Verwijderalarm

Verwijderalarm: De allerlaatste kans voor tientallen titels

Rapunzel Verwijderd Netflix

Dit Verwijderalarm bestaat uit goed nieuws en uit slecht nieuws. Het slechte nieuws is dat er voor 1 november tientallen films en series verwijderd worden door Netflix. Het goede nieuws is dat er ten opzichte van het Extra Verwijderalarm vorige week nauwelijks iets is bijgekomen.

Laatste kans

Voor het overgrote deel van deze titels ziet het er niet naar uit dat Netflix de licenties zal verlengen. Het is hiervoor dus echt de laatste kans om via Netflix deze films te bekijken. Na 31 oktober zijn ze nagenoeg allemaal uit het aanbod verdwenen.

Sinterklaasfilms verwijderd door Netflix

Netflix heeft ook Sinterklaasfilms verwijderd uit het aanbod. In een vorige editie van het Verwijderalarm waren diverse films over Sinterklaas terug te vinden en Netflix is er niet in geslaagd de licenties te behouden. De afgelopen dagen hebben we regelmatig vragen ontvangen waarom Netflix juist nu veel Sinterklaasfilms heeft verwijderd. Dit heeft te maken met het verlopen van de licenties. Een jaar geleden gingen deze licenties in en waren kennelijk voor de periode van twaalf maanden vastgelegd. Wanneer Netflix die licenties niet wil of kan verlengen, dan moeten ze uit het aanbod genomen worden. Dat is bij de films van Sinterklaas onlangs gebeurd en daarom voelt de timing onhandig aan, omdat de intocht nu snel nadert. Een jaar terug was de timing echter juist goed van Netflix om de films toe te voegen.

Je kunt hier meer lezen over de werking van het verkrijgen van licenties door Netflix

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Rescue Mediums (1 seizoen)Reality20105.528-10-2018
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20087.228-10-2018
The ShallowsThriller20166.330-10-2018
Chrisley Knows Best (2 seizoenen)Reality20145.031-10-2018
Big Dreams, Small Spaces (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
Mary Portas: Secret Shopper (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
How Safe is Your House (1 seizoen)Reality2014-31-10-2018
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.631-10-2018
Dicte (3 seizoenen)Thriller20137.331-10-2018
Gomorra (2 seizoenen)Thriller20148.731-10-2018
Life's Too Short (1 seizoen)Komedie20117.531-10-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.331-10-2018
Big Momma's House 2Komedie20064.531-10-2018
Big Momma's HouseKomedie20005.031-10-2018
What Happens in VegasKomedie20086.131-10-2018
Side EffectsDrama20137.131-10-2018
SnitchActie20136.531-10-2018
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderfilm20114.431-10-2018
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.431-10-2018
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.431-10-2018
Just My LuckKomedie20065.331-10-2018
DeprogrammedDocu2016-31-10-2018
SommersbyDrama19936.131-10-2018
Alvin and the ChipmunksKinderfilm20075.031-10-2018
Dallas Buyers ClubDrama20138.031-10-2018
AarakshanDrama20116.231-10-2018
CapoteDrama20057.431-10-2018
Under SiegeActie19926.431-10-2018
Frozen GroundMisdaad20136.431-10-2018
FlypaperKomedie20116.431-10-2018
So UndercoverKomedie20124.931-10-2018
Empire StateActie20125.231-10-2018
End of WatchThriller20127.731-10-2018
SoofKomedie20136.631-10-2018
MoordwijvenKomedie20075.731-10-2018
The HostSciFi20135.931-10-2018
Vampires SuckKomedie20103.531-10-2018
RushActie20138.231-10-2018
The NegotiatorThriller19987.331-10-2018
Bad SantaKomedie20037.131-10-2018
SchemerDrama20106.431-10-2018
The ClientThriller19946.731-10-2018
Chasing MavericksDrama20127.231-10-2018
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.831-10-2018
Zwart WaterHorror20105.631-10-2018
Joy RideThriller20016.631-10-2018
Lucia de B.Drama20147.131-10-2018
MarmadukeFamilie20104.231-10-2018
The Place Beyond the PinesDrama20127.331-10-2018
Guy Martin: Last Flight of the Vulcan BomberDocu20157.731-10-2018
CavemanKomedie19815.731-10-2018
Kramer vs. KramerDrama19797.831-10-2018
Hostel: Part IIIHorror20114.631-10-2018
Les MisérablesDrama19987.831-10-2018
CarandiruDrama20037.631-10-2018
The Dark CrystalSciFi19827.231-10-2018
RapunzelFamilie20107.801-11-2018
Food ChoicesDocu2016-01-11-2018
The House of Small CubesFamilie20088.303-11-2018
Al's Fish'n With Mates (1 seizoen)Reality2015-04-11-2018
Combat Countdown (1 seizoen)Doc20126.904-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Het Paard van SinterklaasFamilie20057.1Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Geblaf op de PakjesbootFamilie20165.0Verwijderd
Waar is het Paard van Sinterklaas?Familie20076.5Verwijderd
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoetnjesFamilie20156.0Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Het Pratende PaardFamilie20145.9Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm