Verwijderalarm

Extra Verwijderalarm: 56 titels gaan niet mee naar november

Lucia de B Verwijderalarm Netflix

Er worden voor het einde van de maand oktober nog heel wat titels verwijderd door Netflix. We kondigden het in het vorige Verwijderalarm al aan dat er mogelijk een Extra Verwijderalarm nodig zou zijn en nu blijkt dat ook het geval.

Opruiming

Het einde van de maand houdt ook iedere keer in dat er op Netflix een schoonmaak gehouden wordt. Vaak gaan er namelijk licenties op de eerste dag van de maand in en lopen dan een X-aantal maanden later op de laatste dag van een maand af. Als Netflix de licenties niet verlengt, worden de titels verwijderd.

Dat gebeurt deze maand met liefst 56 films en series. Een aanzienlijk deel hiervan staat al jaren op Netflix en dus is het niet vreemd dat hier de licenties een keer van verlopen. Nu is echter wel de laatste kans om ze via Netflix te kunnen bekijken. Ook flink wat Nederlandse films worden binnenkort door Netflix verwijderd.

The Bridge

The Bridge is een twijfelgeval, net als Dicte en Gomorra. Deze series staan ook op de nominatie om na 31 oktober verwijderd te worden door Netflix, maar Dicte en Gomorra werden al eens met een maand verlengd door Netflix. The Bridge is deze maand nieuwe in het Verwijderalarm en dus is het nog onduidelijke of de Zweeds/Deense serie nog toekomst heeft bij de Amerikaanse streamingdienst. Daar zal pas op 1 november duidelijkheid over zijn.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Rescue Mediums (1 seizoen)Reality20105.528-10-2018
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20087.228-10-2018
The ShallowsThriller20166.330-10-2018
Chrisley Knows Best (2 seizoenen)Reality20145.031-10-2018
Big Dreams, Small Spaces (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
Mary Portas: Secret Shopper (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
How Safe is Your House (1 seizoen)Reality2014-31-10-2018
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.631-10-2018
Dicte (3 seizoenen)Thriller20137.331-10-2018
Gomorra (2 seizoenen)Thriller20148.731-10-2018
Life's Too Short (1 seizoen)Komedie20117.531-10-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.331-10-2018
Big Momma's House 2Komedie20064.531-10-2018
Big Momma's HouseKomedie20005.031-10-2018
What Happens in VegasKomedie20086.131-10-2018
Side EffectsDrama20137.131-10-2018
SnitchActie20136.531-10-2018
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderfilm20114.431-10-2018
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.431-10-2018
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.431-10-2018
Just My LuckKomedie20065.331-10-2018
DeprogrammedDocu2016-31-10-2018
SommersbyDrama19936.131-10-2018
Alvin and the ChipmunksKinderfilm20075.031-10-2018
Dallas Buyers ClubDrama20138.031-10-2018
AarakshanDrama20116.231-10-2018
CapoteDrama20057.431-10-2018
Under SiegeActie19926.431-10-2018
Frozen GroundMisdaad20136.431-10-2018
FlypaperKomedie20116.431-10-2018
So UndercoverKomedie20124.931-10-2018
Empire StateActie20125.231-10-2018
End of WatchThriller20127.731-10-2018
SoofKomedie20136.631-10-2018
MoordwijvenKomedie20075.731-10-2018
The HostSciFi20135.931-10-2018
Vampires SuckKomedie20103.531-10-2018
RushActie20138.231-10-2018
The NegotiatorThriller19987.331-10-2018
Bad SantaKomedie20037.131-10-2018
SchemerDrama20106.431-10-2018
The ClientThriller19946.731-10-2018
Chasing MavericksDrama20127.231-10-2018
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.831-10-2018
Zwart WaterHorror20105.631-10-2018
Joy RideThriller20016.631-10-2018
Lucia de B.Drama20147.131-10-2018
MarmadukeFamilie20104.231-10-2018
The Place Beyond the PinesDrama20127.331-10-2018
Guy Martin: Last Flight of the Vulcan BomberDocu20157.731-10-2018
CavemanKomedie19815.731-10-2018
Kramer vs. KramerDrama19797.831-10-2018
Hostel: Part IIIHorror20114.631-10-2018
Les MisérablesDrama19987.831-10-2018
CarandiruDrama20037.631-10-2018
The Dark CrystalSciFi19827.231-10-2018
RapunzelFamilie20107.801-11-2018
Food ChoicesDocu2016-01-11-2018
The House of Small CubesFamilie20088.303-11-2018
Al's Fish'n With Mates (1 seizoen)Reality2015-04-11-2018
Combat Countdown (1 seizoen)Doc20126.904-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Het Paard van SinterklaasFamilie20057.1Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Geblaf op de PakjesbootFamilie20165.0Verwijderd
Waar is het Paard van Sinterklaas?Familie20076.5Verwijderd
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoetnjesFamilie20156.0Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Het Pratende PaardFamilie20145.9Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm