Laatste nieuws over Netflix

Vrouwengevangenis serie weet direct weer indruk te maken op Netflix

In navolging van klassiekers als Orange is the New Black en Vis a Vis heeft Netflix wederom een succesvolle serie weten te maken over een vrouwengevangenis. Het tweede seizoen is nu gelanceerd en doet het opnieuw heel erg goed.

En el Barro knalt door

En el Barro  volgt een groep vrouwelijke gevangen die tijdens hun transport naar de vrouwengevangenis La Quebrada betrokken raken bij een ernstig ongeluk, een gebeurtenis die hen voor altijd met elkaar verbindt. Vanaf dat moment moeten ze leren te overleven in een gewelddadige, corrupte en door bendes gecontroleerde gevangenisomgeving. Daarbij vechten ze niet alleen tegen de harde realiteit achter de tralies, maar proberen ze ook hun eigen identiteit, kracht en hoop op vrijheid te behouden.

Achter elkaar doorgedraaid

Het eerste seizoen van de Argentijnse reeks kwam afgelopen augustus op Netflix en nu staat het tweede seizoen dus al op de streamingdienst. Daar is een reden voor, zo liet de maker weten. De opnames van het eerste en tweede seizoen zijn namelijk gelijk achter elkaar doorgedraaid. Zo loopt het verhaal dan ook soepel voort waar deze gebleven is. Het gehele tweede seizoen is nu te zien op Netflix.

➡ Wil jij nou niets missen over Netflix, films en series? Volg dan Netflix Facebookgroep!