In Nederland is de reeks nog niet in de top-10 opgedoken, hoe anders is dat wereldwijd. Want voor de tweede week op rij staat As You Stood By in de mondiale top-10 en heeft deze week zelfs de eerste plaats veroverd in de Top10 van niet-Engelstalige series.
65 miljoen uur kijkplezier
In deze week is de serie liefst 7,8 miljoen keer bekeken, goed voor 65 miljoen uur kijkplezier. Daarmee wordt Last Samurai Standing, de reeks die ook in Nederland goede cijfers noteert, achter zich gehouden. Net zoals onder meer Legenden en het waargebeurde Heweliusz.
As You Stood By
Maar daar gaat As You Stood By dan over? Het gaat om een Koreaanse miniserie van in totaal acht afleveringen, die allemaal ongeveer een uur duren. Om de cyclus van misbruik te doorbreken plannen twee vriendinnen de moord op een gewelddadige echtgenoot. Kunnen ze in deze moeilijke tijd samenwerken of wordt hun plan fataal? De gehele serie staat op Netflix, check hieronder alvast de trailer.
➡ Wil jij nou niets missen over Netflix, films en series? Volg dan Netflix Facebookgroep!
