Iedere week brengt Netflix heel wat Original-titels uit. Kersverse series, films, documentaires en realityseries vanuit de hele wereld. De titels van deze Netflix-producties zijn vaak nog onbekend, maar dat duurt in sommige gevallen niet lang. We stellen je iedere week een aantal nieuwe Originals voor, zodat jij weet wat je dit weekend kunt kijken. En dan kun je daarna gelijk meepraten!
Descansar en Paz
Descansar en Paz (Rust zacht) introduceert Sergio, een familieman die in het nauw gedreven is door schulden. Op een gegeven moment ziet hij zijn kans echter schoon: hij krijgt de mogelijkheid om te verdwijnen en grijpt die met beide handen aan. En dat allemaal door onvoorspelbare omstandigheden! Hij vertrekt naar het buitenland, maar als hij daar eenmaal een paar jaar woont met een valse naam, begint het toch te kriebelen. Sergio wil graag weten hoe het met zijn familie gaat, zo zonder zijn aanwezigheid. De nieuwsgierigheid wordt zo sterk dat hij op onderzoek uitgaat, maar het is allemaal niet zoals hij had verwacht.
Ronja de Roversdochter
Ronja de Roversdochter (ook wel Ronja the Robber’s Daughter of Ronja Rövardotter) is de Netflix-verfilming van het gelijknamige kinderboek van Astrid Lindgren, vooral bekend als schrijfster van Pippi Langkous. Ronja is het belangrijkste karakter: zij groeit op in het middeleeuwse Scandinavië in een groot kasteel, onder de vleugels van een bende rovers. Buiten ontdekt ze een even magisch als gevaarlijk bos met allerlei vreemde wezens, waartussen ze zich eigenlijk meer thuis voelt dan in het kasteel. Intussen sluit ze tevens vriendschap met een jongen van een rivaliserende bende, wat de zaken alleen maar méér compliceert. De eerste zes afleveringen van deze serie kun je nu checken op Netflix, de volgende zes volgen later in 2024!
The Beautiful Game
In de voetbalfilm The Beautiful Game leidt hoofdpersonage Mal (Bill Nighy) als manager een voetbalteam van daklozen uit Engeland. Met zijn ‘elftal’ gaat hij naar de Homeless World Cup, een wereldkampioenschap voor dakloze voetballers, in de Italiaanse hoofdstad Rome. Hij besluit een gokje te wagen door de getalenteerde maar problematische spits Vinny (Michael Ward) toe te voegen. En dat zorgt voor problemen, want Vinny zal zijn verleden moeten overwinnen om een echte teamspeler te worden. Als dat natuurlijk al lukt!