of Tiny LightsDrama20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret2017-2017-07-25
I Called Him MorganDocu20167.12017-07-24
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-22
American BeautyDrama19998.42017-07-22
Backstage (1 seizoen)Kinderen20167.02017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Docu20178.52017-07-21
Ozark (1 seizoen)Thriller2017-2017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderen2017-2017-07-21
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime20118.82017-07-21
Shutter IslandThriller20108.12017-07-20
Spiderwick ChroniclesFamiliefilm20086.62017-07-20
Eagle EyeActie20086.62017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-20
Jackass 2.5Komedie20076.52017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
CollateralDrama20047.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie20146.72017-07-19
Imba Means SingDocu20158.22017-07-19
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-18
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret2017-2017-07-18
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocu20177.52017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.92017-07-17
The WalkDrama20157.32017-07-17
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Crime20149.32017-07-15
InnsaeiDocu20167.22017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20177.12017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
The CandidateDrama20166.52017-07-15
That Girl in Yellow BootsDrama20106.72017-07-15
Chasing CoralDocu2017-2017-07-14
Capo 'El amo del tunel'Thriller2016-2017-07-14
To the BoneDrama2017-2017-07-14
Friends From CollegeKomedie2017-2017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Thriller20146.72017-07-14
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelKinderserie2017-2017-07-14
Real Detective (2 seizoenen)Docu20167.92017-07-12
The TouristActie20106.02017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Cirque du Soleil – Luna Petunia (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-07-10
Brasserie ValentijnKomedie20165.02017-07-10
Hotel Transsylvanië 2Familie20156.72017-07-10
I SpyActie20025.42017-07-08
Doctor StrangeActie20167.62017-07-08
Take MeKomedie2017-2017-07-07
Castlevania (1 seizoen)Anime2017-2017-07-07
Het Begin van de Croods (4 seizoenen)Kinderserie20155.92017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama20167.22017-07-07
Open Season 3Familie20105.22017-07-07
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelFamilie1997-2017-07-07
Barbie Life in the DreamhouseKinderserie20127.42017-07-06
Mannenharten 2Komedie20155.72017-07-06
Speech & DebateKomedie20176.12017-07-06
Motu Patlu - Koning der KoningenFamilie20168.02017-07-06
Vegas BabyDocu20169.02017-07-06
I'll See You in My DreamsKomedie20156.72017-07-04
Intersection (3 seizoenen)Drama20166.82017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret2017-2017-07-04
extraordinary: the stan romanek storyDocu2017-2017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama20177.82017-07-02
10 Jours en orKomedie20125.32017-07-01
Keep QuietDocu20166.62017-07-01
SouthpawDrama20157.42017-07-01
The Amazing Spider-ManActie20127.02017-07-01
The Truth is in the StarsDocu2017-2017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Thriller20136.92017-07-01
Albion: The Enchanted StallionFamiliefilm20164.82017-07-01
White House DownActie20136.42017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie20165.82017-07-01
GabrielaDrama19836.42017-07-01
Ankhon DekhiDrama20138.12017-07-01
Mad Men (7 seizoenen)Drama20078.62017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie20147.22017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
Limitless (seizoen 1)Drama20167.82017-07-01
The Edge of LoveDrama20086.32017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Out of Thin AirDocu2017-2017-07-01
SarkarActie20057.72017-07-01
Southside with YouDrama20166.62017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.92017-07-01
StasisActie20173.82017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
Dashavater: Every Era Has a HeroFamiliefilm20087.72017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
IshqiyaKomedie20097.42017-07-01
DeceptionDrama20086.12017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret2016-2017-07-01
I Know Who Killed MeHorror20073.62017-07-01
Hector and the Search for HappinessKomedie20147.02017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
Archer (8 seizoenen)Komedie20168.12017-07-01
ContratiempoThriller20168.02017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Docu20177.52017-07-01
HunterrrKomedie20157.02017-07-01
Killjoys (1 seizoen)Actie20157.22017-07-01
MoneyballDrama20117.62017-07-01
GivenDocu20168.62017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
The ProgramDrama20156.52017-07-01
Parental GuidanceKomedie20126.12017-07-01
Men in Black 3Actie20126.82017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
The IllusionistDrama20067.62017-07-01
Tik TokThriller20166.12017-07-01
White ChicksKomedie20045.52017-07-01
New Girl (5 seizoenen)Komedie20147.92017-06-30
Tyrant (2 seizoenen)Drama20147.92017-06-30
The WeekendKomedie20165.72017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocu20147.42017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama2017-2017-06-30
Legends (2 seizoenen)Drama20147.52017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryCabaret20127.02017-06-30
The InternationalThriller20096.52017-06-30
Footprints: The Path of Your LifeDocu20158.02017-06-30
Drunk WeddingKomedie20154.62017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Drama20138.82017-06-29
The Originals (4 seizoenen)Drama20178.32017-06-28
OkjaFamilie20177.02017-06-28
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
BabelDrama20067.52017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret2017-2017-06-27
Ray Donovan (4 seizoenen)Drama20138.32017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
KrampusHorror20156.22017-06-26
Big GameActie20145.42017-06-25
GLOW (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-23
You Get MeDrama2017-2017-06-23
American AnarchistDocu20166.42017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocu2017-2017-06-23
Fargo (3 seizoenen)Thriller20179.02017-06-22
Area 51Horror20154.22017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
BokehDrama20174.72017-06-22
Vrije Teugels (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-06-22
AiyyaaKomedie20124.32017-06-22
Draft DayDrama20146.82017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Drama20178.82017-06-20
Amar Akbar & TonyKomedie20155.72017-06-20
De Gelezen Kat - Gevangen in een VerhaalFamilie2017-2017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret2017-2017-06-20
Ricki and the FlashKomedie20156.02017-06-17
RaeesActie2017-2017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Kinderserie2016-2017-06-16
What the HealthDocu2017-2017-06-16
CounterpunchDocu2017-2017-06-16
The Ranch (2 seizoenen)Komedie20167.52017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama2017-2017-06-16
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
Madras CaféActie20137.72017-06-15
Gimme the LootKomedie20126.62017-06-15
Wicked Flying MonkeysFamilie20154.62017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Peter en de DraakFamilie20166.82017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie20166.32017-06-15
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Oh, Hello on BroadwayCabaret2017-2017-06-13
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret2007-2017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.62017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality2017-2017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret2015-2017-06-13
The Perfect GuyThriller20155.62017-06-13
Peter Pan: Terug naar NooitgedachtlandFamilie20025.82017-06-12
Supergirl (2 seizoenen)Actie20166.62017-06-12
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen)Actie20167.02017-06-10
Black SnowDrama2017-2017-06-10
The Flash (2 seizoenen)Actie20158.12017-06-10
Man to Man (S01E16)Actie2017-2017-06-10
Daughters of the DustDrama19916.52017-06-10
The FireflyDrama20138.52017-06-09
Shimmer LakeThriller2017-2017-06-09
Orange is the New Black (5 seizoenen)Drama20158.52017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Komedie2017-2017-06-09
HypersomniaHorror20166.52017-06-08
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Komedie19877.62017-06-07
Suits (5 seizoenen)Drama20138.82017-06-07
Disturbing the PeaceDocu20168.72017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20147.02017-06-06
Special 26Drama20138.02017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie20133.42017-06-05
ShaitanActie20117.32017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie20128.22017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie20116.72017-06-05
Peter PanFamilie19537.32017-06-05
InkaarDrama20136.02017-06-05
QueenKomedie20148.32017-06-05
KahaaniThriller20128.22017-06-05
Mary KomDrama20146.82017-06-05
The Wishing TreeFamilie2017-2017-06-05
DrishamDrama20158.42017-06-05
Jules and DoloresKomedie20166.92017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Drama20118.22017-06-04
War RoomDrama20156.42017-06-04
HeadshotActie20166.52017-06-03
Acapulco La vida vaKomedie20164.62017-06-03
Los Últimos de Filipinas Drama20166.32017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
Michael Lost and FoundDocu2017-2017-06-02
Mr. Selfridge (4 seizoenen)Drama20147.72017-06-02
Lucid DreamSci-Fi2017-2017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Saving BanksyDocu20177.92017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20167.22017-06-02
Pulp FictionThriller19948.92017-06-02
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Don’t Be A Menace to South CentraleKomedie19966.62017-06-02
Gone Baby GoneThriller20077.72017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama20087.82017-06-02
Betting on ZeroDocu2017-2017-06-01
1 NightDrama20165.72017-06-01
SupermodelDrama2016-2017-06-01
American UltraActie20156.12017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama19996.82017-06-01
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseKomedie20156.32017-06-01
LensDrama20158.52017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (2 seizoenen)Drama20157.72017-06-01
RobocopActie19877.52017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocu20177.42017-06-01
Secrets of Scotland Yard Misdaad20136.92017-06-01
Life, AnimatedDocu20167.52017-06-01
Secrets of Underground LondonDocu20147.22017-06-01
Love.comKomedie2017-2017-06-01
De Brief voor de KoningFamilie20085.82017-06-01
Robocop 3Actie19933.92017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocu20166.72017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocu20137.22017-06-01
Secrets of WestminsterDocu20147.52017-06-01
The Americans (4 seizoenen)Drama20158.32017-06-01
Secrets of SelfridgesDocu20147.42017-06-01
Robocop 2Actie19905.72017-06-01
Chitty Chitty Bang BangFamilie19686.92017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Smoke & MirrorsDrama2016-2017-06-01
Bruid van de DuivelDrama20165.82017-06-01
AnastasiaFamilie19977.12017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
Max PayneActie20085.42017-06-01
Queen of KatweFamilie20167.32017-05-31
The Bounty HunterActie20105.52017-05-31
TakersActie20106.22017-05-31
FasterActie20106.52017-05-31
House of Cards (5 seizoenen)Drama20169.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret2017-2017-05-30
F is for Family (2 seizoenen)Komedie20177.92017-05-30
The 100 (4 seizoenen)Sci-Fi20177.82017-05-29
Treasure BuddiesFamilie20124.62017-05-29
Forever PureDocu20167.52017-05-29
Summer MagicFamilie19637.12017-05-29
RangoonActie20175.92017-05-29
Arrow (5 seizoenen)Actie20178.02017-05-29
Lone SurvivorActie20137.52017-05-26
War MachineDrama2017-2017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocu2017-2017-05-26
I Am Jane DoeDocu2017-2017-05-26
Bloodline (3 seizoenen)Drama20158.32017-05-26
Nowhere Boys (2 seizoenen)Drama20147.52017-05-25
Designated Survivor (S01E21)Drama20178.22017-05-24
The VisitHorror20156.22017-05-24
In the FleshThriller20138.12017-05-23
The Next Karate KidDrama19944.32017-05-23
Japanese Style OriginatorDocu2008-2017-05-23
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret2017-2017-05-23
Colombia: Wild MagicDocu20158.42017-05-22
The Mind of a Chef (4 seizoenen)Docu20148.22017-05-22
Treasure IslandFamilie19507.02017-05-22
Blame!Actie2017-2017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Laerte-SeDocu2017-2017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20157.92017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Docu2017-2017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocu2017-2017-05-18
Fullmetal Alchemist (1 seizoen)Anime20038.72017-05-16
Crimson PeakHorror20156.62017-05-16
NOVA: Treasures of the Earth (1 seizoen)Docu20167.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Docu20079.12017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret2017-2017-05-16
Lída BaarováDrama20164.72017-05-15
The IntentThriller20163.42017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocu20157.42017-05-15
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.22017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocu2017-2017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocu20168.02017-05-15
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocu20166.42017-05-15
LovesongDrama20166.62017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama20146.92017-05-14
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.52017-05-13
SaharaFamilie2017-2017-05-13
Master of None (2 seizoenen)Komedie20178.22017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (1 seizoen)Kinderen2017-2017-05-12
MindhornKomedie20177.92017-05-12
Riverdale (seizoen 1)Drama20177.92017-05-12
Get Me Roger StoneDocu2017-2017-05-12
Anne with an E (1 seizoenDrama2017-2017-05-12
Moving Art (2 seizoenen)Docu20178.32017-05-11
Wild WaysDocu2016-2017-05-11
Iceman RebornDocu2016-2017-05-11
Can Alzheimer’s Be Stopped?Docu2016-2017-05-11
The Adventure ClubFamilie20164.72017-05-10
Lockup: First Timers (1 seizoen)Reality20157.92017-05-10
Serra PeladaDrama20137.02017-05-10
The ApostateDrama20156.02017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret2017-2017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocu20165.82017-05-08
National BirdDocu20167.12017-05-08
Hunter GathererDrama20166.22017-05-08
LoveTrueDocu20166.62017-05-07
Lord of WarThriller20057.62017-05-06
The Mars GenerationDocu2017-2017-05-06
LOLRomance20124.32017-05-06
De Gelukkige Huisvrouw Drama20106.72017-05-06
OorlogsgeheimenDrama20147.12017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
You're NextHorror20116.52017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingRomance20125.72017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
Hannibal RisingThriller20076.22017-05-06
IroncladAvontuur20117.62017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocu20157.22017-05-06
The Ghost WriterThriller20107.22017-05-06
Wild CardActie20155.62017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Drama20178.42017-05-05
Elementary (4 seizoenen)Thriller20168.02017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Kinderserie2017-2017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie2017-2017-05-05
Maria Bamford: Old BabyCabaret2017-2017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocu20167.62017-05-04
Anthropoid Drama20167.22017-05-04
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Diving into the UnknownDocu20167.22017-05-03
Les MisérablesDrama19987.52017-05-03
Daughter of the LakeDocu20167.82017-05-02
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocu20167.32017-05-02
Modern Family (7 seizoenen)Komedie20138.72017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocu20167.42017-05-02
SnifferThriller20167.02017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocu20137.32017-05-01
Richard Pryor: IconDocu20146.62017-05-01
The Motorbike ShowDocu20118.32017-05-01
The Wishing TreeDrama2017-2017-05-01
Losing Sight of ShoreDocu20177.12017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
The Secrets of Emily Blair Horror20164.12017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
Ken Burns: ProhibitionDocu20118.22017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocu20136.82017-05-01
Crazy HeartDrama2009-2017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocu20147.32017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocu20137.42017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocu20136.82017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Why Sharks AttackDocu20146.12017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocu20146.72017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocu20137.12017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocu20137.52017-05-01
Dallas Buyers ClubDrama20138.02017-05-01
Four Weddings and a FuneralDrama19947.12017-05-01
HALO LegendsAnime20096.72017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocu20137.52017-05-01
IrisThriller20165.82017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.62017-05-01
FargoDrama19968.12017-05-01
After Porn Ends 2Docu20174.92017-05-01
EmbraceDocu20166.82017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
Anvil: The Story of Anvil Docu20088.02017-05-01
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocu20136.22017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
SoofKomedie20136.62017-05-01
Deadliest TornadoesDocu20126.92017-05-01
Fire in the BloodDocu20127.82017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocu20137.12017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocu20137.42017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Danny CollinsDrama20157.02017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
OldboyThriller20038.42017-05-01
Secrets of ChatsworthDocu20137.82017-05-01
The Night of the Wild BoarDrama2016-2017-05-01
PixelsKomedie20155.62017-04-30
DopeDrama20157.32017-04-30
Running WildDrama20175.82017-04-28
Cable Girls (1 seizoen)Drama2017-2017-04-28
Rodney KingDrama2017-2017-04-28
The Last ExecutionerDrama20126.92017-04-28
Casting JonBenetDocu20177.92017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-28
Small CrimesDrama20178.02017-04-28
The ForestDrama20167.32017-04-27
Mindfulness and MurderDrama20117.02017-04-27
Natascha Kampusch: The Whole StoryDocu20106.42017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret2017-2017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutKomedie20166.52017-04-26
Grimm (4 seizoenen)Drama20147.82017-04-25
Dear ZindagiKomedie20167.92017-04-25
PHorror20065.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
The ThreadDocu20156.32017-04-22
CarandiruDrama20037.62017-04-22
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow2017-2017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie2017-2017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Docu2017-2017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Docu2015-2017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Kinderserie20166.72017-04-21
Little BoxesKomedie20165.42017-04-21
Sand CastleDrama2017-2017-04-21
A Plastic OceanDocu20167.82017-04-19
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
Bottom of the WorldDrama20175.72017-04-19
Thorne, SleepyheadDrama20106.82017-04-19
Right at Your DoorThriller20066.22017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
RiddickActie20136.42017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
Harriet the Spy: Blog WarsFamilie20104.92017-04-18
We Are Your FriendsDrama20156.12017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret2017-2017-04-18
Schone HandenDrama20156.32017-04-18
PopozKomedie20154.92017-04-18
The Age of AdalineDrama2015-2017-04-18
The Wolf of Wall StreetDrama20138.22017-04-18
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Just Like UsCabaret20108.02017-04-16
Final GirlThriller20154.72017-04-16
The Dark CrystalSci-Fi19827.22017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
VeveDrama20146.62017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Sundown Komedie20165.52017-04-16
Breakup BuddiesKomedie20166.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Crime20127.42017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
CriminalActie20166.32017-04-15
The Wedding PartyKomedie2016-2017-04-15
Feed the Beast (1 seizoen)Drama20166.82017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Kinderserie20127.72017-04-14
Our LoversKomedie20166.62017-04-14
The ChosenDrama20167.22017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Arctic HeartDrama20166.12017-04-14
Sandy WexlerKomedie2017-2017-04-14
Little WomenFamiliefilm19947.32017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Midnight ExpressDrama19787.72017-04-13
The Search for Hitler's BombDocu2015-2017-04-13
Top of the Lake (1 seizoen)Thriller20137.62017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie19896.82017-04-13
Arne Dahl (2 seizoenen)Thriller20157.12017-04-13
First SundayKomedie20084.32017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocu2013-2017-04-12
Drunken MasterKomedie19787.62017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Docu2012-2017-04-12
Kevin Hart: What Now?Cabaret2016-2017-04-11
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
8MMThriller19996.52017-04-10
Tickling GiantsDocu20168.52017-04-10
Reign (3 seizoenen)Drama20167.72017-04-09
Mary Shelley’s FrankensteinHorror19946.42017-04-09
El fin de ETADocu2017-2017-04-08
AsamaptaDrama2017-2017-04-08
Look Who's Talking NowKomedie19934.22017-04-08
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocu20168.32017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama2017-2017-04-07
Win It AllKomedie2017-2017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
BurdenDocu20166.02017-04-07
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocu2016-2017-04-05
Stomp the Yard: HomecomingDrama20104.32017-04-05
Samurai X: The Motion PictureAnime19977.42017-04-05
Louis C.K. 2017Cabaret2017-2017-04-04
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Drama20098.32017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie20148.72017-04-04
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie2017-2017-04-04
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Docu20116.82017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality2013-2017-04-02
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Ignition (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality2015-2017-04-02
Roadkill (1 seizoen)Reality2014-2017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality2016-2017-04-02
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime20109.12017-04-02
Cowboy Bebop (1 seizoen)Animatie19989.02017-04-01
La Sangre del GalloCrime20157.82017-04-01
TowerDocu20168.02017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocu20156.82017-04-01
Christmas with the Kranks Komedie20045.22017-04-01
Silicon CowboysDocu20166.22017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Kinderserie20057.02017-04-01
BocaDocu2015-2017-04-01
HumanoDocu20137.62017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
Into the BlueActie20055.82017-04-01
Accidental CourtesyDocu20168.02017-04-01
Springsteen & IDocu20137.42017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Celluloid ManDocu20128.02017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime20137.92017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie20158.02017-04-01
The Thin Red LineDrama19987.62017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
The Bad KidsDocu20167.52017-04-01
PlatoonActie19868.12017-04-01
Pet FooledDocu20168.42017-04-01
Among the BelieversDocu20157.42017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
Pokémon de Serie: XYZ (1 seizoen)Kinderen20168.62017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
Don’t Look DownDocu20167.92017-04-01
AkiraAnimatie19888.12017-04-01
Born to Be FreeDocu2016-2017-04-01
Lucha MexicoDocu20167.52017-04-01
Mostly SunnyDocu20166.22017-04-01
Luca tanzt leiseDrama20167.82017-04-01
The TerminatorActie19848.12017-04-01
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie20158.52017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocu19455.72017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
In the Line of FireActie19937.22017-03-31
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Docu2017-2017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
ThunderboltDocu19476.92017-03-31
Cruel IntentionsDrama19996.92017-03-31
Nazi Concentration Camps Docu19457.92017-03-31
This Is ItDocu20097.32017-03-31
The DiscoveryDrama2017-2017-03-31
IgorFamiliefilm20086.02017-03-31
The Swan Princess ChristmasFamiliefilm20123.52017-03-31
The Karate Kid Part IIIFamiliefilm19895.02017-03-31
A Knight’s TaleActie20016.92017-03-31
The Swan PrincessFamiliefilm19985.72017-03-31
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dekFamiliefilm20126.72017-03-31
Seven Years in TibetActie19977.02017-03-31
The Expendables 3Actie20146.12017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
The Negro SoldierDocu19446.02017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
PriestActie20115.72017-03-31
Let There Be LightDocu19467.72017-03-31
The Memphis BelleDocu19447.42017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
Crank 2: High VoltageActie20096.22017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
The HoursDrama20027.62017-03-31
Inside JobDocu20118.32017-03-31
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama2017-2017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
AwakeningsDrama19907.82017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
Are We Done Yet?Familiefilm20074.02017-03-31
Girl, InterruptedDrama19997.32017-03-31
De Muppets veroveren BroadwayFamiliefilm19846.92017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
Here Comes the BoomFamiliefilm20126.52017-03-31
Bram Stoker’s DraculaHorror19927.52017-03-31
Bordertown (1 seizoen)Thriller20167.42017-03-31
FractureDrama20077.22017-03-31
Boyz n the HoodDrama19917.82017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
EnoughThriller20025.62017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocu19437.62017-03-31
JumanjiFamiliefilm19956.92017-03-31
De SmurfenFamiliefilm20115.52017-03-31
Azhar Drama20165.92017-03-31
Anaconda Thriller19974.72017-03-31
AnnieFamiliefilm19826.52017-03-31
De zwanenprinsesFamiliefilm19946.42017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Robin Hood: Men in Tights Komedie19936.72017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
The Battle of MidwayDocu1942-2017-03-31
Evil DeadHorror20136.52017-03-31
Bonnie & ClydeDrama20136.52017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie19936.82017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Tunisian VictoryDocu19446.92017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
Open Season 2Familiefillm20085.72017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
Prelude to WarDocu19457.22017-03-31
Beverly Hills NinjaActie19975.52017-03-31
San PietroDocu19457.02017-03-31
Sense and SensibilityDrama19957.72017-03-31
HookFamiliefilm19916.72017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
Undercover: How to Operate Behind Enemy LinesDocu1943-2017-03-31
WWII: Report from the AleutiansDocu19436.82017-03-31
Hatfields & McCoysDrama20128.12017-03-31
The RundownActie20036.72017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
Das Boot: Theatrical CutDrama19818.42017-03-31
Outlander (2 seizoenen)Drama20158.52017-03-29
Swiss Army ManKomedie20167.12017-03-29
Jo Koy - Live From SeattleCabaret2017-2017-03-29
EverestActie20157.12017-03-28
Time SweepDrama2016-2017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.52017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Docu20156.32017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie2015-2017-03-24
The C WordDocu20166.72017-03-24
Barbapapa (2 seizoenen)Kinderen19777.02017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
The FlockThriller20075.72017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Kinderserie2016-2017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama2017-2017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
White Nights (1 seizoen)Drama20169.32017-03-24
DoomsdayActie20086.02017-03-24
Dorian GrayDrama20096.32017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama2017-2017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2016-2017-03-22
Dave ChappelleCabaret2017-2017-03-21
America UnpluggedReality2014-2017-03-21
Another ForeverDrama2016-2017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Secrets of the EarthDocu20136.72017-03-21
Murder FilesReality2013-2017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie20147.22017-03-21
Addicted to FoodReality20117.42017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
American SupernaturalReality20147.42017-03-21
Straight Outta ComptonDrama20157.92017-03-20
Attack the BlockActie20116.62017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.92017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have Happened Docu20168.32017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellFamiliefilm20165.32017-03-18
American LoserKomedie20075.62017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Samurai GourmetDrama2017-2017-03-17
PandoraDrama20166.62017-03-17
Apollo 18Horror20115.22017-03-17
A Lover's RevengeThriller20055.22017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie2017-2017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocu20168.02017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-17
CleanerThriller20076.12017-03-17
PenelopeFamiliefilm20066.82017-03-17
AdriftThriller20065.12017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Texas Killing FieldsHorror20115.72017-03-17
Butterfly on a WheelThriller20076.72017-03-17
See No EvilHorror20065.12017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamiliefilm20114.82017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Drama2017-2017-03-17
The Red ThreadDrama2016-2017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Reality20107.32017-03-16
TracersActie20145.62017-03-16
TradeThriller20077.42017-03-15
In The Valley of ElahDrama20067.22017-03-15
SunriseDrama20146.32017-03-15
Notes on BlindnessDocu20167.22017-03-15
The GiftActie20095.82017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
Growing Up WildFamiliefilm20167.72017-03-15
TrainwreckKomedie20156.32017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocu2016-2017-03-15
The Black PimpernelDrama20076.42017-03-15
3096 DaysDrama20136.42017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
Black SwanDrama20108.02017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
The HamiltonsHorror20065.22017-03-15
The TrapDrama20148.42017-03-15
O Último Cine Drive-inDrama20156.92017-03-15
Ataud BlancoHorror20164.62017-03-15
Talk To MeDrama20077.42017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret2017-2017-03-14
Thor: The Dark WorldActie20137.02017-03-13
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
RefugeeDocu2016-2017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocu20147.52017-03-13
ShowroomDrama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Drama2016-2017-03-11
Vizontele Komedie20018.02017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.62017-03-10
Gallipoli Docu20157.52017-03-10
The Boss's DaughterKomedie20166.12017-03-10
Kurtuluş Son Durak Komedie20126.12017-03-10
100 MetrosDrama20167.22017-03-10
Hükümet Kadın 2Komedie20136.02017-03-10
Çok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Solomon KaneActie20096.12017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
Beynelmilel Drama20067.22017-03-10
10. Köy TeyatoraKomedie20146.02017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
Nuptials and MerrimentsKomedie20137.42017-03-10
Niyazi Gul At A GallopActie20154.42017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie20026.62017-03-10
Lemonade Komedie20157.72017-03-10
The GruffaloFamiliefilm20097.52017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-03-10
MucizeDrama20157.52017-03-10
Hokkabaz Komedie20067.52017-03-10
Bana Masal Anlatma Komedie20157.92017-03-10
Deliha Komedie20144.72017-03-10
Sadece SenDrama20147.02017-03-10
G.OR.A.Actie20047.92017-03-10
Hayat ÖpücüğüKomedie20155.92017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Boss Wants a Happy EndingKomedie20156.32017-03-10
Who are you?Komedie20125.02017-03-10
Dedemin Fişi Actie20165.72017-03-10
Husband Factor Komedie20156.42017-03-10
Romantik KomediKomedie20105.42017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Burning SandsDrama20178.02017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlığa VedaKomedie20135.22017-03-10
London BoulevardDrama20106.22017-03-10
İncir Reçeli 2Drama20146.22017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
Erkekler Komedie20124.32017-03-10
Recep İvedik 4Komedie20144.12017-03-10
Çekmeceler Drama20157.22017-03-10
Neşeli HayatKomedie20096.22017-03-10
The Butterfly's DreamDrama20137.92017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie2016-2017-03-10
Güneşi GördümDrama20096.52017-03-10
Recep İvedik 2Actie20094.42017-03-10
Eastern PromisesThriller20077.72017-03-10
Hükümet KadınKomedie20136.52017-03-10
Recep İvedik 3Komedie20104.12017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
Dügün Dernek 2: SünnetKomedie20156.82017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Stranded in ParadiseDrama20145.22017-03-09
ThithiDrama20158.62017-03-09
Peter and the FarmDocu20167.72017-03-09
The Sunshine MakersDocu20157.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret2017-2017-03-08
MeltdownActie1995-2017-03-08
Force 2Actie20166.52017-03-05
Parrot HeadsDocu20177.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Romeo & JulietDrama20135.82017-03-02
Danny SaysDocu20156.92017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.52017-03-02
BackstabbedDrama20166.02017-03-02
Babies Behind BarsDocu20116.62017-03-02
Finding DoryFamiliefilm20167.42017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.42017-03-02
UglyDrama20138.12017-03-01
NilaDrama20167.42017-03-01
Battle of BritainActie19697.02017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.12017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime19998.62017-03-01
Nise - The Heart of MadnessDrama20167.72017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
SustainableDocu20167.02017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocu2012-2017-03-01
The One I LoveKomedie20147.12017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime20127.82017-03-01
RevelationsDrama2016-2017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. SimpsonDrama20168.52017-03-01
Sangre en la BocaDrama20165.92017-03-01
Legally BlondeKomedie20016.22017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime20127.92017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Kinderserie20155.32017-03-01
DuktharDrama20147.22017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime20047.62017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret 2017-2017-03-01
Batman: The MovieActie19666.52017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnSci-Fi20127.02017-03-01
Masha’s Spooky StoriesKinderserie2012-2017-03-01
12 Monkeys (1 seizoen)Drama20157.62017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime20138.02017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime20018.22017-03-01
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Docu20146.92017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Docu20157.82017-02-28
1000 Ways to Die (1 seizoen)Reality20117.12017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Docu20147.82017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Docu20148.42017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Docu20137.02017-02-28
Be Here NowDocu20159.42017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Docu2015-2017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Docu20088.12017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality2016-2017-02-28
People You May KnowDrama20166.12017-02-28
Brazilian WesternDrama20136.72017-02-27
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-2017-02-26
JonasDrama20155.72017-02-26
The Sound of Your HeartKomedie20168.22017-02-25
LegendenKinderserie2017-2017-02-25
Beauties of the NightDocu20167.92017-02-25
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Docu20158.22017-02-25
Operações EspeciaisActie20156.62017-02-25
I Don't Feel at Home in This World AnymoreDrama2017-2017-02-24
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Reality2017-2017-02-24
The ReconquestDrama20167.62017-02-23
Finding HomeDocu20148.12017-02-23
Happy New YearActie20145.22017-02-23
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret2017-2017-02-22
King CobraDrama20165.72017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Docu2015-2017-02-21
SecuestroThriller20166.12017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassFamilie20166.32017-02-19
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime20158.42017-02-18
AshbyKomedie20156.42017-02-18
DilwaleActie20155.32017-02-18
Gantz:OActie20168.02017-02-18
INDIADrama20167.32017-02-17
Chef's Table (3 seizoenen)Docu20178.72017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
Rocky HandsomeActie20166.92017-02-17
MadaariDrama20167.72017-02-17
Break Up ClubKomedie20105.82017-02-16
Aram, AramDrama20157.82017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret2017-2017-02-15
127 HoursDrama20107.62017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
The Memory of WaterDrama20156.42017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama1946-2017-02-15
Girlfriend's DayKomedie2017-2017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime2017-2017-02-13
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.82017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocu20166.72017-02-13
Stronger than the WorldActie20167.42017-02-11
Hitler – Eine KarriereDocu19777.62017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie20166.42017-02-10
Gun RunnersDocu20158.52017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeFamilie20166.02017-02-10
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Docu2017-2017-02-10
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie20138.32017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Thriller20148.32017-02-09
Heart of a LionDrama20158.02017-02-09
Happy TimesKomedie20145.62017-02-08
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie2017-2017-02-07
La Última FiestaKomedie20165.42017-02-07
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using ItDrama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocu20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (2 seizoenen)Komedie20167.62017-02-04
Imperial DreamsDrama20146.62017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie2017-2017-02-03
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Drama19867.92017-02-03
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeFamiliefilm20166.92017-02-02
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Kinderen2014-2017-02-02
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocu2015-2017-02-01
Sour GrapesDocu20167.32017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Drama20167.52017-02-01
paris is BurningDocu19908.12017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen)Drama20168.32017-02-01
I Am Sun MuDocu20158.42017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
The Frankenstein Code (1 seizoen)Drama20167.72017-02-01
The Hurt BusinessDocu20166.32017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
I Am Your FatherDocu20156.92017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocu2016-2017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
Pink PantherKomedie19637.22017-02-01
1984Drama19847.22017-02-01
Yours, Mine and OursFamiliefilm20055.42017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.02017-02-01
Harry and SnowmanDocu20157.72017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Crime20168.32017-02-01
Lift Me UpDrama20158.92017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Kinderserie20156.72017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Drama20167.52017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelFamiliefilm20094.52017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-02-01
Highly StrungDocu20156.82017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Drama20168.52017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah WinfreyDocu2017-2017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret2017-2017-01-31
Line of Duty (seizoen 3)Thriller20168.42017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror20164.22017-01-31
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.22017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Drama20167.92017-01-28
Shadows of Truth (1 seizoen)Docu2016-2017-01-27
Captain America: Civil WarActie20167.92017-01-27
The Deep (1 seizoen)Kinderserie20158.12017-01-27
iBOYSci-Fi2017-2017-01-27
Tinkerbell en de Legende van het NooitgedachtbeestFamiliefilm20147.32017-01-26
Era el CieloDrama20167.52017-01-25
We Are PregnantKomedie20165.42017-01-24
Black Sails (3 seizoenen)Drama20148.22017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret2017-2017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret2017-2017-01-24
HazingDrama20155.32017-01-24
Frequency (S01E12)Drama20167.82017-01-23
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Gato NegroCabaret20145.92017-01-20
Frontier (1 seizoen)Actie20167.22017-01-20
PinkDrama20168.42017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Take the 10Komedie2017-2017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
My FuhrerKomedie20075.42017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
Caida del CieloKomedie20165.12017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Des Vents ContrairesDrama20116.52017-01-19
Everybody LeavesDrama20156.52017-01-19
The Autistic MeDocu20097.32017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret2017-2017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Kinderserie20137.02017-01-16
The Expendables 2Actie20126.62017-01-16
UnstoppableActie20106.82017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad20156.92017-01-15
We Are Young, We Are StrongDrama20146.52017-01-15
Berlin CallingDrama20087.32017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat BodyDrama20157.72017-01-15
Teenage CocktailDrama20167.42017-01-15
Max RoseDrama20136.52017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Hostage to the DevilDocu20167.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
Wanda en de AlienKinderen20115.92017-01-15
Little SisterKomedie20166.32017-01-14
Estar o no EstarDrama20166.02017-01-14
So YoungDrama20136.42017-01-13
The Investigator: A British Crime StoryDocu20167.92017-01-13
ClinicalThriller2017-2017-01-13
A Series of Unfortunate EventsDrama2017-2017-01-13
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocu2016-2017-01-13
Very Big ShotKomedie20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-11
Happily MarriedRomance20156.12017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret2017-2017-01-10
The WatcherThriller20165.22017-01-09
The Heavy Water WarDrama20158.12017-01-08
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Miss Sharon Jones!Docu20157.32017-01-07
Coin HeistFamiliefilm2017-2017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Kinderserie2017-2017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie2017-2017-01-06
RustomDrama20167.12017-01-06
Growing Up CoyDocu20166.72017-01-06
SairatDrama20168.72017-01-06
Back and ForthKomedie20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.42017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Stolen YearsDrama20135.92017-01-04
The Blacklist (3 seizoenen)Drama20138.32017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret2017-2017-01-03
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Kinderserie2016-2017-01-01
AutoheadCrime20167.42017-01-01
Luther (4 seizoenen)Drama20108.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
RadiopettiDrama2015-2017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
All This MayhemDocu20148.02017-01-01
To Be a MissDocu20166.72017-01-01
HolidazeDrama20135.82017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
London Spy (1 seizoen)Thriller20157.62017-01-01
The Last ShamanDocu20168.42017-01-01
Udta PunjabCrime20167.92017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Hurricane CarterDrama19997.62017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
WarGamesSci-Fi19837.12017-01-01
The Rat RaceDocu20117.42017-01-01
The Perfect PhysiqueDocu20157.52017-01-01
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Sci-Fi19938.62016-12-31
Big in BollywoodDocu20119.12016-12-31
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-2016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-2016-12-31
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-2016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-2016-12-31
My Sex RobotDocu2010-2016-12-31
My Online BrideDocu2014-2016-12-31
Marias: Faith in WomanhoodDocu2015-2016-12-30
Red CarpetKomedie20146.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Sci-Fi20007.72016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama20157.02016-12-30
SneakerheadzDocu20156.52016-12-30
Bitten (3 seizoenen)Thriller20137.12016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie2016-2016-12-30
Der NSU KomplexDocu20167.52016-12-28
Ajin (2 seizoenen)Anime20168.02016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality2016-2016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Crime20137.52016-12-26
Doctor Who (5 seizoenen + Kerstspecial)Actie20128.82016-12-25
When Hadi Got MarriedDocu20156.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama20137.02016-12-25
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Sci-Fi19737.72016-12-24
The Jungle BookFamiliefilm20167.62016-12-24
HornsDrama20136.52016-12-24
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20167.62016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.42016-12-23
Expediente SantisoThriller20166.12016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-12-23
7:19Drama20166.22016-12-23
Lo and Behold: Reveries of the Connected World Docu20167.22016-12-22
Don't Blame the Kid Komedie20166.92016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Sci-Fi20047.52016-12-22
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
American Odyssey (1 seizoen)Drama20157.32016-12-21
The Break (1 seizoen)Drama20167.82016-12-21
DaemoniumHorror20157.72016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Kinderserie20146.32016-12-20
RatsDocu20166.62016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Kinderserie20157.32016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I SaidCabaret2016-2016-12-20
Fight ClubActie19998.82016-12-19
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20137.52016-12-19
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.22016-12-18
One in a BillionDocu20168.22016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.62016-12-18
Trapped (1 seizoen)Thriller20158.22016-12-18
Mammon (1 seizoen)Thriller20146.72016-12-18
Norskov (1 seizoen)Drama20157.12016-12-18
King GeorgesDocu20157.22016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Drama2016-2016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.82016-12-17
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama20156.92016-12-16
Flits het Magische HuisFamiliefilm20136.32016-12-16
A Wish For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
The OA (1 seizoen)Thriller2016-2016-12-16
BarryDrama2016-2016-12-16
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm2016-2016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Thriller20166.72016-12-16
Cannabis (1 seizoen)Drama2016-2016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20127.22016-12-15
Thicker than Water (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
This is the LifeDocu20088.02016-12-15
Tellus (1 seizoen)Drama20146.12016-12-15
#Rucker50Docu2016-2016-12-15
Modus (1 seizoen)Thriller20156.62016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Sand StormDrama20167.32016-12-15
Occupied (1 seizoen)Thriller20157.62016-12-15
Famous in AhmedabadDocu20159.22016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Sci-Fi20167.42016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Drama20157.62016-12-15
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
At All CostsDocu20168.02016-12-14
CybernaturalHorror20145.72016-12-14
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama2016-2016-12-13
Let's Be EvilHorror2016-2016-12-13
Asperger's Are UsDocu20167.42016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleThriller20115.92016-12-12
Post GradKomedie20095.32016-12-11
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie20168.12016-12-11
The Cliff (2 seizoenen)Thriller20156.72016-12-10
Naked Among WolvesDrama20157.12016-12-10
HartenstraatKomedie20146.32016-12-10
De Boskampi'sFamiliefilm20157.22016-12-10
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality2016-2016-12-09
De SurpriseKomedie20156.62016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm20156.52016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Drama2015-2016-12-09
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
SpectralDrama2016-2016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie2016-2016-12-09
Captive (1 seizoen)Docu2016-2016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Docu2016-2016-12-08
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.62016-12-07
Blue JayDrama2016-2016-12-06
Bob's Broken SleighFamiliefilm20155.82016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret2016-2016-12-06
MercenaryDrama2016-2016-12-05
RezetaDrama20126.62016-12-03
DivergentActie20146.72016-12-03
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Drama2016-2016-12-03
Across Grace AlleyDrama20137.52016-12-02
Rodeo & JulietDrama20155.32016-12-02
White GirlDrama2016-2016-12-02
Man in the Iron MaskActie19986.42016-12-02
For the Love of SpockDocu2016-2016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Docu2016-2016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.32016-12-02
Fauda (seizoen 1)Thriller20158.72016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Thriller20148.02016-12-02
InterrogationDrama20158.82016-12-02
Freddy (1 seizoen)Drama2013-2016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie20106.42016-12-01
The King of ComedyDrama19837.82016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie20107.62016-12-01
CopycatThriller19956.62016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
1000 Rupee NoteDrama20148.22016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Buurman & Buurman (2 seizoenen)Kinderen20037.02016-12-01
NewtownDocu20165.32016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Actie20147.82016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocu20047.32016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19946.42016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives Docu20158.32016-12-01
Angels in the SnowFamilie20155.72016-12-01
Miracle on 34th StreetFamilie19477.92016-12-01
Tellur AliensFamilie2016-2016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Merry KissmasDrama20156.02016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleFamilie20155.82016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
Miss India AmericaKomedie20157.02016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
The Numbers StationActie20135.62016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Beyond BollywoodDocu2013-2016-12-01
How Sarah Got Her WingsKomedie20156.22016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama20157.02016-12-01
3% (1 seizoen)Sci-Fi2016-2016-11-25
Jedi Junior HighFamiliefilm20147.52016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-25
Michael Che MattersCabaret2016-2016-11-25
LudoHorror20154.72016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
The Land of CardsDrama20126.22016-11-22
LuToDrama20155.52016-11-22
MercyDrama2016-2016-11-22
GanduDrama20105.92016-11-22
I'll Be Home For ChristmasFamiliefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocu20126.42016-11-19
Putin's Hiddin TreasureDocu2014-2016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret2016-2016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.52016-11-18
Beat Bugs (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-18
DivinesDrama2016-2016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.82016-11-18
Paranoid (seizoen 1)Drama2016-2016-11-17
Undecided: The MovieKomedie2016-2016-11-17
CristinaDocu2016-2016-11-17
Lovesick (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret2016-2016-11-16
Brown Nation (1 seizoen)Komedie2016-2016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
ShukrannalahDocu2016-2016-11-15
A Christmas CarolFamilie19847.92016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocu2009-2016-11-15
Let Her CryDrama2016-2016-11-15
M CreamDrama20147.12016-11-15
Fireflies in the AbyssDocu20157.12016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
History of the EaglesDocu20137,92016-11-14
TickledDocu20167.62016-11-13
AllendeDrama20136.02016-11-11
True Memoirs of an International AssassinKomedie2016-2016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.92016-11-11
The Beginning of Life: The SeriesDocu20167.62016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
Under The SunDocu20157.42016-11-11
Lang Leve Koning Julien (4 seizoenen)Komedie20157.52016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama2016-2016-11-11
The InnocentsHorror2015-2016-11-10
Case (1 seizoen)Thriller2015-2016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-11-09
Bad AssActie20125.52016-11-09
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocu20155.32016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie20158.32016-11-08
My WayDocu2016-2016-11-08
ZwartboekDrama20067.82016-11-06
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The House of SmalL CubesFamiliefilm20088.32016-11-04
The Ivory GameDocu2016-2016-11-04
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret2016-2016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama2016-2016-11-04
Alvin and the ChipmunksFamiliefilm20075.22016-11-03
From Dusk Till Dawn (3 seizoenen)Thriller20167.02016-11-02
Mean StreetsActie19737.32016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
Food ChoiceDocu2016-2016-11-02
HooligansActie20057.52016-11-01
Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
Some Like It HotKomedie19598.32016-11-01
Spannish Affair 2Komedie20155.12016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeKinderen2016-2016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie20148.32016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
DeprogrammedDocu2016-2016-11-01
Letters from Mother TeresaDrama20155.82016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
In Their ShoesDocu20158.22016-11-01
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.82016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.42016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamilie20106.82016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayKinderen2016-2016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasFamilie20147.12016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocu2016-2016-11-01
Texas Chainsaw MassacreDocu2016-2016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
SommersbyDrama19936.12016-11-01
Bad SantaKomedie20037.12016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
Pup StarFamilie20165.52016-10-30
Sabrás qué Hacer ConmigoDrama20157.32016-10-30
FoxcatcherDrama20147.02016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
The African DoctorDrama20166.72016-10-29
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseHorror2016-2016-10-29
West CoastKomedie2016-2016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park: Europe (seizoen 1Komedie2016-2016-10-28
#The JewsKomedie2016-2016-10-28
Into the InfernoDocu2016-2016-10-28
7 AñosDrama2016-2016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Kinderserie2016-2016-10-28
Non-StopActie20147.02016-10-28
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
Star Trek: Deep Space NineSci-Fi19997.92016-10-25
El Vato (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-25
Eva Doesn't SleepDrama20155.72016-10-22
ZootropolisFamilie20168.12016-10-22
Word Party (2 seizoen)Kinderserie2016-2016-10-21
Black Mirror (3 seizoenen)Drama20168.82016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret2016-2016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama2016-2016-10-21
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
The Painted VeilDrama20067.52016-10-20
12 Years a SlaveDrama20138.12016-10-20
ValiantFamiliefilm20055.62016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
Nine QueensDrama20007.92016-10-20
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
21Drama20086.82016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
(500) Days of SummerKomedie20097.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Horror20167.22016-10-19
HarudDrama20106.72016-10-19
2012Actie20095.82016-10-19
OuijaHorror20144.42016-10-18
UnderdogFamiliefilm20074.82016-10-18
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Killer Women with Piers MorganDocu2016-2016-10-17
Being George ClooneyDocu20166.32016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
PercentageActie20145.12016-10-15
KorengalDocu20146.82016-10-15
Angry Birds (2 seizoenen)Kinderserie20136.42016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
The Art of Organized NoizeDocu2016-2016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality2015-2016-10-15
U TurnThriller20168.42016-10-15
The Legend of Drunken MasterActie19947.62016-10-14
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie2016-2016-10-14
Sky LadderDocu2016-2016-10-14
En Immersion (1 seizoen)Thriller20167.02016-10-13
MascotsKomedie2016-2016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20168.72016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocu2016-2016-10-12
Queen MimiDocu20159.32016-10-12
Mary PoppinsFamiliefilm19647.82016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime20167.52016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama20158.62016-10-09
Hearts of SpringKomedie2016-2016-10-08
Caspers GriezelkerstFamilie20004.62016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Sin NombreDrama20097.62016-10-07
Caspers SpookschoolKinderen20064.72016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
Major PayneKomedie19956.12016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.22016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
The Siege of JadotvilleDrama2016-2016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret2016-2016-10-07
Smokin’ AcesActie20066.72016-10-07
HopFamilie20115.52016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Children of MenActie20067.92016-10-07
The GameThriller19977.82016-10-07
The Land Before TimeKinderen19887.32016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
The Green MileDrama19998.52016-10-07
The DilemmaKomedie20115.32016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxFamilie20126.52016-10-07
The Other Boleyn GirlDrama20086.72016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
ParaNormanFamilie20127.02016-10-07
Every Second CountsDocu20087.32016-10-07
The WolfmanHorror20105.82016-10-07
13THDocu2016-2016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
The Invention of LyingKomedie20096.42016-10-07
Family Guy (5 seizoenen)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen)Drama20107.12016-10-02
Animals UnitedFamiliefilm20104.92016-10-01
Liever VerliefdKomedie20036.02016-10-01
Kruistocht in SpijkerbroekFamiliefilm20066.12016-10-01
Semi-ProKomedie20085.82016-10-01
PushActie20096.12016-10-01
Love and HonorDrama20135.72016-10-01
Code Name: GeronimoActie20125.72016-10-01
Meester van de Zwarte MolenSci-Fi20086.12016-10-01
P.S. I Love YouDrama20077.12016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama20105.72016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Thriller20157.92016-10-01
The FortKomedie2014-2016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
American SummerKomedie2010-2016-10-01
Jaws: The RevengeHorror19872.92016-10-01
Cocaine CowboysDocu20067.92016-10-01
Transporter 3Actie20086.12016-10-01
Les MisérablesDrama20127.62016-10-01
AbductionActie20115.02016-10-01
Charlie St. CloudDrama20106.52016-10-01
WonderbroedersKomedie20145.72016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
The Family StoneKomedie20056.32016-10-01
The Next Three DaysDrama20107.42016-10-01
Hasta La VistaKomedie20117.42016-10-01
Australien SkiesDocu2015-2016-10-01
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.42016-10-01
Soul PlaneKomedie20044.42016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
The KingdomActie20077.12016-10-01
I Now Pronounce You Chuck & LarryKomedie20076.02016-10-01
Pitch BlackActie20007.12016-10-01
Knocked UpKomedie20077.02016-10-01
SmoorverliefdKomedie20134.92016-10-01
Der UntergangDrama20048.32016-10-01
Lo ImposibleDrama20127.62016-10-01
NotoriousMisdaad20096.62016-10-01
The Secret of Terror CastleFamiliefilm20095.72016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine EenhoornKinderfilm20114.42016-10-01
Sint & Diego en de Magische Bron van MyraKinderen20126.52016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama20126.42016-10-01
Kill the IrishmanActie20117.22016-10-01
HerDrama20138.02016-10-01
HostageActie20056.62016-10-01
Lucky Number SlevinMisdaad20067.82016-10-01
Walking on SunshineKomedie20145.32016-10-01
Brick MansionsActie20145.72016-10-01
Kicking and ScreamingRomance19957.12016-10-01
ParanoiaThriller20135.72016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
The Forbidden KingdomActie20086.62016-10-01
Sharing RelationsKomedie2013-2016-10-01
PrisonersThriller20138.12016-10-01
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.92016-10-01
Mary's LandDocu20136.42016-10-01
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.72016-10-01
Beat the WorldDrama20114.52016-10-01
Chatô: O Rei do BrasilDrama20156.32016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.52016-10-01
Extremely Loud & Incredibly CloseDrama20116.92016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
The Last LegionActie20075.42016-10-01
The Second WomanDrama20125.52016-10-01
LockoutActie20126.12016-10-01
Scott Pilgrim vs. the WorldActie20107.52016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.92016-10-01
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-2016-10-01
Het Magische KristalKinderfilm20114.12016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
Problem ChildKomedie19905.22016-10-01
Welcome Mr. PresidentKomedie20136.22016-10-01
I Am DavidDrama20037.32016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
Movie 43Komedie20134.32016-10-01
KenauActie20146.52016-10-01
The BoxDrama20095.62016-10-01
Schindler's ListDrama19938.92016-10-01
The American PresidentKomedie19956.82016-10-01
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.62016-10-01
Volle MaanDrama20024.12016-10-01
Just MarriedKomedie20035.42016-10-01
The UnbornDrama20094.82016-10-01
Source CodeMisdaad20117.52016-10-01
Hot FuzzActie20077.92016-10-01
KnowingDrama20096.22016-10-01
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.92016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie20105.92016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie20107.72016-10-01
Made of HonorKomedie20085.82016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.82016-10-01
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.42016-10-01
Coraline en de Geheime DeurFamiliefilm20097.72016-10-01
Warm BodiesKomedie20136.92016-10-01
Green LanternActie20115.62016-10-01
The Librarian 3: Curse of the Judas ChaliceActie20086.52016-10-01
A Haunted HouseKomedie20135.32016-10-01
ScarfaceMisdaad19838.32016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtThriller20095.92016-10-01
The WitnessMisdaad20157.72016-10-01
Pizza MaffiaKomedie20114.92016-10-01
The Adjustment BureauSci-Fi20117.12016-10-01
The Barkley Marathons: The Race That Eats Its YoungDocu20148.02016-10-01
Ted en de Schat van de MummieKinderfilm2012-2016-10-01
PijnstillersDrama20146.62016-10-01
Pietje Bell 2: De Jacht op de TsarenkroonFamiliefilm20035.02016-10-01
American GangsterMisdaad20077.82016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Familiefilm20125.72016-10-01
Evan AlmightyKomedie20075.42016-10-01
Next Day AirActie20095.92016-10-01
Mr. BrooksThriller20077.42016-10-01
The Hurt LockerDrama20087.62016-10-01
Blind DatingKomedie20066.12016-10-01
Planet 51Familiefilm20096.12016-10-01
The Accidental HusbandKomedie20085.62016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
AgoraAvontuur20097.22016-10-01
Arthur 3: De Strijd Tussen 2 WereldenFamiliefilm20105.52016-10-01
Beautiful CreaturesDrama20136.22016-10-01
The Finest HoursActie20166.82016-10-01
Valentine's DayKomedie20105.72016-10-01
Sex DriveKomedie20086.52016-10-01
Remember MeDrama20107.22016-10-01
Fiddler on the RoofDrama19718.02016-10-01
Cloud AtlasDrama20127.52016-10-01
AmsterdamDrama20095.32016-10-01
Astro BoyKinderfilm20096.32016-10-01
The LifeguardDrama20135.72016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie20045.82016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie20076.32016-10-01
A Very Harold & Kumar ChristmasKomedie20116.32016-10-01
This Is 40Komedie20126.22016-10-01
The WomenKomedie20084.92016-10-01
The Wicker ManHorror20063.72016-10-01
OorlogsgeheimenDrama20147.12016-10-01
HolesKomedie20037.12016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
Shark BaitKinderfilm20064.22016-10-01
My Life in RuinsKomedie20095.92016-10-01
The PhilosophersDrama2013-2016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie20057.12016-10-01
RobotsKinderfilm20056.32016-10-01
UmrikaDrama20156.62016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocu2016-2016-10-01
OrientedDocu20157.82016-10-01
Luke Cage (1 seizoen)Drama2016-2016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Broken City Thriller20136.22016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie20035.52016-09-30
Friday the 13: Part 4: The Final Chapter Horror19844.92016-09-30
FroningDocu20167.42016-09-30
Broken CityThriller20136.22016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
The IcemanActie20136.92016-09-30
Airplane II: The SequelKomedie19826.12016-09-30
Amanda KnoxDocu2016-2016-09-30
The WildFamiliefilm20065.32016-09-26
DeliriumKomedie20147.02016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Audrie & DaisyDocu2016-2016-09-25
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret2016-2016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Kinderserie20165.42016-09-23
Easy (1 seizoen)Komedie2016-2016-09-23
ZombielandKomedie20097.72016-09-22
District 9Sci-Fi20098.02016-09-22
The English TeacherRomance20135.82016-09-21
Fired UpRomance20096.22016-09-21
The First LineDrama20145.52016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekKinderen2008-2016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieKinderen2010-2016-09-20
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootKinderen2009-2016-09-20
First KidFamilie19965.12016-09-19
You AgainRomance20105.82016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie20137.42016-09-18
The 100 Years ShowDocu20158.12016-09-18
MeridianThriller2016-2016-09-18
RamboActie20087.12016-09-18
Drive AngryThriller20115.52016-09-17
3:10 to YumaThriller20077.72016-09-17
Cedric the EntertainerCabaret2016-2016-09-17
When in RomeRomance20105.52016-09-17
The Big ShortDrama20157.82016-09-17
ARQSci-Fi2016-2016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret2010-2016-09-16
The White HelmetsDocu2016-2016-09-16
The ExperimentDrama20106.42016-09-16
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderen20114.42016-09-15
From Fat to Finish LineDocu20158.82016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocu20147.22016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.42016-09-15
Alex CrossActie20125.12016-09-15
Playing for KeepsRomance20125.72016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Docu2015-2016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama20086.52016-09-15
ArbitrageDrama20126.62016-09-15
Sample ThisDocu20126.82016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.32016-09-15
MarmadukeFamilie20104.22016-09-15
Pearl HarborDrama20016.12016-09-14
City of God: 10 Years LaterDocu20137.32016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Who Framed Roger RabbitKomedie19887.72016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Kinderen20095.92016-09-13
Cinderella ManDrama20058.02016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
ExtremisDocu2016-2016-09-13
Desperately Seeking SantaRomance20116.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie20117.02016-09-13
Bald MountainDrama20137.02016-09-11
Aquarius (2 seizoenen)Drama20167.52016-09-11
Basic Sanitation, The MovieRomance20077.32016-09-10
Garfield: The MovieFamilie20045.02016-09-10
Oh My God!Drama20075.92016-09-10
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Docu2014-2016-09-09
Jandino Hoe Dan OokCabaret2016-2016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocu20167.12016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie2016-2016-09-06
Lilo & StitchFamiliefilm20027.22016-09-05
Stitch! The MovieFamiliefilm20036.32016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
ConsumedDrama20154.52016-09-02
Het DinerDrama20136.12016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
Chef's Table France (1 seizoen)Docu2016-2016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
DaglichtDrama20137.02016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-09-02
Tazza: The Hidden CardThriller20146.92016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Dear JohnDrama20106.32016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Safe HavenDrama20136.72016-09-02
LimitlessThriller20117.42016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
Gooische VrouwenDrama20116.22016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Drama20137.82016-09-01
City 40Docu20168.82016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
Army of DarknessActie19927.62016-09-01
9th CompanyActie20057.22016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
ATMThriller20124.72016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Trainer!Docu20137.42016-09-01
New Kids NitroActie20116.02016-09-01
Man in the Iron MaskActie19984.92016-09-01
De MarathonKomedie20127.52016-09-01
99Komedie20097.32016-09-01
Figaro PhoKinderserie20088.02016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama20127.42016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocu19998.02016-09-01
New Kids TurboActie20106.42016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
ToroMisdaad20166.12016-09-01
Don JonKomedie20136.62016-09-01
Holy HellDocu20165.62016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Docu20154.92016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
Live and Let LiveDocu20137.92016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
Act of ValorActie20126.52016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama20096.82016-09-01
MXP: Most Xtreme PrimateFamiliefilm20044.12016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
SpymateFamiliefilm20064.22016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Het getuigenisDocu20157.62016-08-30
Hello I Am DavidDocu20157.22016-08-30
Man on High HeelsActie20146.52016-08-28
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie20156.52016-08-26
HopeDrama20138.52016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret2016-2016-08-26
The ConcubineDrama20126.42016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Enemies In-LawActie20156.52016-08-26
XOXODrama2016-2016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocu20156.52016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
Black FridayDrama20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
I'll Sleep When I'm DeadDocu20167.42016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.72016-08-22
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi19698.42016-08-21
DhanakKomedie20158.52016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesActie20136.02016-08-20
TrintaDrama20146.92016-08-19
Fearless (1 seizoen)Docu2016-2016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Kinderserie20159.02016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Kinderserie20006.72016-08-16
The AvengersActie20128.12016-08-16
Indie Game: Life AfterDocu20147.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie20057.62016-08-15
AirliftDrama20168.52016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Star Wars: Return of the JediActie19838.42016-08-15
Minor DetailsFamiliefilm20095.02016-08-15
Laal RangThriller20168.22016-08-15
The A-TeamActie20106.72016-08-15
Planet FIFADocu2015-2016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.72016-08-15
Being APDocu20156.12016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes Back Actie19808.82016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowShow2015-2016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.72016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.52016-08-15
T-RexDocu20158.22016-08-09
David Cross: Making America Great AgainCabaret2016-2016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Kinderserie20137.92016-08-05
Masha's Tales (1 seizoen)Kinderserie2012-2016-08-03
Fear and Loathing Las VegasDrama19987.72016-08-03
Continuum (4 seizoenen)Sci-Fi20147.82016-08-03
JobsDrama20135.92016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.62016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.62016-08-01
APEX: The Story of the HypercarDocu20168.52016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocu20148.02016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie20158.72016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.32016-08-01
UnbrandedActie20157.52016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Thriller20138.32016-08-01
Frank en Frey 2Familiefilm20065.52016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Thriller20138.52016-08-01
OorlogswinterDrama20087.12016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-07-29
TallulahDrama2016-2016-07-29
Kung Fu Panda: Geheimen van de RolFamiliefilm20167.32016-07-28
Popples (3 seizoenen)Kinderserie20166.62016-07-24
John WickThriller20157.22016-07-24
Cosmos: A Spacetime Odyssey (2014)Docu20149.42016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
UnbrokenDrama20147.22016-07-20
The Hunger Games: Catching FireActie20137.62016-07-20
What If...Drama20106.62016-07-19
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
RebirthThriller2016-2016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime2016-2016-07-16
Ocean WondersDocu2013-2016-07-16
International Street ArtDocu2014-2016-07-16
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
JelliesDocu2013-2016-07-16
The Story of MinecraftDocu20157.82016-07-16
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
HardflipDrama20125.62016-07-15
Stranger ThingsThriller2016-2016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama20116.12016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocu2016-2016-07-15
GhostheadsDocu2016-2016-07-15
Marriage RetreatDrama20115.32016-07-15
The 5th QuarterDrama20105.72016-07-15
The EncounterDrama20117.02016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
No FilterKomedie20165.62016-07-13
De ReuzenperzikFamiliefilm19966.72016-07-11
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
MateoDocu20158.62016-07-10
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-2016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie20168.62016-07-08
The InvitationHorror20156.62016-07-08
The Armor of LightDocu20156.62016-07-07
Brahman NamanKomedie2016-2016-07-07
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Thriller20138.62016-07-03
MudDrama20127.42016-07-02
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalKinderfilm20147.12016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-2016-07-02
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Jim Jeffries: FreedumbCabaret2016-2016-07-01
Cartel LandDocu20157.42016-07-01
Marco Polo (2 seizoenen)Drama20148.12016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Deep (1 seizoen)Thriller2016-2016-07-01
IntouchablesDrama20118.62016-07-01
My Friend RockefellerDocu20155.92016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
Fittest on EarthDocu20168.62016-07-01
The Great EscapeDrama19638.32016-07-01
SuicideThriller20148.22016-07-01
Nymphomaniac: Part 2Drama20136.72016-07-01
Before MidnightDrama20137.92016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Kon-TikiActie20127.22016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderKinderfilm20106.42016-07-01
MannenhartenKomedie20135.72016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.72016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
To Russia With LoveDocu20146.42016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
BabaDrama20148.82016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Komedie20155.62016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Making the American ManDocu2016-2016-07-01
Now You See MeeThriller20137.32016-07-01
The CodeDocu20117.72016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Ti Mene NosisDrama20157.92016-07-01
Un ProphèteDrama20097.62016-07-01
A Royal AffairDrama20127.62016-07-01
20 Feet From StardomDocu20137.42016-07-01
Marcella (1 seizoen)Drama20167.22016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Nymphomaniac: Part 1Drama20137.02016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie20008.52016-07-01
Road to YesterdayDrama20158.62016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
SnowpiecerActie20137.02016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
A Very Secret Service (1 seizoen)Komedie20157.72016-06-30
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.22016-06-30
Rolling PapersDocu20156.02016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie2016-2016-06-27
De SpeurneuzenFamiliefilm19867.22016-06-27
The Fundamentals of CaringKomedie2016-2016-06-24
A Walk Among the TombstonesThriller20146.52016-06-24
EegaKomedie20128.02016-06-23
Salam NeighborDocu20157.22016-06-20
Penny Dreadful (3 seizoenen)Thriller20168.32016-06-20
Ip Man 3Actie20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocu20147.32016-06-16
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret2016-2016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Jasper en JuliaFamiliefilm20136.12016-06-15
Mat Shephard is a Friend of MineDocu20147.72016-06-14
TalvarDrama20158.42016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Kinderserie2016-2016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret2015-2016-06-10
12 RoundsActie20095.62016-06-09
SynchronicityDrama20155.42016-06-09
TrashThriller20147.22016-06-08
ParaísoKomedie20136.32016-06-06
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret2016-2016-06-03
Hibana (1 seizoen)Drama2016-2016-06-03
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocu20156.62016-06-01
MarleyDocu20128.02016-06-01
IllegalDocu2014-2016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Transfatty LivesDocu20158.12016-06-01
72 Dangerous PlacesDocu2016-2016-06-01
A Bridge Too FarActie19777.42016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocu20158.32016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocu20157.62016-06-01
The Mask You Live InDocu20157.52016-06-01
Spy TimeActie20156.02016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Docu2016-2016-06-01
The Beginning of LifeDocu20168.12016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
The Fear of 13Docu20157.62016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Docu20038.52016-06-01
YPFKomedie20076.32016-06-01
Speed SistersDocu20168.32016-06-01
Black Man White SkinDocu2015-2016-06-01
The Last PatrolDocu20147.12016-06-01
The EagleActie20116.22016-06-01
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocu20157.02016-06-01
Pokémon de film – Hoopa en de Strijd der Tijden Kinderfilm20156.52016-06-01
Pokemon: XY (2 seizoenen)Actie20147.42016-06-01
Almost HolyDocu20158.22016-06-01
Only the DeadDocu20157.82016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocu20157.42016-06-01
Out of the FurnaceDrama20136.52016-06-01
The Last Man on the MoonDocu20147.62016-05-28
The Do-OverKomedie2016-2016-05-27
Mako Mermaids (4 seizoenen)Avontuur20157.62016-05-27
Dramaworld (1 seizoen)Komedie20168.22016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20152.02016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.82016-05-22
David and GoliathDrama20156.82016-05-22
De Man in de MuurThriller20157.42016-05-20
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie2016-2016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Attacking the Devil: Harold EvansDocu20148.72016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret2014-2016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van Ronald Cabaret20147.92016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret2016-2016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20108.12016-05-15
Thomas Smith: Will Set You FreeCabaret2011-2016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret2011-2016-05-15
How to Sell a BanksyDocu20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocu20128.12016-05-13
Full House (8 seizoenen)Komedie19946.62016-05-10
Atelier (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Ali Wong: Baby CobraCabaret2016-2016-05-07
Atomische FalafelKomedie20156.12016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama2016-2016-05-05
She's Beautiful When She's AngryDocu20147.02016-05-02
Fantasia 2000Familiefilm20007.32016-05-02
The Magnificent 7Actie19607.82016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocu20147.62016-05-01
Requiem for the American DreamDocu20158.02016-05-01
TerraDocu2015-2016-05-01
Palm Trees in the SnowDrama20156.72016-05-01
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama2014-2016-05-01
Somm: De Fles InDocu20157,82016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Thriller20148.72016-05-01
Imagine Me & YouRomance20056.92016-05-01
Team FoxcatcherDocu2016-2016-04-29
Special CorrespondentsKomedie2016-2016-04-29
Valley UprisingDocu20148.62016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocu20147.82016-04-23
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret2016-2016-04-22
Catching the SunDocu20158.02016-04-22
Words and PicturesKomedie20136.62016-04-19
The Last GladiatorsDocu20117.22016-04-16
My Best Friend's GirlKomedie20085.92016-04-16
People of Tomorrow (1 seizoen)Reality2014-2016-04-15
Kong: Koning van de ApenKinderserie2016-2016-04-15
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Op Recept van de DokterDocu20157.12016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Mees Kees op KampFamiliefilm20136.32016-04-14
Atlantis Milo's AvontuurFamiliefilm20035.02016-04-12
Age of ChampionsDocu20117.42016-04-11
Crafting a NationDocu20137.62016-04-11
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret2016-2016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama20166.72016-04-08
HushHorror2016-2016-04-08
Walt Before MickeyFamiliefilm20156.32016-04-05
De Prins van EgypteFamiliefilm19987.02016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasFamiliefilm20036.72016-04-05
101 Echte DalmatiërsFamiliefilm19965.62016-04-04
Operation Dumbo DropFamiliefilm19954.92016-04-04
The Birth of SakéDocu20157.32016-04-04
AntzFamiliefilm19986.62016-04-02
The Road to El DoradoFamiliefilm20006,92016-04-02
TangerineKomedie20157.12016-04-01
Shrek voor Eeuwig en AltijdFamiliefilm20106.42016-04-01
Fresh DressedDocu20156.12016-04-01
All Work All PlayDocu20156.42016-04-01
De Gelaarsde KatFamiliefilm20116.72016-04-01
MegamindFamiliefilm20107.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20158.22016-04-01
Addicted to SextingDocu20153.72016-04-01
Kung Fu Panda 2Familiefilm20117.32016-04-01
Hoe Tem je een DraakFamiliefilm20108.22016-04-01
Joseph: King of DreamsFamiliefilm20006.52016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime2015-2016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in EuropaFamiliefilm20126.92016-04-01
De Vijf LegendesFamiliefilm20127.32016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocu20156.72016-04-01
Bates Motel (3 seizoenen)Thriller20148.22016-04-01
CodegirlDocu20156.72016-04-01
IversonDocu20147.32016-04-01
Kung FurieActie20158.22016-04-01
Killer EliteThriller20116.52016-03-31
Top Gear (5 seizoenen)Reality20149.02016-03-31
Hachi: A Dogs TaleFamiliefilm20098.22016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocu20157.92016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocu2016-2016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocu20058.22016-03-31
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Docu20058.72016-03-31
Letters to JulietDrama20106.52016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocu20116.92016-03-31
Deep WebDocu20157.22016-03-31
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie20138.02016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret2012-2016-03-29
Brigitte Kaandorp: BadwaterCabaret20028.42016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret2011-2016-03-29
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret2013-2016-03-29
Monkey UpFamiliefilm20166.02016-03-19
Daredevil (2 seizoenen)Actie20158.82016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret2016-2016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayFamiliefilm2016-2016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocu2016-2016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
TrickedDocu20136.32016-03-15
SidetrackedKomedie20145.52016-03-15
John CarterSci-Fi20126.62016-03-14
Netflix Presents: The Characters (1 seizoen)Cabaret2016-2016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Digimon Fusion (2 seizoenen)Anime20117.52016-03-09
Halo: The Fall of ReachSci-Fi20155.82016-03-09
ZinzanaDrama20157.42016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
HustlersActie20135.92016-03-07
Hell and BackKomedie20155.12016-03-05
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
For GraceDocu20158.22016-03-02
Hot BotKomedie2016-2016-03-01
Flex Is KingsDocu20135.72016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
The Real MiyagiDocu20147.92016-03-01
Sammy & Co (1 seizoen)Kinderserie2014-2016-03-01
Achtste-groepers Huilen NietDrama20127.52016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie20166.42016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Kinderserie20145.52016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie20155.02016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret2016-2016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon 2Actie2016-2016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion (1 seizoen)Anime20068.82016-02-24
Cooked (1 seizoen)Docu2016-2016-02-19
Red vs. Blue (13 seizoenen)Actie20038.62016-02-18
Lawrence of ArabiaDrama19628.42016-02-17
LabyrinthFamiliefilm19867.42016-02-17
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
Death in Buenos AiresDrama20145.32016-02-15
SnervousDocu20156.72016-02-15
Ramses (1 seizoen)Drama20147.62016-02-15
EllisDocu20157.12016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
In a World...Komedie20136.72016-02-10
Troetelbeertjes en Familie (2 seizoenen)Kinderserie2015-2016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret2016-2016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Kinderserie20157.82016-02-05
Ascension (1 seizoen)Sci-Fi20147.22016-02-05
The Divide (1 seizoen)Drama20147.52016-02-04
French DirtyDrama20156.22016-02-04
Kurt & CourtneyDocu19986.22016-02-03
Larva (3 seizoenen)Kinderserie2013-2016-02-01
Pokémon – Diancie en de Cocon der VernietigingActie20145.52016-02-01
Game FaceDocu20158.12016-02-01
A Faster HorseDocu20157.82016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship Games Familiefilm20157.12016-02-01
MirrorsHorror20086.22016-01-27
UpFamiliefilm20098.32016-01-26
Mr. MagooFamiliefilm19973.82016-01-25
Maid in ManhattanKomedie20025.02016-01-25
The Adventures of Sharkboy & LavagirlFamiliefilm20053.52016-01-23
Chelsea Does (1 seizoen)Docu2016-2016-01-23
It Happened One NightRomance19348.22016-01-23
Little Witch AcademiaAnimatie20137.42016-01-21
The Bridge on the River KwaiDrama19578.22016-01-21
7 SecondsActie20054.82016-01-21
Stomp the YardDrama20075.22016-01-21
FelonActie20087.52016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie20157.32016-01-21
Blind FuryActie19896.32016-01-20
Legends of the FallDrama19947.52016-01-20
Close Encounters of the Third KindSci-Fi19777.72016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildFamiliefilm20054.32016-01-20
CheetahFamiliefilm19896.12016-01-18
Max Keeble's Big MoveFamiliefilm20015.32016-01-18
The Koala Brothers (1 seizoen)Kinderserie20037.42016-01-15
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
Meet the PatelsDocu20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie19954.92016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret2016-2016-01-09
The Wedding DateKomedie20156.12016-01-08
The Good GirlKomedie20026.52016-01-08
Pumping IronDocu19777.52016-01-08
Bonded by BloodThriller20105.52016-01-08
Aliens in the AtticKomedie20095.42016-01-06
ShutterHorror20085.22016-01-06
High CrimesDrama20026.32016-01-06
Mickey en zijn VriendjesFamiliefilm19997.22016-01-05
Hoop DreamsDocu19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Kinderserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.82016-01-02
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Kinderserie20138.02016-01-01
How to Change the WorldDocu20157.82016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocu20126.82016-01-01
The PillKomedie20115.52016-01-01
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Docu2014-2016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocu20105.42016-01-01
Trophy KidsDocu20137.82016-01-01
Het leven is te kort De SpecialKomedie20137.82016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Kinderserie20157.02016-01-01
Jesus CampDocu20067.52016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-2016-01-01
Het leven is te kort (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
DemocratsDocu20147.42016-01-01
The Hunting GroundDocu20156.82016-01-01
All About SteveKomedie20094.82016-01-01
WesternDocu20156.72016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Drama20128.72016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie20144.52016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Drama20128.42015-12-31
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42015-12-31
Spijt!Drama20137.22015-12-30
FiftyDrama20156.42015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie2015-2015-12-26
Fireplace 4K-2015-2015-12-22
Prettige Feestdagen vanuit MadagascarKomedie2005-2015-12-22
Making a Murderer (1 seizoen)Docu2015-2015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret2015-2015-12-18
Helix (2 seizoenen)Thriller20146.92015-12-16
The Propaganda GameDocu20157.12015-12-16
This Was TomorrowDocu2015-2015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
Pirate's PassageFamiliefilm20158.32015-12-16
Trailer Park Boys: Drunk, High & UnemployedKomedie2015-2015-12-11
The Ridiculous 6Komedie2015-2015-12-11
Back to the FutureFamiliefilm19858.52015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocu20147.22015-12-10
La Table aux CrevésDocu20156.82015-12-10
Back to the Future Part IIFamiliefilm19897.82015-12-10
Post GradKomedie20095.32015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie2015-2015-12-04
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
The Driver (1 seizoen)Drama20147.12015-12-01
I'm Brent MorinCabaret2015-2015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.92015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredActie20147.02015-12-01
The ChosenHorror20153.82015-12-01
Best of EnemiesDocu20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
Jessica Jones (1 seizoen)Actie2015-2015-11-20
River (1 seizoen)Drama20157.82015-11-18
I’m Still HereKomedie20106.22015-11-17
SurfwiseDocu20077.32015-11-17
Square GrouperDocu20116.32015-11-17
With Bob and David (1 seizoen)Komedie2015-2015-11-13
The CaptainsDocu20117.02015-11-13
John Mulaney: The Comeback KidCabaret2015-2015-11-13
Call Me LuckyDocu20157.72015-11-13
Chaos on the BridgeDocu20147.32015-11-12
Water for ElephantsDrama20116.92015-11-09
My Little Pony: Equestria GirlsKinderfilm20136.12015-11-05
LEGO: Friends (1 seizoen)Kinderserie20146.92015-11-02
The Place Beyond the PinesDrama20127.32015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
RushActie20138.22015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Awake: The Life of YoganandaDocu20147.32015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocu20126.92015-11-02
Chasing MavericksDrama20127.22015-11-02
SnitchActie20136.52015-11-02
The Frozen GroundMisdaad20136.42015-11-02
Side EffectsDrama20137.12015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
The HostSci-Fi20135.92015-11-02
End of WatchThriller20127.72015-11-02
The ThreadDocu20156.42015-11-02
LEGO: ElvesKinderfilm2015-2015-11-02
Going Clear: Scientology & Prison of BeliefDocu20158.12015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
SlingshotDocu20148.32015-11-02
TwinstersDocu20158.62015-11-02
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Hemlock Grove (3 seizoenen)Drama20147.32015-10-23
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Back in TimeDocu20156.82015-10-22
Arthur ChristmasKomedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie2015-2015-10-20
KringHorror20155.72015-10-17
Beasts of no Nation
Drama2015-2015-10-16
Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers
Komedie2015-2015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocu20136.32015-10-15
Pentatonix: On My Way HomeDocu20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Kinderserie20148.42015-10-14
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Winter on FireDocu2015-2015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.92015-10-04
Road to PerditionDrama20027.72015-10-04
Finders KeepersDocu20157.22015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Kinderserie20126.82015-10-02
Anjelah Johnson: Not Fancy
Komedie2015-2015-10-02
The NightmareDocu20155.92015-10-02
Coming to America
Komedie19886.92015-10-02
Tell Spring Not To Come This YearDocu20158.12015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
Upstream ColorDrama20136.82015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Docu20158.02015-10-01
In Your EyesSci-Fi20147.22015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
The Daughter of DawnDrama19206.22015-09-25
IrisDocu20146.62015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Monsters. Vs AliensFamiliefilm20096.62015-09-23
My Little Pony: The Runaway RainbowKinderfilm20066.72015-09-22
My Little Pony: A Very Minty Christmas
Kinderfilm20055.52015-09-22
SMOSH: The MovieKomedie20154.72015-09-22
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.42015-09-18
The Water HorseFamiliefilm20076.52015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocu2015-2015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Terminator 3: Rise of the MachinesSci-Fi20036.42015-09-16
Bella VitaDocu20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie20075.62015-09-16
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocu20148.62015-09-15
Rubble KingsDocu20106.82015-09-15
Canimals (1 seizoen)Kinderserie20117.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.72015-09-15
My Fake FiancéKomedie20096.52015-09-13
The Chronicles of NarniaFamiliefilm20106.32015-09-09
6 YearsDrama20155.62015-09-08
ValkyrieThriller20087.12015-09-08
De Dolle TweelingFamiliefilm20105.02015-09-03
Pound PuppiesKinderserie20106.32015-09-02
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.22015-09-02
Zeitgeist: AddendumDocu20088.42015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Kinderserie20117.22015-09-01
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.12015-09-01
SilencedDocu20148.02015-09-01
The Fluffy MovieKomedie20147.02015-09-01
Timmy Time Christmas SurpriseKinderserie20117.22015-09-01
Living on One DollarDocu20137.72015-09-01
Capital CDocu20147.82015-09-01
Empresses in the Palace (1 seizoen)Drama20118.32015-09-01
Aliens on the MoonDocu20143.82015-09-01
Timmy Time Seaside RescueKinderserie20117.22015-09-01
Mouk (1 seizoen)Kinderserie20117.22015-09-01
The Search for General TsoDocu20157.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocu20156.62015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.32015-09-01
Pokémon: Indigo League (1 seizoen)Kinderserie20007.42015-09-01
LEGO: CityAnimatie2011-2015-08-17
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie20117.42015-08-15
Ever After High (3 seizoenen)Kinderserie20158.52015-08-14
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret2015-2015-08-14
I am. Shimon PeresDocu2014-2015-08-09
The Chris Cole StoryDocu20157.52015-08-07
My Little Pony: Friends are Never Far AwayKinderfilm20066.92015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.62015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Kinderserie20116.02015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsKinderfilm20047.12015-08-01
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.62015-08-01
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (S01)Komedie2015-2015-07-31
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
The True CostDocu20157.02015-07-17
TigDocu20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Fantasie2015-2015-07-16
A Year in ChampagneDocu20146.62015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret2015-2015-07-10
Hjørdis (1 seizoen)Komedie2015-2015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime20148.02015-07-03
The Green PrinceDocu20147.02015-07-02
Plot for PeaceDocu20136.82015-07-01
An Honest LiarDocu20147.72015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt Me
Docu20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret2013-2015-06-30
What Happened, Miss Simone?Docu2015-2015-06-26
AdvantageousSci-Fi20157.92015-06-23
Rita (3 seizoenen)Komedie20137.62015-06-15
Austin to BostonDocu20147.72015-06-12
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocu20146.12015-06-02
De Kleine Rode TractorAnimatie20045.82015-06-01
DeeperDocu20108.12015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie20148.62015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjesKinderserie20056.52015-06-01
Plan B: TrueSport20147.22015-06-01
Pieter Konijn (3 seizoenen)Kinderserie20143.32015-06-01
FurtherDocu20127.92015-06-01
Casper en EmmaKinderserie20136.72015-06-01
Fien en Teun (1 seizoen)Kinderserie20136.02015-06-01
HigherDocu20148.32015-06-01
Hot Girls WantedDocu2015-2015-05-29
Jen Kirkman: I’m gonna die AloneCabaret2015-2015-05-22
The Other OneDocu20147.72015-05-22
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.82015-05-20
HannaActie20116.82015-05-20
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Dawg FightDocu20157.82015-05-15
The Returned (1 seizoen)Drama20157.32015-05-12
Russel RageFamiliefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDrama20137.92015-05-06
Winx Club (5 seizoenen)Kinderserie20045.22015-05-01
The Hunger GamesSci-Fi20127.32015-05-01
Soul SurferDrama20117.12015-04-30
The Comedians of Comedy: The MovieDocu20057.52015-04-24
Pompidou (1 seizoen)Komedie2015-2015-04-16
Love MeDocu20147.22015-04-15
Super High MeDocu20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Komedie20137.62015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Derek (2 seizoenen + special)Komedie20158.22015-04-03
Real SteelSci-Fi20117.12015-04-02
Anatomy of a Love SeenDrama20145.12015-04-01
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20155.42015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Atari: Game OverDocu20147.62015-03-31
Step Up 4: Miami HeatDrama20126.52015-03-26
Theo Maassen - Met Alle RespectCabaret2012-2015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
Real SteelActie20117.12015-03-19
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.82015-03-19
Life ItselfDocu20148.02015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Kinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Docu20146.22015-03-18
My Babysitter's a VampireKomedie20107.22015-03-15
ResistanceDocu20137.12015-03-15
My Babysitter's a Vampire (2 seizoenen)Familieserie20127.22015-03-15
My Own ManDocu2015-2015-03-06
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret2015-2015-03-06
Laura's SterKinderserie20046.22015-03-05
Madagascar: Escape 2 AfricaFamiliefilm20086.72015-03-05
WarriorDrama20118.22015-03-04
The Culture HighDocu20148.52015-03-01
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.12015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie20003.72015-02-28
VesselDocu20146.52015-02-27
Ralphie May: UnrulyCabaret2015-2015-02-27
Spookverhalen (1 seizoen)Kinderserie20126.42015-02-22
Kung Fu Panda Awesome SecretsKinderserie20086.92015-02-22
Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Kinderserie20127.02015-02-21
How to Train Your Dragon (1 seizoen)Kinderserie20108.22015-02-21
Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Kinderserie20066.92015-02-21
Holiday Classics (1 seizoen)Kinderserie20116.52015-02-21
Kortverhalen (1 seizoen)Kinderserie2006-2015-02-21
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
Tinker, Tailor, Soldier, SpyThriller20117.12015-02-18
DefianceDrama20087.22015-02-18
The OvernightersDocu20147.72015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocu20117.52015-02-06
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
And the Oscar Goes To...Docu20147.62015-02-04
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksKinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorro20144.42015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret2015-2015-01-24
EnoughThriller20025.52015-01-21
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
Résistance (1 seizoen)Drama20146.52015-01-15
17 AgainKomedie20096.42015-01-15
JunoDrama20077.62015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie2014-2014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersFamiliefilm20147.22014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret2014-2014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.62014-12-01
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocu20147.52014-11-20
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret2014-2014-11-15
VirungaDocu20148.52014-11-07
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Big Momma’s HouseKomedie20005.02014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Big Momma’s House 2Komedie20064.52014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
A Time to KillDrama19967.42014-11-02
Burt's BuzzDocu20137.02014-11-01
IcemanActie20146,92014-10-28
E-TeamDocu20147,22014-10-24
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret2014-2014-10-21
Fight ChurchDocu20147,12014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067,52014-10-15
Video Games: The MovieDocu20146,02014-10-15
GMO OMGDocu20136,32014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (1 seizoen)Docu20139.32014-10-09
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.52014-10-01
50/50Drama20117.82014-10-01
The Bible (1 seizoen)Drama20137.42014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.02014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Kinderserie20138.12014-10-01
Kung Fu PandaFamiliefilm20087.62014-09-30
Airport (1 seizoen)Kinderserie20136.62014-09-29
LooperActie20127.52014-09-29
Print the LegendDocu20147.42014-09-26
I Am Number FourSci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
PopPixie (1 seizoen)Kinderfilm20116.52014-09-15
Air BuddiesKinderfilm20064.92014-09-15
MillenniumThriller20098.32014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
Margin CallDrama20117.12014-09-13
Le moineThriller20115.82014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
MeisjeDrama20026.52014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
La ConquêteDrama20116.32014-09-13
Millennium 3Thriller20098.32014-09-13
The September issueDocu20087.02014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
My Queen KaroDrama20096.52014-09-13
ChèriDrama20096.22014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Les Bien-AimésDrama20116.22014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Kinderfilm20038.22014-09-13
Millennium 2Triller20098.32014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Crime d'AmourThriller20106.52014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familiefilm20046.52014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Life (1 seizoen)Docu20096.62014-09-09
The Paradise (2 seizoenen)Drama20138.02014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
Digimon Fusion (1 seizoen)Kinderfilm20108.02014-09-08
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Kinderfilm20136.42014-09-07
Particle FeverDocu20137.72014-09-03
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.42014-09-01
The SecretDocu20065.62014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocu20107.82014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocu20078.32014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
After Porn EndsDocu20105.82014-09-01
Horsin' AroundKomedie19878.82014-08-31
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.02014-08-29
Mission BlueDocu20148.82014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
The Killing VS (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus (4 seizoenen)Drama20138.12014-07-29
The Battered Bastards of BaseballDocu20148.62014-07-11
De VerbouwingThrillers20125.92014-07-06
The ExpendablesActie20106.52014-06-06
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie20108.32014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie20146.32014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Vegas BabyKomedie20064.72014-05-22
PandorumHorror20096.82014-05-22
Jim Jefferies: BARECaberet2014-2014-05-05
Shark TaleFamiliefilm200462014-05-01
Forks Over Knives: The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.52014-04-15
Miss RepresentationDocu20117.72014-04-15
De Dolle Tweeling 2Kinderfilm20125.42014-04-01
Mortified NationDocu20137.82014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
The ExperimentThriller20106.42014-03-15
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Breaking Bad (5 seizoenen)Drama20089.62014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
MadagascarFamiliefilm20056.92014-02-15
The MotivationDocu20136.82014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocu20136.62014-02-03
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Step Up 3Drama20106.22014-02-01
Step UpDrama20076.42014-02-01
Step Up 2: The StreetsDrama20086.22014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocu20147.02014-01-24
The SquareDocu20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.52014-01-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
The Short GameSport20137.52013-12-12
Fireplace for Your Home2010-2013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasFamiliefilm20135.72013-12-08
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocu20117.72013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes (1 seizoen)Kinderserie19856.02013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Kinderfilm20074.82013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestKinderfilm20106.22013-11-01
Troetelbeertjes: Hooge en DieptepuntenKinderfilm20085.52013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje straaltKinderfilm20105.02013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in Troetelland (1 seizoen)Kinderserie20126.22013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
BridegroomDocu20138.12013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Russell Peters vs. the WorldKomedie20135.62013-10-14
Russell Peters: NotoriousKomedie20137.02013-10-14
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Kinderserie19976.72013-09-30
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.02013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.72013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.32013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Docu20019.32013-09-30
Frozen Planet (1 seizoen)Docu20119.32013-09-30
House of Cards Trilogy (BBC) (12 afleveringen)Drama19908.92013-09-30
Oscar's Oasis (1 seizoen)Animatie20117.92013-09-23
Power Rangers Zeo (50 afleveringen)Actie19966.92013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (38 afleveringen)Actie20035.92013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie20066.02013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie19974.72013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.62013-09-23
Power Rangers in Space (43 afleveringen)Actie19987.22013-09-23
Power Rangers RPM (32 afleveringen)Actie20096.32013-09-23
Power Rangers Wild Force (40 afleveringen)Actie20025.92013-09-23
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.72013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (40 afleveringen)Actie20006.12013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (38 afleveringen)Actie20046.22013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (45 afleveringen)Actie19996.52013-09-23
V.R. Troopers (92 afleveringen)Avontuur19945.72013-09-23
Power Rangers S.P.D. (38 afleveringen)Actie20056.02013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westenKinderfilm20026.92013-09-23
Power Rangers Turbo (45 afleveringen)Actie19976.22013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Docu20069.52013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (32 afleveringen)Actie20075.22013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (10 afleveringen)Kinderserie19966.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (177 afleveringen)Kinderserie19936.32013-09-23
Power Rangers Time Force (40 afleveringen)Actie20016.52013-09-23
ColombianaActie20116.42013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.12013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (32 afleveringen)Actie20085.72013-09-23
Indie Game: The MovieDocu20127.82013-09-16
Lion of OzKinderfilm20005.32013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasKinderserie20125.72013-09-16
De EetclubDrama20105.02013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherKinderserie20115.52013-09-16
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormen (1 seizoen)Kinderen2004-2013-09-16
ChaosActie20056.52013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainKomedie20137.12013-09-16
ReincarnatedDocu20126.22013-09-16
Ontdek de wereld met Nijntje (1 seizoen)Kinderen2007-2013-09-16
Nijntje & vriendjes (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureKinderfilm20096.32013-09-16
Forks over KnivesDocu20117.72013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatKinderserie20123.92013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersKinderserie20117.42013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintKomedie20136.82013-09-16
Nijntje langere verhalen (1 seizoen)Kinderen2005-2013-09-16
Niko en de Vliegende BrigadeKinderfilm20086.22013-09-16
Beesten bij de burenKinderfilm20066.82013-09-16
Power Rangers Samurai: Party MonstersKinderserie20114.12013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.82013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
The Shawshank RedemptionDrama19949.32013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret2013-2013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Kinderfilm20096.02013-09-16
Conni (1 seizoen)Kinderen2012-2013-09-16
Winx Club: Magisch avontuurKinderfilm2010-2013-09-16
The MechanicActie20116.52013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.22013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieKinderfilm20065.52013-09-16
Over the HedgeKinderfilm20066.82013-09-16
Jackass: The MovieKomedie20026.62013-09-16
Anna Aardbei (1 seizoen)Kinderfilm20035.52013-09-16
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Kinderen2008-2013-09-16
Black DeathActie20106.42013-09-16
Masha en de Beer Deel 2
Kinderfilm20095.82013-09-16
Niko 2Kinderfilm20125.92013-09-16
Casper en Lisa (1 seizoen)Kinderen2011-2013-09-16

* IMDb-cijfer is van de dag van toevoegen op Netflix

Klik hier voor een overzicht van het toegevoegde aanbod per week

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?