Verwijderalarm

Verwijderalarm: Goosebumps na half jaar alweer weg

Goosebumps verwijderd Netflix

De rustige fase in het verwijderland is nog altijd niet voorbij en dat is een prettige constatering. Ook de komende zeven dagen zullen er niet veel titels verdwijnen van Netflix, maar er zijn altijd wat films en series die de dans niet kunnen ontspringen.

Horror en Goosebumps

Opvallend aan dit Verwijderalarm is dat Goosebumps alweer van Netflix verdwijnt. Na zes maanden verlopen de rechten van deze komediefilm al bij Netflix en moet de titel dus verwijderd worden. Daarnaast sneuvelen er ook weer meerdere horrorfilms.

De afgelopen tijd zijn er regelmatig horrortitels toegevoegd aan het aanbod van Netflix, maar nu verdwijnen er dus ook weer een aantal. Ouija keerde vorige maand bijvoorbeeld terug, maar The Ouija Experiment en The Ouija Experiment 2 verdwijnen juist. Hetzelfde geldt voor Krampus: The Christmas Devil.

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd
Utopia (2 seizoenen)Thriller20148.5Verwijderd
In the Flesh (2 seizoenen)Thriller20138.1Verwijderd
The InnocentsHorror20155.2Verwijderd
Russel RageFamilie20154.4Verwijderd
AllendeDrama20136.0Verwijderd
The Kids MenuDocu2015Verwijderd
The Returned (1 seizoen)Drama20157.3Verwijderd
Easy AKomedie20107.1Verwijderd
Suite FrancaiseDrama20146.9Verwijderd
Witnesses (2 seizoenen)Drama20177.2Verwijderd
The 5th WaveActie20165.2Verwijderd
Hello, My Name is DorisKomedie20156.7Verwijderd
The Lady in the VanKomedie20156.7Verwijderd
A Girl Like HerDrama20157.017-05-2018
Capture the FlagKomedie20155.917-05-2018
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20151.821-05-2018
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.821-05-2018
The Ouija ExperimentHorror20113.521-05-2018
David and GoliathDrama20156.821-05-2018
GoosebumpsFamilie20156.321-05-2018
My Babysitter's a VampireKomedie20107.231-05-2018
Lockup: Disturbing the PeaceDocu2017-31-05-2018