Lucifer is vorig jaar dan wel afgerond, als het aan de makers ligt is dat niet het laatste wat we van de duivel zien. Tom Ellis en de rest van de cast zou zomaar weer terug kunnen keren uit de hel. De opkomst van Spotify is verfilmd en de eerste teaser is te zien van the Playlist.
Met de Netflix Daily ben je in één keer op de hoogte van alles dat er de afgelopen dag heeft afgespeeld op en rondom Netflix. Het nieuwe aanbod, het laatste nieuws, kersverse trailers en wat verder ter tafel komt.
Makers zoeken manier om Lucifer terug te laten keren
Tegenwoordig komen alle succesvolle series één voor één terug. Zou dat ook kunnen gebeuren met Lucifer? De makers kijken een jaar na het afsluitende seizoen terug in een interview met Screenrant en denken ook hardop na over een mogelijk vervolg. Joe Henderson en Ildy Modrovich zorgden voor een afgerond verhaal, maar Lucifer en Cloe kunnen altijd nog een keer terugkeren? “Ik zou het geweldig vinden”, opent Henderson. “Het maken van de serie, met deze cast, was geweldig. Hopelijk is er ooit een moment dat we een manier vinden voor een comeback.” Modrovich heeft al wel een leuk idee. “Ik stem voor Lucifer The Musical, op Broadway!”
The Playlist: Over de komst van Spotify
Tijdens de hoogdagen van de piraterij verzetten gevestigde kopstukken zich tegen de woelige muziekindustrie. De serie The Playlist draait om de jonge Zweedse tech-ondernemer Daniel Ek en zijn partners die een hele industrie revolutionair veranderden door gratis en legaal gestreamde muziek wereldwijd aan te bieden. Vanaf 13 oktober zal The Playlist te zien zijn, nu is er alvast de teaser.
Deze films en series komen nog in september: Fate the Winx Saga, Dynasty en Die Kaiserin
De tweede helft van september brengt heel wat vuurwerk richting Netflix. Het najaar wordt ingezet en dat is ook duidelijk te zien in de overload van series voor de streamingdienst. Met daarbij ook een aantal fraaie films.
Dit is het waargebeurde verhaal van Forsvinningen
Forsvinningen – Lørenskog 31. oktober 2018 is een waargebeurd verhaal en nu te zien op Netflix. De serie gaat over de verdwijning van de 69-jarige Noorse miljonairsvrouw Anne-Elisabeth Hagen. Dit is het waargebeurde verhaal van Forsviningen op Netflix.
Het nieuwe aanbod van gisteren:
Heartbreak High (1 seizoen) | Romance | 2022 | – | 2022-09-14 |
Forsvinningen (1 seizoen) | Drama | 2022 | 6.9 | 2022-09-14 |
Sins of our Mother (1 seizoen) | Docu | 2022 | – | 2022-09-14 |
El Rey: Vicente Fernández (1 seizoen) | Drama | 2022 | 7.2 | 2022-09-14 |
Broad Peak | Bio | 2022 | – | 2022-09-14 |
La Scuola Cattolica | Drama | 2021 | 6.0 | 2022-09-14 |
➡ Het volledige aanbod op Netflix
➡ De Netflix Daily van gisteren