Verwijderalarm

Verwijderalarm: bittere pil, maar ook goed nieuws

Black Swan Verwijderd Netflix 2018

Het wordt steeds duidelijker dat maart een maand wordt waarin het aanbod weer flink ververst wordt. Sinds maart van start is gegaan hebben we al veel nieuwe films en series begroet, maar er er is ook al veel verwijderd. Dat wordt de komende tijd niet echt minder.

Goed nieuws

Toch kan er in dit Verwijderalarm ook goed nieuws gemeld worden. Het zag er de afgelopen weken naar uit dat veel kinderseries van Netflix zouden verdwijnen. De streamingdienst wist de licenties hiervan echter op tijd te verlengen, waardoor de ouders hun kinderen gerust konden stellen. Er kan gewoon naar Nijntje en andere kinderseries gekeken worden op Netflix, zoals in onderstaand filmpje te zien is.

Slecht nieuws

We sluiten het Verwijderalarm af met slecht nieuws, want er worden ook de komende weken weer veel films en series verwijderd door Netflix. Hier zitten ook een aantal populaire titels tussen, zoals de films Black Swan, The Big Short en The Witch. De volledige lijst met titels die gaan verdwijnen is hieronder te bekijken.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ResistanceDocu20147.114-03-2018
The HamiltonsHorror20065.214-03-2018
Black SwanDrama20108.014-03-2018
View from the TopKomedie20035.214-03-2018
Growing Up WildFamilie20167.714-03-2018
PremonitionDrama20075.914-03-2018
TradeThriller20077.414-03-2018
Death SentenceActie20076.814-03-2018
The GiftActie20095.814-03-2018
In the Valley of ElahDrama20067.214-03-2018
The Black PimpernelDrama20076.414-03-2018
Talk to MeDrama20077.414-03-2018
ColombianaActie20116.415-03-2018
See No EvilHorror20065.116-03-2018
CleanerThriller20076.116-03-2018
PenelopeFamilie20066.816-03-2018
Texas Killing FieldsHorror20115.716-03-2018
A Lover's RevengeThriller20055.216-03-2018
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamilie20114.816-03-2018
American LoserKomedie20075.616-03-2018
The Big ShortDrama20157.816-03-2018
Apollo 18Horror20115.216-03-2018
Butterfly on a WheelThriller20076.716-03-2018
Reservation RoadDrama20076.716-03-2018
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamilie20165.317-03-2018
Real SteelSci-Fi20117.117-03-2018
Totall RecallActie20126.317-03-2018
Life ItselfDocu20148.018-03-2018
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20157.518-03-2018
HannaActie20116.819-03-2018
The WitchHorror20156.819-03-2018
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.819-03-2018
The Bible (1 seizoen)Drama20137.429-03-2018
Dirt Every DayReality2016-31-03-2018
Head 2 HeadReality2016-31-03-2018
Epic DrivesReality2014-31-03-2018
Hot Rot UnlimitedReality2013-31-03-2018
IgnitionReality2016-31-03-2018
Timmy TimeKinderserie20107.231-03-2018
RoadkillReality2013-31-03-2018
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.301-04-2018

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm