Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix is groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Verwijderde titels in maart 2018 Deel 3

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Kung Fu KillerActie20146.521-03-2018
Area 51Horror20154.221-03-2018
Halloween IIHorror20094.923-03-2018
Seed of ChuckyHorror20044.923-03-2018
Dorian GrayDrama20096.323-03-2018
DoomsdayActie20086.023-03-2018
The FlockThriller20075.723-03-2018
The HitcherHorror20075.623-03-2018
The Inbetweeners MovieKomedie20116.823-03-2018
Wedding DazeKomedie20065.723-03-2018
Right at Your DoorThriller20066.223-03-2018
The Bible (1 seizoen)Drama20137.429-03-2018
Timmy TimeKinderserie20107.231-03-2018
IgnitionReality2016-31-03-2018
Head 2 HeadReality2016-31-03-2018
Hot Rot UnlimitedReality2013-31-03-2018
Epic DrivesReality2014-31-03-2018
RoadkillReality2013-31-03-2018
Dirt Every DayReality2016-31-03-2018
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.301-04-2018
Happy Tree Friends (1 seizoen)Komedie20067.114-04-2018

Verwijderde titels in maart 2018 Deel 2

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ResistanceDocu20147.114-03-2018
The HamiltonsHorror20065.214-03-2018
Black SwanDrama20108.014-03-2018
View from the TopKomedie20035.214-03-2018
Growing Up WildFamilie20167.714-03-2018
PremonitionDrama20075.914-03-2018
TradeThriller20077.414-03-2018
Death SentenceActie20076.814-03-2018
The GiftActie20095.814-03-2018
In the Valley of ElahDrama20067.214-03-2018
The Black PimpernelDrama20076.414-03-2018
Talk to MeDrama20077.414-03-2018
ColombianaActie20116.415-03-2018
See No EvilHorror20065.116-03-2018
CleanerThriller20076.116-03-2018
PenelopeFamilie20066.816-03-2018
Texas Killing FieldsHorror20115.716-03-2018
A Lover's RevengeThriller20055.216-03-2018
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilFamilie20114.816-03-2018
American LoserKomedie20075.616-03-2018
The Big ShortDrama20157.816-03-2018
Apollo 18Horror20115.216-03-2018
Butterfly on a WheelThriller20076.716-03-2018
Reservation RoadDrama20076.716-03-2018
Marvel's Hulk: Where Monsters DwellFamilie20165.317-03-2018
Real SteelSci-Fi20117.117-03-2018
Totall RecallActie20126.317-03-2018
Life ItselfDocu20148.018-03-2018
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20157.518-03-2018
HannaActie20116.819-03-2018
The WitchHorror20156.819-03-2018
Battle: Los AngelesSci-Fi20115.819-03-2018
The Bible (1 seizoen)Drama20137.429-03-2018
Dirt Every DayReality2016-31-03-2018
Head 2 HeadReality2016-31-03-2018
Epic DrivesReality2014-31-03-2018
Hot Rot UnlimitedReality2013-31-03-2018
IgnitionReality2016-31-03-2018
Timmy TimeKinderserie20107.231-03-2018
RoadkillReality2013-31-03-2018
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.301-04-2018

Verwijderde titels in maart 2018 Deel 1

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ChaosActie20056.507-03-2018
De EetclubDrama20105.008-03-2018
The ExpendablesActie20106.508-03-2018
The Shawshank RedemptionDrama19949.308-03-2018
Lion of OzKinderfilm20005.308-03-2018
The MechanicActie20116.508-03-2018
PenelopeKinderserie20066.808-03-2018
RudolfKinderserie2009-08-03-2018
Stranded in ParadiseDrama20145.208-03-2018
Kameleon 2Familie20055.909-03-2018
Hanni and Nanni 2Kinderfilm2012-09-03-2018
Niko 2Kinderfilm20125.909-03-2018
Thor: Legend of the Magical HammerKinderfilm20115.109-03-2018
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKinderfilm20095.209-03-2018
Winx Club: Magical AdventureKinderfilm2010-09-03-2018
AirportKinderserie20136.609-03-2018
The Upside of AngerKomedie20056.909-03-2018
Casper en LisaKinderserie2011-09-03-2018
Black DeathActie20106.409-03-2018
Bonded by BloodThriller20105.509-03-2018
The ContractThriller20065.709-03-2018
Rupsje NooitgenoegKinderserie19936.009-03-2018
Ciske de RatKinderserie19847.009-03-2018
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKinderfilm20114.809-03-2018
Why I Did Get Married Too?Komedie20104.509-03-2018
Why Did I Get Married?Komedie20075.409-03-2018
Hitler: The Rise of EvilDrama20037.309-03-2018
The Good GirlKomedie20026.509-03-2018
Niko 2Kinderfilm20085.909-03-2018
Sien van SellingenKinderserie20107.509-03-2018
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamilie20086.109-03-2018
Snuf de Hond in OorlogstijdFamilie20085.809-03-2018
De Schippers van de KameleonFamilie20036.109-03-2018
Fifi en haar BloemenvriendjesKinderserie20056.509-03-2018
Casper en EmmaKinderserie20136.709-03-2018
De Kleine Rode TractorKinderserie20045.809-03-2018
Pieter KonijnKinderserie20123.309-03-2018
Puppy PatrolKinderserie20087.009-03-2018
Fien en TeunKinderserie20136.009-03-2018
Sprookjes van GrimmFamilie20046.509-03-2018
De Dolle TweelingFamilie20105.009-03-2018
Bibi BlocksbergKinderserie20095.909-03-2018
The Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie20064.609-03-2018
Eastern PromisesThriller20077.709-03-2018
Fireflies in the GardenDrama20086.509-03-2018
The GruffaloFamilie20097.509-03-2018
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.009-03-2018
Solomon KaneActie20096.109-03-2018
London BoulevardDrama20106.209-03-2018
Open Water 2: AdriftDrama20065.109-03-2018
Attack the BlockActie20116.609-03-2018
The DoubleThriller20115.911-03-2018
17 GirlsDrama20116.012-03-2018
Schellebelle 1919Drama20116.312-03-2018
Goodbye First LoveDrama20116.612-03-2018
Love CrimeCrime20106.512-03-2018
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.112-03-2018
Une Vie De ChatDrama20106.912-03-2018
Les Bien-AimésDrama20116.212-03-2018
Beyond the SteppesDrama20106.712-03-2018
Easy MoneyActie20106.712-03-2018
La ConquestDrama20116.312-03-2018
Margin CallDrama20117.112-03-2018
CheriKomedie20096.212-03-2018
The Extra ManKomedie20105.912-03-2018
The September IssueDocu20087.012-03-2018
KaboomKomedie20105.812-03-2018
My Queen KaroDrama20096.512-03-2018
The MonkThriller20115.812-03-2018
LourdesDrama20096.912-03-2018
MeisjeDrama20026.512-03-2018
City of God: 10 Years LaterDocu10137.312-03-2018
Thor: The Dark WorldActie20137.012-03-2018
90 Minutes in HeavenDrama20154.712-03-2018
The Night BeforeKomedie20156.412-03-2018
Secret in Their EyesThriller20156.212-03-2018
The Undertaker (4 seizoenen)Drama20157.518-03-2018
The Bible (1 seizoen)Drama20137.429-03-2018
Timmy TimeKinderserie20107.231-03-2018
IgnitionReality2016-31-03-2018
RoadkillReality2013-31-03-2018
Epic DrivesReality2014-31-03-2018
Dirt Every DayReality2016-31-03-2018
Head 2 HeadReality2016-31-03-2018
Hot Rot UnlimitedReality2013-31-03-2018
Trollz (1 seizoen)Kinderserie20055.301-04-2018

9 Reacties