Verwijderalarm

Verwijderalarm: Zes Star Wars-films verlaten Netflix

Star Wars van Netflix verwijderd (1)

Voor het eerst sinds een paar weken is het Verwijderalarm geen enorme waslijst meer, maar toch is er weer slecht nieuws. Star Wars maakt namelijk onderdeel uit van het Verwijderalarm. Zes van de acht op Netflix aanwezige Star Wars-film worden op korte termijn verwijderd.

Star Wars

Alleen Rogue One: A Star Wars Story blijft voorlopig behouden voor Netflix. Eerder verdween The Force Awakens al bij de streamingdienst, ondanks dat de film kort terugkeerde op Netflix.

Nu blijkt dat het voor de streamingdienst niet mogelijk was om zes films voor nog een jaar vast te leggen. Twee maanden later worden de populaire titels alsnog uit het aanbod genomen. Het slechte nieuws komt uitgerekend op de dag dat de trailer van Star Wars: The Last Jedi voor het eerst werd getoond. De nieuwste Star Wars-film is vanaf december in de bioscopen te zien.

Geen hoop meer voor The Walking Dead

Op het vertrek van The Walking Dead bij Netflix bereiden we ons al langer voor. Sinds een week of drie weten we dat deze populaire serie op de nominatie staat om verwijderd te worden door Netflix. Gezien de populariteit van deze serie bleef er lange tijd hoop dat de licenties mogelijk toch nog verlengd zouden worden. Inmiddels heeft Netflix het laatste beetje hoop weggenomen.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbDatum
October 1Drama20147.5Verwijderd
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.512-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
GMO OMGDocu20136.313-10-2017
Fight ChurchDocu20147.114-10-2017
John Caparulo: Come Inside MeDocu20137.114-10-2017
Video Games: The MovieDocu20146.014-10-2017
LEGO: CityKinderserie2011-14-10-2017
First Comes LoveDocu20136.314-10-2017
Jasper en JuliaFamilie20136.114-10-2017
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.514-10-2017
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackActie19808.814-10-2017
Star Wars: Return of the JediActie19838.414-10-2017
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.714-10-2017
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.714-10-2017
The Age of AdalineDrama20157.214-10-2017
We Are Your FriendsDrama20156.114-10-2017
Schone HandenDrama20156.314-10-2017
PopozKomedie20154.914-10-2017
Another ForeverDrama2016-16-10-2017
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-21-10-2017
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.005-11-2017

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?