Verwijderde films en series Netflix Nederland

Verwijderde films en series op Netflix

Netflix verwijdert maandelijks een aantal titels uit het aanbod. Films en series komen dus op Netflix, maar er gaan er ook zeker een aantal. Op deze manier blijft Netflix het aanbod constant verversen. Soms lukt het de streamingdienst niet om de rechten van een film of een serie te verlengen en soms is het een bewuste keuze om die licentie te laten verlopen. In die gevallen worden de betreffende titels uit het aanbod verwijderd. Netflix-Nederland.nl doorzoekt een paar per maand het aanbod om te controleren wat er gaat verdwijnen, of reeds is verwijderd.

Wil je twee keer per maand het Verwijderalarm ontvangen? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Aanbod Netflix is groot, maar wijzigt wel continu

Natuurlijk moest de eerste indruk van Netflix in Nederland goed zijn. Een belangrijke rol daarin speelde het Netflix aanbod. Er moest voor ieder wat wils tussen zitten. Op dag 1 was er direct volop keuze, maar ook in de dagen, weken en maanden die volgden werd bijna dagelijks nieuwe content toegevoegd. Netflix koopt de rechten van films, series en documentaires op, zodat ze in Nederland gestreamd mogen worden. Dit wil echter niet zeggen dat het oneindig lang mogelijk is om te kijken. Sommige films en series worden na verloop van tijd verwijderd.

Rechten voor één, twee of vijf jaar

Toen Netflix eenmaal een jaar in Nederland was verdwenen er stilletjes aan titels. De streamingdienst koopt meestal rechten in voor één, twee of vijf jaar. Titels worden vervolgens verlengd, maar het komt ook voor dat Netflix besluit om te stoppen of simpelweg geen nieuw akkoord bereikt met de eigenaar van de titel. Daarnaast worden van sommige films die recentelijk zijn uitgekomen de rechten aangeschaft. Hoe recenter de film is uitgebracht hoe duurder de prijs zal zijn om de rechten te verkrijgen. Netflix kan er in dat geval voor kiezen om de rechten voor een vrij korte periode vast te leggen, om wel nieuw aanbod te hebben, maar niet de hoofdprijs te hoeven betalen. Ook speelt bij Netflix natuurlijk de gedachte mee om de rechten op een film/serie alleen te verlengen als deze dusdanig populair zijn en veel bekeken wordt.

Iedere week zal het aanbod door Netflix-Nederland.nl gecontroleerd worden. Op deze manier houden we de aanbod-pagina up to date en kun jij als Netflix-abonnee in de gaten houden of je haast moet maken met het kijken van je favoriete serie. In de rechterkolom kun je zien welke series er al verwijderd zijn in de afgelopen maand én welke er de komende periode zullen worden verwijderd. Dan kun je dus nog snel even een film die je op je lijst had staan kijken. Tips? Mail ons!

Verwijderde titels in september 2017 Deel 4

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
The Lincoln LawyerThriller20117.314-09-2017
17 AgainKomedie20096.514-09-2017
Playing for KeepsRomance20125.714-09-2017
TrainwreckKomedie20156.314-09-2017
Bella VitaDocu20138.114-09-2017
Air BuddiesFamilie20064.914-09-2017
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth IsReality20087.219-09-2017
Cold Water CowboysReality20157.123-09-2017
The Mind of a MurdererReality2015-23-09-2017
High: How Drugs Work (1 seizoen)Docu20116.429-09-2017
Cold Justice: Seks Crimes (1 seizoen)Reality20157.429-09-2017
Real Life Wife Swap (1 seizoen)Docu2004-29-09-2017
Killer Couples (1 seizoen)Docu2009-29-09-2017
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20135.929-09-2017
Addicted to Food (1 seizoen)Reality20117.429-09-2017
Secrets of the Earth (1 seizoen)Docu20136.729-09-2017
Murder Files (1 seizoen)Reality2013-29-09-2017
America Unplugged (1 seizoen)Reality2014-29-09-2017
American Supernatural (1 seizoen)Reality20147.429-09-2017
Traffic Cops ( 1 seizoen)Reality2016-29-09-2017
Curious and Unusual Death (1 seizoen)Docu20127.529-09-2017
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2012-30-09-2017
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20146.530-09-2017
Lockup: Women Behind Bars (1 seizoen)Docu20138.030-09-2017
Dexter (8 seizoenen)Thriller20139.030-09-2017
20.000 Leagues under the SeaFamilie19547.2Verwijderd
TombstoneActie19937.8Verwijderd
PlanesFamilie20135.8Verwijderd
The Life Aquatic With Steve ZissouKomedie20047.3Verwijderd
The VillageThriller20046.5Verwijderd
SurrogatesActie20096.3Verwijderd
The SurrogateThriller20134.7Verwijderd
Tinker BellFamilie20086.9Verwijderd
DinosaurFamilie20006.5Verwijderd
The HuntedKomedie20105.5Verwijderd
While You Were SleepingKomedie19956.7Verwijderd
One of Our Dinosaurs is MissingFamilie19756.0Verwijderd
The Lone RangerActie20136.5Verwijderd
Mickey Mouse Clubhuise (2 seizoenen)Kinderserie20165.9Verwijderd
The HelpDrama20118.1Verwijderd
HidalgoActie20046.7Verwijderd
Phineas and Ferb (2 seizoenen)Kinderserie20098.0Verwijderd
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20157.2Verwijderd
Heksen en BezemstelenFamilie19717.0Verwijderd
CondormanFamilie19815.7Verwijderd
The Haunted MansionFamilie20034.9Verwijderd
Monsters UniversityFamilie20137.3Verwijderd
Frozen FeverFamilie20157.0Verwijderd
DumboFamilie19417.3Verwijderd
A Goofy MovieFamilie19956.8Verwijderd
The Sorcerer's ApprenticeFamilie20106.1Verwijderd
12 Dates of ChristmasFamilie20116.3Verwijderd
Jessie (4 seizoenen)Familie20156.0Verwijderd
Gravity Falls (1 seizoen)Familie20138.9Verwijderd
25th HourDrama20027.7Verwijderd
The CallThriller20136.7Verwijderd
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.1Verwijderd
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.5Verwijderd
People Like UsDrama20127.1Verwijderd
The MakeoverKomedie20135.7Verwijderd
Teen SpiritKomedie20115.6Verwijderd
BeachesKomedie19886.8Verwijderd
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.0Verwijderd
Confessions of a ShopaholicKomedie20095.9Verwijderd
FlubberFamilie19975.2Verwijderd
RatatouilleFamilie20078.0Verwijderd
De ReddertjesFamilie19776.9Verwijderd
De Reddertjes in KangeroelandFamilie19906.9Verwijderd
Jake en de Nooitgedachtpiraten (1 seizoen)Kinderserie20145.5Verwijderd
De Prins en de KikkerFamilie20097.1Verwijderd
Muppets Most WantedKomedie20146.4Verwijderd
Space BuddiesFamilie20094.5Verwijderd
Merlijn de TovenaarFamilie19637.2Verwijderd
Monsters, Inc.Familie20018.1Verwijderd
Now You See Him, Now You Don'tFamilie19726.2Verwijderd
Race to Witch MountainFamilie20095.7Verwijderd
Escape to Witch MountainFamilie19756.4Verwijderd
PinocchioFamilie19407.5Verwijderd
FrozenFamilie20137.5Verwijderd
Freaky FridayFamilie20036.1Verwijderd
Freaky FridayFamilie19766.3Verwijderd
Saving Mr. BanksFamilie20137.5Verwijderd
George of the Jungle 2Familie20033.3Verwijderd
George of the JungleFamilie19975.4Verwijderd
Meet the RobinsonsFamilie20076.9Verwijderd
The Parent TrapFamilie19986.5Verwijderd
The Parent TrapFamilie19617.1Verwijderd
InvincibleDrama20067.1Verwijderd
CarsFamilie20067.1Verwijderd
Cars 2Familie20116.2Verwijderd
The Incredible JourneyFamilie19637.1Verwijderd
The Muppet MovieFamilie19797.6Verwijderd
The Good DinosaurFamilie20156.8Verwijderd
The Princess Diaries 2: Royal EngagementFamilie20045.7Verwijderd
The Princess DiariesFamilie20016.3Verwijderd
My Favorite MartianFamilie19995.0Verwijderd
Piratenplaneet: De Schat van Kapitein FlintFamilie20027.1Verwijderd
Tom and HuckFamilie19955.6Verwijderd
Inside OutFamilie20158.3Verwijderd
TexFamilie19826.6Verwijderd
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlAvontuur20038.0Verwijderd
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.3Verwijderd
Pirates of the Caribbean: At World's EndAvontuur20077.1Verwijderd
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.7Verwijderd
Robin HoodFamilie19737.6Verwijderd
Treasure IslandFamilie19507.0Verwijderd
Treasure BuddiesFamilie20124.6Verwijderd
Summer MagicFamilie19637.1Verwijderd
Peter PanFamilie19537.3Verwijderd
Peter Pan: Terug Naar NooitgedachtlandFamilie20025.8Verwijderd
HerculesFamilie19977.2Verwijderd
My Fake FianceKomedie20096.5Verwijderd
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.9Verwijderd
Soul SurferDrama20117.1Verwijderd
Cinderella ManDrama20058.0Verwijderd
Who Framed Roger RabbitFamilie19887.7Verwijderd
Sins of the MotherDrama20106.6Verwijderd
Pearl harborDrama20016.1Verwijderd
Desperately Seeking SantaRomance20116.0Verwijderd
First KidFamilie19965.1Verwijderd
Mary PoppinsFamilie19647.8Verwijderd
UnderdogFamilie20074.8Verwijderd
The Horse WhispererDrama19986.5Verwijderd
The Royal TenebaumsKomedie20017.0Verwijderd
You AgainRomance20105.8Verwijderd
Prince of Persia: The Sands of Time Actie20106.6Verwijderd
G.I. JaneActie19975.8Verwijderd
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamilie2010-Verwijderd
CyberbullyDrama20115.9Verwijderd
Veronica GuerinDrama20036.9Verwijderd
Gnomeo and JulietFamilie2011-Verwijderd
Dirty TeacherDrama20134.7Verwijderd
AnnapolisDrama20065.8Verwijderd
Super BuddiesFamilie20134.5Verwijderd
De AristokattenFamilie19707.1Verwijderd
Christmas with HollyFamilie20127.1Verwijderd
Blank CheckFamilie19945.2Verwijderd
Return from Witch MountainFamilie19785.9Verwijderd
Beauty & The BriefcaseKomedie20105.5Verwijderd
The Chronicles of Narnia: Familie20056.9Verwijderd
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamilie20086.6Verwijderd
The InvisibleThriller20076.3Verwijderd
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2014-Verwijderd
Déjà VuActie20067.0Verwijderd
Under the Tuscan SunKomedie20036.7Verwijderd
Crimson TideActie19957.3Verwijderd
The PacifierFamilie20055.6Verwijderd
Pretty WomanKomedie19906.9Verwijderd
The ProposalKomedie20096.7Verwijderd
De ReddertjesFamilie19776.9Verwijderd

Verwijderde titels in september 2017 Deel 3

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Hope FloatsDrama19985.8Verwijderd
Me, Myself & IreneKomedie20006.5Verwijderd
HortonFamilie20086.9Verwijderd
Garfield: A Tail of Two KittiesFamilie2006-Verwijderd
BlitzActie20116.2Verwijderd
John Tucker Must DieKomedie20065.8Verwijderd
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20138.9Verwijderd
Jeniffer's BodyHorror20095.109-09-2017
Prince of Persia: The Sands of Time Actie20106.611-09-2017
Race to Witch MountainFamilie20095.712-09-2017
G.I. JaneActie19975.812-09-2017
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieFamilie2010-12-09-2017
CyberbullyDrama20115.912-09-2017
Veronica GuerinDrama20036.912-09-2017
Gnomeo and JulietFamilie2011-12-09-2017
Dirty TeacherDrama20134.712-09-2017
AnnapolisDrama20065.812-09-2017
Super BuddiesFamilie20134.512-09-2017
De AristokattenFamilie19707.112-09-2017
Christmas with HollyFamilie20127.112-09-2017
Blank CheckFamilie19945.212-09-2017
Return from Witch MountainFamilie19785.912-09-2017
Beauty & The BriefcaseKomedie20105.512-09-2017
The Chronicles of Narnia: Familie20056.912-09-2017
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianFamilie20086.612-09-2017
The InvisibleThriller20076.312-09-2017
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2014-12-09-2017
Déjà VuActie20067.012-09-2017
Under the Tuscan SunKomedie20036.712-09-2017
Crimson TideActie19957.312-09-2017
The PacifierFamilie20055.612-09-2017
Pretty WomanKomedie19906.912-09-2017
The ProposalKomedie20096.712-09-2017
20.000 Leagues under the SeaFamilie19547.212-09-2017
TombstoneActie19937.812-09-2017
PlanesFamilie20135.812-09-2017
The Life Aquatic With Steve ZissouKomedie20047.312-09-2017
The VillageThriller20046.512-09-2017
SurrogatesActie20096.312-09-2017
The SurrogateThriller20134.712-09-2017
Tinker BellFamilie20086.912-09-2017
DinosaurFamilie20006.512-09-2017
The HuntedKomedie20105.512-09-2017
While You Were SleepingKomedie19956.712-09-2017
One of Our Dinosaurs is MissingFamilie19756.012-09-2017
The Lone RangerActie20136.512-09-2017
Mickey Mouse Clubhuise (2 seizoenen)Kinderserie20165.912-09-2017
The HelpDrama20118.112-09-2017
HidalgoActie20046.712-09-2017
Phineas and Ferb (2 seizoenen)Kinderserie20098.012-09-2017
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20157.212-09-2017
Heksen en BezemstelenFamilie19717.012-09-2017
CondormanFamilie19815.712-09-2017
The Haunted MansionFamilie20034.912-09-2017
Monsters UniversityFamilie20137.312-09-2017
Frozen FeverFamilie20157.012-09-2017
DumboFamilie19417.312-09-2017
A Goofy MovieFamilie19956.812-09-2017
The Sorcerer's ApprenticeFamilie20106.112-09-2017
12 Dates of ChristmasFamilie20116.312-09-2017
Jessie (4 seizoenen)Familie20156.012-09-2017
Gravity Falls (1 seizoen)Familie20138.912-09-2017
25th HourDrama20027.712-09-2017
The CallThriller20136.712-09-2017
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.112-09-2017
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.512-09-2017
People Like UsDrama20127.112-09-2017
The MakeoverKomedie20135.712-09-2017
Teen SpiritKomedie20115.612-09-2017
BeachesKomedie19886.812-09-2017
The Nightmare Before ChristmasFamilie19938.012-09-2017
Confessions of a ShopaholicKomedie20095.912-09-2017
FlubberFamilie19975.212-09-2017
RatatouilleFamilie20078.012-09-2017
De ReddertjesFamilie19776.912-09-2017
De Reddertjes in KangeroelandFamilie19906.912-09-2017
Jake en de Nooitgedachtpiraten (1 seizoen)Kinderserie20145.512-09-2017
De Prins en de KikkerFamilie20097.112-09-2017
Muppets Most WantedKomedie20146.412-09-2017
Space BuddiesFamilie20094.512-09-2017
Merlijn de TovenaarFamilie19637.212-09-2017
Monsters, Inc.Familie20018.112-09-2017
Now You See Him, Now You Don'tFamilie19726.212-09-2017
Escape to Witch MountainFamilie19756.412-09-2017
PinocchioFamilie19407.512-09-2017
FrozenFamilie20137.512-09-2017
Freaky FridayFamilie20036.112-09-2017
Freaky FridayFamilie19766.312-09-2017
Saving Mr. BanksFamilie20137.512-09-2017
George of the Jungle 2Familie20033.312-09-2017
George of the JungleFamilie19975.412-09-2017
Meet the RobinsonsFamilie20076.912-09-2017
The Parent TrapFamilie19986.512-09-2017
The Parent TrapFamilie19617.112-09-2017
InvincibleDrama20067.112-09-2017
CarsFamilie20067.112-09-2017
Cars 2Familie20116.212-09-2017
The Incredible JourneyFamilie19637.112-09-2017
The Muppet MovieFamilie19797.612-09-2017
The Good DinosaurFamilie20156.812-09-2017
The Princess Diaries 2: Royal EngagementFamilie20045.712-09-2017
The Princess DiariesFamilie20016.312-09-2017
My Favorite MartianFamilie19995.012-09-2017
Piratenplaneet: De Schat van Kapitein FlintFamilie20027.112-09-2017
Tom and HuckFamilie19955.612-09-2017
Inside OutFamilie20158.312-09-2017
TexFamilie19826.612-09-2017
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlAvontuur20038.012-09-2017
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestAvontuur20067.312-09-2017
Pirates of the Caribbean: At World's EndAvontuur20077.112-09-2017
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesAvontuur20116.712-09-2017
Robin HoodFamilie19737.612-09-2017
Treasure IslandFamilie19507.012-09-2017
Treasure BuddiesFamilie20124.612-09-2017
Summer MagicFamilie19637.112-09-2017
Peter PanFamilie19537.312-09-2017
Peter Pan: Terug Naar NooitgedachtlandFamilie20025.812-09-2017
HerculesFamilie19977.212-09-2017
My Fake FianceKomedie20096.512-09-2017
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.912-09-2017
Soul SurferDrama20117.112-09-2017
Cinderella ManDrama20058.012-09-2017
Who Framed Roger RabbitFamilie19887.712-09-2017
Sins of the MotherDrama20106.612-09-2017
Pearl HarborDrama20016.112-09-2017
Desperately Seeking SantaRomance20116.012-09-2017
First KidFamilie19965.112-09-2017
Mary PoppinsFamilie19647.812-09-2017
UnderdogFamilie20074.812-09-2017
The Horse WhispererDrama19986.512-09-2017
The Royal TenebaumsKomedie20017.012-09-2017
You AgainRomance20105.812-09-2017

Verwijderde titels in september 2017 Deel 2

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Swiss Family RobinsonFamilie19607.2Verwijderd
Whispers: An Elephant's TaleFamilie20005.0Verwijderd
Pineapple ExpressActie20087.030-08-2017
Pride and GloryDrama2007-30-08-2017
Bratz: The MovieFamilie2007-30-08-2017
Terminator SalvionActie20096.630-08-2017
Stonehearst AsylumHorror20146.830-08-2017
HancockActie20086.430-08-2017
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.230-08-2017
Step BrothersKomedie20086.930-08-2017
The 4400 (4 seizoenen)Drama2004-31-08-2017
LUVDrama20125.831-08-2017
Pelican DreamsDocu20146.931-08-2017
Oggy and the Cockroaches (1 seizoen)Kinderserie2012-31-08-2017
Lebbis - BranindgCabaret20127.931-08-2017
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret2012-31-08-2017
Wim Helsen: Spijtig Spijtig SpijtigCabaret2014-31-08-2017
Whitey: United States of America v. James J. BurgerDocu2014-31-08-2017
Youp van 't Hek - WigwamCabaret2014-31-08-2017
Daniël Arends: Geen excusesCabaret2010-31-08-2017
Lebbis: Hoelaat Begint het SchietenCabaret2011-31-08-2017
It's A Boy Girl ThingKomedie20066.331-08-2017
Autistic Driving SchoolDocu2010-31-08-2017
Kids for CashDocu20137.131-08-2017
The Kill TeamDocu20137.031-08-2017
GonchiDocu2015-31-08-2017
The Reconstruction of William ZzeroDrama2015-31-08-2017
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.231-08-2017
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.731-08-2017
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.631-08-2017
Griffin & PhoenixDrama20067.131-08-2017
Over Her Dead BodyKomedie20085.231-08-2017
Katt Williams - PimpadelicCabaret20096.631-08-2017
Begin AgainKomedie20147.431-08-2017
The RingHorror20027.131-08-2017
Ronald Goedemondt - SpekCabaret20068.131-08-2017
FameDrama20095.031-08-2017
Happily N'Ever After 2: Snow WhiteFamilie2009-31-08-2017
Jan Jaap van der Wal: DystopiaCabaret2015-31-08-2017
Pieter Derks: Van NatureCabaret2014-31-08-2017
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret2012-31-08-2017
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret2014-31-08-2017
Zig & Sharko (1 seizoen)Kinderserie20108.331-08-2017
Micha Wertheim: Voor de GrapCabaret2011-31-08-2017
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret2011-31-08-2017
De Groeten van MikeFamilie20126.731-08-2017
Hans Teeuwen: TruiCabaret1999-31-08-2017
Hart's WarDrama20026.331-08-2017
Uptown GirlsKomedie20036.331-08-2017
Nova ZemblaDrama20115.831-08-2017
Sonny BoyDrama20116.431-08-2017
Leve BoerenliefdeKomedie20134.731-08-2017
JackieKomedie20126.931-08-2017
Imagine You & MeKomedie20056.931-08-2017
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret2006-31-08-2017
Middle of NowhereDrama20126.031-08-2017
Herman Finkers: Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.331-08-2017
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret2012-31-08-2017
Daniël Arends: Joko79Cabaret2010-31-08-2017
And So It GoesKomedie20145.831-08-2017
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20136.808-09-2017
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Kinderserie2009-12-09-2017
Jake en de Nooitgedachtpiraten (1 seizoen)Kinderserie20145.512-09-2017
Mickey Mouse Clubhuis (2 seizoenen)Kinderserie20165.912-09-2017
Deadwood (3 seizoenen)Drama20068.912-09-2017
Sofia het Prinsesje (1 seizoen)Kinderserie20157.212-09-2017
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.512-09-2017
Jessie (4 seizoenen)Kinderserie20156.012-09-2017
Gravity Falls (1 seizoen)Kinderserie20138.912-09-2017
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Kinderserie2014-12-09-2017
Dealers: Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Reality2008-19-09-2017
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20156.923-09-2017
The Mind of a Murderer (1 seizoen)Crime20156.923-09-2017
Krijg jij onze nieuwsbrief al?
Het laatste nieuws en het nieuwste aanbod van Netflix iedere week in je mailbox?

9 Reacties