Voor de tweede maand op rij wordt het bewijs geleverd dat Netflix er goed aan heeft gedaan om afgelopen jaar twee series die gecanceld waren over te nemen. Na het succes van de rentree van Lucifer, is het ook in juni raak.
Designated Survivor
Designated Survivor seizoen 3 is namelijk door jullie gekozen tot het beste nieuwe seizoen van een serie. Glee is daarnaast de beste nieuwe serie, hiervan verschenen in één keer alle zes de seizoenen.
De massale kijkcijfers van Murder Mystery heeft zich ook vertaald naar jullie keuze van de beste film. Murder Mystery won de strijd nipt voor Dunkirk. I Am Mother werd op bescheiden afstand derde. De docu waarin Oprah Winfrey met de vijf hoofdpersonen uit When They See Us Now in gesprek ging werd overtuigend gekozen tot de beste docu, waar een nieuwe reeks van RuPaul’s Drag Race ook in de prijzen viel.
Beste nieuwe serie van juni
Beste nieuwe seizoen van een serie in juni
- Designated Survivor (seizoen 3)
- Jessica Jones (seizoen 2)
- Black Mirror (seizoen 5)
Beste nieuwe film op Netflix in juni
Beste documentaire van juni
- Oprah Winfrey presents When They See Us Now
- The Confession Tapes (seizoen 2)
- Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story
Beste reality/non scripted show van juni
- RuPaul’s Drag Race Holi-Slay Spectacular
- Girls, Incarcerated (seizoen 2)
- Instant Hotel (seizoen 2)