Verwijderalarm

Verwijderalarm: Opvallende serie in uitgebreide verwijderlijst

Juno verwijderd Netflix

De lijst met titels die de komende weken van Netflix zullen verdwijnen bestaat uit 22 films en series. Dat is een behoorlijk uitgebreide lijst, met tussen deze titels wel een heel opmerkelijke serie, waarvan we dan ook afvragen of deze daadwerkelijk zal verdwijnen.

Rita

Volgens het systeem van Netflix is Rita namelijk beschikbaar tot 15 januari en zullen de drie seizoenen daarna uit het aanbod verwijderd worden. In december maakte Netflix echter ook bekend welke titels er in januari verwacht mogen worden en hier zat ook het vierde seizoen van Rita tussen.

Dit vierde seizoen is vanaf 16 januari beschikbaar. Dat is dus ook de dag waarop de drie eerste seizoenen verdwijnen van Netflix. Mogelijk gaat het om een foutje, maar mocht je graag nog de eerste seizoenen van Rita bekijken, dan kun je beter het zekere voor het onzekere nemen en de komende weken de tijd nemen om de serie te kijken.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
Hotel Transylvania 2Familie20156.709-01-2018
Brasserie ValentijnKomedie20165.009-01-2018
I Love You, Beth CooperKomedie20095.313-01-2018
The Secret Life of BeesDrama20087.313-01-2018
JunoDrama20077.513-01-2018
Air Bud: World PupKomedie2000-14-01-2018
The DukeKomedie19994.814-01-2018
The 5th QuarterDrama20105.714-01-2018
Seven Days in UtopiaDrama20116.114-01-2018
The EncounterDrama20107.014-01-2018
HardflipDrama20125.614-01-2018
A Good Rain KnowsDrama20096.614-01-2018
To Save a LifeDrama20097.114-01-2018
Marriage RetreatDrama20115.314-01-2018
UnconditionalDrama20127.214-01-2018
The Story of MinecraftDocu20157.814-01-2018
What If…Drama20106.614-01-2018
UnstoppableActie20106.814-01-2018
Rita (3 seizoenen)Komedie20127.615-01-2018
Californication (7 seizoenen)Komedie20078.431-01-2018
Resistance (1 seizoen)Drama20147.431-01-2018
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie19998.931-01-2018
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.8Verwijderd
I'll See You in My DreamsKomedie20156.7Verwijderd
Aliens in the AtticKomedie20095.4Verwijderd
High CrimesDrama20026.3Verwijderd
ShutterHorror20085.2Verwijderd
The Heavy Water War (1 seizoen)Drama20158.1Verwijderd
PreservationThriller20146.5Verwijderd
Walking TallActie20046.2Verwijderd
ValkyrieThriller20087.1Verwijderd

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm