Verwijderalarm

Verwijderalarm: Heftig begin van de maand op Netflix

Shawshank Redemption verwijderd Netflix

Het komt vaak voor dat het einde van de maand onrustig is met veel vertrekkende titels en dat de eerste anderhalve week van de nieuwe maand dan rustig is. In maart is dat helaas niet het geval, zet je schrap voor een heftig Verwijderalarm.

Topfilm

Eén van de slachtoffers van het nieuwste Verwijderalarm is The Shawshank Redemption. Het is één van de beste films ooit gemaakt en staat in de Netflix Film Top 100 op de vierde stek. Helaas moeten we het straks zonder deze film doen.

Er gloort echter ook hoop, want The Shawshank Redemption heeft eerder in het Verwijderalarm gestaan, maar is dus weer teruggekeerd in het aanbod. Mogelijk lukt dat straks ook weer. Het kan in ieder geval geen kwaad om bij Netflix een suggestie in te dienen, mocht je niet zonder The Shawshank Redemption kunnen.

Helaas blijft het niet alleen bij The Shawshank Redemption. Er gaan de komende tijd nog veel meer titels geschrapt worden uit het aanbod. Het aantal loopt richting de negentig titels. Om het enigszins positief af sluiten kunnen we nog melden dat een aantal kinderseries die onlangs nog op de nominatie stonden om verwijderd te worden door Netflix inmiddels veilig zijn. Bijvoorbeeld van een paar Nijntje-series zijn de rechten verlengd, maar nog steeds staan er veel kindertitels in onderstaand Verwijderalarm.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ChaosActie20056.507-03-2018
De EetclubDrama20105.008-03-2018
The ExpendablesActie20106.508-03-2018
The Shawshank RedemptionDrama19949.308-03-2018
Lion of OzKinderfilm20005.308-03-2018
The MechanicActie20116.508-03-2018
PenelopeKinderserie20066.808-03-2018
RudolfKinderserie2009-08-03-2018
Stranded in ParadiseDrama20145.208-03-2018
Kameleon 2Familie20055.909-03-2018
Hanni and Nanni 2Kinderfilm2012-09-03-2018
Niko 2Kinderfilm20125.909-03-2018
Thor: Legend of the Magical HammerKinderfilm20115.109-03-2018
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.209-03-2018
Winx Club: Magical AdventureKinderfilm2010-09-03-2018
AirportKinderserie20136.609-03-2018
The Upside of AngerKomedie20056.909-03-2018
Casper en LisaKinderserie2011-09-03-2018
Black DeathActie20106.409-03-2018
Bonded by BloodThriller20105.509-03-2018
The ContractThriller20065.709-03-2018
Rupsje NooitgenoegKinderserie19936.009-03-2018
Ciske de RatKinderserie19847.009-03-2018
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.809-03-2018
Why I Did Get Married Too?Komedie20104.509-03-2018
Why Did I Get Married?Komedie20075.409-03-2018
Hitler: The Rise of EvilDrama20037.309-03-2018
The Good GirlKomedie20026.509-03-2018
Niko 2Kinderfilm20085.909-03-2018
Sien van SellingenKinderserie20107.509-03-2018
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamilie20086.109-03-2018
Snuf de Hond in OorlogstijdFamilie20085.809-03-2018
De Schippers van de KameleonFamilie20036.109-03-2018
Fifi en haar BloemenvriendjesKinderserie20056.509-03-2018
Casper en EmmaKinderserie20136.709-03-2018
De Kleine Rode TractorKinderserie20045.809-03-2018
Pieter KonijnKinderserie20123.309-03-2018
Puppy PatrolKinderserie20087.009-03-2018
Fien en TeunKinderserie20136.009-03-2018
Sprookjes van GrimmFamilie20046.509-03-2018
De Dolle TweelingFamilie20105.009-03-2018
Bibi BlocksbergKinderserie20095.909-03-2018
The Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.609-03-2018
Eastern PromisesThriller20077.709-03-2018
Fireflies in the GardenDrama20086.509-03-2018
The GruffaloFamilie20097.509-03-2018
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.009-03-2018
Solomon KaneActie20096.109-03-2018
London BoulevardDrama20106.209-03-2018
Open Water 2: AdriftDrama20065.109-03-2018
Attack the BlockActie20116.609-03-2018
The DoubleThriller20115.911-03-2018
17 GirlsDrama20116.012-03-2018
Schellebelle 1919Drama20116.312-03-2018
Goodbye First LoveDrama20116.612-03-2018
Love CrimeCrime20106.512-03-2018
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.112-03-2018
Une Vie De ChatDrama20106.912-03-2018
Les Bien-AimésDrama20116.212-03-2018
Beyond the SteppesDrama20106.712-03-2018
Easy MoneyActie20106.712-03-2018
La ConquestDrama20116.312-03-2018
Margin CallDrama20117.112-03-2018
CheriKomedie20096.212-03-2018
The Extra ManKomedie20105.912-03-2018
The September IssueDocu20087.012-03-2018
KaboomKomedie20105.812-03-2018
My Queen KaroDrama20096.512-03-2018
The MonkThriller20115.812-03-2018
LourdesDrama20096.912-03-2018
MeisjeDrama20026.512-03-2018
City of God: 10 Years LaterDocu10137.312-03-2018
Thor: The Dark WorldActie20137.012-03-2018
90 Minutes in HeavenDrama20154.712-03-2018
The Night BeforeKomedie20156.412-03-2018
Secret in Their EyesThriller20156.212-03-2018
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20157.518-03-2018
The Bible (1 seizoen)Drama20137.429-03-2018
Timmy TimeKinderserie20107.231-03-2018
IgnitionReality2016-31-03-2018
RoadkillReality2013-31-03-2018
Epic DrivesReality2014-31-03-2018
Dirt Every DayReality2016-31-03-2018
Head 2 HeadReality2016-31-03-2018
Hot Rot UnlimitedReality2013-31-03-2018
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.301-04-2018

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm