Verwijderalarm

Verwijderalarm: Netflix houdt wederom grote schoonmaak

Bourne films Netflix Verwijderd weg

Het laatste Verwijderalarm van de maand is zoals gebruikelijk extra zwaar. Voor oktober van start gaat worden er nog liefst 68 films verwijderd door Netflix. Ook begin oktober blijft het spannend, omdat het nog altijd onduidelijk is wat er met de topseries gaat gebeuren.

Schoonmaak

Omdat veel licenties bij Netflix ingaan op de eerste dag van een maand, lopen deze licenties af op de laatste dag van een andere maand. Het einde van een maand is daarom altijd een druk en spannend moment. Dit keer houdt de schoonmaak in dat er bijna zeventig titels weg gaan.

In het Verwijderalarm zien we ook alle Bourne-films die sinds 1 april op Netflix staan terug. De licenties van deze topfilms lagen dus voor slechts een half jaar vast en dat geldt voor nog veel meer films die na 30 september niet meer beschikbaar zijn op Netflix. Ook andere populaire films, zoals Bolt, Grease en Notting Hill zijn er in oktober niet meer bij op Netflix. Wie deze films nog wil zien op Netflix, kan dit weekend dus het beste leven als een kluizenaar.

Topseries

Zodra de maand oktober is gestart keert de rust helaas nog niet terug. De kwestie met de topseries is er namelijk ook nog altijd. D-Day valt deze maand op 8 oktober, want dan zullen we erachter komen of het Netflix wederom gelukt is om de licenties van de topseries te verlengen. In september kwamen Modern Family en White Collar niet ongeschonden uit de ‘strijd’. Het is afwachten of Homeland, How I Met Your Mother, Sons of Anarchy en Prison Break oktober ook weten te overleven.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Whiskey Tango FoxtrotDrama20166.627-09-2018
BoltFamilie20086.929-09-2018
GreaseDrama19786.229-09-2018
School of RockKomedie20037.129-09-2018
The MotivationDocu20136.830-09-2018
Motivation 2: The Chris Cole StoryDocu20156.830-09-2018
Tell Spring Not to Come This YearDocu20158.130-09-2018
Transporter 3Actie20086.130-09-2018
The LifeguardDrama20135.730-09-2018
The Monkey King: Havoc in Heaven's PalaceActie20144.830-09-2018
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocu20157.530-09-2018
Australien SkiesDocu2015-30-09-2018
Pac's Scary HalloweenKinderserie2016-30-09-2018
The WitnessMisdaad20157.730-09-2018
Casper's Haunted ChristmasFamilie20004.630-09-2018
BocaDocu2015-30-09-2018
HumanoDocu20137.630-09-2018
Wuthering HeightsDrama19707.730-09-2018
NetworkKomedie19768.130-09-2018
Learning to DriveKomedie20146.430-09-2018
Miles AheadDrama20156.430-09-2018
In The DeepKinderserie20168.130-09-2018
Public EnemiesActie20097.030-09-2018
The Hurt LockerDrama20087.630-09-2018
Tower HeistActie20116.230-09-2018
Robin HoodActie20106.730-09-2018
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin LadenActie20125.730-09-2018
HostageActie20056.630-09-2018
Dawn of the DeadActie20047.330-09-2018
Charlie St. CloudDrama20106.530-09-2018
Seks DriveKomedie20086.530-09-2018
Frankie and AliceDrama20106.530-09-2018
JawsThriller19758.030-09-2018
Blind DatingKomedie20066.130-09-2018
Cop CarMisdaad20156.330-09-2018
The Accidental HusbandKomedie20085.630-09-2018
Eternal Sunshine of the Spotless MindDrama20048.330-09-2018
The OvernightKomedie20156.130-09-2018
Kill the MessengerDrama20147.030-09-2018
71Actie20147.230-09-2018
Happy GilmoreKomedie19967.030-09-2018
Source CodeMisdaad20117.530-09-2018
Billy ElliotDrama20007.730-09-2018
De BoefjesFamilie19946.330-09-2018
Arhtur and the Revenge of MaltazardFamilie20095.330-09-2018
Astro BoyKinderfilm20096.330-09-2018
Arthur and the InvisiblesFamilie20066.030-09-2018
Arthur 3: The War of the Two WorldsFamilie20105.530-09-2018
Animals UnitedFamilie20104.930-09-2018
City of EmberFamilie20086.530-09-2018
Casper's Scare SchoolFamilie20064.630-09-2018
Land of the LostActie20095.430-09-2018
The Magic CrystalKinderfilm20134.130-09-2018
Welcome to MeKomedie20145.930-09-2018
Listen to Me MarlonDocu20158.230-09-2018
HoneyDrama20035.330-09-2018
LifeKomedie19996.730-09-2018
Alan PartridgeKomedie20136.930-09-2018
Deep RedSci-Fi19945.230-09-2018
Notting HillDrama19997.130-09-2018
Somewhere in TimeDrama19807.330-09-2018
The Expanse (2 seizoenen)Drama20158.230-09-2018
Dicte (3 seizoenen)Thriller20137.330-09-2018
Gomorrah (2 seizoenen)Thriller20148.730-09-2018
The Bourne LegacyActie20126.730-09-2018
The Bourne IdentityActie20027.930-09-2018
The Bourne UltimatumActie20078.030-09-2018
The Bourne SupremacyActie20047.830-09-2018
America Unearthed (1 seizoen)Reality20125.706-10-2018
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.608-10-2018
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.608-10-2018
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.608-10-2018
New Girl (6 seizoenen)Komedie20147.908-10-2018
Homeland (6 seizoenen)Drama20158.408-10-2018
Time SweepDrama2016-Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm