Verwijderalarm

Verwijderalarm: Kerstfilms verdwijnen ook van Netflix

Jingle All The Way Verwijderd Netflix kerstfilm

Netflix komt deze maanden met ontzettend veel nieuwe kerstfilms, maar daar tegenover staat helaas ook het vertrek van een aantal van het films uit dit genre. Ook deze ronde van het Verwijderalarm zien we weer een kerstfilm die het aanbod van Netflix gaat verlaten.

Kerstaanbod op Netflix

Het kerstaanbod op Netflix wordt in november en december enorm uitgebreid. Dit zijn echter voornamelijk Netflix Originals, terwijl de vroeger aangekochte titels niet allemaal meer zeker zijn van hun verblijf bij de streamingdienst. Onlangs verdween bijvoorbeeld Bad Santa al en nu is Jingle All the Way aan de beurt.

Rick and Morty

Met Rick and Morty is er momenteel iets vreemds aan de hand. De huidige nummer twee van onze Netflix Serie Top 50 staat al enige tijd in het Verwijderalarm, maar voorlopig is de serie er nog steeds. Al meerdere malen heeft Netflix de datum waarop de serie zou moeten verdwijnen verschoven. Dit wil zeggen dat de licentie steeds voor een zeer korte periode is verlengd. Dit geeft in ieder geval aan dat Netflix er alles aan doet om de serie te behouden.

Sons of Anarchy weg?

Ondertussen zijn er ook weer geruchten opgedoken over een mogelijk vertrek van Sons of Anarchy bij Netflix. Onlangs dook de serie bij ons al op in het Verwijderalarm en nu zou de serie per 1 december alsnog verdwijnen. Deze meldingen hebben wij echter nog niet geconstateerd. Netflix meldt altijd vier weken voor het verdwijnen van een serie de datum en dat zou dus bij Sons of Anarchy al het geval moeten zijn. We houden de situatie van Sons of Anarchy nauwlettend in de gaten.

Je kunt hier meer lezen over de werking van het verkrijgen van licenties door Netflix

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Happily MarriedRomance20156.109-11-2018
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.910-11-2018
Under the SunDocu20157.410-11-2018
The CaptainsDocu20117.011-11-2018
Chaos on the BridgeDocu20147.311-11-2018
Call Me LuckyDocu20157.712-11-2018
Jingle All the WayFamilie19965.514-11-2018
CristinaDocu2016-14-11-2018
Jedi Junior HighFamilie20147.514-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.316-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.517-11-2018
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.817-11-2018
Putin's Hidden TreasureDocu2014-17-11-2018
Dictator: One Crazy JobDocu20126.417-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
3 Days to KillActie20146.219-11-2018
Meet the MormonsDocu20147.019-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.630-11-2018
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.130-11-2018
The Divide (1 seizoen)Drama20147.530-11-2018
Freddy Heineken (1 seizoen)Drama2013-30-11-2018
The Driver (1 seizoen)Drama20147.130-11-2018
Worst Cooks in America Collection (2 seizoenen)Reality20176.530-11-2018
Great Interior Design Challenge (seizoen 3)Reality2016-30-11-2018
Great British Menu (1 seizoen)Reality2012-30-11-2018
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.030-11-2018
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20124.508-12-2018

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm