Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil wekelijks het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix is groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Verwijderde titels in november 2018 Deel 2

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Happily MarriedRomance20156.109-11-2018
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.910-11-2018
Under the SunDocu20157.410-11-2018
The CaptainsDocu20117.011-11-2018
Chaos on the BridgeDocu20147.311-11-2018
Call Me LuckyDocu20157.712-11-2018
Jingle All the WayFamilie19965.514-11-2018
CristinaDocu2016-14-11-2018
Jedi Junior HighFamilie20147.514-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.316-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocu20117.517-11-2018
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocu20127.817-11-2018
Putin's Hidden TreasureDocu2014-17-11-2018
Dictator: One Crazy JobDocu20126.417-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
3 Days to KillActie20146.219-11-2018
Meet the MormonsDocu20147.019-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.630-11-2018
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.130-11-2018
The Divide (1 seizoen)Drama20147.530-11-2018
Freddy Heineken (1 seizoen)Drama2013-30-11-2018
The Driver (1 seizoen)Drama20147.130-11-2018
Worst Cooks in America Collection (2 seizoenen)Reality20176.530-11-2018
Great Interior Design Challenge (seizoen 3)Reality2016-30-11-2018
Great British Menu (1 seizoen)Reality2012-30-11-2018
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.030-11-2018
Prinses Lillifee (1 seizoen)Kinderserie20124.508-12-2018

Verwijderde titels in november 2018 Deel 1

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
The House of Small CubesFamilie20088.303-11-2018
Al's Fish'n With Mates (1 seizoen)Reality2015-04-11-2018
Combat Countdown (1 seizoen)Doc20126.904-11-2018
Happily MarriedRomance20156.109-11-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.309-11-2018
Patterns of Evidence: ExodusDocu20147.910-11-2018
Under the SunDocu20157.410-11-2018
The CaptainsDocu20117.011-11-2018
Chaos on the BridgeDocu20147.311-11-2018
Call Me LuckyDocu20157.712-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Bernard (1 seizoen)Kinderserie20046.630-11-2018
Suckers (1 seizoen)Kinderserie20106.130-11-2018
The Divide (1 seizoen)Drama20147.530-11-2018
Freddy Heineken (1 seizoen)Drama2013-30-11-2018
The Driver (1 seizoen)Drama20147.130-11-2018
Worst Cooks in America Collection (2 seizoenen)Reality20176.530-11-2018
Great Interior Design Challenge (seizoen 3)Reality2016-30-11-2018
Great British Menu (1 seizoen)Reality2012-30-11-2018
The Undateables (3 seizoenen)Reality20127.030-11-2018
Honey, I Shrunk the KidsKomedie19896.3Verwijderd
Modern Family (seizoen 8)Komedie20168.7Verwijderd
American Horror Story (3 seizoenen)Horror20168.2Verwijderd

Verwijderde titels in oktober 2018 Deel 5

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Rescue Mediums (1 seizoen)Reality20105.528-10-2018
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality20087.228-10-2018
The ShallowsThriller20166.330-10-2018
Chrisley Knows Best (2 seizoenen)Reality20145.031-10-2018
Big Dreams, Small Spaces (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
Mary Portas: Secret Shopper (1 seizoen)Reality2016-31-10-2018
How Safe is Your House (1 seizoen)Reality2014-31-10-2018
The Bridge (3 seizoenen)Drama20118.631-10-2018
Dicte (3 seizoenen)Thriller20137.331-10-2018
Gomorra (2 seizoenen)Thriller20148.731-10-2018
Life's Too Short (1 seizoen)Komedie20117.531-10-2018
Rick and Morty (3 seizoenen)Komedie20139.331-10-2018
Big Momma's House 2Komedie20064.531-10-2018
Big Momma's HouseKomedie20005.031-10-2018
What Happens in VegasKomedie20086.131-10-2018
Side EffectsDrama20137.131-10-2018
SnitchActie20136.531-10-2018
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedKinderfilm20114.431-10-2018
Big Mommas: Like Father, Like SonKomedie20114.431-10-2018
Under Siege 2: Dark TerritoryActie19955.431-10-2018
Just My LuckKomedie20065.331-10-2018
DeprogrammedDocu2016-31-10-2018
SommersbyDrama19936.131-10-2018
Alvin and the ChipmunksKinderfilm20075.031-10-2018
Dallas Buyers ClubDrama20138.031-10-2018
AarakshanDrama20116.231-10-2018
CapoteDrama20057.431-10-2018
Under SiegeActie19926.431-10-2018
Frozen GroundMisdaad20136.431-10-2018
FlypaperKomedie20116.431-10-2018
So UndercoverKomedie20124.931-10-2018
Empire StateActie20125.231-10-2018
End of WatchThriller20127.731-10-2018
SoofKomedie20136.631-10-2018
MoordwijvenKomedie20075.731-10-2018
The HostSciFi20135.931-10-2018
Vampires SuckKomedie20103.531-10-2018
RushActie20138.231-10-2018
The NegotiatorThriller19987.331-10-2018
Bad SantaKomedie20037.131-10-2018
SchemerDrama20106.431-10-2018
The ClientThriller19946.731-10-2018
Chasing MavericksDrama20127.231-10-2018
Happy People: A Year in the TaigaDocu20107.831-10-2018
Zwart WaterHorror20105.631-10-2018
Joy RideThriller20016.631-10-2018
Lucia de B.Drama20147.131-10-2018
MarmadukeFamilie20104.231-10-2018
The Place Beyond the PinesDrama20127.331-10-2018
Guy Martin: Last Flight of the Vulcan BomberDocu20157.731-10-2018
CavemanKomedie19815.731-10-2018
Kramer vs. KramerDrama19797.831-10-2018
Hostel: Part IIIHorror20114.631-10-2018
Les MisérablesDrama19987.831-10-2018
CarandiruDrama20037.631-10-2018
The Dark CrystalSciFi19827.231-10-2018
RapunzelFamilie20107.801-11-2018
Food ChoicesDocu2016-01-11-2018
The House of Small CubesFamilie20088.303-11-2018
Al's Fish'n With Mates (1 seizoen)Reality2015-04-11-2018
Combat Countdown (1 seizoen)Doc20126.904-11-2018
The Fall (3 seizoenen)Thriller20138.315-11-2018
The Arrangement (1 seizoen)Reality2010-17-11-2018
Go Back Where You Came From (3 seizoenen)Reality20118.217-11-2018
Timber Kings (1 seizoen)Reality20177.017-11-2018
Goosebumps (1 seizoen)Kinderserie19957.818-11-2018
Cosmos: A Spacetime OdysseyDocu20149.421-11-2018
Mars (1 seizoen)Drama20167.524-11-2018
Het Paard van SinterklaasFamilie20057.1Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Geblaf op de PakjesbootFamilie20165.0Verwijderd
Waar is het Paard van Sinterklaas?Familie20076.5Verwijderd
Club van Sinterklaas En De Verdwenen SchoetnjesFamilie20156.0Verwijderd
De Club van Sinterklaas & Het Pratende PaardFamilie20145.9Verwijderd

Voeg een reactie toe