Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix is groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Verwijderde titels in december 2017 Deel 1

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
ApenstrekenFamilie20156.408-12-2017
Back to the Future Part IIFamilie19897.808-12-2017
Post GradKomedie20095.308-12-2017
De SurpriseKomedie20156.708-12-2017
Back to the FutureFamilie19858.508-12-2017
De Boskampi'sFamilie20157.109-12-2017
Tellus (1 seizoen)Drama20146.314-12-2017
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Drama20135.617-12-2017
Norskov (1 seizoen)Drama20157.017-12-2017
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.217-12-2017
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.425-12-2017
Rectify (1 seizoen)Drama20148.430-12-2017
H2O: Just Add Water (2 seizoenen)Fantasie20067.231-12-2017
Los Tiempos de Pablo Escobar (1 seizoen)Docu20126.831-12-2017
Huntik (2 seizoenen)Animatie20118.031-12-2017
Ben & Holly 1 seizoen)Kinderserie20097.931-12-2017
The BackyardigansKinderserie2006-31-12-2017
Laura's Ster (1 seizoen)Kinderserie20026.231-12-2017
Beyblade: Metal Fusion (1 seizoen)Kinderserie20095.431-12-2017
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama20077.431-12-2017
Modus (1 seizoen)Thriller20156.631-12-2017
LimitlessThriller20117.4Verwijderd
CarrieHorror19767.4Verwijderd
Ramona and BeezusFamilie20106.6Verwijderd
Gettin' ItKomedie20063.5Verwijderd
The Celestine ProphecyDrama20064.9Verwijderd
21 and OverKomedie20135.9Verwijderd
9th CompanyActie20057.2Verwijderd
Act of ValourActie20126.5Verwijderd
ATMThriller20124.7Verwijderd
The ArrivalDrama19966.3Verwijderd
Free BirdsKomedie20135.9Verwijderd
Don JonKomedie20136.6Verwijderd
Dear JohnDrama20106.3Verwijderd
Stuck in LoveKomedie20127.3Verwijderd
The Hunting PartyActie20076.9Verwijderd
Safe HavenDrama20136.7Verwijderd
KillersActie20105.4Verwijderd
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.1Verwijderd
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.7Verwijderd
War RoomDrama20156.4Verwijderd
Olympus Has FallenActie20136.5Verwijderd
ParaísoKomedie2013-Verwijderd
The All TogetherKomedie20075.0Verwijderd
BunksFamiliefilm20136.2Verwijderd
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.9Verwijderd
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.6Verwijderd
Man in the Iron MaskActie19986.4Verwijderd
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.3Verwijderd
Zero Dark ThirtyDrama20127.4Verwijderd
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.6Verwijderd
SupercrossActie20054.1Verwijderd
American UltraActie20156.1Verwijderd
The Electric HorsemanKomedie19796.3Verwijderd
Hot Tub Time MachineKomedie20106.4Verwijderd
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.7Verwijderd
SairatDrama20168.7Verwijderd
The Wedding DateKomedie20056.1Verwijderd
JobsDrama20135.9Verwijderd
NextActie20076.2Verwijderd
SolsticeHorror20085.4Verwijderd
The Legend of BruceActie20127.0Verwijderd
The King of ComedyDrama19837.8Verwijderd
The ChosenHorror20153.8Verwijderd

Verwijderde titels in november 2017 Deel 4

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd
3 Türken & ein BabyKomedie20155.2Verwijderd
The All TogetherKomedie20075.030-11-2017
The ChosenHorror20153.830-11-2017
BunksFamiliefilm20136.230-11-2017
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.930-11-2017
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocu20147.630-11-2017
Man in the Iron MaskActie19986.430-11-2017
My Super Ex-GirlfriendKomedie20065.330-11-2017
Zero Dark ThirtyDrama20127.430-11-2017
Mees Kees op de PlankenFamiliefilm20146.630-11-2017
SupercrossActie20054.130-11-2017
American UltraActie20156.130-11-2017
The Electric HorsemanKomedie19796.330-11-2017
Hot Tub Time MachineKomedie20106.430-11-2017
Fear and Loathing in Las VegasDrama19987.730-11-2017
SairatDrama20168.730-11-2017
The Wedding DateKomedie20056.130-11-2017
JobsDrama20135.930-11-2017
NextActie20076.230-11-2017
SolsticeHorror20085.430-11-2017
The Legend of BruceActie20127.030-11-2017
The King of ComedyDrama19837.830-11-2017
LimitlessThriller20117.430-11-2017
CarrieHorror19767.430-11-2017
Ramona and BeezusFamilie20106.630-11-2017
Gettin' ItKomedie20063.530-11-2017
The Celestine ProphecyDrama20064.930-11-2017
21 and OverKomedie20135.930-11-2017
9th CompanyActie20057.230-11-2017
Act of ValourActie20126.530-11-2017
ATMThriller20124.730-11-2017
The ArrivalDrama19966.330-11-2017
Free BirdsKomedie20135.930-11-2017
Don JonKomedie20136.630-11-2017
Dear JohnDrama20106.330-11-2017
Stuck in LoveKomedie20127.330-11-2017
The Hunting PartyActie20076.930-11-2017
Safe HavenDrama20136.730-11-2017
KillersActie20105.430-11-2017
How the Grinch Stole ChristmasFamilie20006.101-12-2017
Matt Shepard is a Friend of MineDocu20147.702-12-2017
War RoomDrama20156.403-12-2017
Olympus Has FallenActie20136.504-12-2017
ParaísoKomedie2013-04-12-2017
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.617-12-2017
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.217-12-2017
Norskov (1 seizoen)Drama20157.117-12-2017
Tellus (1 seizoen)Drama20146.114-12-2017
P'tit Quinquin (1 seizoen)Thriller20147.425-12-2017

Verwijderde titels in november 2017 Deel 3

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Lockuo: First Timers (1 seizoen)Reality2015-Verwijderd
SafeActie20126.523-11-2017
Tree Fu Tom (1 seizoen)Kinderserie20125.930-12-2017
Tellus (1 seizoen)Drama20146.214-12-2017
Norskov (1 seizoen)Drama20146.217-12-2017
Shokuzai (1 seizoen)Thriller20137.217-12-2017
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Crime20135.617-12-2017

9 Reacties