Verwijderalarm

Verwijderalarm: 86 films en series ruimen het veld op Netflix

Mamma Mia Verwijderd Netflix

Netflix raakt eind juni veel films en series kwijt. Liefst 86 titels zullen de komende tijd verwijderd worden door Netflix en hier zitten veel topfilms en chick flicks tussen.

6 maanden

Wat opvalt aan de enorme lijst is dat veel films die verwijderd zullen worden door Netflix pas een half jaar beschikbaar zijn bij de dienst. Het gaat bijvoorbeeld om de topfilms Gladiator en Inglourious Basterds, maar ook chick flicks zoals Mamma Mia! en Couples Retreat.

Deze films en series verschijnen in juli op Netflix

In totaal gaat het dus om liefst 86 films en series die door Netflix verwijderd zullen worden. Dit heeft alles te maken met het verlopen van licenties. Vaak gaan deze op de eerste dag van een nieuwe maand in, waardoor dat altijd voor een aanbodexplosie zorgt. Die licenties lopen na een periode op de laatste dag van een maand weer af en daardoor is het laatste Verwijderalarm van een maand altijd even slikken.

Sommige maanden zijn heftiger dan de ander, maar juni mag gerust als een heftige maand omschreven worden. Behalve de veel titels die niet mee mogen naar juli, werd enige tijd terug ook al bekend dat Ray Donovan verwijderd zou worden door Netflix. Vandaag (26 juni) is deze populaire reeks voor het laatst te zien bij de streamingdienst. Bekijk hieronder de complete lijst met titels die van Netflix verdwijnen.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Dashavater: Every Era Has a HeroFamilie20087.728-06-2018
AnomolisaKomedie20157.228-06-2018
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-29-06-2018
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Docu20127.529-06-2018
Murder Files (1 seizoen)Reality2013-29-06-2018
America Unplugged (1 seizoen)Reality2014-29-06-2018
American Supernatural (1 seizoen)Reality2014-29-06-2018
Addicted to Food (1 seizoen)Reality20117.429-06-2018
Hidden Houses (2 seizoenen)Docu2011-29-06-2018
High: How Drugs WorkDocu20116.429-06-2018
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.729-06-2018
The Mind of a Murderer (1 seizoen)Crime20156.129-06-2018
Cold Justice: Seks Crimes (1 seizoen)Reality20157.429-06-2018
Traffic Cops (1 seizoen)Reality2015-29-06-2018
Killerr Couples (1 seizoen)Docu2009-29-06-2018
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.929-06-2018
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocu20157.229-06-2018
My Seks RobotDocu2010-29-06-2018
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-29-06-2018
Babies Behind BarsDocu20116.629-06-2018
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.529-06-2018
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-29-06-2018
RegresiónThriller20155.729-06-2018
My Online BrideDocu2014-29-06-2018
Sinister 2Horror20155.329-06-2018
Big Star: Nothing Can Hurt MeDocu20127.129-06-2018
Wallander (4 seizoenen)Thriller20087.930-06-2018
Deadman Wonderland (1 seizoen)Anime20117.430-06-2018
Fittest on EarthDocu20168.630-06-2018
Cartel LandDocu20157.430-06-2018
BuddiesKomedie20126.830-06-2018
My Friend RockefellerDocu20155.930-06-2018
To Russia With LoveDocu20146.430-06-2018
Bheja Fry 2Komedie20114.730-06-2018
LifeforceHorror19856.130-06-2018
Bean: The MovieKomedie19976.430-06-2018
BridesmaidsKomedie20116.830-06-2018
DevilHorror20106.230-06-2018
HannibalThriller20016.830-06-2018
It's ComplicatedKomedie20096.630-06-2018
Couples RetreatKomedie20095.530-06-2018
WantedActie20086.730-06-2018
Scent of a WomanDrama19928.030-06-2018
MeruDocu20157.730-06-2018
Inglourious BasterdsActie20098.330-06-2018
GladiatorActie20008.530-06-2018
The 40-Year-Old VirginKomedie20057.130-06-2018
The Purge: AnarchyHorror20146.530-06-2018
The Perfect ManKomedie20055.530-06-2018
A Million Ways to Die in the WestKomedie20146.130-06-2018
Endless LoveDrama20146.330-06-2018
Ride AlongActie20146.230-06-2018
Bad NeighboursKomedie20146.430-06-2018
Ali G IndahouseKomedie20026.330-06-2018
The Break-UpKomedie20065.830-06-2018
Bad WordsKomedie20136.730-06-2018
Dracula UntoldActie20146.330-06-2018
I Know Who Killed MeHorror20073.630-06-2018
Mamma Mia!Komedie20086.430-06-2018
VideodromeHorror19837.330-06-2018
SolaceThriller20156.430-06-2018
The Edge of LoveDrama20086.330-06-2018
DeceptionDrama20086.130-06-2018
Parental GuidanceKomedie20126.130-06-2018
The ThingHorror19828.230-06-2018
Kurt Cobain: Montage of HeckDocu20157.630-06-2018
Howard the DuckActie19864.630-06-2018
As Above, So BeloveThriller20146.130-06-2018
The BoxtrollsFamilie20146.830-06-2018
The IllusionistDrama20067.630-06-2018
Steve Jobs: The Man in the MachineDocu20156.830-06-2018
Get on UpDrama20146.930-06-2018
The Great EscapeDrama19638.330-06-2018
VertigoThriller19588.430-06-2018
GabrielaDrama19836.430-06-2018
An Honest LiarDocu20147.730-06-2018
The ProgramDrama20156.430-06-2018
The Green PrinceDocu20147.030-06-2018
Cesar ChavezDrama20146.430-06-2018
De HelleveegDrama20166.802-07-2018
Lockup: State Prisons (1 seizoen)Docu2016-14-07-2018
Invizimals (1 seizoen)Kinderserie2013-15-07-2018
Big GameActie20145.4Verwijderd
Ray Donovan (4 seizoenen)Drama20138.3Verwijderd
Jem and the HologramsDrama20154.1Verwijderd
RisenDrama20166.3Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm