Verwijderalarm

Verwijderalarm: Ook na ‘Disney’ verdwijnen flink wat titels

Lincoln Lawyer Delete Netflix (1)

September is de maand waarin er veel titels uit het aanbod van Netflix verdwijnen. Nadat de gebruikers van Netflix afgelopen weekend al werden opgeschrikt door het ‘Disney-verwijderalarm’, worden de komende weken nog eens 25 titels verwijderd door de streamingdienst.

Disney

Nog even terug naar Disney. Mogelijk heb je afgelopen weekend andere dingen gedaan en heb je niet meegekregen dat vrijwel alle Disney-films van Netflix verdwijnen. Vandaag (12 september) zijn ze voor het laatst te zien.

Slecht nieuws natuurlijk, maar Netflix gaf ons de hoop dat de films van Disney binnenkort ook weer terugkeren. Het zou dus niets te maken hebben met de streamingdienst die Disney zelf op gaat zetten. Na de Disney-schoonmaak verlaten er de komende weken nog meer titels het aanbod van Netflix. Aan de lijst zijn nog eens 25 titels toegevoegd.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
The Lincoln LawyerThriller20117.314-09-2017
17 AgainKomedie20096.514-09-2017
Playing for KeepsRomance20125.714-09-2017
TrainwreckKomedie20156.314-09-2017
Bella VitaDocu20138.114-09-2017
Air BuddiesFamilie20064.914-09-2017
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth IsReality20087.219-09-2017
Cold Water CowboysReality20157.123-09-2017
The Mind of a MurdererReality2015-23-09-2017
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.429-09-2017
Cold Justice: Seks Crimes (1 seizoen)Reality20157.429-09-2017
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-29-09-2017
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-29-09-2017
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.929-09-2017
Addicted to Food (1 seizoen)Reality20117.429-09-2017
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.729-09-2017
Murder Files (1 seizoen)Reality2013-29-09-2017
America Unplugged (1 seizoen)Reality2014-29-09-2017
American Supernatural (1 seizoen)Reality20147.429-09-2017
Traffic Cops ( 1 seizoen)Reality2016-29-09-2017
Curious and Unusual Death (1 seizoen)Docu20127.529-09-2017
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-30-09-2017
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.530-09-2017
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.030-09-2017
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.030-09-2017
20.000 Leagues under the SeaFamilie19547.2Verwijderd
TombstoneActie19937.8Verwijderd
PlanesFamilie20135.8Verwijderd
The Life Aquatic With Steve ZissouKomedie20047.3Verwijderd
The VillageThriller20046.5Verwijderd
SurrogatesActie20096.3Verwijderd
The SurrogateThriller20134.7Verwijderd
Tinker BellFamilie20086.9Verwijderd
DinosaurFamilie20006.5Verwijderd
The HuntedKomedie20105.5Verwijderd
While You Were SleepingKomedie19956.7Verwijderd
One of Our Dinosaurs is MissingFamilie19756.0Verwijderd
The Lone RangerActie20136.5Verwijderd
Mickey Mouse Clubhuise (2 seizoenen)Kinderserie20165.9Verwijderd
The HelpDrama20118.1Verwijderd
HidalgoActie20046.7Verwijderd
Phineas and Ferb (2 seizoenen)Kinderserie20098.0Verwijderd
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20157.2Verwijderd
Heksen en BezemstelenFamilie19717.0Verwijderd
CondormanFamilie19815.7Verwijderd
The Haunted MansionFamilie20034.9Verwijderd
Monsters UniversityFamilie20137.3Verwijderd
Frozen FeverFamilie20157.0Verwijderd
DumboFamilie19417.3Verwijderd
A Goofy MovieFamilie19956.8Verwijderd
The Sorcerer's ApprenticeFamilie20106.1Verwijderd
12 Dates of ChristmasFamilie20116.3Verwijderd
Jessie (4 seizoenen)Familie20156.0Verwijderd
Gravity Falls (1 seizoen)Familie20138.9Verwijderd
25th HourDrama20027.7Verwijderd
The CallThriller20136.7Verwijderd
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.1Verwijderd
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.5Verwijderd
People Like UsDrama20127.1Verwijderd
The MakeoverKomedie20135.7Verwijderd
Teen SpiritKomedie20115.6Verwijderd
BeachesKomedie19886.8Verwijderd
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.0Verwijderd
Confessions of a ShopaholicKomedie20095.9Verwijderd
FlubberFamilie19975.2Verwijderd
RatatouilleFamilie20078.0Verwijderd
De ReddertjesFamilie19776.9Verwijderd
De Reddertjes in KangeroelandFamilie19906.9Verwijderd
Jake en de Nooitgedachtpiraten (1 seizoen)Kinderserie20145.5Verwijderd
De Prins en de KikkerFamilie20097.1Verwijderd
Muppets Most WantedKomedie20146.4Verwijderd
Space BuddiesFamilie20094.5Verwijderd
Merlijn de TovenaarFamilie19637.2Verwijderd
Monsters, Inc.Familie20018.1Verwijderd
Now You See Him, Now You Don'tFamilie19726.2Verwijderd
Race to Witch MountainFamilie20095.7Verwijderd
Escape to Witch MountainFamilie19756.4Verwijderd
PinocchioFamilie19407.5Verwijderd
FrozenFamilie20137.5Verwijderd
Freaky FridayFamilie20036.1Verwijderd
Freaky FridayFamilie19766.3Verwijderd
Saving Mr. BanksFamilie20137.5Verwijderd
George of the Jungle 2Familie20033.3Verwijderd
George of the JungleFamilie19975.4Verwijderd
Meet the RobinsonsFamilie20076.9Verwijderd
The Parent TrapFamilie19986.5Verwijderd
The Parent TrapFamilie19617.1Verwijderd
InvincibleDrama20067.1Verwijderd
CarsFamilie20067.1Verwijderd
Cars 2Familie20116.2Verwijderd
The Incredible JourneyFamilie19637.1Verwijderd
The Muppet MovieFamilie19797.6Verwijderd
The Good DinosaurFamilie20156.8Verwijderd
The Princess Diaries 2: Royal EngagementFamilie20045.7Verwijderd
The Princess DiariesFamilie20016.3Verwijderd
My Favorite MartianFamilie19995.0Verwijderd
Piratenplaneet: De Schat van Kapitein FlintFamilie20027.1Verwijderd
Tom and HuckFamilie19955.6Verwijderd
Inside OutFamilie20158.3Verwijderd
TexFamilie19826.6Verwijderd
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlAvontuur20038.0Verwijderd
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.3Verwijderd
Pirates of the Caribbean: At World's EndAvontuur20077.1Verwijderd
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.7Verwijderd
Robin HoodFamilie19737.6Verwijderd
Treasure IslandFamilie19507.0Verwijderd
Treasure BuddiesFamilie20124.6Verwijderd
Summer MagicFamilie19637.1Verwijderd
Peter PanFamilie19537.3Verwijderd
Peter Pan: Terug Naar NooitgedachtlandFamilie20025.8Verwijderd
HerculesFamilie19977.2Verwijderd
My Fake FianceKomedie20096.5Verwijderd
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.9Verwijderd
Soul SurferDrama20117.1Verwijderd
Cinderella ManDrama20058.0Verwijderd
Who Framed Roger RabbitFamilie19887.7Verwijderd
Sins of the MotherDrama20106.6Verwijderd
Pearl harborDrama20016.1Verwijderd
Desperately Seeking SantaRomance20116.0Verwijderd
First KidFamilie19965.1Verwijderd
Mary PoppinsFamilie19647.8Verwijderd
UnderdogFamilie20074.8Verwijderd
The Horse WhispererDrama19986.5Verwijderd
The Royal TenebaumsKomedie20017.0Verwijderd
You AgainRomance20105.8Verwijderd
Prince of Persia: The Sands of Time Actie20106.6Verwijderd
G.I. JaneActie19975.8Verwijderd
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamilie2010-Verwijderd
CyberbullyDrama20115.9Verwijderd
Veronica GuerinDrama20036.9Verwijderd
Gnomeo and JulietFamilie2011-Verwijderd
Dirty TeacherDrama20134.7Verwijderd
AnnapolisDrama20065.8Verwijderd
Super BuddiesFamilie20134.5Verwijderd
De AristokattenFamilie19707.1Verwijderd
Christmas with HollyFamilie20127.1Verwijderd
Blank CheckFamilie19945.2Verwijderd
Return from Witch MountainFamilie19785.9Verwijderd
Beauty & The BriefcaseKomedie20105.5Verwijderd
The Chronicles of Narnia: Familie20056.9Verwijderd
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamilie20086.6Verwijderd
The InvisibleThriller20076.3Verwijderd
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2014-Verwijderd
Déjà VuActie20067.0Verwijderd
Under the Tuscan SunKomedie20036.7Verwijderd
Crimson TideActie19957.3Verwijderd
The PacifierFamilie20055.6Verwijderd
Pretty WomanKomedie19906.9Verwijderd
The ProposalKomedie20096.7Verwijderd
De ReddertjesFamilie19776.9Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm