Verwijderalarm

Verwijderalarm: bereid je voor op veel vertrekkende titels

Het einde van september en het begin van oktober is voor Netflix één van de drukste periodes van het jaar als het gaat om het aanbod. Op basis van de afgelopen jaren hebben we geleerd dat Netflix rond deze tijd niet alleen zeer veel titels aan het aanbod toevoegt, maar ook verwijdert.

Licenties

Rond deze tijd van het jaar worden de licenties van veel titels door Netflix vastgelegd. Dit zorgde vorig jaar bijvoorbeeld voor bijna vierhonderd nieuwe films en series in één week (!). Automatisch lopen veel rechten van deze titels uiteraard ook weer af, na bijvoorbeeld één jaar.

Soms heeft Netflix de mogelijkheid om de licenties te verlengen, soms bestaat die kans niet en in weer andere gevallen is het een bewuste keus van Netflix om de licenties niet te verlengen. Het gevolg in de laatste twee gevallen is dat de betreffende titels verwijderd zullen moeten worden. In dit Verwijderalarm blijkt dat de komende weken liefst 108 titels van Netflix gaan verdwijnen. Gelukkig is er ook goed nieuws te melden, want van deze titels weten we dat ze in oktober op Netflix verschijnen!

Dexter en The Walking Dead stonden helaas al op de nominatie, maar hier zijn nu dus nog meer titels bijgekomen. Graag geziene films als E.T. the Extra-Terrestrial, Les Misérables en American Gangster. Ook zeggen we weer gedag tegen Shutter Island, Schindler’s List en Scarface. Ook dit zijn films die erg populair zijn, maar hiervan hebben we in het verleden gezien dat ze ook weer regelmatig terugkeren in het aanbod van Netflix. Wat dat betreft blijft er altijd hoop dat bepaalde titels weer terugkeren. Die kans kan verhoogd worden door een suggestie in te dienen bij Netflix.

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm

TitelGenreJaarIMDbVerwijderd?
EverestActie20157.1Verwijderd
The Engine 2 Kitchen RescueDocu20117.529-09-2017
Forks Over KnivesDocu20117.729-09-2017
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocu2011-29-09-2017
Killer CouplesDocu2009-29-09-2017
Real Life Wife SwapDocu2004-29-09-2017
My Seks RobotDocu2010-29-09-2017
Hunting Britain's Most WantedDocu2011-29-09-2017
My Online BrideDocu2014-29-09-2017
Curious and Unusuals DeathsDocu20127.529-09-2017
High: How Drugs WorkDocu20116.429-09-2017
Babies Behind BarsDocu20116.629-09-2017
Motorway CopsReality20135.929-09-2017
Secrets of the EartDocu20136.729-09-2017
Murder FilesReality2013-29-09-2017
America UnpluggedReality2014-29-09-2017
American SupernaturalReality20147.429-09-2017
Addicted to FoodReality20117.429-09-2017
Cold Justice: Seks CrimesReality20157.429-09-2017
Traffic CopsReality2016-29-09-2017
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocu20096.529-09-2017
Not Another Teen MovieKomedie20015.729-09-2017
Girl, InterruptedDrama19997.329-09-2017
HookFamiliefilm19916.729-09-2017
The SmurfsFamiliefilm20115.529-09-2017
Dexter (8 seizoenen)Thriller20069.030-09-2017
Indie Game: The MovieDocu20127.830-09-2017
Upstream ColorDrama20136.830-09-2017
Age of ChampionsDocu20117.430-09-2017
Crafting a NationDocu20137.630-09-2017
Harold and Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.130-09-2017
YPFKomedie20076.330-09-2017
The EagleActie20116.230-09-2017
MarleyDocu20128.030-09-2017
RecoilActie20125.230-09-2017
Terug naar de KustThriller20096.430-09-2017
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Kinderserie20046.530-09-2017
De grote brand in PiekepolderKinderfilm20106.430-09-2017
The 40-Year-Old VirginKomedie20057.130-09-2017
CoralineFamiliefilm20087.630-09-2017
Sammy 2Familiefilm20125.730-09-2017
American Pie 2Komedie20016.430-09-2017
The Next Three DaysDrama20107.430-09-2017
Back to the Future Part IIIFamiliefilm19907.430-09-2017
Jaws: The RevengeHorror19872.930-09-2017
This is 40Komedie20126.230-09-2017
Planet 51Familiefilm20096.130-09-2017
It's Kind of a Funny StoryKomedie20107.730-09-2017
I Now Pronounce You Chuck and LarryKomedie20076.030-09-2017
American GangsterMisdaad20077.830-09-2017
AbductionActie20115.030-09-2017
Schindler's ListDrama19938.930-09-2017
The American PresidentKomedie19956.730-09-2017
Cirque du Freak: The Vampire's AssistantActie20095.930-09-2017
Evan AlmightyKomedie20065.430-09-2017
Kicking and ScreamingRomance20057.130-09-2017
Get Him to the GreekKomedie20106.430-09-2017
Lucky Number SlevinMisdaad20067.830-09-2017
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefFamiliefilm20105.930-09-2017
Beautiful CreaturesDrama20136.230-09-2017
Pitch BlackActie20007.130-09-2017
NotoriousMisdaad20096.630-09-2017
Vegas BabyKomedie20064.730-09-2017
Master and Commander: The Far Side of the WorldActie20037.330-09-2017
Charlie St. CloudDrama20106.530-09-2017
ScarfaceMisdaad19838.330-09-2017
The Company You KeepActie20126.430-09-2017
Problem ChildKomedie19905.230-09-2017
Dodgeball: A True Underdog StoryKomedie20046.730-09-2017
HolesKomedie20037.130-09-2017
E.T. the Extra-TerrestrialFamiliefilm19827.930-09-2017
Knocked UpKomedie20077.030-09-2017
Scott Pilgrim vs. The WorldActie20107.530-09-2017
The Finest HoursActie20166.830-09-2017
Fiddler on the RoofDrama19718.030-09-2017
My Life in RuinsKomedie20095.930-09-2017
Soul PlaneKomedie20044.430-09-2017
Hot FuzzActie20077.930-09-2017
PushActie20096.130-09-2017
TrollhunterDrama20107.030-09-2017
The ImpossibleDrama20127.630-09-2017
I Love You Phillip MorrisKomedie20096.630-09-2017
I Am DavidDrama20037.330-09-2017
Just MarriedKomedie20035.430-09-2017
Ted en de schat van de mummieKinderfilm2012-30-09-2017
KnowingDrama20096.230-09-2017
The KingdomActie20077.130-09-2017
Remember MeDrama20107.230-09-2017
LockoutActie20126.130-09-2017
Next Day AirActie20095.930-09-2017
PandorumHorror20096.830-09-2017
RobotsKinderfilm20056.330-09-2017
The UnbornDrama20094.830-09-2017
Upside DownDrama20126.430-09-2017
The Adjustment BureauSci-Fi20117.130-09-2017
The Family StoneKomedie20056.330-09-2017
Les MiserablesDrama20127.630-09-2017
Miami ViceActie20066.030-09-2017
Walking on SunshineKomedie20145.330-09-2017
PijnstillersDrama20146.630-09-2017
Lockup: Women Behind BarsDocu20138.030-09-2017
Shutter IslandThriller20108.130-09-2017
Thomas and Friends: Tale of the BraveKinderfilm20147.101-10-2017
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergKinderfilm2014-01-10-2017
Mike de Ridder (2 seizoenen)Kinderserie2011-01-10-2017
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama20108.712-10-2017
LEGO: FriendsKinderserie20126.914-10-2017
Lockup: Maximum SecurityDocu2007-21-10-2017

Bekijk hier eerdere edities van het Verwijderalarm