Verwijderalarm

Verwijderalarm: Deze 42 titels blijven achter in augustus

Roger Waters The Wall Verwijderd Netflix

Het einde van de maand augustus nadert en dat is maar goed ook. In de maand augustus hebben we week in, week uit te maken gehad met een heftig Verwijderalarm. Ook het laatste Verwijderalarm van augustus liegt er niet om: Netflix moet ruim veertig films en series verwijderen voor het einde van de maand.

Lang beschikbaar

Het gros van de titels die van Netflix verdwijnen de komende dagen zijn titels die al zeer lang op Netflix staan. Veel documentaires werden vier jaar geleden al toegevoegd aan het aanbod en hoewel het nooit leuk is om afscheid van films en series te nemen, hebben we bij deze titels wel kans genoeg gehad om ze te bekijken.

Niet alle films en series die verwijderd zullen worden door Netflix zijn al lang beschikbaar. Zo verlaat Riger Waters The Wall al na een half jaar de catalogus van de streamingdienst. Op 1 maart werd deze muziekdocumentaire over Roger Waters en zijn bijzondere tour The Wall Live nog met veel enthousiasme onthaald door de muziekliefhebber.

Geen update

Dan zijn er natuurlijk ook nog de topseries die vanaf 8 september voor het laatst te zien zijn op Netflix. Twee weken geleden meldden we al dat Homeland, Sons of Anarchy, How I Met Your Mother, New Girl, Prison Break, White Collar, Lie to Me, Modern Family en The Unit nog maar tot 8 september beschikbaar zijn. We zijn nog steeds in afwachting of Netflix de licenties kan en gaat verlengen. Tot die tijd kunnen we niet vaak genoeg waarschuwen om snel nog naar deze titels te kijken via Netflix, voordat het echt te laat is.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Chennai ExpressActie20136.029-08-2018
Transformers Prime (3 seizoenen)Kinderserie20107.730-08-2018
My Little Pony: Friendship is Magic (6 seizoenen)Kinderserie20137.830-08-2018
Transformers Rescue Bots (3 seizoenen)Kinderserie20156.830-08-2018
Transformers Robots in Disguise (3 seizoenen)Kinderserie20156.430-08-2018
Super 4 (1 seizoen)Animatie20148.231-08-2018
Lockup: County Jails (1 seizoen)Docu2013-31-08-2018
Dicte (3 seizoenen)Thriller20137.331-08-2018
Fat, Sick and Nearly Dead 2Docu20146.231-08-2018
After Porn EndsDocu20105.831-08-2018
Fat, Sick and Nearly DeadDocu20107.831-08-2018
DMT: The Spirit MoleculeDocu20107.431-08-2018
Zeitgeist: The MovieDocu20078.331-08-2018
DeliveryDocu20146.131-08-2018
Living on One DollarDocu20137.731-08-2018
Capital CDocu20147.831-08-2018
Kung Fu ElliotDocu20146.631-08-2018
The Search for General TsoDocu20147.031-08-2018
Zeitgeist: Moving ForwardDocu20118.331-08-2018
Zeitgeist: AbbendumDocu20088.431-08-2018
SilencedDocu20148.031-08-2018
A Converstation with Gregory PeckDocu19998.031-08-2018
The One I LoveKomedie20147.131-08-2018
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime20117.131-08-2018
Spring BreakersKomedie20125.331-08-2018
Get ShortyKomedie19956.931-08-2018
Monster HouseAnimatie20066.631-08-2018
Be SomebodyKomedie20166.031-08-2018
Midnight CowboyDrama19697.931-08-2018
Garfield: The MovieFamilie20045.031-08-2018
Baby BoomKomedie19876.131-08-2018
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.231-08-2018
Aliens on the Moon: The Truth ExposedDocu20143.831-08-2018
Roger Waters The WallDocu20148.631-08-2018
West Side StoryDrama19617.631-08-2018
All Things Must PassDocu20157.331-08-2018
ConsumedDrama20154.531-08-2018
Waffle StreetKomedie20156.231-08-2018
Edge of WinterThriller20165.231-08-2018
Beyond Valkyrie: Dawn of the Fourth ReichActie20164.931-08-2018
Bad NightKomedie20154.831-08-2018
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.231-08-2018
American Horror Story (6 seizoenen)Horror20168.208-09-2018
Terra Nova (1 seizoen)Avontuur20116.708-09-2018
Prison Break (4 seizoenen)Actie20058.608-09-2018
Breakout Kings (2 seizoenen)Actie20117.308-09-2018
The Unit (4 seizoenen)Actie20068.108-09-2018
Lie to Me (3 seizoenen)Drama20098.008-09-2018
Homeland (6 seizoenen)Drama20158.408-09-2018
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Drama20148.608-09-2018
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.608-09-2018
Modern Family (8 seizoenen)Komedie20138.708-09-2018
New Girl (6 seizoenen)Komedie20147.908-09-2018
White Collar (6 seizoenen)Drama20148.308-09-2018
Changing Faces (1 seizoen)Reality2015-11-09-2018
Monkey Life (2 seizoenen)Docu2014-11-09-2018
Deals Wheels and Steals (1 seizoen)Reality2015-11-09-2018
Ainsley Eats the StreetsDocu2014-11-09-2018
Septembers of ShirazDrama20165.7Verwijderd
Amour FouDrama20146.3Verwijderd
OfflineDrama20127.1Verwijderd
NecrofobiaHorror20144.4Verwijderd
ResurrectionHorror20156.3Verwijderd
9-Month StretchKomedie20136.4Verwijderd
BodybuilderDrama20146.2Verwijderd
PassionThriller20125.3Verwijderd
Kingslaive: Final Fantasy XVActie20166.8Verwijderd
DiplomatieDrama20147.1Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm