Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix is groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Verwijderde titels in oktober 2017 Deel 2

TitelGenreJaarIMDbDatum
October 1Drama20147.5Verwijderd
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.512-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
GMO OMGDocu20136.313-10-2017
Fight ChurchDocu20147.114-10-2017
John Caparulo: Come Inside MeDocu20137.114-10-2017
Video Games: The MovieDocu20146.014-10-2017
LEGO: CityKinderserie2011-14-10-2017
First Comes LoveDocu20136.314-10-2017
Jasper en JuliaFamilie20136.114-10-2017
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie19996.514-10-2017
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackActie19808.814-10-2017
Star Wars: Return of the JediActie19838.414-10-2017
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie20026.714-10-2017
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie19778.714-10-2017
The Age of AdalineDrama20157.214-10-2017
We Are Your FriendsDrama20156.114-10-2017
Schone HandenDrama20156.314-10-2017
PopozKomedie20154.914-10-2017
Another ForeverDrama2016-16-10-2017
Lockup: Maximum Security (1 seizoen)Docu2007-21-10-2017
Anna Aardbei: Berry Bitty AdventuresKinderfilm20106.005-11-2017

Verwijderde titels in oktober 2017 Deel 1

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Thomas and Friends: Tale of the BraveKinderfilm20147.1Verwijderd
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-Verwijderd
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2011-Verwijderd
Life's a BreezeKomedie20136.0Verwijderd
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.7Verwijderd
Road to PerditionDrama20027.7Verwijderd
Honey 2Drama20115.306-10-2017
Problem Child 2Komedie19914.506-10-2017
The Five-Year EngagementKomedie20126.206-10-2017
The Other Boleyn GirlDrama20086.706-10-2017
Kill the IrishmanActie20117.206-10-2017
Children of MenActie20067.906-10-2017
The Change-UpKomedie20116.406-10-2017
ContrabandActie20126.506-10-2017
Meet Joe BlackDrama19987.106-10-2017
The DilemmaKomedie20115.306-10-2017
Platvoet en zijn VriendjesKinderfilm19887.306-10-2017
Dr. Seuss' The LoraxFamilie20126.506-10-2017
ElizabethDrama19987.506-10-2017
The GameThriller19977.806-10-2017
Major PayneKomedie19956.106-10-2017
FightingActie20095.706-10-2017
Green ZoneActie20106.906-10-2017
HopFamilie20115.506-10-2017
Judy Moody and the Not Bummer SummerFamilie20114.206-10-2017
The WolfmanHorror20105.806-10-2017
Smokin' AcesActie20066.706-10-2017
Sin NombreDrama20097.606-10-2017
PaulKomedie20117.006-10-2017
Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales MovieKinderfilm20085.706-10-2017
Small SoldiersActie19986.106-10-2017
American ReunionKomedie20126.706-10-2017
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.706-10-2017
The Green MileDrama19998.506-10-2017
The Invention of LyingKomedie20096.406-10-2017
ParanormanFamilie20127.006-10-2017
Hearts of SpringKomedie2016-06-10-2017
You Laugh But It's TrueDocu20117.506-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
LEGO: FriendsKinderserie20126.914-10-2017
Lockup: Maximum SecurityDocu2007-21-10-2017

Verwijderde titels in september 2017 Deel 6

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
EverestActie20157.1Verwijderd
The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.529-09-2017
Forks Over KnivesDocu20117.729-09-2017
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-29-09-2017
Killer CouplesDocu2009-29-09-2017
Real Life Wife SwapDocu2004-29-09-2017
My Seks RobotDocu2010-29-09-2017
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-29-09-2017
My Online BrideDocu2014-29-09-2017
Curious and Unusuals DeathsDocu20127.529-09-2017
High: How Drugs WorkDocu20116.429-09-2017
Babies Behind BarsDocu20116.629-09-2017
Motorway CopsReality20135.929-09-2017
Secrets of the EartDocu20136.729-09-2017
Murder FilesReality2013-29-09-2017
America UnpluggedReality2014-29-09-2017
American SupernaturalReality20147.429-09-2017
Addicted to FoodReality20117.429-09-2017
Cold Justice: Seks CrimesReality20157.429-09-2017
Traffic CopsReality2016-29-09-2017
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.529-09-2017
Not Another Teen MovieKomedie20015.729-09-2017
Girl, InterruptedDrama19997.329-09-2017
HookFamiliefilm19916.729-09-2017
The SmurfsFamiliefilm20115.529-09-2017
Dexter (8 seizoenen)Thriller20069.030-09-2017
Indie Game: The MovieDocu20127.830-09-2017
Upstream ColorDrama20136.830-09-2017
Age of ChampionsDocu20117.430-09-2017
Crafting a NationDocu20137.630-09-2017
Harold and Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.130-09-2017
YPFKomedie20076.330-09-2017
The EagleActie20116.230-09-2017
MarleyDocu20128.030-09-2017
RecoilActie20125.230-09-2017
Terug naar de KustThriller20096.430-09-2017
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20046.530-09-2017
De grote brand in PiekepolderKinderfilm20106.430-09-2017
The 40-Year-Old VirginKomedie20057.130-09-2017
CoralineFamiliefilm20087.630-09-2017
Sammy 2Familiefilm20125.730-09-2017
American Pie 2Komedie20016.430-09-2017
The Next Three DaysDrama20107.430-09-2017
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.430-09-2017
Jaws: The RevengeHorror19872.930-09-2017
This is 40Komedie20126.230-09-2017
Planet 51Familiefilm20096.130-09-2017
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.730-09-2017
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.030-09-2017
American GangsterMisdaad20077.830-09-2017
AbductionActie20115.030-09-2017
Schindler's ListDrama19938.930-09-2017
The American PresidentKomedie19956.730-09-2017
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.930-09-2017
Evan AlmightyKomedie20065.430-09-2017
Kicking and ScreamingRomance20057.130-09-2017
Get Him to the GreekKomedie20106.430-09-2017
Lucky Number SlevinMisdaad20067.830-09-2017
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.930-09-2017
Beautiful CreaturesDrama20136.230-09-2017
Pitch BlackActie20007.130-09-2017
NotoriousMisdaad20096.630-09-2017
Vegas BabyKomedie20064.730-09-2017
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.330-09-2017
Charlie St. CloudDrama20106.530-09-2017
ScarfaceMisdaad19838.330-09-2017
The Company You KeepActie20126.430-09-2017
Problem ChildKomedie19905.230-09-2017
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.730-09-2017
HolesKomedie20037.130-09-2017
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.930-09-2017
Knocked UpKomedie20077.030-09-2017
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.530-09-2017
The Finest HoursActie20166.830-09-2017
Fiddler on the RoofDrama19718.030-09-2017
My Life in RuinsKomedie20095.930-09-2017
Soul PlaneKomedie20044.430-09-2017
Hot FuzzActie20077.930-09-2017
PushActie20096.130-09-2017
TrollhunterDrama20107.030-09-2017
The ImpossibleDrama20127.630-09-2017
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.630-09-2017
I Am DavidDrama20037.330-09-2017
Just MarriedKomedie20035.430-09-2017
Ted en de schat van de mummieKinderfilm2012-30-09-2017
KnowingDrama20096.230-09-2017
The KingdomActie20077.130-09-2017
Remember MeDrama20107.230-09-2017
LockoutActie20126.130-09-2017
Next Day AirActie20095.930-09-2017
PandorumHorror20096.830-09-2017
RobotsKinderfilm20056.330-09-2017
The UnbornDrama20094.830-09-2017
Upside DownDrama20126.430-09-2017
The Adjustment BureauSci-Fi20117.130-09-2017
The Family StoneKomedie20056.330-09-2017
Les MiserablesDrama20127.630-09-2017
Miami ViceActie20066.030-09-2017
Walking on SunshineKomedie20145.330-09-2017
PijnstillersDrama20146.630-09-2017
Lockup: Women Behind BarsDocu20138.030-09-2017
Shutter IslandThriller20108.130-09-2017
Thomas and Friends: Tale of the BraveKinderfilm20147.101-10-2017
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-01-10-2017
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2011-01-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
LEGO: FriendsKinderserie20126.914-10-2017
Lockup: Maximum SecurityDocu2007-21-10-2017

9 Reacties