Verwijderalarm

Verwijderalarm: Gossip Girl op het punt verwijderd te worden

Gossip Girl Verwijderd Netflix

Gossip Girl wordt binnenkort verwijderd door Netflix. Om maar meteen even met de deur in huis te vallen. Deze nog altijd zeer populaire serie zal nog maar even bij de streamingdienst te zien zijn. De licenties lopen namelijk af.

Paniek

Twee jaar geleden ontstond er grote paniek, want toen stond Gossip Girl ook al op de nominatie om verwijderd te worden door Netflix. Het haalde zelfs de landelijke media, maar uiteindelijk lukte het Netflix toch de licenties te verlengen.

De afgelopen twee jaar kon er dus onbezorgd naar Gossip Girl gekeken worden, maar nu lijkt het einde toch echt in zicht. Het systeem binnen Netflix geeft aan dat Gossip Girl na 31 december 2017 verwijderd zal worden. Natuurlijk blijft er zolang de serie er nog is de hoop bestaan dat het Netflix lukt om de licenties weer te verlengen, maar we moeten er rekening mee houden dat Gossip Girl Netflix toch echt gaat verlaten. Eerder dit jaar gebeurde dat bijvoorbeeld ook al met The Walking Dead en Dexter.

➡ Dien een suggestie in om de kans op behoud van Gossip Girl te verhogen

Treurig

Het eerste Verwijderalarm van december zorgt überhaupt voor treurigheid. Behalve Gossip Girl gaan er namelijk nog fors meer titels binnenkort van Netflix verdwijnen. Diverse Scandinavische series gaan weg, maar ook bijvoorbeeld de heerlijke filmklassiekers Back to the Future. Met de feestdagen voor de deur zijn dit juist films die graag opgezet worden.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ApenstrekenFamilie20156.408-12-2017
Back to the Future Part IIFamilie19897.808-12-2017
Post GradKomedie20095.308-12-2017
De SurpriseKomedie20156.708-12-2017
Back to the FutureFamilie19858.508-12-2017
De Boskampi'sFamilie20157.109-12-2017
Tellus (1 seizoen)Drama20146.314-12-2017
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Drama20135.617-12-2017
Norskov (1 seizoen)Drama20157.017-12-2017
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.217-12-2017
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.425-12-2017
Rectify (1 seizoen)Drama20148.430-12-2017
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Fantasie20067.231-12-2017
Los Tiempos de Pablo Escobar (1 seizoen)Docu20126.831-12-2017
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.031-12-2017
Ben & Holly 1 seizoen)Kinderserie20097.931-12-2017
The BackyardigansKinderserie2006-31-12-2017
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.231-12-2017
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.431-12-2017
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.431-12-2017
Modus (1 seizoen)Thriller20156.631-12-2017
LimitlessThriller20117.4Verwijderd
CarrieHorror19767.4Verwijderd
Ramona and BeezusFamilie20106.6Verwijderd
Gettin' ItKomedie20063.5Verwijderd
The Celestine ProphecyDrama20064.9Verwijderd
21 and OverKomedie20135.9Verwijderd
9th CompanyActie20057.2Verwijderd
Act of ValourActie20126.5Verwijderd
ATMThriller20124.7Verwijderd
The ArrivalDrama19966.3Verwijderd
Free BirdsKomedie20135.9Verwijderd
Don JonKomedie20136.6Verwijderd
Dear JohnDrama20106.3Verwijderd
Stuck in LoveKomedie20127.3Verwijderd
The Hunting PartyActie20076.9Verwijderd
Safe HavenDrama20136.7Verwijderd
KillersActie20105.4Verwijderd
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.1Verwijderd
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.7Verwijderd
War RoomDrama20156.4Verwijderd
Olympus Has FallenActie20136.5Verwijderd
ParaísoKomedie2013-Verwijderd
The All TogetherKomedie20075.0Verwijderd
BunksFamiliefilm20136.2Verwijderd
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.9Verwijderd
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.6Verwijderd
Man in the Iron MaskActie19986.4Verwijderd
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.3Verwijderd
Zero Dark ThirtyDrama20127.4Verwijderd
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.6Verwijderd
SupercrossActie20054.1Verwijderd
American UltraActie20156.1Verwijderd
The Electric HorsemanKomedie19796.3Verwijderd
Hot Tub Time MachineKomedie20106.4Verwijderd
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.7Verwijderd
SairatDrama20168.7Verwijderd
The Wedding DateKomedie20056.1Verwijderd
JobsDrama20135.9Verwijderd
NextActie20076.2Verwijderd
SolsticeHorror20085.4Verwijderd
The Legend of BruceActie20127.0Verwijderd
The King of ComedyDrama19837.8Verwijderd
The ChosenHorror20153.8Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm